176587
banner
  • darkSectorxxx #175425
    Nem fos hanem átlagos, elnézés a megfogalmazásért.

    Ha a stílusba nincsen jobb mert nem jön ki semmi, vagy alig, akkor az ugyanazt jelenti. :)

    Ha más stílushoz hasonlítod akkor nem sok értelme van.
    Mert egy FPS-ben nincsen eleve a szemed előtt a karakter, itt egyszerre 2 modell is van...
    Az effektek, stb, dimenzióváltás...

    Ez nem AAA cím, hanem indie.

    - Gears 5 pl pályadizájnban szerintem egyeltalán nem szebb, karaktermodellben is elnagyoltabbak kicsit.
    Lehet a Gears 5 ben nagy pályák vannak, de itt eléggé realisztikusak az anyagok...

    Aztán a Sandbox 6 vagy 7 évig fejlesztett Game of the Year 600 milliós játékokat ide venni, akkor semmi értelme...

    Viszont elhiheted nekem, hogy az AC Valhallában pont hogy atomgagyin néznek ki a karakterek, pláne aa környezet.

    Nem rosszból, de Last of Us-ból csak 1 van.... ilyeneket ha veszel akkor soha egy játék se lesz jobb egy átlagos jelzőnél.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.01.29. 14:07:37
  • lwb
    #175424
    Nem fos, de semmi extra. Külsőnézetes horrort nem tudok, nem jön ki annyi, ha ez az elvárás, akkor hajrá, játsszál vele, én is tolom még picikét, de a grafikája az nem nagy szám. Nekem eddig nem adta azt a Silent Hilles feelinget, pedig nagyon arra törekszenek.

    Kb minden, ami idén (tavaly) jelent meg és AAA szebb. CP, AC Valhalla, Spiderman, Tsushi, Last of Us 2, még az új CoD is. Gears 5 is.
  • Voyager5
    #175423
    Köszi.
    Jólvan akkor hanyagolom azthiszem. Van amúgy ultimate-em, de előrébb vettem volna a backlogban ha mindenki azt írja, hogy istencsászár.

    Így szerintem majd kb idén december körül lesz rá időm.
  • darkSectorxxx #175422
    Beszélsz faszságokat de egy kurva címet nem mondasz.
    Csak hogy van.
    Csak a személyeskedés meg 0 érved nincs.
  • darkSectorxxx #175421
    Példa ami jobban néz ki?
    Lehet konzolon nem szép, mondjuk én pc-n nézem és brutál éles minden, a másvilág is brutál dizájn, minden.
    Animációkban max van valami amit mondasz, de én nem nagyon láttam ilyet, meg azok az effektek... a karakterek meg pont, hogy jól néznek ki, de értelemszerűen elfogadom ha valakinek ez fos.

    Nem vagyunk egyformák.
    Én ilyenekkel még nem találkoztam ebben a stílusban.

    De szívesen fogadok tippeket ha tudtok mondani más címet, most a Kena megjelenésig amúgy is sok időm van és jó lenne ha tudna valaki ilyeneket ajánlani még.

    Horror, külsőnézetes legyen, ez a fontos...
    Köszönöm.
  • hunbalee
    #175420
    Neki mi nem tetszik maradjunk annyiban

    Tesztek is totál átlagosnak állítják be ami ahogy olvasgatom reális. Ezt pl pont nem értem mit látott benn a ms hogy exkluzívvá tette. De ez csak mellékes ,mert rengeteg ms döntést nem tudok hova tenni
  • lwb
    #175419
    Szerintem nincs benne nehézségválasztás. Én legalábbis nem találkoztam ilyennel.
    De a grafika szerintem mehhh, 5/10 legfeljebb, nem tudom, mi tetszik neked ebben. Az animáció meg a 10 évvel ezelőtti Syberia játékokat idézi.
  • darkSectorxxx #175418
    Ja nem láttam hogy van nehézségválasztás. :)
    Csak rányomtam a New Game-re nem adott ki semileyen opciót.
  • darkSectorxxx #175417
    Faszt nem.
    Játszol vele vagy videókat nézegetsz?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.01.29. 08:18:00
  • Botond #175416
    Közepes nehézségen tolod?
  • hunbalee
    #175415
    PC-n se. Már tele a yt mindenféle videóval. Nem emelkedik ki az átlag közül grafikában
  • lwb
    #175414
    Pc-n? Mert series x-en nem nagy szám az a grafika ...
  • hunbalee
    #175413
    Neked minden grafika brutális szóval ezt kár volt megemlítened a te szádból ez az info nulla
  • darkSectorxxx #175412
    Alig vártam hogy játszhassak vele már, sajnos 17:00-kor volt csak launch most fogom elkezdeni, de belelestem kicsit brutális maxon a látvány, a dizájn. :)
  • lwb
    #175411
    30 percem van benne kb, szóval take it as it is.
    30 fps, gagyi animációk, so-so grafika. Leginkább egy budget Silent Hill találkozik Syberiával szerű izé. Ilyen pixelvadászós, tárgybuherálós, point-n-click pointing és clicking nélkül kalandjáték szerű izé, de régi fixkamerás resident evil irányítással. Harc szerintem nincs benne, én legalábbis nem találkoztam ilyesmivel.

