176586
banner
  • Zozo76
    #175784
    valami gebasz van az xbox live-al, semmi nem indul el. nalam se, havernal se...
  • hunbalee
    #175783
    Nyáron jön a next-gen konzolos Metro Exodus
  • hunbalee
    #175782
    Ezzel kapcsolatban csak azt nem értem, hogy amikor ilyen olyan cégek számolják ki egy konzol árát akkor hogy hozzák ki olcsóbbra mindig mint amibe kerül? És mivel a ms meg a sony is kibekurt nagy tételve tolja biztos hogy nem "fullos" áron van hanem mivel sokat gyárt "akciósan" kapja tehát nem annyiért amit xy kiszámolt. Szóval hogy ebből hogy jön ki veszteségesen nem értem. Pláne úgy hogy minden hw cuccot ahogy haladunk előre még mindig gyártják és egyre olcsóbbak lesznek...
    Szóval szerintem itt valami nem kerek..

    Mondjuk a másik az hogy egy apple vs epic perben ilyen kérdések hogy a vérbe jöttek elő?? Kb mint egy gyilkossági ügyben te tanu vagy azt kérdeznék a szomszédoddal mikor voltatok nyaralni 2 évvel ezelőtt...
  • lwb
    #175781
    Szerintem a PS sem termel pénzt a gépeken a sonynak.
  • toza #175780
    ez mar regota egyertelmu volt mar ez... jatekokon meg elofizetokon szakitanak nagyot...
    meg az adaton amit ellopnak hogy becsippeljek a vakcienaba...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2021.05.06. 17:10:39
  • hunbalee
    #175779
    Epic vs Apple perből elég jó dolgok derülnek ki. Monsjuk ez nem értem hogy kapcsolódott oda de na

    Az Xbox-konzolok eladásai sosem termeltek profitot a Microsoftnak
  • lwb
    #175778
    Olvastam ma én is. Kíváncsi vagyok, hogy qualityban mennyire lesz stabil az a 60 fps 4K-n. Tartok tőle, hogy be fog azért nézni 60 alá itt-ott, különben sok értelme PS5-ön pl. a két módnak nincs.
  • hunbalee
    #175777
    Bármelyik konzolon is indítjuk el a Mass Effect: Legendary Editiont a grafikai beállításoknál választhatunk majd a Quality, valamint a Framerate mód között. Az alap PS4-en és Xbox One-on az előbbinél 1080p/30 fps-sel, míg az utóbbinál - valószínűleg némi kompromisszum mellett - 1080p/60 fps-sel fog futni a játék. PlayStation4 Prón, Xbox One X-en és Xbox Series S-en ezek az értékek 2160p/30 fps-re és 1440p/60 fps-re módosulnak.

    PlayStation 5-ön és Xbox Series X-en mind a két konzolon Quality módban 4K/60 fps-t préselhetünk ki a játékból, viszont Framerate módban a Microsoft konzolja lesz előnyben, hiszen míg itt PS5-ön 1440p/60 fps lesz a felső határ, addig Series X-en 1440p/120 fps-től sem jön zavarba a gép.
  • lwb
    #175776
    Amiket én próbáltam, azok működnek, legalábbis nem találkoztam sehol nagy gonddal. Witcher 3 kidobott egyszer, AC Unity egyszer sem, DAI sem.
    Én örülök az fps boostnak. Még több kellene, egészen más a játék 60 fps-en. Érdemes újrajátszani, pc-s élményt ad a fotelből.
  • hunbalee
    #175775
    Részemről a bc címekre tesztelés kéne nem fps boost. Mert sok bc cím fagy.
  • lwb
    #175774
    70+ új régebbi játék kapta meg az FPS boost funkciót ma. AC Unity pl vagy DAI, Alien Isolation stb.
  • hunbalee
    #175773


