176613
banner
  • davidka003
    #124630
    Pont azt írja, hogy Fast travel kell de nem ment.
    Valahogy csak megoldotta.
  • DarkSector
    #124629
    Írta....Fast Travel.
  • Moby
    #124628
    A pécégéming technikailag, szolgáltatásban ebben az aspektusban néha egy szarhalom, de nem ez volt a téma.
    Az, hogy boxon olyan a patchmetódus amilyen, abban a legkevésbé játszik szerepet a filerendszer. Ami messze nem "egyedülállóan kiváló", sokkal inkább egy ezeréves tákolmány, ami viszont erre a célra bő nyállal elegendő. Mármint a játékra. A többiről nem tudok nyilatkozni, mert soha az eszembe nem jutna másra használni a boxot, de pl. 4 gigánál nagyobb videofilet sem teszel fel erre az egyedülállóan kiváló FATX filerendszerre, meg hát ugye max 42 karakter egy filenév, meg ilyenek, szóval ez ilyen win98 szinten kiváló és egyedülálló.
    Ok, ez nem egy fileszerver, csak értsük mán, hogy a teknóban ez a legalja, kurvaszar szint, mer ide elég ez is.
  • davidka003
    #124627
    És mi a megoldás? :D
  • DarkSector
    #124626
    Ezt kb 10 emberből 11 nem tudta elsőre, többekközt én sem...
    Még a Fast Travel-t mikor elmondták akkor sem tudtam hogy kell, mivel eleve PC-n a joy gombjai szarok, a nagy térképre váltást A-val jelzi, holott L3-at kell nyomni. :D
  • zaki
    #124625
    Én a Psychameron résznél b@sztam rá majdnem. Legyőztem a boss-t, és egyszerűen nem lehetett tovább menni. Fast travelt nem tudtam használni, amivel elvileg el lehetett hagyni a helyet (máshogy nem). 20 perc google után viszont sikerült folytatni.
  • DarkSector
    #124624
    És jönnek a tudorok hogy ha a PC-hez valaki keci buta (ne vedd magadra), akkor persze hogy macerásnak tűnik...nekem ezzel szoktak jönni. :D
    Hogy ha valami ilyen gondom van hogy bennem van a hiba mert azt miért akarom elvárni hogy 1-2 nyomásra menjen egy játék ha játszani akarok. :D

    Mondjuk végülis nem emlékszem oltári nagy gondokra pc-n, valszeg makkom volt és elkerültem a szarabb játékokat...de nem emlékszem nagyon hogy eredeti játéknál pöcsöltem volna sokat. :D

    De tény hogy vannak gondok.
  • orichalcos
    #124623
    Nem hiszem hogy lesz róla videó novemberig. :D
  • Totti5
    #124622
    Kampány első fél óráját akarom videón!
  • Totti5
    #124621
    PC => letölt => zip, rar csomagol => exe => telepít C: temp, nincs hely... => szopás => ha vége a szopásnak telepíti a telepítő fájlokat => telepítés => peccs letöltés, csomagolás, telepítés => játék => opcsönszbe szarakodás, grafika állítás, első 5 percben 30 frém, aztán 15, vissza állítgatni => szopás => jobb esetben kivág asztalra erroral

    Tudom van steam is, meg origin, meg gog, meg még 10 féle szolgáltatás ami úgy ahogy működik, de

    1, egyik sem fedi le a piacot
    2, mindegyiknek vannak marhaságai
    3, azt sem tudod mi min van annyi programot kell észben tartani és futtatni a háttérben
    4, errorhegyek, lásd legutóbb Arty példája, vagy Tinman steam kálváriája stb...

