176586
banner
  • Moby
    #175824
    Miben nem ért egyet? Hogy nem Deeplearning alapú, vagy hogy a minősége szar? :D
    Én nem mondtam, hogy gyors, vagy lassú. Ezt a szart, amit csinál, ezt mondjuk annyira nem nehéz gyorsan csinálni :D Egy kutyaközönséges spatial scaler az egész, nem több.
    A DLSS competitor különösen vicces. Miben lenne ez kihívója a DLSS-nek? Hogy ugyanarra szánták, csak rosszabb minőségű, mint a DLSS1.0?
    Fél évvel ezelőttre igérte az AMD az FSR-t, de csak a terelés ment, hogy miért nincs kész. Közben egy rühes képet nem adtak ki róla, hogy mire lesz képes. Egyértelmű volt már akkor, hogy ez a valami nem csak nincs kész, de nem is jó. Hát ezt videókkal is sikerült alátámasztani az AMD prezin. Az, hogy a cikkekben leírták, hogy mire szánta az AMD, és hogy milyen beállításai vannak, abból nem következik, hogy milyen szar minőségű a végeredmény. A prezi anyagain viszont jól látszik.
  • hunbalee
    #175823
    A foshulladék elmosott 720p style grafikát ésxre veszed 3 méterről is főleg a monitornál 3-4x nagyobb méretben. Ez a van de minek kategória. De mint pcn ha a túlárazott szarkupac nem képes sebességre butitsunk mindent a vérbe azt lesz sebesség.. Sugárba hányok ettől
  • lwb
    #175822
    Kb minden tech oldal a világon nem ért egyet veled:

    "After a lot of anticipation, AMD finally pulled the curtain back on FidelityFX Super Resolution. Its upscaling feature is positioned to challenge Nvidia’s deep learning super sampling (DLSS), offering up to two times the performance in games at 4K with ray tracing turned on."

    forrás

    "AMD is bringing more graphical enhancements to Xbox Series X | S with FidelityFX Super Resolution (FSR), an upscaling tool positioned as a competitor to Nvidia's DLSS. "

    "AMD's internal testing (which will need to be compared to live tests once FSR is in everyone's hands) showed a 59% FPS boost with Godfall running at 4K with ultra quality enabled. This FPS boost increases as we go down the list of quality settings: FSR also supports normal quality, balanced, and performance mode, with the results for the latter more than tripling Godfall's FPS. "

    forrás

    " pláne nem minőségben."

    ???? teljesítményről volt szó, nem minőségről
  • Moby
    #175821
    Az FSR nem DL alapú, a minősége a tévék scalereivel "vetekszik". Ettől nem kell várni semmit, mert a konzolokon évek óta léteznek ettől lényegesen jobb minőséget biztosító eljárások a terhelés csökkentésére. Ennek sajnos semmi köze a DLSS-hez, sem működésben, pláne nem minőségben.
  • lwb
    #175820
    Viszonylag új hír, de a MS is megerősítette, szóval több, mint pletyka: az AMD saját DLSS technikája, az FSR jön series x-re is. PC-n ennek a hónapnak a végén debütál a megoldás, konzolról nincs hír. Nyilván támogatnia kell majd egyes játékoknak, de konzolon az ilyen deep learning megoldásoknak jóval több értelme van szerintem, mint pc-n, ahol 30 centire ülsz a monitortól és láthatod, hogy mozgásban alacsonyabb az a felbontás, mint pl. konzolon, ahol három méterre és észre se veszed csak a másfélszeres frame rate-et ...

    Jó hír ez. Érdemes lesz figyelni a fejleményeket, hogy mely játékok kapnak FSR támogatást majd. CP2077 pl muszáj, hogy kapjon, nvidia karis pc-n dlss nélkül szinte játszhatatlan.

