176613
banner
  • darkSectorxxx #165034
    Na ne mond mert olyan hír is volt hogy lesz egy vevő egység hozzá a régihez hasonlóan csak drágábban. :)
  • Harlekin
    #165033
    Szokás szerint a feltételezésed teljesen helytelen,mert első perctől tudható,hogy az x1 kontroller teljes értékű vezetékes lesz ha vezetéket teszel rá így tökéletesen használható pc-n!!!!!!!
  • darkSectorxxx #165032
    X1 kontroller milyen fázisban létezik? Lehet már használni normálisan pc-n.

    Feltételezem újabb recevier kell.

    Meg azon filóztam ha lenne több kontroller, honnan lehetne tudni hogy melyik kontroller kicsoda? Másképpen világítana az x gomb?
  • Moby
    #165031
    Holával csak ésszel. Addig használjátok csak, ameddig szükséges, aztán letilt. Közismerten (és vállaltan) csinál zombit a gépetekből (abból élnek, hogy eladják a sávszélességedet, és ezt el is fogadod a felhasználói feltételekkel).
  • Tyrant01
    #165030
    Nekem a Hola volt a megoldás. Átraktam USA-ra és az xbox.com-on beírtam a kódot, simán elfogadta.
  • Macccy
    #165029
    Gears 3 kódra megoldás? Régió lesz de whatt? Harli?
  • Moby
    #165028
    Valami nagyon vicceset akartak alkotni, de a vége egy tárgyi tévedésektől hemzsegő fosparéj lett.
  • Selminar
    #165027
  • darkSectorxxx #165026
    "csak?" szerintem lesz az olcsóbban még karácsonyig digiben is. :D
  • abel0317
    #165025
    Konzolvilágon pedig a GTA V "csak" 16999. :D
  • darkSectorxxx #165024
    Dobozos Syndicate 14k!
    PC 8k!
  • darkSectorxxx #165023
    Ja így akkor igen. :D
  • abel0317
    #165022
    Az elsőt még pc-n vagy 10x kijátszottam, valahol szerintem a szekrénybe még ott is lehet a lemez, mert még akkor vettem meg mikor kijött pc-re, kedvenc játékom volt, szóval kicsit durván fogalmazva de "a könyökömön jön ki az első rész" nosztalgiának ez az ulti is megtette nekem, csak csillivillibe :)
  • orichalcos
    #165021
    Unravel sztori trailer



    Emberek, ez gyönyörű.
  • darkSectorxxx #165020
    Gears Ulti jobb de más, érdemes megtartani kis nosztalgiaként, mivel az eredetiben más minden, nem textúrákra értem, hanem más is, átvezetők meg ilyenek.
    De szép tőled az is ha valakinek átadod.
  • abel0317
    #165019
    A gears 1 kódját nem használtam fel, mert nincs rá szükségem, nekem ott van az ultimate, az jobb. Ha valakinek kell akkor szóljon és leírom neki a kódot. (Ingyé persze :D)
  • Macccy
    #165018
    Na itt e vannak ezek a kapott GEARS letöltőkódok ugye ...! Na mármost 1 oké, 2 oké, Judgement oké ... De miért is megy Something Went Wrong -ra a Gears 3 mindig? Telefonon meg a hibakódot nem nagyon tudom kivágni se ...

    Mia f*sz van ezzel?? Tuti valami régiós buzulás!
  • Macccy
    #165017
    ő dashSector XD ;D
  • tototto
    #165016
    Na végre nekem is megjöttek a gow kulcsok
  • Harlekin
    #165015
    ÁÁÁÁ!!! Én se tudok mindent csak,ha már van és használom akkor szeretek jól informált lenni!

    Itt 1 ember van aki mindig mindent tud éspedig darksector... vagy is inkább neki mindenhez van hozzáfűzni valója...Jó néha feledékeny és bizonyos dolgokat nem talál meg a dashon,de ez betudható annak a rettenetes nagy tudásmennyiségnek amivel rendelkezik!

    Teljesen érthető és pontosan ez miatt amit írsz nem engedi MS az usb2 es csatolást.Most amikor az elkorcsosult gamer társadalomba abba belekötnek a gamerek,hogy a lakk fekete porosodik igaz 1 cementgyárban használja a boxot és ha 4 hónap után letörli az 1 centi port akkor az mélyszántást gyárt rá meg miért kocka,meg miért ilyen és nem olyan meg miért 4 pixellel kevesebb,meg nézd már 2 óránként leesik az fps nagyon kisarkított helyzetbe stbstbstbstbstbstb a végtelenségig.Akkor tudod mi lenne itt egy ilyen miatt,hogy az user felbaszná a Ferenc József keresztlevelét tartalmazó vinyóját a boxra és teszem azt a multis játéknál az első helyen lévőnek a 10. killjénél csatlakozna be...
    Sajnos pontosan a hülyék véget vannak ezek a szankciók azaz hülye biztosra van csinálva,mert Te vagy bár ki aki ért hozzá az tudná,hogy ezt nem éri meg másra használni csak ara amire te szeretnéd viszont a hülyék meg nem és sajnos azokból lényegesen több van...

