176613
banner
  • TBTPumpa
    #163865
    De amúgy milyen ronda ez már mai szemmel a Rise-hoz képest.
    2-3 év múlva mi lesz? Kimászik a képernyőből Lara, mint a kislány a Kör című filmben?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.14. 20:17:50
  • TBTPumpa
    #163864
    Dehogy volt rendben! Itt nincs olyan fokhagyma!


    De amúgy régen is el lehetett adni ezeket a TR játékokat zéró újítással, szóval nincs új a nap alatt.
    Bár van, hisz vannak új képességei az előző részhez képest, régen az sem volt egészen a 2006-os Legend-ig.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.14. 20:14:47
  • Moby
    #163863
    A 2013-as kurvára rendben volt. Nem igényelt különösebb újítást. Nekem jöhet mér pár rész ennyi újítással, és új helyszínnel.
  • Totti5
    #163862
    Ezen bekészültem ahogy megcsillan, megtörik a fény a mozaikon.


  • TBTPumpa
    #163861
    A fokhagyma nagyon is rendben van! Ez az egyik legnagyobb újítás a 2013-as részhez képest!
  • Totti5
    #163860
    Fogalmad sincs h igaz e, hisz egy pillanatot nem játszottál a játékkal.

    De beszélgessünk. Milyennek kellene lennie?
  • darkSectorxxx #163859
    Ja, faszomat azt hittem már nyugi van azt minden nap kibasz valamit a rendszer hogy felidegesítsem magam.
  • SlickAdam
    #163858
    vettél vón Steam masinát!
  • darkSectorxxx #163857
    Baszom az eget.

    Most nem képes mutatni a HDMI IN jelet a Films/TV app, érdekes ezelőtt ment, most meg kiad egy kék-fekete ablakot, hogy az én régiómban nem elérhető.
    Baszódjanak már meg végre.
  • Kongy
    #163856
    És milyen igaz!
  • SlickAdam
    #163855
    fokhagymas ho(e)?
  • TBTPumpa
    #163854
    PC Guru trollkodik:
    "Jó ez az új Tomb Raider, azt leszámítva, hogy olyan, mintha az első részt játszanám újra több hóval."
  • Moby
    #163853
    Kűdtem privit.
  • darkSectorxxx #163852
  • Moby
    #163851
    Amíg F6-ban nem lesz min. 95%-os kormányszinkron, addig én egy fillért nem költök kormányra.
  • Totti5
    #163850
    Fél millióért. Hacsak nem valami olcsó szett lesz.

    G29 mindenre tökéletes ami Xen van, sőt sok ( NAGYON ) sok is neki "elérhető áron" minőségi alapanyagból és teknóval.
  • Moby
    #163849
    Nekem adtak. Darknak is. Tottinak is. Geronak is. Slickadamnak is. És ide egy szép hosszú listát írhatnék. Mindenkinek adtak, aki kérte.
    Kérj, és kapni fogsz. Pénzzel kell kérni.
  • Kongy
    #163848
    Egyesek itt rohadtul nem értik mit írok. A játék JÓ! Kurva jó, mint az első rész. Csak elhúzza az elején a mézesmadzagot, aztán full ugyanaz, mint ami volt a 2013-asban, ami nem baj, csak sajnos igy fájó, hogy sejted milyen lenne, ha nem ilyen lenne... na mindegy, ez az én véleményem, megyek vissza tolom gyorsan, mert kiváncsi vagyok mi lesz még benne.
  • n000rbi
    #163847


    Igen, az ott a képen valóban xbox logónak tűnik:

  • Moby
    #163846
    Az MS nem sajátított ki semmit. Bárkinek ad a játékból, korlátlan mennyiségben. Persze pénzbe kerül, de ahogy mondani szokás: ingyen a fű se nő. Szóval semmiféle kisajátítás nem történt. BÁRKI számára elérhető. Szal ha te tolnád, de mégsem teheted, azért az egyszemélyi felelőst megtalálod a hozzád legközelebbi tükörben, és az összes többiben is. Ha sietsz, még nyakoncsípheted!
  • darkSectorxxx #163845
    Resident Evil Contagion
    ------------------------------------
    Már kezdtem unatkozni!!!!

    Nekem ez KÖTELEZŐ.
    Jól jön majd a pre-order tartalmak mellé. :D
  • darkSectorxxx #163844
    Milyen vicces a sors.

    1.:
    Mikor megjelent a XOne és mellé jött a Forza, teljesen oda voltam a P1-ért, kíváncsi voltam milyen vezetni, de nagyon.
    2.:
    Megszereztem a PS4-et, és jött a DC. Látom van benne P1, majd ráteszek narancssárga skin-t és tádám.
    3.:
    Most az volt itten a baj hogy rágyüttem 35-ös level kell hogy tudjam nyomni vele.
    Hát ez nehezen ment nekem.
    Most kb 2 hete elértem 34. szinthez, asszem még 150000 pont kell a 35-höz ami már nem olyan vészes.
    4.:
    Erre jött ez az XOne akció, Moby meg szerencsére meglepett a F5-el, és ime beülhettem a P1-be virtuálisan.... kicsit vicces, na mindegy azért megcsinálom már DC-be is ha itt vagyok a Final-ban. :D
    Nagyon tetszik ez a kocsi.

