176613
banner
  • Botond #164146
    Na halo4+fh2+NFS:Carbon+monopolyplus+Disneyepic2 beszámolva éljen a fekete péntek!
  • Harlekin
    #164145
    Semmi baj nincs a játékkal csak tolhatták volna még jobban szét a megjelenési dátumokat régiónként!
  • Harlekin
    #164144
    Nyugi tegnap engem is vagy 5 x kidobott!!És mindenkit ugyan így nem volt olyan menet,hogy mindenki befejezze együtt!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!ERRŐL BESZÉLTEM MEGJELENT A JÁTÉK 19 VOLT TEGNAP RÁSZABADULT MINDENKI MEG IS VOLT AZ EREDMÉNYE!!!!!
    Előtte 2 napig egyszer se dobott ki nulla egyszer se még véletlenül se 20 óra játék alatt!!!!Tegnap 4 óra alatt 5x!!!!!!!!!
    Persze induljon a játék mindenhol 1 időben!!!!!
  • Moby
    #164143
    Öööö...ezt most inkább hagyjuk is.
  • Tommy H
    #164142
    Multiplayer-hez akkor lesz neted ha te leszel a szerver vagy abban az Országban élsz ahol a szerver van:)

    Megaszerver ráadásul egy barom megoldás.Az is volt pár éve mióta elkezdték..
  • darkSectorxxx #164141
    "ARK: Survival Evolved - közel az Xbox One-os megjelenés

    A készítők állítása szerint nagyon hamar megjelenik az újgenerációs konzolra a még befejezetlen dinoszauruszos túlélőjáték, az Ark: Survival Evolved

    Egy ideje már a Microsoft konzolján is játszhatunk félkész játékokkal. Az Elite: Dangerous után hamarosan az Ark: Survival Evolved is elérhetővé válik, mely egyike három azon túlélőjátéknak, aminek Xbox One-os megjelenése jelenleg szinte garantált. A dínós móka indulása télre volt betervezve, de lehet, hamarabb jön.

    Az ARK hiába nincs kész, már több mint 2 millió darabot adtak el belőle PC-re. Tekintve, hogy 30 euróba kerül, ez nem rossz teljesítmény. Az ARK: Survival Evolved az Xbox One Early Access-hez hasonló Game Preview programján keresztül jut el a konzolra, olyan címek mellett, mint a DayZ, The Long Dark.

    A rendszer pozitívuma, hogy ingyenesen ki lehet próbálni a játékot, ami pont elég lehet arra, hogy a játékos eldöntse, beruház-e rá. A végleges változat megjelenése júniusra várható, akkor a One mellett PC-re, Linux-ra, Mac-re és PlayStation 4-re is kapható lesz."
  • darkSectorxxx #164140
    Nesze neked Battlefos......izé akarom mondani Battlefront. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 22:02:41
  • Selminar
    #164139
    Itt lehet nyomon követni a store arvaltozasokar
  • Selminar
    #164138
    Shape up akcióban van 6090ft, a gold kiadás pedig 13e. Nem tudom milyen akció keretében mert nem a heti es még nem a Black friday.
  • Moby
    #164137
    Repkedjetek tovább, én kiszáltam. Ha épp nem tízcsillió/tízcsilló a netem, akkor a supermacy szerverek használhatatlanok, pedig itt parasztturhafalván csak este 11-től van használható net. Nekem ebből így ennyi elég is volt. Del. Majd egyszer, ha lesz netem.
  • SlickAdam
    #164136
    nekem ne mondd, hogy jo. letoltam.
  • Totti5
    #164135
    Előrehozás veszélyes dolog, ha nincs kész. Az eltolás meg nem lehetséges. Mikorra? a lényege az volt az egésznek hogy 2015ben Xboxra. 2016 előtt 1 héttel kiadni? lol.

    A játék nagyon jó, lassan haladok, mert csodálatosan állejtősen szép az egész. Szedek össze mindent, keresek mindent, semmi nem maradhat ki. Nagyon komolyak a pályák rétegei
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.19. 20:40:52
  • SlickAdam
    #164134
    elörehozza mondjuk... vagy ja, eltolja.
  • Totti5
    #164133
    Nekem mindegy, nyilván a 100 és 200 is rossz lett volna. Egy a kérdés. MS belefektett pénze ( nem ők állták az egész fejlesztést ), mikor jön vissza, mennyi profitot termel. Minden más lényegtelen. Ha nem termel akkor bukta, ha termel, ami lehet 50.000 vagy 100.000 vagy 500.000 példány onnantól kezdve win kategória nekik. Eladási számok akkor lesznek érdekesek, amikor PCre megjelent vagy az az előtti napig bezárólag. Hisz addig 1 platformos, utána kezdve meg már mindegy.

    Hogy mikor jött ki? pont akkor amikorra kész lett.

    Fallout 4 mint TR killer pontosan akkor lett dátummal ellátva mint a TR. E3on. Hacsak a kiadók előre nem tudják a konkurencia dátumait inszájder, akkor ez sima véletlen. Na most az MS mit tehett volna? eltolja? hova? decemeberre?
  • Harlekin
    #164132
    Egy kis repkedés!

