176595
banner
  • hunbalee
    #175393
    1 éves kód van még egyáltalán hivatalos (nem nepper) forgalmazásban?
  • davidka003
    #175392
    1 éves kód remélhetőleg nem nagyon drágul.
    Lehet rábeszélem magamat 3 év goldra amíg olcsó.
  • hunbalee
    #175391
    Februári Gold:

    Gears 5 (február 1-28.)
    Resident Evil (február 1-28.)
    Dandara: Trials of Fear Edition (február 16. - március 15.)
    Indiana Jones and the Emperor's Tomb (február 1-15.)
    Lost Planet 2 (február 16-28.)
  • hunbalee
    #175390
    Most kell akkor gyorsan előre betankolni amíg van olcsón még..

    XBOX LIVE GOLD COULD INCREASE 6 MONTH PRICE TO $60
  • Voyager5
    #175389


    Milyen fasza, hogy a Deperados III-at 2 hete vettem meg.
  • hunbalee
    #175388
    A felejthető harmadik rész ellenére újabb folytatást kaphat a Crackdown


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.20. 16:08:01
  • Zozo76
    #175387
    nalam is ugyanez. digi 1 gbit. tobbet all mint amennyit tolt lefele, azt is rohadt lassan. szar az egesz...
  • Ulthanito
    #175386
    Nem nálad a hiba, mindenki erre panaszkodik. Valami elképesztő módon belassult a letöltés az utóbbi időben, egyelőre a mikro hallgat róla, nincs hír arról, hogy orvosolnák, bár gondolom a háttérben foglalkoznak vele.

    Én már azt csinálom, ha valamit le akarok tölteni, akkor beteszem a library-be este, reggelre garantáltan lent van.
  • fook
    #175385
    Sziasztok! Egy olyan problémám lenne , hogy a letöltés a boxomon nagyon lelassult nemrég , és nem tudom mi lehet a baja. Régen jött le minden 150-180al , most pedig ingadozik állandóan , egy percre sem tartja a sebességet, és 0-80 közt ingadozik. Mi lehet a baja? Digi 1000es net , kábellal rádugva a boxra.
  • darkSectorxxx #175384
    Én megfejtettem, de rád nézve rossz fényt vet.
  • Ulthanito
    #175383
    Most megmondom, hogy az itt felsorolt címek legalább 60%-a nem fog idén megjelenni!
  • Botond #175382
    Nekem elsőre egy linknek tűnik, de mi se tudjuk értelmezni, mi se tudunk olvasni.
  • darkSectorxxx #175381
    Ez miez?
  • hunbalee
    #175380
    Here are the Games Coming Exclusively to Xbox in 2021
  • Ulthanito
    #175379
    Én 80-ért adtam el az X1X Scorpion Edition-t november elején. Számlával, dobozában úgy, ahogy azt megvettem 2017-ben a KV-tól.
  • Botond #175378
    Itt árulják sokan. 80 a legeslegalja, amikor se doboz, de számla, se garancia, vigyed, oszt majd lesz vmi. De valójában ami nem ilyen állapotú azok 100 körül mennek.
  • Voyager5
    #175377
    Ráadásul elvileg az összes konzol ára fel fog menni valamennyivel, szóval az XSX-et 185K-ért csak kb akkor kapod meg, ha most előrendeled.
  • mrmilan
    #175376
    80 ezer irányár, és beszélgethetünk...így van. 60-ért nem adom oda. Igazából rámondott valamit...
  • mrmilan
    #175375
    Én is úgy gondolom...
  • hunbalee
    #175374
    Szerintem többért is elmenne.De a te pénzed..
  • mrmilan
    #175373
    Nyilván ott még adott 125 rugó pluszban a Series X-hez. Ér annyit ez most? Mármint a bolt? Amivel játszom, az tulajdonképpen a Forza Horizon4, Wreckfest, Cities Skylines, Pinball FX3, néhány Goldos gamma + néha WOT, de az mostanában felejtős...
  • mrmilan
    #175372
    Urak! 60 ezer forintért lehet, hogy megvennék a ONE X-em (gyári doboz+hungarocell, akkori számla, egy gyári kontroller). 2018. májusában vásároltam. Valahol Series X lenne a cél nyilván később. De ez most így csak jött...nem tudom...Szerintetek?
  • hunbalee
    #175371
    Egy podcastben..