    PS3 => külön store felület ami gázos és macera a keresés => ha nem vagy résen ugyan azt 3szor is leszedeti veled, és még csak nem szólna hogy beraktad már egyszer a letöltési sorba... => letölti alkalomhoz illően csiga lassan vagy normálisan => telepít, sokáig... => indít => peccset akar letölteni => letöltötte és telepíti => még ápdétel egyet a biztonság kedvéért => játszik

    Xbox => Xbox.hu, vagy marketplace kiválaszt a játék => letölt => update 20 sec => JÁTSZIK

    Saját tapasztalat! Lehet másnak a seggét is kinyalja a PC meg a PS3, de nekem nem tette még.
  • davidka003
    #124620
    Kint van a No warez tábla is, ne fárasszál már. Te magad írtad, hogy nem vetted meg.
    Amit letöltesz az is lopás. A lopás BŰN!
  • vg
    #124619
    Ne fárasszál már ezzel a lopás baromsággal te nyomi, nem loptam semmit.
  • DarkSector
    #124618
    Megosztja a népet...messze van a régi részektől.

    Kb azzal a példával élnék hogy FF 7-8 pl úgy viszonyul a FF 13-hoz mint a Resident Evil 0-1-2-3 a Resident Evil 5-höz.
    A maradékot a képzeletedre bízom. :)

    De a maga kategóriájában tetszik...mint a re5, de nem merném összemérni a régiekkel, és megértem ha egy régi veterán esetleg lehúzza.
  • davidka003
    #124617
    Meg aztán te is végigvitted a FF 13-at ha jól emlékszek, szóval szar nem lehet. :D
  • DarkSector
    #124616
    Meg...csak jobb lenne 50% off a 40% ghelyett de lehet én is megveszem csak az a baj hogy kb 780pontom van...:D
  • davidka003
    #124615
    Na egy Final Fantasy XIII-at is leütöttem, legyen mivel játszani. :D (3k)
    Tesztek jókat írtak róla, videók alapján bejövős, harcrendszerre azt mondják, hogy nem teljesen körökre osztott, szóval bízok benne, hogy bejön. :D
  • orichalcos
    #124614
  • Moby
    #124613
    > persze 360 fájrendszere egyedülállóan kiváló

    Ez ugye most irónia volt arra kurvaszar 32bites dosvariáns FATX-re? Értem én a viccet :D
  • szega96
    #124612
    Igen, ennyit viszont tényleg megér szerintem is
  • davidka003
    #124611
    Vannak akik már 3-szor végignyomták és ilyen nyomott áron mondom kipróbálom.
    Jatekaim.hu-n 5k körül mennek.
  • szega96
    #124610
    Én multkor kipróbáltam laptopon annyira nem jött be, mondjuk ha komolyabban leültem volna lehet lekötött volna.
  • Mr Manson
    #124609
    Sine Mora 800MS pont!

    Megéri? Van aki végigtolta?
  • davidka003
    #124608
    Nem lehet. Fos az oldal, szar flash alapú is de ennek ellenére szeretem, mert sok jó játékot vettem már itt.
    -------------
    3500 Ft-ért most ütöttem le egy Saint's Row 3-at. :D
    Meggyőzött
  • szega96
    #124607
    Jatekaim.hu-n mondjuk egy értékelésnél egy adott leírást hogy lehet lejjebb görgetni?
  • davidka003
    #124606
    Ergo warezolsz és pofátlan módon sírsz az ellopott játék miatt?
    Pont ezt mondtam, hogy ha sikerült végigjátszani ingyen egy 12 ezer Ft-os játékot akkor nem kell rinyálni.
  • vg
    #124605
    Nincs benne új tartalom. Log
  • Totti5
    #124604
    3 gigás peccsben van tartalom is vagy a PC nyújtotta lehetőségek kereteiben a fél játékot felülírja, a bugk javítása miatt, mert 10 megába több meló lenne megoldani?

    360on a peccselést az MS nem díjazza... perkálni kell érte és megvannak szabva a méretek is. 20 megánál nagyobb peccs nincs. A 10 mega felettiek sem olyan nagyon sok. Átlagban 3-5 mega amiben meg szokták, vagy meg kell oldalni a dolgokat, persze 360 fájrendszere egyedülállóan kiváló és ez is segíti a fejlesztőket, hogy ne több gigás peccsekkel árasszák el az MS szervereit.

