176613
banner
  • Moby
    #164106
    Akinek van más gépe, és csak türelmetlenségből vett hozzá mégegyet, az ne panaszkodjon, Az viselje. Erről nem a MS tehet, nem a squareenyx, senki, ő maga. És ebben én nem is látok semmi kivetnivalót sem (a barom arra vonatokozik, akinek semmilyen nincs, lévén csak az idén több olyan játk is jött, ami felmossa a padlót a TR-el, akit senki más nem érdekel, az nem játszik, az csak egy barom).
  • TBTPumpa
    #164105
    Sajnos tudok olyat is. :(
    Így, hogy a TR végére ért nem tudja mit kezdjen a géppel. Halo 5 nem érdekli, Forza 6 sem. Egyéb címekkel, amikkel játszik, PC-n is elérhetőek. Mondjuk hatalmas TR rajognó, de azért ez túlmutat az ésszerű gondolkodáson is, és emiatt nagy pacsi a Microsoft-nak, hogy ilyen ügyesen kihasználták az emberi butaságot és türelmetlenséget! És XBox gépet vett, ennek meg a Microsoft jöbban örül, mint annak, hogy a TR-t megvették-e vagy sem.

    Rettentő ügyes a Microsoft marketingosztálya!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.19. 12:16:18
  • Moby
    #164104
    >Ellenben, aki csak emiatt vett XBox-ot

    Az egy barom.
  • TBTPumpa
    #164103
    Fallout 4 ~ 482,000 (Bethesda - Europe)
    Rise of the Tomb Raider (Square Enix - Europe) < 56,700

    Xbox One (85%) < 48,200
    Xbox 360 (15%) < 8,500

    Nem rekordokat akartak dönteni ezzel szerintem, inkább csak több XBox One gépet eladni. Az pedig sikerült is, hisz sokan vettek XBox-ot emiatt (főként a Tomb Raideres bundlet).
    És még fognak is a karácsonyi időszakban. Microsoft terve ez volt és összejött (mert megnőtt az XBox gépek eladása valamicskét), nem pedig a minél több TR eladása.
    A Micronak többet ér, hogyha a gépeit veszik, mintsem az, hogy épp mennyit adtak el az aktuális Tomb Raiderből.

    Ellenben, aki csak emiatt vett XBox-ot, az ez után mit fog csinálni a géppel (ha más XOne exkluzív játék nem érdekli)?

    Majd a PC-s és PS4-es verzió valamicskét javítani fog az eladásokon, ellenben a 2013-as reboot által felállított 10 milliós eladás nem lesz már meg (1-2 éven belül legalábbis). De ugye ez már a Crystalt nem érdekli (hisz ők már előre ki lettek fizetve), maximum majd a Square Enixnek fog a feje fájni emiatt (ha nem teljesíti ez sem az elvárt eladási számokat).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.19. 12:07:51
  • Moby
    #164102
    Ó dehogynem, de ebben a témakörben túl nagy jelentőség van tulajdonítva az eladási adatoknak, miközben a gyakrolati hasznuk konvergál a nullához. Nem az a baj, hogy említve van, vagy hogy foglakozol vele, csak közben értsük, hogy nincs semmilyen befolyása semmire. Az eladási ataok alapján ma az xbox névnek léteznie sem lenne szabad (sokak szerint amúgy sem :D ). Ld. xbox classic eladások anno.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.19. 12:05:29
  • SlickAdam
    #164101
    szoval te sohe eletedben nem foglalkoztal (es nem is fogsz) meg "felesleges" dolgokkal / infokkal, mert... csak ugy.
    grat! felesleges gondolataid sincsenek gondolom, mert full zen & buddha vagy.:D
  • Moby
    #164100
    Miért érdekes? Milyen hatással van ez (vagy bármillyen szám) a videójátékos karried alakulására? Milyen döntés meghozatalakor fogod figyelembe venni ezt a számot(vagy bármilyen másikat)?
  • SlickAdam
    #164099
    VAAAAAAAGY

    ...

    ...

    csak siman erdekesseg. igazol a kukim.
  • Moby
    #164098
    Ti amúgy részvényesek vagytok? Mer ha nem, akkor az eladási számok egyetlen értelme az önigazolás. Az meg kurvagáz, az egy fordítva kézbentartott, csőre töltött lőfegyver, ami egyenesen a heréket célozza :)
  • SlickAdam
    #164097
    teljesen mindegy ki hogy csavarja, ezek az eladasok ROSSZAK. keves.

    mellesleg azota mar 84 millio az eladott X360-ak szama. minusz 15 millio XO-ra valtott emberke, azaz a maradek 69 millio gepre 10-20e peldany kelt el? keves.
    öngyilkossag volt F4 környeken kihozni.

    remelem ezert hamarabb kihozzak PS4-re is. bar tuti nem tavasszal, mert ott az Unchi4...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.19. 10:53:49
  • orichalcos
    #164096
    Frissült a Halo 5.

