176613
banner
  • Zozo76
    #164994
    Fasza! :(
    Gondolom nincsen semmi trukk hogy az egyik XO-n levo dolgokat leszedje a rendszere a masikra is?!
  • Totti5
    #164993
    USB 3.0 kizárólag.
  • bowden
    #164992
    Valaki esetleg tudna adni egy L.A. Noire Xbox 360 magyarítást? Konzolozz-on kéne lennie elvileg de az hónapok óta süket. Köszönöm
  • Zozo76
    #164991
    Gyerekek!

    Az XBOX csak a 256GB-nal nagyobb USB3-as (!) vinyot fogadja el kulso hattertarkent? Nem futtani akarom rola a jatekokat csak atmasolni akartam, de a 160GB-os kulso vinyot nem is engedi leformazni. Van itthogy meg egy 1TB-os de az is csak USB2-es. Most mar lassan eloveszem a karira magamnak vett 1TB-os gepet es atmasolnak ra mindent a 2 eves 500GB-os XO-mrol, de ahogy nezem minden szart leszedhetek a LIVErol egyenkent (!), nemelyik jateknak van vagy 6 millio kiegeszitese! Mire osszevallogatom meg mire leszedi a LIVE-rol... :(
    Utoljára szerkesztette: Zozo76, 2015.12.13. 08:59:40
  • darkSectorxxx #164990
    Én a 3. részt odaadnám a Reach-ért. :D
  • abel0317
    #164989
    Értem, kösz.
  • Totti5
    #164988
    ODST megvásárolható pár dollárért, Reach nincs.
  • abel0317
    #164987
    Azt tudom, de mintha régebben hallottam volna olyasmit, hogy a startkor voltak kisebb problémák és kárpótlásként újrakeverkét a reachet is meg az odst-t és ingyen hozzácsapták még a többihez. De akkor rosszul tudom
  • darkSectorxxx #164986
    Hali 1-2-3-4 onlí. :) (első kettőbű is anniversary) + össze déelcé, meg valami sorozat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.12. 22:42:50
  • abel0317
    #164985
    A HaloMCC-be a Halo reach és az ODST is benne van?
  • oO VinyuS Oo
    #164984
    Srácok ha esetleg valakit érdekelne karácsonyra:

    Xbox 360 2 kontrollerrel kinecttel hozzá tartozó tartóval és 64 játékkal
  • darkSectorxxx #164983
    A mikulás inkább vak, beleszállt a szemébe a hópihe. :D
  • Harlekin
    #164982
    A mikulás tudja ki a jó ezért kaptam és kapok mindent!!!
  • darkSectorxxx #164981
    Tőlem kapolhatsz ha kell.

    Bárkinek elküldöm, de csak szólók fingéhugyé van game.co.uk-n....mint a mekiben, párszázas ajánlat. :D
  • darkSectorxxx #164980
    Én egybe kaptam, először megijjedtem hogy csak Gears 3 és Jádzsmentet kapok, után alátom felette hogy Gears 1-2. :D

    Hát neked semmit nem küldtem volna a Miki helyében, nagy kiba..ott virgáncsot inkább. :D
  • abel0317
    #164979
    Nekem angol a 3. lehet majd tarhálok valakitől egy gears 3 lemezt, mert érdekel a sztorija nagyon. Egyébként a Gears 4-be az a csávó az E3-as vidibe kajak olyan mint Baird.
  • Harlekin
    #164978
    Tudom tudom de azóta sajnálatodra kaptam még 2 kódot!

    Thanks for playing Gears of War: Ultimate Edition. Here are your tokens for Gears of War and Gears of War 2 (ESRB Rating: M with blood and gore, intense violence, strong language)
  • darkSectorxxx #164977
    Én ma néztem megkaptam az összes kódót. :D

    Yuhé 6k-ért 5 Gears of War?

    Na énnekem a Gears 3 is magyar, feltehetőleg talán mert én még lemezzel installáltam most meg beaktiváltam a kodot és így sikerált.
    Milyen zsír amúgy hogy a message-ből azonnal 1 gombnyomásra lehet aktiválni.....vagy begépeled.

    Na mindegy szóval ha magyarul kell akkor lehet azt kell tenned mint én kölcsönkérsz egy magyar lemezt, felinstall és utána kiveszed és jáccó.