    Dragon Quest Builders 2 (Console and PC) – May 4
    FIFA 21 (Console and PC) EA Play – May 6
    Outlast 2 (Cloud, Console, and PC) ID@Xbox – May 6
    Steep (Cloud and Console) – May 6
    Final Fantasy X/X-2 HD Remaster (Console and PC) – May 13
    Just Cause 4: Reloaded (Cloud, Console, and PC) – May 13
    Psychonauts (Cloud, Console, and PC) – May 13
    Red Dead Online (Cloud and Console) – May 13
    Remnant: From the Ashes (PC) – May 13
  • hunbalee
    #175772
    Valaki akinek esetleg megvan Series X-en a Crysis 3 nem nézne rá neki is behal-e ott?
    Chapter 3 vége felé amikor lemegyünk az alaksorba lifttel ahol sugárzás van. Na ott ahogy kilépek a liftből állandóan lefagy a game.
    Ezt lehet egyébként jelezni valami oldalon hogy ránézzenek? Mondjuk googleba beírva valakinek már az első pályán fagy. Szóval valszeg ez halott ügy :(

    Anno megvettük haverral a Brothers in Arms 3at egyikünknél sem indult. Írtunk supportnak napokra rá láss csodát ment a játék

    Crysis 3 hiányában letoltam a MoH Airborne-t. Legnehezebb Moh ever.. Normálom is sokszor már sírtam és kapartam magam az idegtől. Nem is emlékeztem már hogy ennyire moslék szar a game a teleportálo (respawnolo) ellenfelek miatt.
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.05.02. 18:48:30
  • hunbalee
    #175771
    Elkezdtem a Crysis 3-at Series X-en.
    Chapter 3 végén game over mert mindig ugyanott behal a gép :(
  • rastaman
    #175770
    ez jó is volt. kár, hogy nem lett több hasonló Rockstar játék
  • hunbalee
    #175769
    Xbox-exkluzív fantasy játék készülhet az IO-nál
  • hunbalee
    #175768
    Rumour: 50+ Back compat games getting FPS boost very soon?
  • hunbalee
    #175767
    Coming this summer, we’re excited to announce the next-gen release of Star Wars Jedi: Fallen Order, bringing a number of technical improvements to the PlayStation 5 and Xbox Series X|S console versions of the game. This will be a free cross-generation upgrade to current owners. More details will come soon.
  • hunbalee
    #175766
    És még mindig tudják überelni mindezt...

    Úgy tűnik, tényleg készül a Ryse: Son of Rome folytatása, ráadásul nem csak Xboxra
  • hunbalee
    #175765
    Midnight Club Los Angeles Complete-et visszatették a store-ba és nem is drága 1990Ft!
    Amint kap valami 50%-os offot veszem is megfelé..(ez ma egy szerencsés nap 2 játéknyeremény egy ilyen jó hír...)
  • n000rbi
    #175764
    Úgy legyen.
  • hunbalee
    #175763
    Majd 2022től csepegnek szép lassacskán. Hova ez a sietség?
  • n000rbi
    #175762
    Akkor ideje lenne előrukkolni az exkluzívokkal, ami nem Halogearsforza.
  • hunbalee
    #175761
    Na van már egy "friss" játékom is a Series X-re (venni ugyse fogok rá) Nyertem facebookon egy MotoGP 21-et.
  • lwb
    #175760
    Ez főleg annak köszönhető, hogy series x/s könnyebben elérhető, mint a teljesen fantomizált ps5. Meg persze a GPU szolgáltatásnak is.
  • hunbalee
    #175759
    Szárnyal a Microsoft videójátékos részlege

    #Nincsrájáték
  • hunbalee
    #175758
    Részben mondjuk érthető a gold gyengesége.o day atom game pass játékok után már nem marad figyelem/pénz -ami ha a dolgok mögé nézünk érthető is mivel itt jobbára 2 db game azért tegyük hozzá FULL ingyen van és nem csak bérled mivel a régi xbox és xbox 360 címekhez semmiféle aktív előfizetés nem kell..
    Szóval totál érthető a dolog ,de mint mi játékos mindig a csúcsok csúcsát várjuk
  • lwb
    #175757
    Ja, gyenge. Egy ideje a GPU-ban sem volt semmi jó - legalábbis nekem. Nagyon bízom benne, hogy a sok 1st party stúdió lassan elkezdi ontani az anyagot.
  • hunbalee
    #175756
    Íme, a Games with Gold májusi felhozatala

