176613
banner
  • szega96
    #124269
    Nem mondta hogy élvezetes is legyen a 2 fős coop :D:D:
  • Seth
    #124268
    Ez még viccnek is rossz
  • szega96
    #124267
    fable
  • vg
    #124266
    Trine 2 és Rayman Origins-t végigvittük két játékosként. Nagyon jó volt így. Van még ilyesmi játék amit ketten lehet egy képernyőn(nem split screen)?
  • arty
    #124265
    Guerillát imádtam, Arma nagy csalódás volt utána :( (csak demot néztem)
  • DarkSector
    #124264
    Bigasoft...vagy Xillisoft?
    Azokban van X360 formátum...:D
  • Tinman #124263
    Nem is igaz!

    Most akartam átkódolni egy 40 GB-os videófilet, de ez a szar XBOX be sem olvassa... pfff... vicc. 2012-öt írunk basszus!
  • DarkSector
    #124262
    Guerilla +Armageddon...letólva kurvajó mind2-ő.
    Steam-en meg is vannak eredetiben...
  • davidka003
    #124261
    Red Faction Guerilla tényleg jó. Jó hogy beszereztem.
    Grafika szép még élsimítás is van. Komolyan el se hiszem, hogy ilyen szépen fut boxon, nagyobb robbanásoknál is meg se reccen.
    Ráadásul a nano-rifle és milyen látványos már, hogy leolvad a ház.
  • arty
    #124260
    megkegyelmezek, mert rossz nézni... csak szivatnak :D ironizálnak! félreértetted az első davidka hszt és azóta csak megy a mókázás :D ne vedd a szívedre, van ilyen :)
  • Seth
    #124259
    Jah, meg videót szerkeszteni sem tudok,szar
    [90% aki ezzel a szöveggel jön soha életében nem szerkesztett videót egyébként :D]
  • davidka003
    #124258
    Not sure if so stupid or just joking.
    Megnézném hogy nyomtatsz ki egy dokumentumot boxon.
  • DarkSector
    #124257
    Látod igaz a hír olyan mint PS2-őn. :D

    Na én erről beszéltem sok játéknál, hogy akkor lenne értelme pc-be ölni a lóvét ha legalább ennyi eltérés lenn a játékokban.

    Mert itt valóban látszik a PC-s képeken hogy tök más mint konzolon...ha nem is sokkal másabb de színekben tuti pc-n eléggé 2-3 szín és annak árnyalatával kombinál a játék, míg konzolokon sokkal színesebb, több szín van a képeken...

    Érdekes , de a lényeg hogy MINIMUM így kellene kinéznie 2 játéknak ha a konzolt megnézzük a PC-sel...csak mint tudjuk ez kb 1-2 játéknál fordul elő ÉVENTE.
  • Tinman #124256
    Igaza van Dávidkának. A konzolok nem jók semmire... egy rohadt árajánlatot nem tudok XBOX-on megírni... elegem van!
  • vg
    #124255
    "Nem tudsz meggyőzni arról, hogy jó a konzol."

    Akkor mi a ráknak irkálsz ide?
  • Totti5
    #124254




    Ghost Reacon PS2
  • davidka003
    #124253
    Felesleges vita amúgy. Nem tudsz meggyőzni arról, hogy jó a konzol. 44444négy!!!
  • Joybull
    #124252
    szisztok. Még új vagyok a konzol volágba, azt meg tudjátok mondani, hogy honnan látom, vagy hol tudom megnézni live regisztrációban milyen országot adtam meg?
  • grebber
    #124251
    Az időzőjeleket azért nézzed,ezeket nem ő írta.Prohardver GTX 680 topikjából copyzta őket!
  • Tinman #124250
    Komoly értelmezési black hole-ba futottál bele :-D
  • vg
    #124249
    "A konzolos grafika a mostani gen mondjon le és jöjjön minél előbb a következő."

    Szinte minden második hozzászólásod arról szól, hogy jöjjön a nexgen. Egyáltalán mi a fenének irkálsz ide? Ok, megértjük, hogy véleményed szerint egy rakás szar, recés az összes xbox játék, de bazmeg, hogy állandóan ezt kelljen olvasni tőled már idegesítő. Úgysem fogsz venni újgen gépet, akkor mi a fenének kell ez?
  • Harlekin
    #124248
    A picsába lebuktam...de nem mert számomra az éjszakába 2 dolog jó a szex meg az alvás nem mentegetek elesetteket és csapok agyon rosszakat
    Amúgy meg gyerek koromba kényszerből kellett 4 évig zongorán tanulni és abba is maradt,majd mire megjött az eszem meg is szerettem így az alapok már megvoltak.1 nyomorult életünk van amit csak lehet ki sajtolok belőle.
  • DarkSector
    #124247
    :D
  • kakaoskalacs
    #124246
    3. azthiszem az a kuldetes amikro a tetön kell nyomulni egy arab városban nah ott lett elegem mert mindig észrevettek : D
  • DarkSector
    #124245
    Kezdek a végefelé lenni a Ghost Recon-ba...