    Vagy nem tudom.
    Egy biztos nekem magyar felirat megy. Persze magyar profillal.
  • darkSectorxxx #164976
    Neked nem adtam volna semmit, nem érdemled meg. :D
  • Selminar
    #164975
    Toltam még a Battlefront EA Access óráimmal a Jakkut, szép meg jó de mikor homing shottal meg személyi pajzzsal rohangásznak már nem olyan szórakoztató, mint volt.
  • darkSectorxxx #164974
    Na így már azt mondom zsír.
  • Totti5
    #164973
    Van még két extra a Chatpad tarsolyában, és ez csaknem olyan hasznos tulajdonság, mint maga a billentyűzet. A szóköz oldalainál van egy X1 és egy X2 gomb. Ezek később programozhatók lesznek (jelenleg ezt még nem támogatja a szoftver), de jelen állapotukban is örülhetünk nekik. Az X1 ugyanis azonnal képet készít a játékból, az X2 pedig videót. Magyarán nem kell a Game DVR appal vesződnünk, nem kell duplán nyomni az Xbox gombot, ha felvételt akarunk készíteni. Egyszerűen csak megnyomjuk a kívánt billentyűt, és már menti is a képet, vagy az utolsó 30 másodperc videóját.

    "Stereo Headset Adapterként is funkcionál"



  • abel0317
    #164972
    Oké, mindegy sikerült xD
  • orichalcos
    #164971
    Igen a hivatalos alfának vége lesz. DZ nekem ne hiányzik, csapat nélkül csak a sok retard öli egymást. A single-t én is kimaxoltam már többször is.
  • abel0317
    #164970
    Segítsetek please! Batmanba azt a disznófejű buzit kellene a hordágy mögül telibevernem és az X + A gombkiosztást írja és hiába nyomom az istenért sem akarja elfogadni. Közben meg a bárdjával szanaszét vagdos az a dagadék és már nagyon idegesítő, akkor is nyomtam mikor a counter jel felvillan akkoris ha nem és azért előtte szétverni azokat a babaembereket akiket hiába verek mert immunisak a fájdalomra, csak a végső takedown viszi le őket azért elég fárasztó...már vagy 5x próbáltam :/
  • TDC Geronimo
    #164969
    Holnap este vége division alphanak? :(

    Mondjuk mindegy, mert contentet kimaxoltam, de dark zone hiányozni fog
  • orichalcos
    #164968
    Egy órás trial a free csak. Akit a végső kiadás érdekel, annak most érdemes megvennie, mert ennél csak drágább lesz a végső kiadás. 2 hetente jönnek majd frissítések.
  • Totti5
    #164967
    Nem kell venni, hisz free letölthető lesz. Arra meg az EA része is elég lesz hogy elborzadjunk.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.11. 12:12:47
  • orichalcos
    #164966
    ARK-ot veszi végül valaki jövő héten?
  • Kongy
    #164965
    Mondjuk elég nevetséges a Gears magyar fordítása. Némelyik fejezetcímnél hangosan felröhögtem, mert rájöttem mi volt angolul a cím, és így a magyar fordítás kissé nevetséges volt helyenként. :D
  • cenobite
    #164963
    "Aranytalant" vettem, tűéles minden.
  • n000rbi
    #164962
    Jaja. Nekem komplett kimaradt a 360, így most örülök a BC-nek :) A Gears sorozat pedig kellemes csalódás.
  • Harlekin
    #164961
    Ez a 360 as digitális világ egy vicckategória...És a borzasztó,hogy érződik most itt is.DE sokak szerint a 360 volt az isten!!!!!
  • n000rbi
    #164960
    Support szerint azért angol a Gears 3, mert a letölthető változatban csak angol és francia nyelv volt (a lemezesen viszont magyar is)
  • Harlekin
    #164959
    Nem tudom,mert a judgement szerintem meg is volt eddig is a gears 3-at meg nem engedte beírni a regio baszakodás miatt....
  • Totti5
    #164958
    USA "25 hónap után a PS4 és az Xbox One kombinált eladása 47 százalékkal nagyobb, mint a PS3-é az az Xbox 360-é ugyanennyi idő után"


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.11. 09:59:10
  • n000rbi
    #164957
    A nyelvet nem lehet állítani amúgy? A 2 és a Judgement magyar, de a 3 angol :P Mindegy lenne melyik nyelv, csak egyforma legyen már mind :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.12.11. 09:58:10
  • tototto
    #164956
    Én is erre emlékeztem, azért kérdeztem :)
  • Harlekin
    #164955
    JÓÓÓÓ,de azért volt itt olyan aki azt mondta,hogy!!!

    SZERINTE emailben jön!!! Nem akarok nicknevet írni!!!!
  • n000rbi
    #164954
    Megbeszéltük már itt párszor, hogy xbox üzenetben kapod és nem mindenki egyszerre. Ha dec. 31-ig nem kapod meg, akkor kezdj el aggódni.