    Ismét botrányosan szar

    Armello, Dungeons 3, Lego Batman: The Video Game, Tropico 4
  • hunbalee
    #175755
    Forzák azok kb Dirt 4-5 szint full gyerekjátékok de a többi szar amiket írtam és eléggé brutál mód főleg ha az említett játékokat toltad sokat ezek előtt..döbbenet
  • lwb
    #175754
    Hát, a Gothic az inkább rpg, míg a souls játékok inkább akciójátékok. Sokkal jobban számít a szinted, képessége a karakternek, felszerelése a Gothicban, mint a saját ügyességed.
    Ezért untam meg a souls játékokat évekkel ezelőtt: nincs már türelmem az ilyen ügyességi akciójátékokhoz. Jobban szeretem, ha egy játék inkább fejben nehéz és nem a kontrollerrel kell szuperügyesnek lennem, hogy ne szopjak állandóan.
  • Voyager5
    #175753
    Ezekben én is holt béna vagyok. A Forza Motorsport 7-ben. még úgy-ahogy tudtam menni, a FH4-ben már elindulnom is felesleges, olyan rossz nekem az irányítás.
    Valamiért nincs ezekhez érzékem, utoljára a Screamer 2-ben voltam jó.
  • hunbalee
    #175752
    Uh bazz nem kissé szánalmas vagyok :(
    Forzák, Dirt 4-5 után ezek a többi autós cuccok apám... full irányíthatatlan számomra egyelőre mind... WRC 6 értelmes helyet kb az életbe nem fogok elérni benne..Sébastien Loeb Rally EVO nincs olyan pálya ahol ne utolsó lennék 30+ másodperc hátránnyal.
    Valentino Rossi The Game itt már tudok jó helyezést elérni de vért izzadva...
    Szomorú hogy mennyivel másabbak ezek a játékok..kb mint egy Gothic után ahol csak kattingatok egérrel és alázom a népet azután tolnám a dark souls-ot és az első csonti lever olyan az érzésem ezeknél az autós játékoknál ,rohadt durva a váltás..

    Falconeer: Ezért áldom a game passot. Videók alapján mondom ez kell nekem tetszik frankó... aha fingom sincs mit kell irányíthatatlan számomra.
  • Voyager5
    #175751
    Tessék :)

  • lwb
    #175750
    Ezek egyike sem érint vagy érdekel. Jobban örülnék, ha felpörgetnék az fps boost programot. A sonynál a 1st party játékok sora kapta meg a 60 fps patchet, fel kéne zárkózni.
  • hunbalee
    #175749
    Biomutant - Official The World of Biomutant Trailer

  • hunbalee
    #175748
    50 játékkal elstartolt a a Live Gold nélküli multi
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.04.21. 20:22:14
  • Voyager5
    #175747
    Dolgozgatnak szép lassan azért a dolgokon.

    Hajnalban az Apple/Windows xCloud bétára küldtek meghívókat kiválasztott GPU előfizetőknek,
    holnaptól elkezdik szépen kikapcsolgatni a Live Gold szükségességét az online multihoz, free játékok esetében.
    Nekem a letöltési sebesség is sokkal jobb mostanában, ott is történhetett valami, meg a mobilappot is elkezdték reszelgetni.
  • Botond #175746
    Tegnap volt hivatalos válasz egy valahol felrakott kérdésre, hogy "soon". A kérdés pedig az volt mikor jön a következő adag fps boostos játék.
  • lwb
    #175745
    Remélem tervezik az FPS Boost játékok körét növelni. Lenne pár ötletem, amire ráférne, pl. Oblivion vagy akár régebbi AC játékok is.