176587
banner
  • raymond01
    #168758
    Emlékszik még valaki a The crew -ra?? :)
    Most hogy ingyen volt a goldhoz leszedtem és elkezdtem vele játszani, de irreálisan nehéznek találom!
    A story módokat csinálom, és már sokat megcsináltam fejlesztettem is a kocsit stb, de így is rohadt nehéz, arról nem is beszálve hogy A new yorki résznél vagyok és akad elég szépen.

    Nem lehet nehézségi szintet állítani valahol??
    Nem azért szoktam játszani hogy felidegesítsem magam de........más nem letörlöm a ...ba!
  • TomStorm
    #168757
    Mikor lehet kapni itthon Xbox One S-t?
  • orichalcos
    #168756
    Srácok, van itt olyan esetleg akinek megvan még xbox one doboza és az abban lévő szivacsok? SOS szükségem lenne a szivacsokra, ha kell fizetek értük: :(
  • orichalcos
    #168755
    Hja már vettem tőlük párszor. Most a No Man's Sky-t rendeltem be, remélem holnap átvehető lesz már.
  • abel0317
    #168754
    Ja meg van ez a konzolgame oldal is itt ugyanannyi lenne csak én eddig mindig konzolvilág/gameshop-tól rendeltem de ott most ez pont drágább szóval passzolom őket.
  • abel0317
    #168753
    A gamertech oldal megbízható, rendelt már valaki onnan? Forza Horizon 3 Ultimate Edition mindenhol 28k, nálunk 24990 szóval akkor inkább onnan rendelném csak ugye semmi tapasztalatom nincs róluk.
  • darkSectorxxx #168752
    Te szegény! :D
  • Harlekin
    #168751
    Ne bazd erre érek haza,hogy semmi wifi....
  • darkSectorxxx #168750
    Oks lelépsz te puhány. Na csá, jó motorozást, a kábelt ne felejtsd el magaddal vinni. :)
  • Harlekin
    #168749
    Senkit nem veszek alapul csak a hozzászólásodra reagáltam!És ott ez volt a kézenfekvő!!!!
    Na további jó wifizést elmentem motorozni!!!!!!!!!!
  • darkSectorxxx #168748
    Az mondom...ilyet, bezzeg a sok high-tech érintőgomb, mert a csodaszép 8BG vram, az kellett ja. :)
  • darkSectorxxx #168747
    Hát mert jöttél hogy megoldható hogy más dobozt rakok be, amibe 4-nél több csati megy, és kössem össze kábellel, mert te most alapul vetted hogy a szobámba a gépet egy kábellel összekötöm, és ha nem lenne rá mód? esetleg a widfi eszköz mesze van furkálni kéne a falba stb?
    Vagyis te engem vettél alapul. Vagyis azt mikor a wifi azért kell, mert ne lógjon 2 méteres kábel a szekrény mögött.
    Van más eset is amikor a wifi hasznos. :)
  • Moby
    #168746
    Ahhoz az 5$ cucc is elég. Ami a boxnak viszont nem megy. Abba nem fért bele az 5$, szal inkább beleverték a félcentes fost. Helyesen. Én is ezt tenném. Nektek így is jó...
  • Harlekin
    #168745
    Ja a konzol nem bír többet?, akkor ennyi, egy hulladék a wifi hozzá. :)

    Így helyes!!!!
  • Harlekin
    #168744
    Milyen messze miről beszélsz példát hoztam fel..................

    Bazzz olyan jó volt ameddig te voltál messze most a fórumoktól!!!!
  • darkSectorxxx #168743
    Igen, azt mondtam, mert láttam hogy eltérsz a kérdéstől, vagyis ne azzal foglalkozz a 2 kütyü milyen messze van egymástól, csak koncentrálj az alap kérdésre, WIFI kell. :)
    De nincs problem, már együtt élek a dilemmával, csak most beszéltünk róla. :)

    /
    Ja a konzol nem bír többet?, akkor ennyi, egy hulladék. :)
    Mennyibe került volna, ha rendes wifi egységet kap? a duplája? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.07. 10:54:18
  • Harlekin
    #168742
    A kábelezést TEEEEEEE hoztad a képletbe,hogy TEEEEEE meg akarsz szabadulni a KÁBELEKTŐL!!!!!!!!!

    Nem bír többet a mai wifi tech.
    Baromság!!!!

    Csak a konzolon ár használhatóságban értelmetlen!!!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.07. 10:51:40
  • Harlekin
    #168741
    Tud 382 KM is,bla bla bla,de még mindig egy lakáson belüli fix helyen lévő eszközök adatkapcsolatáról beszélünk!!!OLCSÓN TÖKÉLETESEN!!!
  • darkSectorxxx #168740
    De ezt mondom, a wifi volt a kérdés, erre már fél órája a pókhálónál tartunk, meg kerti csapok. :D
    Mikor beszéltünk a wifi-ről, ennyi a válasz: Nem bír többet a mai wifi tech.
    Ennyi. :D
    A többire írtam hogy rizsa.

