176613
banner
  • Totti5
    #124670
    PS3 Unreal motor = halál.
  • davidka003
    #124669
    Ja az kibírható.
  • Moby
    #124668
    Őszinte választ legfeljebb attól kaphatna, aki mindkét platformon tolja, de ilyen szerintem itt a topikban nincs. Ettől még közelebb tudtuk vinni emberünket a megoldáshoz.
    Tőlem pl. kapott használható választ, pedig én is csak boxon toltam :)
  • arty
    #124667
    átvezető videok minősége :/
  • davidka003
    #124666
    Miért?
  • arty
    #124665
    nemhinném, hogy minden boxtulaj fanboj is egyben ;) pl ha valaki megkérdezi itt, h pl final fantasy13at mire vegye, én szó nélkül a ps3-at javaslom majd :P
  • Harlekin
    #124664
    A kérdés igen,de a válasz már nem biztos hogy őszinte lesz,ha másért nem is csak azért,hogy nehogy szó érje a ház elejét!
  • Moby
    #124663
    Én azért próbálok inkább úgy viszonyulni az ilyen kérdésekhez, azaz nincs olyan prekoncepcióm, hogy az adott platform nevesített topikjában kizárólag segghülyék lennének.
    Egyébként ha csak azt nézem, hogy itt jónéhányunk tolja párhuzamosan több platformon is, a feltett kérdés relevánsnak tekinthető.
  • Harlekin
    #124662
    loál és megérkeztünk!
  • Moby
    #124661
    Ami annyit jelent, hogy nem célszerű a piacon mennyiségben meghatározó platformoktól architketurálisan jelentősen eltérni. Ez két különböző dolog.
  • Harlekin
    #124660
    Hanyagolni... Mit?Hisz ez a minden napos dolog.Mi más menne 1 adott forumon mint a konkurencia(ami valójában nem az)sárba tiprása.Így hogy szegény srác szimplán kérdezett és feladta a magas labdát.Csodálom,hogy nem tartunk ott,hogy takarodj a saját társaidhoz,meg hogy 1 luzer vagy amiért ps 3-ad van stb stb.Mert hát ugye ez is mindennapos dolog vice versa.
  • davidka003
    #124659
    Jó hagyatkozzunk a tényekre. A legtöbb multiplatform játékban fos a grafika PS3-on, szar a framerate. Lehet fanboykodni ezek tények.
  • Moby
    #124658
    A butaságokat meg hanyagoljuk.
  • davidka003
    #124657
    Boxos tényleg jobb.
    PS3-ban fos a VGA. Nem tud többet. Buta Sony elcseszte.
  • Moby
    #124656
    Döntsd el magad.
    Úgy néz ki a ps3 verza elég low-res, homály lett, mint a szar portok esetén általában.
  • Harlekin
    #124655
    Most ezt ugye nem gondolod komolyan!?Őszinte választ akarsz 1 xbox 360 forumon arról hogy a ps 3 on szebb ez vagy az,ha így is lenne akkor se mondanák!Amúgy meg nem teljesen mind 1???Ennek annyi jelentősége sincsen mint hogy most erről beszélgetünk.
  • heady
    #124654
    IGN video reviewban azt mondtak, hogy nagyon szarul sikerult a ps3-as verzio. Szaggat, texturahibas, csunyabb.
    Erdemes megkeresni azt a videot.
  • Goo
    #124653
    Tényleg igaz, hogy a transformers fall of cybertron ps3-on csúnya viszont az xbox360-on szép a játék? Én néztem a youtube-ot összehasonlításképpen de nem láttam különbséget. Nekem xbox-om nincs, és csak ps3 verzió van meg. Én arra gondolok, hogy ez egy újabb fanboy megjegyzés egyesek részéről, és gondoltam beírok hátha itt valódi és öszínte választ kapok!

    Előre is köszönöm a választ!
  • DarkSector
    #124652
    jah az beleszámít, meg hogy meghalsz azt is elmenti...
    én hogy feleslegessen ne menjen, BÁR NEM MINTHA SZÁMÍTANA az idő...kilépek 1-et a menüig, és ha visszamegyek csak Continue...és azonnal onnan megyek...:D
  • Harlekin
    #124651
    32 órám van eddig benne igaz ebbe nagyon sokat csak állt a gép mert untam ott lenni.
  • DarkSector
    #124650
    Hát nekem inkább az ilyen mint a Borderlands...de egyrészt értem ha maga a harc unalmas egy idő után, de én szeretek igy bolyongani, meg titkos érdekes részeket felkutatni, bár szerintem nincs annyira sok benne mint az ember gondolná de pár órát kitart. :D
  • DarkSector
    #124649
    :DDDDD
  • Harlekin
    #124648
    ÁÁÁ Én kizárt hogy ezen még 1 szer végig szenvedjem "unatkozzam "magam.Én se vásároltam semmit,mert kaptam meg találtam a narancssárga cuccokat és azokat a szintén talált cuccokból upgradeltem fel!A gyűjtögetést is meguntam így bemegyek nyakon csapom az utolsó bosst azt utánam az özön víz.Remélem pár napon belül itt a Borderlands 2.Amúgy már 14 mellék küldetés van kész tehát csak a relickek a book pagesek meg pár stone hiányzik.Lehet csinálok PC re 1 plusz mentést,ha nagyon nem lesz mit csinálni akkor újra nekiállok.
  • heady
    #124647
    valahogy sejtettem, hogy nem ennyivel jatszol, azert a szmajli :P
  • DarkSector
    #124646
    Megállítóttam a videót, azért mutat 2-őt, amúgy 60fps megvan.
  • arty
    #124645
    ígyis kétszer olyan gyors, mint ha csak 1fps-el menne! :P
  • heady
    #124644
    meg 2 egesz fps-ed
  • DarkSector
    #124643
    PC-n tolom, és mindkettőből elvileg 17 van, nekem a főküldetésből megvan a 17 a 17. a főboss.
    És a Side-okból 12....és még hiányzik.

