176613
banner
  • Harlekin
    #164953
    Nekem így jött ma!Liven üzenetbe!

    (
    0:55:32
    Thanks for playing Gears of War: Ultimate Edition. Here are your tokens for Gears of War 3 and Gears of War: Judgment (ESRB Rating: M with blood and gore, intense violence, strong language) xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

    Redeem code:
    xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

    Redeem code:
    xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.11. 09:24:48
  • tototto
    #164952
    Beszarok, én még mindig nem, kezdek aggódni, xboxn üzenetekbe kaptad, vagy email?
    Utoljára szerkesztette: tototto, 2015.12.11. 09:13:09
  • The Norberto
    #164951
    Kifejezetten pofás, néhol láttam pop in-t de ezt leszámítva igen kellemes. De még messze a megjelenés. Ha rosszabb nem lesz akkor én veszem.
  • Feryll
    #164950
    Sziasztok!

    Az mitől lehet, hogy BenQ 1070w projektoron a PC képe normális méretben jelenik meg, de az Xbox One képe azonos felbontáson lelóg a vászonról oldalt ? (mindkettő HDMI-n van)
  • abel0317
    #164949
    Gigaloooooool megkaptam a gearses kódokat :3
  • abel0317
    #164948
    Az xbox.com-on tényleg csak szopni lehet, épp elégvolt ezt a kódkérős bullshit-et eljátszanom regeléskor meg mikor valamit meg akartam változtatni, úgyhogy hagytam is a picsába! Tyrant köszi a megoldást, azért dashon keresztül ez jóval egyszerűbb! Darkra meg nem haragszom, oké-oké a szopisabb megoldást ajánlotta meg leírta, hogy ps-en hogy kell, holott soha nem volt ps-em xD de legalább a szándék megvolt neki xD
  • Harlekin
    #164947
    Tyrant megadta a pontos választ a neked címzett hszben!Mivel te 3 percre abel kérdésére adtál valami NEM választ!Elküldted találomra az xbox.com-ra ahol szintén ott a megoldás viszont csak jó nagy szopás révén.Mert a profilod megnézése minimum 1 biztonsági lépésen megy át azaz tel,sms,email...
    Így Tyrant érdemi válasza már nagyon nem jutott el abelhez mivel Te ezzel a semmitmondó infóval beleugrasztottad abelt a nehezebbik útba!!!Ha nem adsz választ abel majd vissza néz és Én vagy Tyrant vagy valaki aki tisztába van a pontos válasszal majd beírja természetesen akkor ha lesz ideje ideérni előtted!

    De ismét elnézem neked ezt,mert ez a TE számodra annyira bonyolult dash miatt adódott,hogy 3 lépésben el lehet jutni a megoldáshoz!

    Jut eszembe két ünnep között tartok xbox one dashboard szemináriumot!Nagyon mélyreható mindenre kiterjedő lesz szeretettel várlak.Egy helyet tudok még biztosítani számodra,mert jelenleg 1 kotlós tyúk kérte a 12 naposcsibével együtt és lesz még egy marék döglött molylepke,és egy kakukkos óra tehát simán beférsz a csapatba,hogy minden világos legyen a dashal kapcsolatba.Ígérem ülhetsz legelöl,hogy ha azt látom valami nem tiszta akkor vissza térjünk majd rá!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.11. 06:35:16
  • TDC Geronimo
    #164946
    TR top 10es listára se került fel novemberben. Square azért gondolom kapott annyit, hogy telibeszarja
  • darkSectorxxx #164945
    Ja amúgy sokan vannak itt velem ellentétben akik pont ellenkezőleg vannak mikor az ember kérdez nem válaszolnak, amikor meg másokkal beszélek valamiről érdekes mód okoskodni ráérnek.
    Most nem mondok nick neveket.
    Már így is felesleges baromság ezen vitázgatni, szóra nem érdemes, nem is érdekel hogy őszinte legyek.
  • darkSectorxxx #164944
    Mi beszéltünk egymással, nekem irányult egy "válasz dark"-nak.
    Ebben volt egy kérdés, közöltem hogy itt nem tudom mely felületeken vagy miképpen látszik, én barátlistán sem láttam hogy jelzi-e, xbox.com-on viszont kéne lenni jelzésnek legalább.

    Ennyi, most te meg itt rinyálsz össze-vissza.

    Faszomat érdekli hogy neked mi tetzsik, ha nem érdekel skip vagy tegyél tiltólistára, leszarom, ami felesleges az a mostani rinyád.
    Én meg azt rühellem mikor valaki segítséget kér más meg akkor jön okoskodni mikor be kell szólni embereknek.
    Kvittek vagyunk.