    Biztos lesz peccs, csak először a PCs verziót foltozzák amit elszúrtak.
  • vg
    #124603
    Barátom, elmegy a hang, bizonyos helyre nem lehet egyszerűen bemenni mert lefagy, ezáltal nem lehet pár mellékküldetést megcsinálni... már végigjátszottam, de szeretném újra, és várom a hibajavítást. Egyrészt sírok, hogy te ilyen proli szintű hozzáértő beszólásokkal színesíted e remek fórumot, másrészt örülök, hogy nem vásároltam meg.
  • arty
    #124602
    milyen gondok vannak konzolverzioval?

    mert a pécépistik telesirták a párnáikat, hogy nem lehet butitani a grafikát, erre kaptak sok gigát, mert ők a peccset is kilóra mérik :)))
  • DarkSector
    #124601
    De ha bugos akkor azért jogos a dolog. :)
  • DarkSector
    #124600
    Nm...meg a többieknek is köszönet jár. :)
  • davidka003
    #124599
    A konzolos verziót is végig lehet vinni, nem? Akkor meg ne sírjon a szátok.
  • DarkSector
    #124598
    konzolon nem szokott update-elni?
    Mert konzolon nem biztos hogy 3.1 gb-okat szed le, mivel ez a nagy terjedelem a fájlrendszer miatt van...nem ennyit javít a peccs, hanem csak ennyi fájlt tölt le, amiket fellül kell írni.

    X360-on más fájlrendszer van ezért ott lehet csak fél perc az update.
  • vg
    #124597
    Mi a szar van a Darksiders 2 készítőivel, hogy a PC verziós preferálják? Harmadik pacth jön ki, 3 gigás, de a konzol verzió hibáit leszarják? Mi a fene?
  • Evogordon
    #124596
    Koszi.
    A zaj nem fog zavarni :)
  • davidka003
    #124595
    Csodálkozol?

    Az év legrosszabb konzoljátéka, egy szemét, egy élvezhetetlen gagyi. Pénzt kérni ezért olyan, mint temetésen belépőt szedni, egy utolsó szemét vagy, ha megteszed, és ezt te is tudod magadról. Az új Men in Black-adaptációról van szó, alkoholizmusom és impotenciám kiújítójáról.
  • grebber
    #124594
    Basszus ezt nem hiszem el ,de komolyan.Ennyire nyomoronc lennék hogy egy kb 4 órás játékban már vagy 20 órája ott szenvedek annál a növénynél és nem tudom legyőzni.:(

    Men in Black Alien Crisis lenne.A végig amikor már kis élete van felemel és meg akar enni.Első kettőnél lövöm a feját akkor ledob.A harmadik felemelésnél meg hiába lövöm összevissza mindig megeszik.
    Már néztem végigjátszás videót is hogy én vagyok a hülye hogy nem jó helyen lövöm,de semmi extra a videóban is csak lövi a fejét és ledobja őt :(

  • arty
    #124593
    ez ilyen ubisoft hirtelen gyűlöletakció maradvány... :)) (az account rötlésemért)

    ha nem megy el még egy ideig, akkor sztem leveszem és megy az "örök gyűjteménybe". nekem a két vegas az abszolut két kedvenc játékom, konzolon normalon és realisticon is végigjátszottam őket, pécén csak normalon (ott is megvan, bár sajna nem steamen)

    és persze a GRAW-ok is... csak ott nagy a kavarodás, az graw1 pécén a tuti, a graw2 pedig konzolon jobb :/ ezekből a konzolos realistic végigjátszás még kéne, de már sose lesz elég időm... (pécén és konzolon is csak normalon játszottam őket végig)
  • davidka003
    #124592
    Látom van eladó Vegas 1-2-d, mekkora jó játékok már. :)
    Elgondolkoztam rajta de már PC-n vagy 4-szer végigvittem őket. :(
  • DarkSector
    #124591
    ja akkor ha ilyen olcsóak akkor megéri.