    "(Rumor) Hades coming to Xbox in 2021 (also possible #XboxGamePass Day One)"
  • lwb
    #175370
    Ja, egy vicc az egész. Mondjuk most hogy jön a remaster már tudok várni, de pár éve azért eléggé felbaszott. Még írtam is az xbox help centernek, de persze nulla segítséget kaptam.
  • hunbalee
    #175369
    Köszi. Bár nem ünneplem. De jó hogy valaki olvassa az oldalsávot is
  • toza #175368
    hepi bd
  • rastaman
    #175367
    az könnyen lehet.
    a ME 2-höz a dlc-t én is akkor tudtam megvenni+kipörgetni, mikor külföldön éltem.
  • rastaman
    #175366
    nem. regisztrálsz TA-re és wishlist-hez adod a játékot, ennyi.
    nem kell a konzolon semmit sem állítgatni a store-ban.
  • Botond #175365
    Szinte semmi nem betonstabil 60, néha bejön egy-egy spike, a játékok többségénél előfordul, hogy behullámzik egy-két pillanatra minimum 55-59 közé, akkor jön jól az FS.
    De annál a pár játéknál ami tényleg, de tényleg betonstabil 60, na ott tényleg semmi haszna.
  • bakkerman
    #175364
    Es a freesyncet kitudom hasznalni? Ezen a monitoron 45-75 a freesync range. Bar ha beton stabil a 60 fps akkor nincs szukseg a FS-re
  • hunbalee
    #175363
    Mondhatni felejtsd el a 120-at :)
    Rohadt kevés game támogatja egyelőre a 120fps-t..Ha neked az nem kell hanem a szebb grafika inkább akkor bőven elég neked a 75hz-es is.. Mert a legtöbb game úgyis 4k 60 vagy 30ba fog futni legszebb kivitelében..

    (Ez a saját véleményem)
  • bakkerman
    #175362
    Sziasztok,Series S-hez jó lehet egy LG 24mp59g monitor? Ugye ez FHD freesynces monitor 75 hz-es,de neten mindenhol azt olvasom hogy 120hz-es monitor kell az uj generaciohoz,most ez tenyleg igy van? Elegge zavaros nekem ez. Koszi a felvilagositast! :)
  • hunbalee
    #175361
    Singlet csinálják meg inkább mert a Cod fossá veri őket állandóan.
  • Voyager5
    #175360
    Ismerve őket, olyan grafikát fognak villantani, hogy beszarás lesz.
  • Ulthanito
    #175359
    Akkor ez prevgenre már nem jön.
  • mrmilan
    #175358
    Köszi szépen, nézem!
  • hunbalee
    #175357
    Itt a legolcsóbb. Megbízható!

    De ha sima gold elég akkor 4 vannak cd kucsos helyek is ott se 19k..pl cdkeys

    De a magyar sráctól vedd az nagyon olcsó
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.07. 08:55:42
  • mrmilan
    #175356
    Uraim! Először is BÚÉK mindenkinek! Másodszor pedig lejárt a LIVE GOLD előfizum (Nem, nem kell GAME PASS). Nem értek én nagyon a mókoláshoz, mármint másik régió, meg ilyenek. Tud valaki segíteni abban, hogy kicsit kedvezőbben tudjak 12 havi, a mi régiónkban felhasználható (mindenféle buherálás nélküli) GOLD előfizut venni? Vagy marad a MEDIA MARKT vagy a EURONICS 19.999 FT-ért. Már ebbe is beletörődtem, mert olcsóbb nemigen lesz szerintem.
  • hunbalee
    #175355
    Japán gold free: The Maw, Costume Quest

    USA Gold Free: MX Unleashed

    Az első 2 xbox 360-as az utolsó xbox 1-es (Xbox One X Enhanced)

    Azaz nem kell egyikhez se aktív gold és akármikor játszhatóak!

  • lwb
    #175354
    Hasonló az én véleményem is. Nekem év játéka volt tavaly, még a késői megjelenés ellenére is. Nagyon igazságtalan a hiszti, ami ment körülötte, az is igazságtalan, hogy a No Man's Skyhoz hasonlítják, ami egy egész más játék lett megjelenéskor, mint amit ígértek, tizede annak, amiről szó volt és kb mára érte csak el azt az állapotot, amivel megjelenéskor reklámozták.
    Ehhez képest a CP2077 90%-ban adja, amit ígértek, a 10% pedig főleg AI issue, amit remélhetőleg pótolnak majd (pl. police AI, crowd AI). A maradék meg szimpla visual bugok, könnyen javíthatóak. Az alapok: a küldetések, a világ, a gunplay, a loot, a fejlődés viszont ott van a szeren és ez adja a játék lényegét.