176613
banner
  • darkSectorxxx #163499
    Most nem akarok akadékoskodni de erről van neten kép, hogy melyik kontroller a régiek meg az új hogy néz ki.
    Mert értem amiket írsz csak kíváncsi lennék összehasonlításra képen. :)

    Amúgy grat a kontrollerhez.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.11. 23:45:03
  • Macccy
    #163498
    Komolyan irigyellek, wwáááhh!! 1/3 után nálam csak az agyfasz indult be, nem a story, főleg ott pöccentem be amikor sétálgatni kellett a Meridian kolónián, később meg a Sangheili táborban. És az mind EGY pálya! A Chief story nem érzed, hogy kurvára kevés volt? Miért promózták azzal, hogy sivatagban sétálgat rongyokba tekerve? Miért promózták, hogy összekapnak Locke-al és falnak basszák egymást (vagy más baszta őket falnak)??! Miért kell a Blue Team-ről a képregényekből infót szereznem? (tényleg te azokat olvastad? hogy honnan kerültek elő Lindáék, mikor a Reach bombázása után sokáig úgy tűnt 117 az egyetlen megmaradt Spartan Gen.II ...) és ... és ... és MIÉRT kell sétálgatnom a Sangheili táborban?!?

    Ilyen kérdések fogalmazódtak meg bennem és bár újra elkezdtem, de még mindig nem vagyok boldog ezzel a résszel. És akkor ilyen first world problémákon már fel sem akadok, hogy Split-Screen co-op most először nincs, mert engem nem érint, de jogos a felháborodás emiatt sajnos, ezt meg kellett volna kérdezni a néptől. Meg hogy a 60 fps kihajtása néhány helyen (lásd Moby kiakadása Meridian-ra) túlzásba lett víve, a shadow mapekkel tényleg bánhatna óvatosabban az engine cserébe beáldozhatna 10-15% frame-et olyankor, lövésem sincs mennyit igényelne gyakorlatban, de ha már az átmenet ügyesebben van megoldva, az biztos nem a világ.

    Ez a ... tipikus .. szeretni akarom, de nem bírok szabadulni a keserű szájíztől effektus. Multi meg sajnos hiába az egyik legjobb eddig, abban béna vagyok.
  • Selminar
    #163497
    Holnap reggel 9tol jon a NXOE, este 9tol pedig a backward comp
  • Moby
    #163496
    Hát ezaz, hogy ez nem csak a szélénkattan, hanem bárhol. A régiben a shouldergombok a gomb belső élén van felfüggesztve, azaz kufelé válik nyomhatóvá. Az újban nincs felfüggesztése, egyetlen hatalmas szabadon nyomható gomb. Kurvajó.
    Meg a gumibevonatú recézés az alján. Abban is sokkal jobb.
  • darkSectorxxx #163495
    Hogy jobb miben más mint a régin?
    Amúgy én meglepődtem most figyeltem csak hoyg milyen nagy gombok vannak elől, és az ujjam rásimul, nem mint a régin egy él lóg ki.
    Meg mi az az I választó?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.11. 23:30:59
  • Macccy
    #163494
    Főleg az RB-LB jobb, mi? Több helyen olvastam, hogy a leginkább (egyedül?) kifogásolt két felső gombot javították az új kontrollerekben, a fehér, a jackdugós fekete, az elite, mind sokkal jobban kattan a szélen is.

    Ahh ezért is akarnék ELITE pakkot .... jajh ... o_o
    Utoljára szerkesztette: Macccy, 2015.11.11. 23:26:18
  • darkSectorxxx #163493
    Nincs Dezinfó, csak rákérdeztem hogy 1-2 órát? ez csak tipp volt.

    De a Need for Speed-et akkor nyomom egy hónapos ilyen izéval 10 órát és utána szépen lejár az 1 hó EA acces és befizetetek legközelebb ha lesz más érdekes?
    Csak mert sógoromnak befizetek rá had játszon majd vele.
    Asszem majd vasárnap.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.11. 21:44:18
  • darkSectorxxx #163492
    Grat.

