176613
banner
  • darkSectorxxx #164066
    Jó ez arra ment hogy más nem érdekel csak nekem legyen jó. :P
  • Totti5
    #164065
    Nem.
  • darkSectorxxx #164064
    149 indie + 1 AAA (Gears Ultimate) = Fuuck Yeeeeach
  • orichalcos
    #164063
    "(teszem hozzá ez nem mindig van így!!Van,hogy az olcsóbb helyen később unlockolodik a játék)"

    Hm, ilyennel én még nem találkoztam. Ha a megjelenés napja azonos, akkor időzóna szerint pl SG, vagy NZ store-ból már jóval előbb játszhatunk.
  • Harlekin
    #164062
  • Moby
    #164061
    Tökre megértem. Nekem sem esett jól, amikor ki kellett fizetnem a szingapúri minigarzont, amit emiatt vettem. De szerencsésnek mondhatom magam, viszonylag olcsón hozzájutottam, mondjuk elég a szar a környék, és az összes szomszédom magyar, dehát evvan. Ha olcsón akarok vásárolni, az lemondásokkal jár.
  • Harlekin
    #164060
    Nagyra értékelendő nálatok ez a MAGYAR vagyok itt vásárolok,csak hát akkor viselni kell a következményét.
    Semmivel sem bonyolultabb a nem Magyar storeon meg venni.Annyival meg biztosan nem amennyivel olcsóbb és előbb játszhatsz vele.(teszem hozzá ez nem mindig van így!!Van,hogy az olcsóbb helyen később unlockolodik a játék)
    Semmi kivetni való nincs ebbe amióta megjelenési idők vannak azóta ez így működik,hogy régiónként más időben jelenik meg.Tehát nem egyedi a dolog sőt jó előre lehet tudni,hogy hol mikor jelenik meg!
    2 év alatt 6 különböző storeon vásároltam tökéletesen simán egyszerűen.Tökéletesen élek alaszkában 1 könyvtárba,hogy ne keljen áfát fizetni és tökéletesen megfelel a hontalan singapuri store az olcsósága miatt és lehetne mindnek az előnyét sorolni.A magyarnak is van az indie játékok ott a legolcsóbbak.Meg néha a nagy játékok ugye a Dragon A. Ott mi az olcsóságot választottuk és 2 nappal később nyomtuk.Hát ennyi nem morogni kell hanem tudatosan vásárolni.Ráadásul úgy,hogy semmi szabály ellenest nem követsz ezzel el!!!A cím megadás meg hát NEM LAKCÍMET ADSZ MEG hanem SZÁMLÁZÁSI CÍMET MINDENHOL...Ők kötelezve vannak a számlázásra,de nem a cím ellenőrzésére le se fossák,hogy a gép mire tölti ki a számlát amit elektronikusan hozzád jut "rossz" címmel...Nálam a PP-on 3 különböző számlázási cím van megadva pedig ugyan ezt a pp-t használom ebayen is ahol ugye érthetően a rendes címem van szállításra megadva és soha semmi probléma nem adódott
  • gduck
    #164059
    Mert ott egyszerű volt megvenni :) Az SG-hez meg feltöltő kártya kellett volna ha jól tudom, meg talán cím is ami szingapúri?
  • abel0317
    #164058
    Hello, a Witcher 3 harcrendszere milyen szerintetek? Én anno jäszottam az elsővel de az valami borzalom volt és most megakarom venni a 3-at de félek, hogy ha valami suta suhingálás benne a harc, akkor a kedvem is elmegy tőle xD
  • Selminar
    #164057
    Major azt írja 150 cím lesz akcióban péntektől.
  • Moby
    #164056
    Nem az, hanem miért jó a magyar sztóron? Drágább, és később kapod. Nem ütközik semmilyen szabályba, még morálisan sem látok ebben semmi kivetnivalót.
  • gduck
    #164055
    Mer nem esz a méreg :D :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mer nem nesz a méreg, hogy fizettem érte és nem tudok játszani. Sajnos annak a warez csapatnak nagyobb a far*a amelyik előbb adja ki :( Annyi gerinc nincs bennük, hogy megjelenés előtt nem dobják ki.