    Sony egyelőre nem szólt semmit a PS5-ről, de kizártnak tartom, hogy lemaradnának.
  • Voltan
    #175819
    Ez valami Journey-Absu-féle pszichedelikus zen-utazás lesz? Mert azokat szerintem már kimaxolták, nem voltak rosszak a maguk módján, de ebban a műfajban sztem nem nagyon van több unalomba fulladás nélkül...
  • lwb
    #175818
    Hát elég gyenge a játékfelhozatal idén eddig, remake-eket leszámítva, főleg csak ígéretek vannak, hogy majd jön ez, jön az. E3-on aztán kapunk még egy rakás ígéretet, hogy majd X év múlva mi minden fog jönni.
  • hunbalee
    #175817
    Engem nem érdekel a dolog nagyon. Game pass lista , ea play lista, + a saját megszerzett 100db game nekem 30 életre elég..
  • toza #175816
    kul.. es nincs inkabb valami uj jatek?! ez a sok remake mar ezerszer jatszotta mindeki es nincs ertelme ujra jatszani "kicsit szebb" grafikaval ...

    foleg hogy 1 ota nem lehet fat szeletelni.. igy semmi ertelme nincs.
  • hunbalee
    #175815
    Game pass-ba érkezik majd..


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.06.05. 23:41:40
  • hunbalee
    #175814
    Oddworld: Soulstorm - Felbukkant az Xbox One változat
  • hunbalee
    #175813
    Ahogy a twitter szösszenetekből várható volt érkezik a Crysis 2-3 Remastered is

  • darkSectorxxx #175812
    De kibaszott gagyi. :D
  • hunbalee
    #175811
    Mint egy falat kenyér...

    Bemutatkozott az új Fast & Furious-játék

  • hunbalee
    #175810
    "Far Cry has never looked so stunning, with luscious tropical vistas rendered at 60 frames per second at 4K resolutions on Xbox Series X and PlayStation 5"

  • hunbalee
    #175809
    Magyar idő szerint 19:00-kor

  • hunbalee
    #175808
    Games With Gold június

    Injustice minek bele amikor full ingyen adták mindenhova. Érthetetlen gyenge a gold minősége. Annyi király bc cím van azt meh
  • hunbalee
    #175807
    Day 1 Game Pass

  • hunbalee
    #175806
    Next-gen verziót és kihívásmódot kap a Maid of Sker
  • hunbalee
    #175805
    Nekem az volt abban a játékban megnyugtató, hogy kegyetlenül örültem neki hogy 1 ft-omba se került mert ha azért pénzt adtam volna leköptem volna magam
  • lwb
    #175804
    Én végigvittem, series x-en 4k 60 fps nagyon szépen futott és jól is nézett ki. Nekem volt valami nyugtató abban, ahogy farmolni kellett.
  • hunbalee
    #175803
    Maneater az megvan mert havert rávettem jelentkezzen facebbok nyereményjátékra és ő nyerte és nekem adta..Sajnos a farmolás miatt totál unalmas lett a game 5 óra után meguntam mint a fene. Majd egyszer talán a végére érek
  • lwb
    #175802
    PC-re most jobbak jönnek: Solasta, Spellforce pl. Mindkettő olyan, hogy agyaltam, hogy megvegyem, de mindig volt más. Konzolra, ami ebből érdekelt (pl. Maneater) már megvettem, végigvittem. Conant kipróbálom majd ökörködni, de amúgy gyenge a havi konzolfelhozatal.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2021.05.21. 09:02:26
  • hunbalee
    #175801
    Közös E3-as műsort ad a Microsoft és a Bethesda
  • hunbalee
    #175800
    The Ascent - Launch Trailer