    De ha a preview-et nem így írod le én úgy is simán tudtam volna mi a véleményed a játékról. :D
  • Totti5
    #163491
    EA access játékok 10 órán át tolhatóak. Dezinformációkat hanyagoljuk, amúgy google is megmondja.
  • darkSectorxxx #163490
    Ja kösz az valamiért nem izgat, talán mert PS4-en is untam? :D
  • Totti5
    #163488
    Halo 5 the end.

    Hú de jó volt.

    Graf, frém pazar. Olyan csicsa, effekt, fény, bevilágítás origa volt a felétől hogy pislogni is alig mertem. Ezt nagyon odapakolták, mellette atom stabil 60 fpsel. Na ez a sámán szakma!

    Story a 1/3a után nagyon beindul, a helyszíneket csak úgy pakolja egymás után, egyik szebb és élvezetesebb mint a másik. A végjáték meg

    Érdekes koncepció volt hogy csapatba kellett menni végig, ráadásul két csapattal. Így még csak nem is Mesztörsef a főszereplő, habár mégis Ő. És ezek a zsivány 343-asok tökéletesen adoptálták, vitték tovább a Cortana-Chief storyt. És még közel sincs vége... mi lesz itt a Halo 6ban?

    Gunplay 60 fpsel egyszerűen csúszik és adja magát. Sok sok fegyver, járművek meg miegymás. A pályadesingerek is odapakoltak. Elég nagyok az arénák, mégis előre kell haladni, de ettől függetlenül nagy a kiterjedés. Sok eldugott útvonal, alul, felül, jobbra, balra. Sok féle útvonalon lehet bevenni a szakaszokat.

    9/10 , elején kicsit megszeppentem ettől a koncepciótól, de nagyon keményen beindult a story is és a helyszínek is fantasztikusak voltak.

    Egy baja van hogy 4.5 óra alatt vége lett.
  • TDC Geronimo
    #163487
    Sőt holnap swt is :p
  • Moby
    #163486
    Persze.
  • darkSectorxxx #163485
    Ha kifizetek 1 hót az EA acces-re tólhatok Need for Speed-et? :)
  • darkSectorxxx #163484
  • TBTPumpa
    #163483
    Ügyesek ezek a hollandok! Az elmúlt 10 évben (2006 óta) minden Eidos brandet ők portoltak PC-re (Hitman, Tomb Raider/Larás játékok, Deus Ex, Thief).
    Érdekes, mert a Rise of the Tomb Raider nyelvi fájlaiban szerepelnek PC-s beállítások is. Legalább is arra tudok következtetni abból, hogy olyan szövegeket is találtam, amelyek a felbontásra/élsimításra/anziotropikus textúraszűrésre/tress fx felbontására, billentyűkiosztás módosítására utalnak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.11. 21:20:10
  • SlickAdam
    #163482
    megneztem kik ezek.
    anno a 2013-as reszt ök portoltak PS3-ra.
    aztan a Definitiv Verziot is PS4-re (bar abba belefert volna meg egy 30-as lock kapcsolo...)
    majd uj Deus Ex-et is ök fogjak PC-re
    ...
    aztan lehet ezt is ök fogjak PC/PS4-re, vagy legalabbis besegitenek.

    ja amugy a korabbi videokban nagy volt a kulonbseg ott a naplementes resznel. mar nem annyira.
    madafakak upgrade-elnek a 10 eves vason.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.11. 21:00:14
  • darkSectorxxx #163481
    aztabüdökurvagecit, végre nem downgrade-elnek?
    És így?
    WTF...

    Ezt máshol is kérjükszépen. aztabüdös a napény effekt, amúgy most a napsütés télleg hajaz x1-esre.
  • SlickAdam
    #163480
    jött day1 patch a Tomb Raider 360-as verziojahoz. igy megközelebb van XO-hoz (helyen kezelni...)
    ez a Nixxes portolos banda tenyleg nem rossz.
    KATT
  • Moby
    #163479
    Vettem egy ilyen új, lunarwhite kontrollert. A helyzet az, hogy sokkal-sokkal jobb, mint a régi volt.
  • darkSectorxxx #163478
    <3
  • balee4
    #163477
    Itt a profilom: http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • darkSectorxxx #163476
    Remélem is.
    Irigykedek kicsit. :) Nekem még 2 nap.