    Nem vagyok lusta, tudod meddig tartott ezt megszőni? :)
    De elárulom, hogy azóta már változott a helyzet. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.07. 10:50:05
  • Harlekin
    #168739
    Mint írtam leszarom az egyéni helyzetet és nem is ezen van a hangsúly itt a két dolog közti különbségen és a kábel veri a wifit.
    Tőlem bazzeg a kádadat is töltheted az ablakon bespriccelt kerti csapról is,mert nem érdekel nem ez a téma.
    A kábelezésedet meg bizonyítottad a PS4 topikba berakott képeddel,hogy ott nem a darabszámmal sőt nem is a hosszal van a legnagyobb baj hanem az igénytelenséggel meg a lustasággal!Mint ahogy most itt bizonygatod is

    "ez nem problem, mert a pokháló a szekrény mögött van, de ja persze összecsévélhetném, hogy ha el kell valamiért húzni a szekrényt akkor kábelezgessek megint"
  • Moby
    #168738
    Fogalmatok sincs mennyit tud a wifi...:D AC5300 megvan? Na az két GIGAbit. Meg mégkettő, ha nem volna elég :D
  • darkSectorxxx #168737
    Oks ennyit tud a wifi (nem ezt vitattam, hogy ebben van hiba), de akkor nem azzal kell helyette jönni, hogy hogy alakítsam kábelre, ha egyszer olyan helyzet adódik amikor wifi kéne.
    És akkor az a megoldás, hogy alakítsd át a routert, egy plusz kábel már neked nem lényeg, meg hogy hogy kössem össze a kábeleket, de az nem fordul meg benned, hogy nekem aa gépek, csatlakozóhelyek nem igy vannak rendezve, nem tudok mindent összetekerni mindennel, mert a kábelek van hogy méretük miatt ép hogy elérnek egyik pontból a másikba, JA és nálam ez nem problem, mert a pokháló a szekrény mögött van, de ja persze összecsévélhetném, hogy ha el kell valamiért húzni a szekrényt akkor kábelezgessek megint. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.08.07. 10:36:53
  • Harlekin
    #168736
    Remélhetőleg igen,ha egy xbox 1 el vagy egy asztali pc vel kell a várost járni és nem egy olyan eszközzel amin NINCS rj45 csatlakozó!

    És itt egy újabb dolog amire rávilágítottál a wifi hátrányaiban,hogy mennyire sebezhető a játék fikciótól eltekintve is!!!!
  • Harlekin
    #168735
    "nem az volt hogy valakit beszélj le a wifiről"
    Te ezt már megszokhattad volna,hogy szarok mindenki véleményére és arra meg főleg,hogy ki mit csinál!
    "Nem kell a rizsa hogy dehát neked úgyis van kábel meg hasonló, ez rizsa"

    Ez nem rizsa hanem VOLT és VAN agyam,hogy amikor kábeleztünk gondoltam erre!Sőt arra is,hogy üres kábelcsatornák legyenek mindenhol, ha szükség lesz rá.Tehát ez előre látás és nem rizsa!!!!!Ti nyugodtan szopjatok a wifivel amit egy turmixgép is meg tud zavarni és akkor még a biztonság résekre ki se tértünk ugye!!!

    "ennyit tud a mostnai wifi, oszt kész."
    EZT MONDOM EZÉRT FOS A WIFI A KÁBELHEZ KÉPEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ezt szeretem amikor a kész riposztok lehetőségét szállítod nekem!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.07. 10:34:37
  • Moby
    #168734
    Remélem a watchdogs kettőből lesz külön console edition, ahol minden misszió avval fog kezdődni, hogy keress egy rj45 csatlakozást. LOL
  • Harlekin
    #168733
    Baz az LG TV.m wifije(és másnál is) megtérdelteti a komplett itthoni hálózatot xbox és ps 4 nélkül is tehát neeeeeeeeeeeee.........
  • Moby
    #168732
    Kb úgy, ahogy bármi másban működik. Bármi másban, amit nem xboxnak, vagy ps4-nek hívnak. Ami mindkettő gyakorlatilag interneten él, de kábel nélkül nem tudja megoldani. Nem tudom melyik viccesebb. Maga a tény, vagy hogy ennek örültök.
  • darkSectorxxx #168731
    Nem, azt nem érted, mi a kérdés sokszor.
    Ha valaki megkérdezi, hogy van egy probléma, akkor nem az a megoldás hogy menj ki kapálni az erdőbe.

