176613
banner
  • Totti5
    #163458
    Pedig prevgen úgy néz ki mint a 3. Vagy mégsem?
  • Moby
    #163457
    Velem percenként történtek olyanok, hogy ugrottam egyet egy falnél, és meghaltam, , meg ilyen lehetetlen totálfasságok :D
    Először azthittem csak a pécés ilyen, szal megvettem one-ra is. Na az pont ugyanúgy működött. De mindez szart sem számít, mer Macccy prüszköl a soulsoktól is, így aztán totál felesleges 2600 rizsszemet is adni egy gyenge ripoffért.
  • The Norberto
    #163456
    2x toltam végig és én egy bugot nem találtam benne. Nem egyszerű, de jóval egyszerűbb a Soulsnál. NG+ on már van benne kihívás, nekem legalábbis volt. Grafikailag nincs a helyzet magaslatán de a dizájn az nekem nagyon bejött. 2600Ft-ot megért simán.
  • Moby
    #163455
    De, pécén hibátlan. Amúgy rohadtuk nem ocsmány, a karaktermozgások tipikus bethesdások, de amúgy rohadt hangulatos az egész, és nem néz ám ki rosszul.
  • Moby
    #163454
    Igen, és hamu a fejemre...megöl a meló :(

    Itt válaszolok: nem megy sajna :(
  • darkSectorxxx #163453
    Forza Horizon 2-őt szeretne valaki hómingóni a közeljövőben???
    Valszeg benne lennék, ahogy nézem az érdekelne mint autós mizéria.

    Nem fontos most, csak van-e valaki aki akarna közösülni eme játékkal?
  • Macccy
    #163452
    (ja Moby, említettem hogy küldtem privátot? ... :)
  • Macccy
    #163451
    Kösz, káár. Ebből amit mondtál csak a "bugos mint a kurvaélet" rész ijeszt el, mert mint mondtam nem akarok Souls-t, nemcsakhogy a japóság ellen vagyok, de a Souls-okból amit eddig láttam még hányingert is keltett bennem, mind látványra, mind küzdésre. Yeah, that's me. De akkor ezt most sajnos lehet mégse vesszük meg ...


    Más: közbe olvasom a cikkeket (!) a DigitalFoundry háza tájáról, hát ez a FALLOUT 4 ezt jelen formájában, ffuuu, senkinek nem ajánlaná egy őszinte gamer tesztelő. Ácsmány' mint a Skyrim, vagyis sok ponton ott ragadt inkább a technó, rettenetesek a karakter animációk, rossz a frame-rate (Witcher 3 minden téren veri, talán még a friss patchek rontásával is) és súlyos be-beakadás (stutter) gondok vannak pl. Xbox esetén, amit most talán a merevlemezre fognak, SSD-SSHD állítólag megoldja, patch-et várnak. Szóval Bethesda ... Ja és PC-n se hibátlan.
  • darkSectorxxx #163450
    Ja sorry nem néztem hogy beléptél...egyedül a DC Bike sisakját viselem el mert adja, amúgy nekem kicsi a látómező bentről. :D
  • Moby
    #163449
    Belenéztem a streamedbe, de én ettől a külső nézettől behányok :)
  • darkSectorxxx #163448
    Persze grafban alázza a DS-eket csak én gameplay-be értem hogy a DS2 fényévekkel jobban kezelhető nekem és amúgy minden sokkal kifinomultabb, és ezt mondom én aki a BB-t szereti.
  • darkSectorxxx #163447
    Most próbálom a demo-t, hogy kezelésre milyen a játék, eddig ez a Forza H2 sokkal jobban bejön mint a F6 vagy gondolom jönne be az 5.
    Nem rossz csak lehet ki kéne kapcsolnom a segítségeket. :D

    Ja meg a strem minőséget is egyben tesztelem...hát aránylag jó, aránylag.
  • Totti5
    #163446
    Hopp negint mit találtam. Zseniálisak.
  • Moby
    #163445
    Nem volna ez annyira szar ám, mert grafban meg artban okés, csak az egész nagyon üres, és nagyon bugos. Nincs benne sem lélek, sem működő teknó.
  • darkSectorxxx #163444
    Szerintem sem annyira jó nekem megvan ps4 tettem próbát, inkább DS2 mint ez.
  • Moby
    #163443
    Nem. Bugos mint a kuvaélet, és a faszba sincs a soulsokhoz képest. Viszont azokat próbálja másolni. A soulsok meg gecijók, pedig én be vagyok oltva japóbroáfság ellen.
  • Macccy
    #163442
    Totti és/vagy többiek ... Ez a LORDS OF THE FALLEN ez mennyire fasza? Csak mert már szerintem harmadszor szemezek vele és nekem az nem is hátrány, ha nem pont olyan, mint a japóperverzek és perverz japók által egekbe szopkodott Souls-széria, mert én nem is akarok annyit szívni, tuti összetörném a boxot de még a kanapét is! Szóval három mozijegy árát megéri vastagon, nem?
  • darkSectorxxx #163441
    Ja szerintem hagyom a rákba, végülis mint érdekelt tartalom, játék is csak pénteken lesz a TR. Szóval ráér, az alapokat meg már megnéztem magam...mondom a menüt tegyék rendbe meg majd a back comp listára leszek kíváncsi....
    Mert a profilomra vettem régen pár játékot digitálisan.
  • Macccy
    #163440
    Már ismerem, csak gondoltam leszidom megint, hogy edzésben maradjon!