    PC-n ez a PS2-es szintű grafika állítólag (ami nem is olyan mint konzolon, nem mintha konzolon csúnya lenne, de nem ilyen):


  • DarkSector
    #124244
    hát nekem kb 5 dolláros kategória...első részt inkább megvettem.
    Én mondtam haveroknak hogy faszé rendelik elő...dehát majd meglátjuk kinek mi érte meg vagy nem érte meg.
  • Macccy
    #124243
    Hehehehh :)
    Te igazi polihisztor vagy, mindent tolsz. Kezdem azt hinni éjjel még Batman is vagy ;D
  • davidka003
    #124242
    Mondjuk amiket hallok róla egyelőre tuti nem szerzem be. Pedig az 1 azért tetszett.
  • DarkSector
    #124241
    Szupi játék, remélem megvetted eredetiben. :D
  • davidka003
    #124240
    Jó jó az tényleg nem volt rossz. Le is nyomtam 2-3 nap alatt.
  • Totti5
    #124239
    Első rész nem volt unalmas. Véletlen Tinman beletalált a dolgokba, mert szkeptikusan állt a játékhoz.
  • davidka003
    #124238
    Tinman mondta, hogy ez lesz. Nagyobb és unalmasabb. Én mondjuk nem csodálkoznék ha nem jönne új része.
  • orichalcos
    #124237
    Na ha valaki arra jár "véletlenül" és szeretne élőben Halo 4-el játszani:

    http://www.outsidexbox.com/articles/2012-08-24-halo-4-playable-at-eurogamer-expo
  • Seth
    #124236
    Na én is befejeztem a Darksiders 2-t....végre.
    Elég hamar ellaposodott, a sztori egy nagy nulla az első részhez képest.
    Azért egy 6,5 pontot kap tőlem,mert látszik azért az igyekezet a készítők részéről, már ami az art-ot illeti, van pár jól sikerült helyszín és szörnyecske. A kevesebb jobb lett volna esete áll fenn
  • Harlekin
    #124235

    Nem érek rá...
    Előhalásztam a synthesizerem és elkezdtem játszani erre asszony kitalálta,hogy játszam el neki a beyoncetől a helot...eddig midit szerkeztettem most meg szenvedek ,mert elég régen játszottam rajta és nagyon nem akar menni.(lehet ha lenne benne acsi)
  • Totti5
    #124234
    Transformers: Fall of Cybertron

    Lehet ezt még fokozni??? nem nagyon. Tökéletes! 10 óra hamisítatlan konzervdoboz aprítás! Hogy ha a Batman szarrá volt hypolva akkor ez minimum ugyan azt érdemli, mert COD tempó és rendezés szinten valósítottak meg azt a közel 10 órát. Már nem is tudom hogy féle robottal hány féle helyszínen kellett menni, annyira változatos volt. Sőt 3 oldal, különböző szereplői, majd a végén összér mindent és EPIC. Mint ha valami Májkül Béj féle ezer millióból készült filmet nézném.
    Story a célnak megfelel, van eleje közepe s vége, de közben ide oda ráncigál a felek közt, ami teljesen logikusan van felépítve így sosem zökkenünk ki a ritmusból.

    Irányítás, járműkezelés hiba nélküli. Hatalmas fegyver arzenált szedhetünk össze + sok kütyüt és képességet használhatunk + fejleszthetjük is őket.

    Grafika gyönyörű, Unreal motort mint ha erre öntötték volna. Itt ott volt egy kis frém esés és nyomokban textúra popup is előfordult, de ettől eltekintve, de nem mellőzve legszebb Unrealos s a legszebb játékok közt van a helye. Animációk, hangok, zenék hibátlanok.

    Nincs mese ez bizony 10/10
  • Macccy
    #124233
    ajjajj! megjött! Na most jön a "fosbox" és a fölgyújtás meg a vérbe-szidás egy insider tollából (just kiddin')
  • Macccy
    #124232


    Ezeken én is csak röhögök davidka! ... Amúgy, bár erre is csak az ájfónnál jöttem rá, de kurvára nem mindegy milyen képátlón és pixelsűrűségen játszik az emberke, aki fikázza, hogy recés (oké, tényleg recés, de akkorse mindegy)
    Példa:
    FullHD 42" LCD - 52 pixel/inch (jókora "lépcsők")
    FullHD 22" LCD - 100 pixel/inch !

    Oké, hogy subHD felbontásról konvertálnak (nem konvergálnak!) fel és az élsimítás sem túl erős minden játékban, de a flegmázó népség gyakran úgy szidja a konzolok által létrehozott látványt, hogy A) nem érdekli a game és B) közelmászik a tévéhez mutogatni a zsíros ujjacskájával. Akkor pedig valóban gázos, gázosabb mint közelről egy asztali monitor a PC végén! Helyén kell kezelni a dolgot, szerintem legtöbbünk kényelmesen 2-3 méterre hever a tévétől és onnan fűrészeli a villaint ...

    (az ájfón példa csak onnan jött, hogy azon az egérmozi kijelzőn viszont nem kell sose antialiasing, mert a 960x640 felbontás megkúr olyan éles)
  • davidka003
    #124231
    Én is gondolkoztam pár hónapja, hogy fejlesszek megint gépet a kicsivel jobb grafikáért vagy vegyek boxot a sok jó játék miatt. Már vagy 25 exkluzív játékot letoltam és teljesen megérte. Ráadásul Lost Odyssey még hátravan amitől sokat várok.
  • davidka003
    #124230
    De még ha bűn ronda lenne akkor esetleg lehetne szidni.
    De amíg ilyen grafikával jönnek a játékok addig teljesen megfelelő.
    Hülye grafika buzik fél milliós géppel verik magukat, hogy fos a konzol aztán meg sírnak, hogy semmi jó játék nem jön PC-re.
    Ráadásul a Gears of War 3 is fos szerintük.