    Valamint hogy a Normal egyszerű azt én is tapasztaltam, mindjárt 100%-os és eddig csak a 3 vagy 4 arénaharcnál kellett potion, vagyis majd fog kelleni, mert még hagyom őket a végére.
    Eddig én nem vettem semmit, nem fejlesztettem meg ilyenek, csak amik lepottyantak fegyverek azokat használtam, mert harcban az alapfunkciókat, semmi Wrath-ot nem használtam (mármint item-eket sem, azokat is mindig eladtam. :D).

    Majd ha végeztem nekiállok a legerősebb nehézségen és majd talán ott kelleni fog...van kb 2 millám már. :)

  • DarkSector
    #124642
    Darksiders 2.
  • Harlekin
    #124641
    Nem írhatom le nehogy spoiler legyen!
  • The Protector
    #124640
    melyik játékról van szó?
  • Moby
    #124639
    Nemtom hogy jönnek ide a warezformátumok. Háztartási hd kamkorderek egy része simán köp neked ettől nagyobb fileokat. De ezek gyakorlati, praktikus kérdések, és a FATX technológia megítélésében semmilyen szerepet nem játszik.
  • DarkSector
    #124638
    Pontossan mkv kéne.

    Amúgymeg én megoldottam mert van mediaboxom, de ha a konzol tudná az mkv+feliratozást akkor sem cserélném le, mert a mediabox kevesebbet fogyaszt, és bárhová elviheted a zsebedbben.
  • Totti5
    #124637
    Eszembe nem jutott még bármit is rámásolni. Egyrészt sem a Sony sem a MS nem támogatja a warezformátumokat és kb csak az MKVnak lenne értelme. Divixet pendrájvról, közvetlen a TVbe is tudok tenni és nem kell hogy menjen még 2 gép hozzá.
  • Harlekin
    #124636
    Na neeeeeee hol van ebbe olyan spoiler ami miatt 1 kicsit is bár ki veszít a játékélményből ha elolvassa.Úgy adjátok elő ezt a spoiler dolgot mintha valami fél élet értéket veszítenétek azzal ha 1 nevet vagy küldetés számot megtudtok 1 játékról.Ami amúgy is adja magát,ha csak 1 kicsit is már a közelébe leszel!Bezzeg azon megy az agyalás állandóan megjelenés előtt,hogy menyi a game play na az nem spoiler mi?!
  • davidka003
    #124635
    Muszáj volt spoilerezni?
  • Harlekin
    #124634
    Nálam 1 szer fagyott a hang elmegy néha,de ennyi.Nem tudom pontosan hol lehet az a hely ahova nem lehet bemenni,de itt Én eddig mindenhova gond nélkül mentem be jöttem ki.Nagyon a végén tartok(samaelt már kinyirtam)11 mellék küldetés van kész és 16 fő... 2 napja csak szedegetek össze mindent amit lehet.A legnagyobb baja ennek a játéknak az a mérhetetlenül nagy unalom ami körülveszi.Jössz-mész bár már a fast travelon kívül nem nagyon megyek sehova.A harc az valami nevetséges legalább is normál fokozaton.Összeraktam 1 olyan karaktert,hogy más dolgom sincs PL a bossoknál csak állok 1 helybe és nyomom az lb+x et vagy az LB+a-t,és küldöm rá a jóságaimat.Néha a pisztolyból rálövök 1 sorozatot,ha nagyon lemegy a wrath.Na ennyi.
  • zaki
    #124633
    más buggal nem találkoztam hála az égnek. mondjuk 2X lefagytam, de szerencsére sűrűn van mentés, nem veszett kárba csak pár perc.
  • zaki
    #124632
    mentés, kilépés, gamepad kikapcs, restart, és jó lesz. anélkül hiába nyomtam a bal sticket, amivel bejön a világ térképe, nem történt semmi, utána jó lett.
  • DarkSector
    #124631
    Ja.
    Van más módja is? :)
    én meg úgy értelmeztem hogy nem tudta használni először és a google-ban megtalálta a megoldást HOGY A FAST TRAVEL MÜKÖDJÖN...akkor félreértettem az utalást...:D

    kííváncsi lennék a másik megoldásra. :D
    Mert én 1-2 óra szarakodásal sem bírtam kimenni ennélkül. :D