  • TDC Geronimo
    #164131
    Kipróbáltam cargot. Nem kellett volna. Alig bírtam abbahagyni. Most hogy már EU szerverre rak és van 1-2 jó kártyám, fegyverem sokkal jobban ment. Cargos Endor map is valami eszméletlen szép. Ebből vétel lesz pedig tegnap még nem úgy volt :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.19. 15:51:38
  • Moby
    #164130
    Az a 15 óra már magában egy jó hír
  • darkSectorxxx #164129
    Easy-n kellett volna? :P
  • darkSectorxxx #164128
    Ott van hogy KB...bolti árakat nézem. :D
  • TDC Geronimo
    #164127
    Holnap azt hiszem befejezem TRt. 15 órát toltam eddig, elég sok mindent összeszedtem. Meglesz összes mellékküldetés meg tomb is. Azokból még van 3. Tényleg kár volt normalon kezdeni :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.19. 13:40:54
  • Moby
    #164126
    >kb mintha megvette volna pc-n
  • darkSectorxxx #164125
    De bolond vagy. Számít a 10k manapság? :D Mindent az élményért. Microsoft-ot meg SE-t kell támogatni, ennyi. :)
  • Moby
    #164124
    >De annyi hogy én még mindig nem ítélném el, mondjuk eladja 10 bukóval és végigvitte a TR-t, kb mintha megvette volna pc-n...:D

    Az már olyan főbűn, amiért nem is baromozás jár, hanem elevenen elégetés :D
  • darkSectorxxx #164123
    Hát akkor úgy mondom igen ebből kevés van 1000-1 embernél tudom elképzelni.
    De annyi hogy én még mindig nem ítélném el, mondjuk eladja 10 bukóval és végigvitte a TR-t, kb mintha megvette volna pc-n...:D
    Nekem ez nem akkora furcsaság. De persze igen papíron érdekes hogy valakit ne érdekeljen más olyan ami nem csak TimedE.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 13:34:48
  • Moby
    #164122
    Ha megveszi, nem a TR miatt fogja. Nyilván a normálisabbja is mérlegel. Van egy pont, aminél az előnyök áttörik a vásárlási küszöböt, és megveszi. És lehet az akár a TR is. De hogy valaki csak azért megveszi, hogy letolhassa a TR-t, majd két nap múlva eladja az egészet...az más tészta.
  • darkSectorxxx #164121
    Jó csak írtad hogy aki nem tud várni a TR miatt. :)
  • darkSectorxxx #164120
    Ja várj ha mást nem talál rá akkor oké, de azért ezt nehéz elhinnem hogy akkor a többi exet nem viszi végig, azokból azért baszottkevés ember lenne a földön, szerintem a megvétel döntésében meghatározó inkább, de azért olyat még nem hallottam hogy bárki megvett volna egy gépet 1 játékért és akkor nem zúzta volna le gyors a többi exet, mert számtalan stilusban vannak legalább 1-2 cimet talál, és utána max eladja. :)
  • Moby
    #164119
    >ha valaki vesz konzolt mert nem akar várni fél-1 évet....

    Vegyen. Nem ezt mondtam, ne keverd! Nekem is van, és csak pár címért van.
  • darkSectorxxx #164118
    Azért mondom, te meg a TR-ért nem vagy annyira oda, én sem, csak mondom hogy én megértem ha valaki vesz konzolt mert nem akar várni fél-1 évet....
    Én is a QB miatt vettem, és elvileg az is megjön pc-re, veszek mellette még mást is, de valszeg ha az nem lenne nem vettem volna, meg persze Alan Wake...akkor ez is egy kamikaze akció ha így nézzük. :D
  • Moby
    #164117
    Vannak megállapítható, kimondható dolgok. Én kimondom őket, soha nem okozott gondot. Aki egy tombraiderért megvesz egy platformot, majd semmi mást nem talál rajtsa és eladja. Az. Egy. Barom. Egy balfasz divatgémer.
  • darkSectorxxx #164116
    De látod te így vagy vele, nekem pl ingyen sem kéne, ezért mondom hogy más izlések vannak, nincsenek fekete-fehét tények. :)
  • Moby
    #164115
    A Battlefrontban mégis mi az érthetetlen? Neked érthetetlen, mert nem multizol. De ez az a létező legjobb multialapokra épülő olyan játék, ami egy hatalmas űrt töltött be végre: nevezetesen a SW játékokét. Ennyi a sikerességének kulcsa, nemtöbb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.19. 13:24:51
  • Moby
    #164114
    De, van olyan, ami bőőven megér egy platformot. A witcher3 miatt vettem a pécét megint ha visszaemlékszel. Utólag aztmondom, minden hónapban vennék érte egyet, ha ezen múlna.
  • darkSectorxxx #164113
    Hát hogy vannak érthetetlen dolgok, de ettől még nem baromság.
    Most ha megvenném a TR gépet 130-ért végigvinném a TR-t és 120k-ért adnám tovább, az nem gáz szerintem. :D
  • Moby
    #164112
    A battlefront az egyik legsikeresebb játék ma a piacon. Vannak páran, akiknek tetszik.
    Hogy jön ez ide?
  • darkSectorxxx #164111
    Hát valakiknek tetszik a Battlefront is. :D
    Ha így nézed semmi nem ér meg egy platformot. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.19. 13:21:01
  • Moby
    #164110
    Mert jön mindenre. Azért. Ráadásul annyi a játék, hogy bele lehet fulladni. Szóval nem pöcsköszörüléssel megy el a várakozással töltött idő. Akinek egy ilyen játék elad egy platfromot mondjuk 8 órára, az egy barom. De a megveszekedett fajtából.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.19. 13:19:16
  • darkSectorxxx #164109
    De miért olyan furcsa, sok hasonló stílusú játék van a piacon vagy lemaradtam valamiről?
    Végigvitte, eladja, azt ennyi. :) Ha netán más nem érdekli utána.
  • Moby
    #164108
    Jaj el is felejtettem. Reggel a fiókomban várt egy üzenet, hogy a preview porgramért hálából kaptam egy



    AVATART!


    Ez valami vicc, ugye? LOL
  • Zavarodott
    #164107
    +1