    Te is segíthettél volna neki infóval a beszólás nélkül, még sem tetted, ez ugyanaz, ahogy én viccelődök néha, úgy mások ppl te is bunkóskodik.....ennyi.
    Annyi az eltérés hogy én senkit nem sértek meg, hacsaknem veszik komolyra a vicceket.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.10. 22:12:43
  • Tyrant01
    #164943
    Nem kell engem kérdezni. Viszont veled ellentétben tudom a választ és nem benyögök valami faszságot egy röhögős szmájlival a végén.
    Nézz már vissza hányszor válaszoltál iyen szerintem ez, szerintem az válaszokat egy konkrét kérdésre.
    Kurvára nem kiváncsi senki a te lutri válaszaidra. Ha tudod mondd meg, ha nem akkor mondhatod, hogy nem tudom vagy akár kussban is lehet maradni!!!
  • darkSectorxxx #164942
    A kretén max te vagy.
    Téged pl ki kérdezett?
  • Tyrant01
    #164941
    Te tényleg ekkora kretén vagy?
    Volt egy kérdés, nem arról, hogy ki nem tudja és arról sem, hogy a psn-en hogyan működik!

    Amúgy: Settings ->> Account ->> Subscriptions
  • darkSectorxxx #164940
    yes
  • Totti5
    #164939
    Dec 16tól az Xbox Game Preview -ban

  • darkSectorxxx #164938
    Ok. :)
  • abel0317
    #164937
    Aha, majd akkor körülnézek ott.
  • darkSectorxxx #164936
    Huh hát ezt nem tudom, talán xbox.com-on. :D
    PS-en egy plusz jel van a karakter neve előtt, itt régen x360-nál a csik szilver vagy góld színű volt, most nem tudom már. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.10. 19:52:39
  • abel0317
    #164935
    Amúgy a boxon meglehet valahol nézni azt, hogy ha valakinek van goldja akkor az meddig tart még neki? Mert akkor megnézem már hogy nekem mutat-e valamit :D
  • darkSectorxxx #164934
    az
  • abel0317
    #164933
    Lol.
  • darkSectorxxx #164932
    Nekem rinyál hogy vegyek gold-ot. :D
  • abel0317
    #164931
    Nézd már meg, hogy neked is megy-e az online szekció és akkor coopba a kampányt végigtolhatnánk, az már plusz 2 acsi xD
  • darkSectorxxx #164929
    Ja én ezért nem multizok kuva gyenge vagyok már, utlom, max coop-ot. :)
  • darkSectorxxx #164928
    Az gáz mert nekem van nem arayozott. :D
  • abel0317
    #164927
    Nagyon strange, de nembaj legalább kipróbálhattam a gears multit. A 2v2 gnasher az tök zsír, de tdm-be szanaszét szednek az "öregek"
  • Totti5
    #164926
    Csak az aranyozott. Azon kívül nincs HDMI. Nem aranyozott HDMI kábellel homályos a kép.
  • darkSectorxxx #164925
    Jó csak vicceltem, PS4-en most lesz ingyen multi hétvége, lehet xbox-on is. :D

    Érdekes mindenesetre. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.10. 18:17:33
  • abel0317
    #164924
    Mondom. most vettem nemrég a boxot, tudom hogy noincs goldom. Gold játékokat se engedi leszedni, a gears multi meg megy xD
  • darkSectorxxx #164923
    Füvezel? :P
  • abel0317
    #164922
    Az hogy lehet, hogy nincs is goldom de tudok gearsbe multizni?
  • Moby
    #164921
    Nem lehet már jelentkezni, mi?
  • orichalcos
    #164920
    Jó ez nem randa. E3 utáni build, bruál élsimítás van rajta, a textúrák nem mindenhol szépek.
  • Moby
    #164919
    Ezért csodálkoztam én is. A videón nekem sem tűnt gáznak.
  • TDC Geronimo
    #164918
    Hát én olvasok pár félszavas véleményt és az alapján egyelőre pozitív meglepetés. Kurva rondának nem mondanám már a boxos videók alapján se
  • Moby
    #164917
    Tényleg olyan kurvaronda, ahogy írták?
  • Rage47
    #164916
  • TDC Geronimo
    #164915
    és? :)
  • Rage47
    #164914
    reggel belenéztem egy fél órát.
  • Moby
    #164913
    Nekem sem volt, és nem is hiszem, hogy valaha nekiállnék kipiszkálni őket. Nacsak el köll fogadni, hogy így nem adja oda a játék a beszteszt endinget.