  • Rolika16
    #164095
    Ez csak az UK eladás. Abból is csak péntek-szombat. December elején majd kiderül mennyi ment el USA-ban. De számítani lehet majd valami Halo5 szerű PR bravúrra MS-től :D


    Hozzá kapcsolódó Neogaf rinya topik
  • darkSectorxxx #164094
    Ja amúgy aki nem hallotta, tudta volna de az első rész ingyen tölthető. Innen az ötlet hogy még1 esélyt adtam neki, de menthetetlen.
  • darkSectorxxx #164093
    Amúgy most jelenleg tök pontosan 45.90 dollár. Most néztem, valszeg mivel jó ideje ennyi, ez listaár.
    Erre ha csak 10% off megy akkor is megveszem akár egyedül.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 00:29:21
  • darkSectorxxx #164092
    Látom felvettél, én minden sg tagtól szívesen fogadom a felkérést. :)
    Ja euro-s kari az magyarban nem jó.
    De állítólag változtatgathastz régiót a weboldalon, a gépen meg nincsen régiózás.. Tudtommal....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 00:19:23
  • darkSectorxxx #164091
    Mi ha 6000? vagy annál olcsóbb?
    Én ha 9k-ról lemegy 6k-ra kb akkor még egyeüdl is megvenném ha meggondolnád magad, de oks annál jobb. :)
    Akkor majd figyelem az árát, de akkor csináljak majd új profilt vagy a meglévő TR-essel oldjuk meg?

    Hogy ez a RE R2 mekkora szar, pc-n akadt, rángatott, most nem de olyan szar , miért kell egy embert váltogatnom, hogy az kezelje a zseblámpát és megvilágítsak vele dolgokat, meg a pájszert felvegyem, kinyissam az ajtót és utána visszaváltsak Claire-re?
    MIÉRT?
    MIÉRT?


    LOL mekkora idiótaság már.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 00:21:22
  • tothaattii
    #164090
    Sziasztok!
    Még kezdő Xbox One-os vagyok, vettem egy 25€-s feltöltőkártyát, az Xbox-on a régió miatt nem fogadta el, de Pc-n a Microsoft fiókban Osztrák régióban jóváírta. Hogyan tovább… (az Österreich store-on visszadob a magyar store-ba).
    Előre is kösz, nemigen van még gamertag haverom, ha nem tolakodás…
    Xbox Live: atis Hsamson
  • Moby
    #164089
    Ha annyi lesz, veszem én veled.
  • darkSectorxxx #164088
    ja oks.

    Hát figy singapurban 45 dollár, 45x200, az 9k, most jönne csak egy 30-as off és tádám 6k!
    Ésd a 30-as off szerintem a minimum lesz, mert azért annyit érdemel a fekete péntek. :)
    Én tuti veszem most hogy a régi lemezeket eladtam, csak meg kell várnom az akciót.
  • Macccy
    #164087
    nem felezek, van home cimbim, kábé 5-6 ezer körül saccolom annyiért tuti megveszem én is, kiváló trilógia
  • darkSectorxxx #164086
    Fasza.

    Gondolom nem akarsz felezni Black Friday-ben? :)
    Vagy már kérdeztem?

    Most nagyon meg fogom venni mivel megvették tőlem a GeoW 1-2-3-at X360-ra 5k-ért egyben, úgy számolok max legrosszabb esetben is 8k lenne szingapúrban BF akciónál, de lehet 6k lesz, akkor olcsón megúszom és digiben visszakapnám az eladott x360-as részeket. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.18. 22:49:38
  • Macccy
    #164085
    dec. 31. igen, én is rámegyek szerintem a nigger pénteken, nagyon adja a back comp első rész is
  • Macccy
    #164084
    ? :D

    piáltál, megint?
  • Tommy H
    #164083
    Fuu de jó újra Sunset Overdrivozni:))
  • darkSectorxxx #164082
    Srácok mennyit kell várni hogy a GeoW Ultit megvegyem és megkapjam a régi 4 részt?
    December 31-ig van időm?
  • darkSectorxxx #164081
    Rainbow Six Siege - bárki kipróbálhatja megjelenés előtt
  • Tommy H
    #164080
    Üdv!
    Megvan a Fifa 15 már régóta csak még nem játszottam vele.
    Kérdésem az lenne,hogy cseréljem le az újabb részre vagy nem igazán érdemes.