    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.11.17. 20:43:44
  • Moby
    #164054
    És az mér jó?
  • gduck
    #164053
    Természetesen ms store, magyar régió :) EA bekaphatja a baromságával az izémet :D De legalább ONE-nál nincs az, hogy a warez verzió két héttel előbb jön mint a hivatalos :D
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2015.11.17. 20:19:58
  • Moby
    #164052
    Hol vetted?
  • gduck
    #164051
    Nekem még 28 óra :(
  • darkSectorxxx #164050
    THX, asszem a Gears Ultimate problémám meg lesz oldva. :) Bár ehhez kéne egy jó kis legalább 50% off. Szingapurban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.17. 19:31:22
  • TDC Geronimo
    #164049
    Éjfélre lejön nekem is ea accesses meglesem.
  • Moby
    #164048
    LOL :D
    Még egy óra, és indul a mai menet
  • Totti5
    #164047
    Wheel Base kell hozzá persze az 750 EUR....

    CSR pedál 100 EUR, teljesen "alap" fém lappal borított szerkezet, kuplungal.

    ( nekem CSR Elite van, de azt már nem gyártanak, abban állítható nyomásérzékeny töltőcellás fék van, full fém, meg sportosabb desing ).

    Van a fullos leszopós pedál, pedálonként beépített FFBvel de az 350 EUR :)

  • TDC Geronimo
    #164046
    SW gif


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.17. 19:14:40
  • Moby
    #164045
    Kezd merevedni
    Pedál még mennyi hozzá?
  • Selminar
    #164044
    Black Friday a Store-on

    Ha jól értem. Péntektől Gold tagoknak, jövő keddtől mindenkinek.
    Gears Remastered, Forza 6, Evolve, BioShock Infinite, Shadow of Mordor, Halo MCC, ilyeneket mutogatnak a vidiben.

    Star Wars pedig szintén zenész, pedig sci-fi szeretőként nem vagyok oda a világért, de a game nagyon szórakoztató!
  • Totti5
    #164043




    Jóval olcsóbb mint eddig bármelyik kormánykerék. Mondhatni "kellemes ár" A minőség nyilván top kvaliti, de nincs is semmi liszensz rajta ami drágítaná.

    46 ezer huf


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.17. 19:05:18
  • darkSectorxxx #164042
    Jó ezek aztán nagyban befolyásolják a hallottakat. :D
  • darkSectorxxx #164041
    Jó ezt nem azért írtam hogy mindenki vegyen 2 konzolt, tudom, vagyis sejtem hogy valakiknek kevesebb idő van már erre és bőven lefedi azt 1 platform is. :)
  • Totti5
    #164040
    Felületes, szubjektív. Ha már segítséget ad laikusoknak, akkor ne páövör brikezzen, hanem van annak magyar neve. Tápegység.
    PS4nél megjelentek a dinamikus hátterek. PS3nál is volt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.17. 18:32:03
  • Harlekin
    #164039
    Nálam nem!Bőségesen elég 1 konzol ezt se tudom annyit használni mint amennyit szeretném,de így is sokkal többet használom mint amennyit kéne.Ehhez mi a fasznak 2 konzol,hogy ez a dolog hatványozott legyen???
  • raymond01
    #164038
    Nekem semmi!
    Csak örülök hogy kipróbálhatom mert már egy ideje meg szeretném venni vmelyiket (NBA Live vs 2k16) csak nem igazán tudtam dönteni.
  • darkSectorxxx #164037
    Mivel sok helyen visszatérő téma:

    Hát én is erre a végeredményre jutok mindig, nem tudok választani.....
    Ezért van mind2 konzolom. :D