    Ilyen az élet.......


    Gondolom a P1 a Forza H2 és F6-ban is benne van....
  • Totti5
    #163843
    Még mindig nem.

    Semmit nem mentett meg senki. Van egy szerződés amit a két fél megkötött 2015re. CD kapott pénzt, az MS kapott kizárólagos jogokat 2015re. Ennyi történt, semmi több.
  • Selminar
    #163842
    Hat biztos nem én leszek aki elmondja masnak mit tehet es mit nem ;) persze hogy lehet csak mindenhol azt a fanyalgast latom amikor az ember jodolgaban mar nem tudja mit csináljon!
  • n000rbi
    #163841
    Ment egy prájvit.
  • SlickAdam
    #163840
    de beszelgetni azert lehet rola, ugye...?

    eddig csak Kongy panaszkodott.
  • Selminar
    #163839
    Senkinek sincs pisztoly a fejéhez tartva h az új tömb raider-rel játsszon. Ha ennyire sz@r meg megy a sírás, nem is ertem...

    #visszament jatszani
  • SlickAdam
    #163838
    hogy mar kesz regesz lesz ebben a reszben? azt tuti nem igertek, mivel RISE of the tomb raider.

    viszont azt kell mondjam, hogy ebböl a RISE dologbol se lett semmi. mar nem tulelesert harcol, meg az artatlan kislanybol (5 perc alatt...) super soldier-re alakulas is le lett tudva multkor, de a maradek ugyanaz. Lara gyakorlatilag egy kincskeresö kalandor (mint... khmm... Nathan Drake), nem regesz. es jatek vegere se lesz az.
  • TBTPumpa
    #163837
    Ugyan már túl sokat vársz ezektől! És mindez a Microsoft hathatós segítsége nélkül nem is sikerült volna, ugye tudod?
    A Crystal önerőből képtelen lett volna erre, úgyhogy örüljünk, hogy a Microsoft megmentette (és kisajátította) az egész projektet! Foglaljuk imába nevüket! Ezentúl a Microsoft lesz az új vallás és az új szódaautómata is!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.14. 17:31:58
  • Totti5
    #163836
    Az lett "beharangozva" hogy több lesz ebből mag abból és balanszolják a gameplayt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.14. 17:22:42
  • n000rbi
    #163835
    Oké, köszi!
  • Kongy
    #163834
    Ja, be lett harangozva, hogy Lara itt már igazi régész lesz, és már nem a túlélésért harcol. :)

    Vannak opcionális tomb-ok, de ez kevés. Egy Underworld-ben szinte végig tombokat fedeztünk fel, végig egzotikus helyeken kalandoztunk, nem egy helyen vadászgattunk a havas erdőben, meg öldököltünk szovjet bázisokon... lol :D

    n000rbi: Lemezes, szóval majd ha végigvittem szólok. :)

    Én kétszer vittem végig a 2013-as részt. Jó volt, fasza volt, elég volt. Ezért is unom kicsit most ezt az új részt. Nem unnám kicsit sem, ha a helyszín más lenne, de jellegében, hangulatában ugyanaz az egész. Meh, kár érte.
  • darkSectorxxx #163833
    :D
  • TBTPumpa
    #163832
    Ez Heló5guárdiáns játék, nem Halo 5!
  • darkSectorxxx #163831

    Jó értem, csak akkor is érdekes...:D
  • Totti5
    #163830
    Ez egy poén. Mucsi meg a legnagyobb.
  • darkSectorxxx #163829
    Igazából oké hogy ez reklám, meg hogy vicces, de ez a "leírhatatlan játékmenet" ez azért leírhatatlan, mert a "cső" szó 18+ -os vagy más végett?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.14. 15:13:05
  • TBTPumpa
    #163828
    Helo 5 Guárdiáns
  • darkSectorxxx #163827
    Így van, egészen egyszerűen ez egy TR, az ami a címe is, nem tudom sokan milyen változásokat vártak, 2013-ban lett reboot, ezt nem fogják évente eljátszani...

    2013-as TR király volt, ez ha uyanaz lenne király lenne, így hogy sokkal szebb mindenből több van benne, és csiszoltam, így ez MÉGKIRÁLYABB.
    Nem lesz ezután sme jóideig már, mint bármelyik másik sorozat ez is egy ideig marad egy receptnél csak csiszolgatják. Én azt kaptam eddig amit vártam.
    De azért nem értem az embereket, mert egy deka gameplay nem sugalta azt hogy ez más lenne, sőtt a gameplay-ek alapján mondtam is, még vicceltem is hogy a boritóképen is majdnem ugyanazt a jelenetedt láttuk....

    Nekem elég egy TR 2013-as remastered is ha ez csak ennyi....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.14. 15:10:57
  • n000rbi
    #163826
    Ha lemezes, majd átvenném jó áron :) (ez másra is vonatkozik, ha valaki hamarabb megválna tőle, mint Kongy)