    Én 2 év alatt megtöltöttem az 500 as belsőt meg egy 2 teras külsőt...135 gb szabad helyem van úgy,hogy most minden sallangot leszedtem(demokat,betakat,stb)
  • TomStorm
    #165014
    Nem semmi,hogy majdnem behúztam ma használtan MGS5 játékot mikor is észleltem KSZ-n olcsóbb mint bármelyik használt lol
    Minap ugyanez volt Fifa 16 és AC Syndicate-el.Tescoban jártam és akcióban vannak.24K volt a 2 Game:)
    Fifa és AC különösen jól sikerült idén!!
  • darkSectorxxx #165013
    Nem.
  • Selminar
    #165012
    Nektek nem hianyzik egy magyar csak xbox-szal foglalkozó oldal? Rovid tesztekkel, hírekkel, forummal?

    Ami a gamer-en van "hivatalos" Xbox forumkent az ugye vicc kategoria.
  • Zozo76
    #165011
    Te mindent tudsz Harlkein! Kiprobalom a jovo heten majd akkor koltozok at az uj gepre is. Meg a HOME-oltatast is megcsinalom. Az USB3 csak azert erdekelt mert atmasolni eppenseggel jo lenne az USB2-is, aztan a gepnek gondolom tok mindegy lenne, az MS is csak azert nem engedi hogy ne csorbuljon a jatek betoltesi sebesseg ha valaki USB2-es vinyorol akarna jatszani.
  • Harlekin
    #165010
    Hidd el van az a bunkó stílusom,amivel eljutok ahhoz az emberhez aki érdemben fog foglalkozni az ügyemmel!
    Minap pont a telekom nyerte meg ismét!
  • Harlekin
    #165009
    20 napot nyomta egy huzamba és volt olyan nap nem 1 amikor 10-12 órát!!!Ez nem elég ???

    Jah és csak mondom!!!!!!
    HARLEKIN543 completed the game Battle Islands and is the 121st gamer on the site to complete it
  • n000rbi
    #165008
    Ne már, hogy ezek a mocskos szarháziak megint megszivatnak mindenkit
  • Totti5
    #165007
    Ha nem megy a Live akkor köszönjük meg az unatkozó bűnözőknek.

    "Phantom Squad @PhantomSqaud
    We are going to shut down Xbox live and PSN this year on christmas."

  • Macccy
    #165006
    Sehol egyetlen szolgáltatónál sincs egy arc se, akit igazán elküldhetnél, mert a mérnök/szakember ticketből dolgozik, a manager meg sehogy ... akit felhívnál, az meg szerencsétlen csak a telefonhoz és a tickethez ért. Azt is Bangalore-ból ...
  • Tyrant01
    #165005
    Inkább dolgoznál, mint én. Máris nem izgatna, hogy megy vagy nem a live :-D
  • Selminar
    #165004
    Dec22-től lesz kb 2 hétig heti/napi leárazás a Store-on.
  • Harlekin
    #165003
    Reggel 7 óta kint volt,hogy social ang gaming rész szar!!!!A party nem indult egész nap a friendsek se látszottak nálam,mert mindenki offline volt a box szerint...A cod bo3 kidobott rendre a meccsekből még az a fos battle island se akart menni
    Most jó de 2 ig használhatatlan volt!!!

    Minden estere szívesen találkoznék azzal aki ezért a felelős!!
    Ez az 1 baj hogy MS-nél nincs olyan akit ilyenkor a jó édes anyukájába el lehessen küldeni legalább telefonon.
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.12.13. 16:49:45
  • orichalcos
    #165002
    Nem azért írtam, csak többen mondták hogy nem megy live, más ismerősök is úgy, hogy páran játékban voltunk.
  • darkSectorxxx #165001
    Elég ha Harlekinnak nem megy. :D
  • orichalcos
    #165000
    Fél órás szarakodás volt nálam, egyébként egész nap live-on voltam és játszottam.
  • darkSectorxxx #164999
    Van Isten! :D
  • darkSectorxxx #164998
    Ja értem, én Reach meg 4. részt vettem asszem online.
    Szóval ennek örülök.
    Alan Wake jönne inkább.
  • Harlekin
    #164997
    Na ez a viccccc kategória!!!! 20 nap folyamatos meló után most van az első szabadnap,hogy rendesen kipihenten tudnék játszani erre reggel 7 óta szarakodik a live!!!
  • Harlekin
    #164996
    Nem kell semmit válogatni,mert minden eddig megvett és már letöltött tartalmadat egy helyről tudod leszedni a ready to instal részből!!Sehova nem kell menned...Ahogy be loggolsz az új gépre már látni is fogod a dolgaidat és csak rányomsz szépen hogy szedje le!!!Csak így akkor mindent livéről,ha jó a neted akkor ez annyira nem gáz főleg,ha eddig csak az 500 as gépnek a vinyóját használtad ,mert akkor max ha fullon van is csak 350 giga adat van rajta
    De a jobb megoldás ha kölcsön kérsz 1 usb 3 as vinyot 1 napra és átmásolod oda majd vissza...

    Trükk azért nincs,mert a legkézenfekvőbb dolog biztosítva van,hogy a leggyorsabb megoldással a 3.0 as usb vinyóval másolhatsz így mi trükk maradna!?
  • orichalcos
    #164995
    ODST fillérekért vehető még hozzá, a Reach külön játszható lesz ettől a hónaptól, már ha megvan Xbox 360-as kiadás, mert az bekerül BC-be.