    Vagyis ha eleve valakinek wifi kell akkor nem kábelezünk, hogy dugd át kábelra, mert az nem megoldás.
    Vagyis akkor csak ennyit mondasz: ennyit tud a mostnai wifi, oszt kész. :)
    Nem kell a rizsa hogy dehát neked úgyis van kábel meg hasonló, ez rizsa, a kérdés nem az volt hogy valakit beszélj le a wifiről. :)

    Ez olyan mint amikor vettem laptopot, és kérdeztem mit ajánlanak 150-ért, erre jöttek hogy egy asztali gépet, ba+ de nekem ha asztali gép kellene akkor azt kérdezném...kb így vagyok ezzel a wifi-vel is.
    Gondolom érted. :D
  • Harlekin
    #168730
    Nem tudom te,hogy vagy vele,de én szeretem azt,ha rányomok az UP ra ami a mostani genben ÓRÁNKÉNT képes lenni és nem kicsik,(jelenleg is 44 dolog vár Up-ra )akkor az azonnal jöjjön le és ne kelljen a szükségesnél többet várnom és erre a wifi nem képes a konzolon!
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.08.07. 10:03:50
  • Harlekin
    #168729
    Milyen legalapvetőbb normákat?????Azt hogy abba a 4 dologban JOBB és olcsóbb???
    Tisztába vagyok a wifi "előnyével",de egy szánalmas konzol vagy asztali PC vagy tv vagy hűtő vagy zuhanykabin amit soha a büdös életbe nem mozdítasz el legalább is nem olyan szinten,hogy az igényelje a wifit akkor miért használnám azt ami nem jobb?????
  • Harlekin
    #168728
    Na nekem van 1 szar t homeos routerem ami tökéletesen jó arra,hogy a fos telefonoknak ossza a fos wifit
    De van minden szobába behúzva UTP kábel ami tökéletes adatátvitelt biztosít MINDEN olyan eszköznek aminek fix helye van és az eszköz ezt lehetővé teszi és mindezt a JÓ router árának negyedéből!!!
    Évek óta nem mozdítottam meg se a TV ket se a boxokat se semmit ami nem arra van kitalálva,hogy mozgassam akkor miért kellene nekem ehhez wifi?????
  • Totti5
    #168727
    Használható ez mindig, gondom nincs vele se PS, se Xbox, se Nintendón. Eszembe nem jut kábelt használni.
  • LBandi77
    #168726
    Ha van 1 jó wifi routered és az eszköz amire küldöd modern akkor pl. 1 cat5 kábeles összekötésnél jóval gyorsabb a wifi,cat6-nál már nem de ott akkor minden eszköznek csatlakozónak tudnia kell a cat6-ot.
  • Moby
    #168725
    A kérdés pont olyan értelmetlen, felesleges, és agyfasz, mint bevédeni valamit, ami nem teljesíti a legalapvetőbb normákat. Legyen igényetek valami jóra, de legalább használhatóra, máskülönben mindig ilyen szar megoldásokat fogtok kapni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.07. 09:33:57
  • Harlekin
    #168724
    Én ezt értem,de nem ez volt a kérdés.
    Abban a 4 dologban MI a jobb a wifi vagy a kábel????????????????????????????
  • Moby
    #168723
    Elmondom újra: a konzolkban hulladék a wifi. Ami gáz. Azért kábeleztek mert rá vagytok kényszerítve. Nem azért mert indokolt., sem azért mert az jó.
  • Harlekin
    #168722
    De most itt a konzolokról van szó elsődlegesen főleg úgy hogy ha van mind a 2 kapcsolati lehetőség akkor mit használjon valaki!!!Semmi extra szakértés nincs.
    Ez olyan mintha a fürdőkádat az esti fürdéshez a kerti csapról oldanád meg vödörrel pedig ott a vezetékes vízcsap a kádnál...

    És a kérdésre adj egy igen vagy nem választ!Szakértés ide vagy oda!!!!Tudja ugyan azokat vagy se úgy ahogy leírtam!
  • Moby
    #168721
    Jaj ne szakérts már te se. A wifi fasza. A konzolokban szar. Ami kurvagáz. Ennyi. A konzolok egy jó wifi sebességének töredékét nem képesek kihasználni a hulladék io buszukkal, mer a 2.5-ös hdd-vel, de sajnos a saját képességeiket sem sikerül kiaknázni, mer valami ótvarszar a ps4-ben is, és a boxban is. Tökéletesen felesleges LENNE kábelezni őket, csak sajnos muszáj.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.08.07. 09:25:17
  • Harlekin
    #168720
    Egy kérdésem van a wifi tudja ugyan azt a sebességet,adatmenyiséget ugyan akkora távolságra pontosan annyira megbízhatóan mint a kábel?Mert ez a 4 dolog együtt teszi ki azt, hogy mi mennyire jó adatátvitelre!És ez a 4 dolog nem ,hogy együtt nincs meg a wifi adatátvitelbe,de külön SE!

    Tehát a kérdésemre a válasz tőled se lehet más mint hogy NEM!
  • Harlekin
    #168719
    A nem értem az te vagy mint mindig amikor 6 an magyarázzák neked,hogy mi az amit nem értesz de tovább mondod a hülyeséget!

    Nem tudom mi az amit te egy meglévő rendszer bekábelezéséből ki tudsz szedni anélkül,hogy csökkentenéd az eszközeid számát!?És most itt nem a wif-iről van szó,mert ezt letisztáztuk....