    Már vágom mirért akarod stream-elni.... :)

    Ez baromi faszán hangzik, úgy tűnik ez új kezdeményezés, és érdekes hogy a játékban hogy tudják interaktívvá tenni, mindegy, ez izginek tűnik így leírva. :)

    ///////Amúgy nézném ahogy játszol de ha nem enged stream-elni....:S ///Amúgy mi a twitch felhasználód ha szabad kérdezni?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.11. 18:55:08
  • balee4
    #163475
    A TR pörög. :) Kegyetlen durva lett...
  • darkSectorxxx #163474
    Igen péntekig, lehet rosszul raktam össze a képkockákat, de Moby írta hogy nézi a gép milyen a Tomb, mármint ha EU akkor addig pl nekünk nem engedi digibe futni, valszeg a stream sem.

    Más régiókból meg valamit mondott hogy kedden vagy mikor már ment. Valszeg ezért, azt látom amúgy hogy stream az már van csak gyanítom a régió miatt.
  • darkSectorxxx #163473
    Akkor keverlek valakivel, bocs.
    Mármint ismerlek csak ezekszerint mégsem olyan jól, figyelmetlen voltam. :)

    Jó szórakozást a játékokhoz, feltételezem a F4 már pörög is a ps4-be. :)
  • balee4
    #163472
    Nem engedi broadcastolni a TR-t. :(
  • balee4
    #163471
    Pedig PS4-m előbb volt, mint One-m.
  • darkSectorxxx #163470
    Vagy csak simán elnézte a logo-t? :D

    /ismerem Balee-t, de nem tudtam hogy bevásárolt, én csak régebben X1-re emlékeztem hogy vett.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.11. 18:08:08
  • SlickAdam
    #163469
    nincs neki. egyiket poenbol vette
  • darkSectorxxx #163468
    Akkor hajnalban gyün a win10 ugyi? :)
  • darkSectorxxx #163467
    Grat van ps4 és xone-od is? :)
  • Selminar
    #163466
    Azert egy zenes/fitness jatek még van benne ugy gondolom.
  • balee4
    #163465
    Azt se tudom, melyikkel játsszak. :)

  • guardian hero
    #163464
    Szerintem a piac nyírta ki, mint alapjaiban elhibázott (= senkinek nincs rá igénye) koncepciót. Igazából ez az MS piackutatásának a hatalmas kudarca...
  • Zavarodott
    #163463
    Mint az várható volt. Az akkori kötelező vételt most sem értem, de ez már mindegy is...
  • Totti5
    #163462
    Igen kellett és lehetett volna ez egy kiváló kinectes generáció is jó játékokkal mert a hardwer most adott volt minden téren. A hc réteg kinyírta. Ennyi történt.
  • Zavarodott
    #163461
    Kinectes gesztusvezérlés a holnapi dash ápdéttel kivezetésre kerül. A Microsoft szerint a kutyának sem fog hiányozni. Azért erőltetni kellett induláskor... q;)
  • Moby
    #163460
    Valamiért azt gondolják, hogy az nem menő. Pedig kurvára az.
  • Macccy
    #163459
    én nagyonnagy Fallout fan voltam, naggyonnagy
    de az F3 óta nem jön be, legjobban azt nem bírom feldolgozni mi a frászért ezt a fos Elder Scroll stílust csinálják főleg, hogy nem is értenek az animációhoz, neemá, amit láttam eddig mozgás meg arcok az nagyon gyenge ... gyerekek az igazi Fallout az olyan kellene legyen mint a Wasteland 2, vagy a Diablo 3! utóbbi a példa, hogy igenis van még piaca az ilyen felülnézetes 3D-nek is, meglenne a retro és az animációk se öklendeztetnék fel a reggelire elfogyasztott melegszendót. a tárgyakat a régi játékokban is meg lehetett csodálni, kézzel rajzolt kis képeken, szóval nem kell közelmenni semmihez se, a textúrák és a látótáv csökkenés miatt minden erőforrás felszabadulna, reszelhetnék a modellek számát meg a detailt azt a keveset ami képernyőn van és slussz, többiek álljanak fel a géptől és irány a szinkronstúdió meg az író szoba!
    dejó is lenne .....