    A lényeg, hogy ha a történet bejön, akkor el tudsz vele bohóckodni, de ez nem next-gen játék. Ha van game passod, akkor hajrá, ha nincs, szerintem pénzt ne adj érte.
  • Voyager5
    #175410
    Nyomja valaki a Mediumot?

    Ha igen, akkor megoszthatná az élményeit.
  • hunbalee
    #175409
    A Microsoft annyi profitot termelt az előző üzleti negyedévben, hogy kétszer is kifizethetné belőle a Bethesda felvásárlását
  • lwb
    #175408
    Gamespot: 9/10 :DDD
  • hunbalee
    #175407
    PS5, Xbox Series X, And PC Part Shortages Won't End Soon, Says AMD

    "AMD CEO Lisa Su expects production to start catching up to demand only in the second half of 2021"
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.28. 08:07:08
  • darkSectorxxx #175406
    Csak lehessen már indítani.... :D
  • hunbalee
    #175405
    DF szerint sokszor 900p 30 fps az ....még Series X-en is..Mondjuk 2 kép szóval a 60 fps megvan
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.27. 21:31:06
  • lwb
    #175404
    4k 30 fps ...
  • hunbalee
    #175403
    The Medium Tech Review: A Closer Look At Xbox's First Next-Gen Exclusive



    73%-os a metascore eddig
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.27. 15:57:14
  • lwb
    #175402
    Három hónapja balfaszkodnak a Fallout 4 60 fps-en, amikor ezt egy pár kb-os mod már rég megcsinálja a next-gen konzolokon. Egy vicc a bethesda.
  • hunbalee
    #175401
    Back Compat Enhancement News Is Still On The Way, Confirms Xbox Ej de jó volna ha még érkezne pár régi cím a mostani felhozatal mellé..

    Ezeknek nagyon örülnék: FEAR 1, Riddick Assault on Dark Athena,QUANTUM THEORY, Test Drive Unlimited 2, Alone In The Dark és sokat fel sem soroltam mert már xbxo 360-on sem elérhetőek
  • hunbalee
    #175400
    Xbox Game Pass over 18 million subscribers, Xbox Live passes 100 million

    Here's all you need to know from Microsoft's Q2, 2021 earnings for gaming / Xbox:
    • Gaming revenue up 51%
    • Xbox content and services revenue up 40%
    • Xbox hardware revenue up 86%
    • Xbox Game Pass driving content and services revenue
  • hunbalee
    #175399
  • hunbalee
    #175398
    Nagy, interjúkkal megfűszerezett bemutatókkal készül nekünk az Xbox

    Xbox Series S/X-en is kap ray tracing támogatást a Hitman 3
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.25. 22:49:59
  • farferi
    #175397
    Kösz..le van árazva steamen, 10 euro, megvettem.
  • Botond #175396
    Szinte biztos, hogy nem fog menni.
  • hunbalee
    #175395
    Mégse emeli a Gold àrát a MS

    Ezzel együtt leszögezte: a jövőben a free-to-play játékok futtatásához nem lesz szükség az előfizetésre.
  • farferi
    #175394
    Nem igazán konzolos kérdés de hátha tudtok segíteni. Game pass pc-vel telepített játékba szerettem volna honosítást tenni, de sajnos az írásvédelem miatt nem engedi, és hiába próbálom az írásvédettséget leszedni a tulajdonságokban, azt sem engedi.Van esetleg valamilyen ötletetek vagy ez biztos nem fog menni?
  • hunbalee
    #175393
    1 éves kód van még egyáltalán hivatalos (nem nepper) forgalmazásban?
  • davidka003
    #175392
    1 éves kód remélhetőleg nem nagyon drágul.
    Lehet rábeszélem magamat 3 év goldra amíg olcsó.
  • hunbalee
    #175391
    Februári Gold:

    Gears 5 (február 1-28.)
    Resident Evil (február 1-28.)
    Dandara: Trials of Fear Edition (február 16. - március 15.)
    Indiana Jones and the Emperor's Tomb (február 1-15.)
    Lost Planet 2 (február 16-28.)
  • hunbalee
    #175390
    Most kell akkor gyorsan előre betankolni amíg van olcsón még..

    XBOX LIVE GOLD COULD INCREASE 6 MONTH PRICE TO $60
  • Voyager5
    #175389


    Milyen fasza, hogy a Deperados III-at 2 hete vettem meg.
  • hunbalee
    #175388
    A felejthető harmadik rész ellenére újabb folytatást kaphat a Crackdown


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.20. 16:08:01
  • Zozo76
    #175387
    nalam is ugyanez. digi 1 gbit. tobbet all mint amennyit tolt lefele, azt is rohadt lassan. szar az egesz...
  • Ulthanito
    #175386
    Nem nálad a hiba, mindenki erre panaszkodik. Valami elképesztő módon belassult a letöltés az utóbbi időben, egyelőre a mikro hallgat róla, nincs hír arról, hogy orvosolnák, bár gondolom a háttérben foglalkoznak vele.

    Én már azt csinálom, ha valamit le akarok tölteni, akkor beteszem a library-be este, reggelre garantáltan lent van.