    Vannak nagy változasok a 2 részt összehasonlítva?
  • TBTPumpa
    #164079
    Akkor olybá tűnik, a PC Gurunak meg a Gamestarnak ismét igaza lett!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.18. 19:43:52
  • darkSectorxxx #164078
    PC-n nincs alternatíva, úgyhogy megéri. :)
  • darkSectorxxx #164077
    Srácok az urbán legenda hogy nemsokára bill+egérrel is menni fognak xboxon a játékok az uj win10-es op miatt?
  • Moby
    #164076
    Ez az egész leginkább neked rekt. Kezd már kínosba fordulni ez a vergődés tr kapcsán. Ráadásul olyan nagyonkurvára nem is jó, hogy megérje.
  • Totti5
    #164075
    Butaságot beszélsz.

    2013 szeptemberéig 78 millió Xbox 360at adtak el, a gép 2005 óta volt piacon.

    Xbox One 2 éve van piacon, 15 millió gép ment el kb.

    Szerintem ne erőltesd, nem megy.
  • TBTPumpa
    #164074
    Ebből is!
    "Rise of the Tomb Raider első hét eladásai (SE fórumon Globalt írnak, de nem hinném, hogy az EU és ázsiai cuccokat ilyen hamar beleszámolták volna, ettől függetlenül még US mértékkel is kevéske):
    XBox One: ~54000 példány
    XBox 360: ~10000 példány
    2013-ban a Tomb Raider rebootból 205191 példány fogyott X360-ra az első héten."

    Square Enix/Microsoft/Crystal Dynamics REKT

    Úgy tűnik tényleg Fallout 4-et választott a többség!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.18. 19:13:54
  • kutyakiki81
    #164073
    Kevés volt az előrendelés
  • orichalcos
    #164072
    Csúszik a Deus Ex: Mankind Divided. Február 23. helyett augusztus 23-án jelenik meg. :( A késés oka a szokásos marketing bullshit, vagyis dolgozni akarnak még rajta, hogy minél jobb legyen.
  • Harlekin
    #164071
    Ismerhetnél tömören fogalmazok...A lényeg a mondandóban van...Én 5 forint miatt is baszakodok órákat is ,mert sokk kicsi sokkra megy.Hidd el megéri azt a pár percet rá szánni és duplán nyersz (spórolsz és előbb játszol)sőt triplán,mert még mi se cseszegetünk!

    Hidd el meg van a jó oka annak hogy a megjelenések így vannak és ez nem csak kiadó oldalnak jó hanem "nekünk" is gondold végig,ha mindenki full egyszerre szabadulna rá a játékra vagy,ha mindenki tök egyszerre rakná be a lemezt és kezdené el leszedni feltelepíteni akkor mi lenne!!!!Nem kell messzire vissza gondolni mi történt GTA multinál sőt 360 on amikor rászabadult a nép arra az MMO faszom tudja nevű játékra EGYSZERRE!!!Napokig a szarakodás volt csak!!Mert lehalt minden és mi történt amikor újra indult kezdődött előröl mindenki megint egyszerre ugrott neki...
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.11.18. 17:59:17
  • gduck
    #164070
    Ok ;) Majd az Endoron lerendezzük
  • Moby
    #164069
    Viccvót te!:)
  • gduck
    #164068
    Moby és Harlekin, nem értem az élcelődést! SOSE érdekelt itthon vagy külföldön vásárolok-e, ráadásul rólatok se írtam emiatt semmi negatívat! Egyszerűen nincs kedvem a régiókkal és a címekkel variálni ;) Ráadásul - én tudatlan - ezt jól be***ptam, mert szentül meg voltam győződve arról, hogy az EA Access miatt már Novembert 12-től játszhatok
    Na mind1, már csak 6 óra 36 perc :D

    UI: ja igen és a morgás. K**vára irritál, ha valamit DIGITÁLISAN veszek meg és szaroznak a megjelenés dátumának tologatásával :D Ezt így 2015-ben már elfelejthetnék a kiadók!
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.11.18. 17:28:50
  • Harlekin
    #164067
    Pont a DA volt ilyen Magyaron olcsóbb volt,de sajna ez miatt később játszhatunk.