  • Harlekin
    #164036
    Nah!
    Sajnos a tegnapi napon valami rohadt vírus megtámadott és a meló helyen a budit nem tudtam elhagyni meg olyan voltam mint akit agyon vertek...De nem ez a lényeg hanem,hogy ez mennyire jól jött!!(már mint nem a hasmenés hanem az alkalom)!!!!
    Haza kecmeregtem bebasztam 2 gyógyszert ittam rá 72% os tatrateát 1 óra eszmélet vesztés és 5 kor hanyagul rányomtam sw re!!!!
    Kész Elvesztem!!!! 10 kor 38.4 lázzal még ott nyomtam a kontrollert!!!Igaz szét szakadt a fejem,de nem bírtam abba hagyni...Csak azért nem fostam magam alá,mert nem volt mit!!!Ezt a játékot annyira össze rakták,hogy még!!!Leszarom,hogy kinek mi a nyűgje vele,mert hangulatos és kikurt jó vele játszani!!!!Utoljára hasonlót a Titanfallnál éreztem...Ma annyira hagytam abba ameddig az orvoshoz elszaladtam!!!Holnapra is kiirt és mondta ettől jobbat nem is tehettem volna mint a tatra tea kúra!!!!Meg a pihengetés ülve a kontrollerrel a kezemben...Én meg jó beteghez híven teszem amit az orvos tanácsolt!!!
  • orichalcos
    #164035
    MI a gond vele? :D
  • darkSectorxxx #164034
    És ha akarod 1 nap után visszaigényelhetsz maradék pénzt. :)
  • raymond01
    #164033
    http://gamepod.hu/hir/nba_2k16_a_hetvegen_ingyenes_lesz_xbox_one-on.html
  • TDC Geronimo
    #164032
    előfizettem 990ért én is egy hónapra 10 órát lejátszom majd.
  • darkSectorxxx #164031
    Hát pasz akkor :)
  • Botond #164030
    X360+az összes lego cím kezdésnek. Plusz jöhetnek még ilyenek, hogy toy story3, verdák2, stb. Hegyekben állnak a kölyök címek 360on, és a gép+három tucat játék töredékéből megvan, mint a TRes X1 csomag. X1 hardcore gémereknek való, akik szomjazzák a friss címeket. Gyerekeknek, meg akiknek kimaradt az előző gen azoknak költséghatékonyabb és jobb a szélesebb kínálatú 360 szerintem.

    /szerk: meg most jön x1ből amúgy egy ilyen casual csomag, hogy 500as+kinect meg dance central spotlight, zoo tycoon meg kinect rivals. 10enéveseknek szerintem kinect musthave, hadd mozogjanak, majd ha ilyen öreg kockák lesznek mint mi, akkor üldögélhetnek a kontrollerrel.
    Utoljára szerkesztette: Botond, 2015.11.17. 12:26:36
  • TBTPumpa
    #164029
    Igazából olyasmire gondoltam, aminél van osztott képernyő és nem ilyen táncolós, sportos valami (Kinect). Bár tény, hogy rosszul fogalmaztam meg, de ugye telefonról lusta vagyok sokat írni. Most beléptem a kecibe a BM-es netről!
    Valami olyasmire gondoltam, mint a Trine sorozat - több karaktert is lehet egyszerre irányítani és mégis platformer és mesés.
    Nem tudom, hogy Plants vs Zombies Garden Warfare ilyen-e vagy sem (osztott képernyős és ketten is tudják játszani), nem játszottam még vele.

    A szülők a TR-es csomagot nézték ki és ugye az első kérdésük az volt, hogy az a piros négyzetben lévő 18+ mit is jelent.
    Útbaigazítottam őket, hogy az még nem 10 évesek számára való játék, akármennyire jó jó ajánlat (1TB-os gép, 2 AAA játék), 130 000 Ft-ért.
    Ugyanígy a Witcher 3-as és Gears of War-os gépcsomag sem alternatíva.
    Forza 6, illetve Halo 5 esetleg, de ezeket úgy tudom két játékos nem tudja egyszerre játszani ugyanazon gépen.

    De aztán lehet, hogy X360 gépen (a régóta piacon lévő, nagyobb termékkínálat miatt) több alternatíva van.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.17. 11:48:28
  • darkSectorxxx #164028
    Van, ezek a kinektes játékok...most jött egy ilyen csomag.
  • Selminar
    #164027
    Toltam Supremacy módot, 40 fő, totális háború, elképesztően hangulatos!