    Coming to Xbox Series X|S, Xbox One, PC and #XboxGamePass on July 29th

    The Ascent gameplay preview: The cyberpunk action RPG of my dreams

    Game Passba érkezések májusban


    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.05.19. 13:22:35
  • hunbalee
    #175799
    "Érdekes pletyka látott napvilágot a Starfield kapcsán: a Microsoft állítólag rendszerszintű modtámogatást szeretne"
  • hunbalee
    #175798
    Novemberben next-genesedik a GTA V
  • LazyB
    #175797
    Üdv! Érdeklődnék, hogy most nem tudja levonni az xbox game pass összeget a számlámról. Mennyi idő a türelmi idő ameddig még van esélyem rendezni a számlát?
  • hunbalee
    #175796
  • darkSectorxxx #175795
    Ha a gépről rendesen a konzolról szeded le akkor tudtommal nem, ha fent a webes profilból akkor asszem utána nem kell várni, megoszthatod csak ps-en pl fél évig utána nem tudod újra weben megszakítani....
  • hunbalee
    #175794
    Home gép változtatás után kell valamennyit várni amíg amíg újra lehet valakivel megcsinálni megint?
    Mert Lassan 3. hónapja hogy baszik fizetni ismerős viszont most lenne egy munkatársam aki Series X-t akar csakis a game pass olcsósága miatt ő egyből fizetné a felét.
  • hunbalee
    #175793
    Nekem 2024ig van aktív GPU-em így engem most nem érint, de akit igen az nézegesse a game pass ultimate-et mert cikkezik, hogy a ms megint 1$-ért adja 3 hónapra!
  • hunbalee
    #175792
    Dark Alliance - a premierkor bekerül a Game Passbe
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.05.14. 04:30:22
  • hunbalee
    #175791
    A Gears 5 fejlesztői innentől az újgenerációs játékokra fókuszálnak, az Unreal Engine 5 segítségével
  • hunbalee
    #175790
    The Ascent Q&A – Neon Giant Shares Info on Game Length, Crossplay and The Game’s Living World

    "A játék hossza kb. 15-20 óra, ha valaki csak a fő küldetéseket csinálja. Elvileg ennél sokkal jobban is bele lehet majd merülni.
    "Xbox Play Anywhere" játék lesz.

    Állítsuk szerint még nem biztos, hogy végleges...de én gyanítom így marad:
    XSX - 4K 60fps
    XSS - 1440p 60fps
    XOX - 4K 30fps
    XO - 900p 30fps"
  • hunbalee
    #175789
    A Sega hivatalosan is bemutatta a Lost Judgmentet. A folytatás tovább követi Takayuki Yagami történetét, ráadásul ezúttal két helyszínen játszódik majd, Kamurochóban és Yokohamában, az utóbbiban egy középiskola kap majd kiemelt szerepet.
    A játékmenet számos aspektusában fejlődik az elődhöz képest: a harc terén Yagami többféle stílusból is választhat majd (ezek a daruhoz, a tigrishez és a kígyóhoz rendelhetőek), de a lopakodás, az utazás és a nyomozás terén is találunk újdonságokat. School Stories címmel beépülős küldetéseket kapunk majd, a mellékküldetések pedig az érzelmi skálát teljes szélességében végigzongorázzák az ígéretek szerint.



    A Lost Judgment (a korábbi pletykákkal ellentétben) szeptember 24-én jelenik meg világszerte PlayStation 4-en és 5-ön, valamint Xbox One-on és Series X/S-en.
  • hunbalee
    #175788
    Igen csak hogy itt nem olyan alkatrészek vannak mint amit te a pcbe veszel. Ha megnézel egy konzolt atomjaira szerelő videót láthatod a különbséget.
    A konzol azért jó mert kb egy "egész" a pc meg véletlenül sem. Viszont pcn te tudsz legozni hogy neked mi kell 4k, vagy 1080p de 240 fps stb. Addig konzolon marad a sumákolás a felbontás ugrálgatással picsafüst 30 fpsel stb.
  • lwb
    #175787
    A második kérdésedre nem tudom a választ, az elsőre azért az az 500 dollár msrp, az nem valami sok. Egy közepes videokari kerül kb annyiba és akkor más nincs is a gépben. Persze, idővel ezek az alkatrészárak csökkennek, de launchkor, amikor normál esetben a legtöbb gép elkel (nem most, amikor nincs a boltoban), akkor még a magasabb áron kellett nekik is megvenni. Biztos jó árat kaptak, de számolni kell összeszerelést, csomagolást, szállítást, marketinget, fejlesztési költséget az op rendszerre / dashre stb.

    Szóval teljesen megértem, hogy 500 dollár ezt nem fedezi teljesen.
  • hunbalee
    #175786
    Remnant: From the Ashes – Újgenerációs konzolokra is érkezik a gépfegyveres Dark Souls

    Ilyen csira látvány mellett csak 4K 30...pff
  • Zozo76
    #175785
    megoldodott.