    @dark: Hhhhh .... Az akciókat a dashboard-on a főképernyőn találod a Snap mellett-alatt, általában oda teszik ki a Games with Gold meg Buy with Gold vagymi kezdetű heti/havi akciókat

    Mint mondták, ne szokd meg, ne most térképezd fel, mert holnapután azaz csütörtökön Mohácsra is eljő az NXE felület és akkor úgyis kezdődik elölről az egész ...
  • darkSectorxxx #163439
    Bármit amit megveszel. :)
    Vagy van "ki nevet a végén". :D
  • SlickAdam
    #163438
    es mit jatszanek nalad, he? :)
  • darkSectorxxx #163437
    Vegyé ba+. :D
    Nem laksz errefelé? Eljöhetsz játszani. :)
  • SlickAdam
    #163436
    nekem nincs xo-m
  • darkSectorxxx #163435
    Kabbe? :)
    Inkább abban segíts legalább ez a store hogy hol találom pl az akciókat?
    Semmi nem úgy van mint x360 dashboardon, van feleannyi kategória kb meg feleannyi csempe menüpont, most vagy én nem látom át az egészet vagy pedig sme demo-t nem mutat sem akciókat semmit.

    Igazából ez a 2 dolog nem tiszta, vagyis a BC már igen leszarom majd lesz de a menüben való kalibrálás még necces.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.10. 23:18:26
  • darkSectorxxx #163434
    Ja bocs. Egyel visszább néztem, ezesetben tárgytalan és thx a dátumot...
  • SlickAdam
    #163433
    pedig ez lesz itt, most hogy XO tulaj lett.:D szokj hozza gyorsan!
  • Macccy
    #163432
    Na te aztán végképp bekavarod még azt is aki neked akar segíteni és NEM is neked válaszolt! Nézd meg kinek írtam? ... Naaa? ... Ugye.
  • darkSectorxxx #163431
    Nem nem kavarom van egy lista 25 cím back compatibillity és ott van a gears 1 és csak az első része a többit tudtommal később tezsik elérhetővé, csak ezekszerint még nem elérhető...

    What 104 cím?
    van lista? :D

    /// az lehet 12-vel élesedik ezt nem olvastam pontosan azt hittem a 25 játék már elérhető most is bűrkinek, ezekszerint nem... :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.10. 23:09:29
  • SlickAdam
    #163430
  • Macccy
    #163429
    Lehet bekavarod, amire gondolsz az az Ultimate Edition vásárlóknak ajándék Gears 1-2-3-J dec.31 -ig, de a visszakompatibilitás első 104 játéka elvileg november 12 -vel élesedik az új rendszer alatt. Én így tudom.
  • darkSectorxxx #163428
    Egyel lent, vagyis akkor csak arcade cumok vannak egyelőre.
  • darkSectorxxx #163427
    Jó azt néztem neten a BC listát és írta a Gears 1-et, a többi oké hogy nincs. :)
  • darkSectorxxx #163426
    Neveralone megéri maga a játék jó? mert akkor beruházok
  • Totti5
    #163425
  • Kongy
    #163424
    Decembertől lesz csak elérhető a Gears széria Ultimate Edition vásárlóknak, napokban írták twitteren.
  • Macccy
    #163423
    2015.11.12. NXE & Backward Compatibility
    addig sehogy ... nyuuugi
  • Macccy
    #163422
    Oric!

    Hallod megnéztem a HALO 5 végén a Legendary ending-et, hááát ez már a cliffhangerekből a pofátlanság teteje, DE kurvaannyát ettől én is csak jobban várom a folytatást!
    VISZONT még mindig nem jöttem rá milyen megváltoztatott hangokról beszéltél. Kinek vagy minek változott a hangja?
  • darkSectorxxx #163421
    Srácok ha berakom a Gears 1 lemezt x1-be miért nem kapom meg digitálisan?
    vgy hogy érhetem el ezt az x360 játékokat?
  • Macccy
    #163420
    Hhhh ... nem csak a HALO 4 -et ... A HALO 4 után HALO Spartan Ops (ezek a HALO 4 -ben benne vannak menüben), vagy mivel nem túl változatos skirmish ez, ezért nézd meg legalább az összes videóját Youtube-on! Aztán ha megvan, lehet kéne nézz a játékok után még HALO: Nightfall -t és ha még van lendület, akkor bizony a HALO: Escalation képregények, amik sajnos nekem eddig kimaradtak, de már le van töltve - csak ne utálnék olvasni! ...

    Sajnos az a helyzet a HALO 5: Guardians -al sokak szerint, hogy a készítők túlságosan építettek a környező lore-ra, a képregényekre főleg. De a HALO 4 mindenképpen must-have, a többi ajánlott.


    @dark: azok a "szétrobbanók" azok Promethean-ok
  • w77d
    #163419
    ok köszi, akkor egyszerre szerzem be őket :)