176613
banner
  • The Protector
    #124830
    Mert bonyolultabb ps3-ra programozni,és nem érné meg a beleölt pénzt a ps3.Így az box majdnem mindig szebb lesz.Viszont amennyit szív a ps3 multiplatformban annyival szebbek a ps3 exclusive címek.Ennyi.
  • orichalcos
    #124829
    Költői kérdés volt csak. :D
  • arty
    #124828
    moby nemrég leirta nem oly rég, olvass vissza :P

    ---

    ezen meglepődtem

    az első rész még ps3 exklu volt jóideig... mondjuk fura, h ezt a folytatást mennyire nem reklámozták :/

    elsőt játszom és bírom!
  • orichalcos
    #124827
    Lehet hogy technikailag jobb a ps3, de vajon miért van az hogy a multiplatform címek boxon sokkal jobbak? :D
  • davidka003
    #124826
    Xbox 360 vs. PlayStation 3
    Na az ilyen összehasonlításnak is sok értelme van. Nem az alapján kell konzolt venni, hogy milyenek a belső paraméterei.

    "A két konzol párharcából a PlayStation 3 került ki győztesen, összesen 7 kategóriában előzte meg a Microsoft konzolját. Ismételten hangsúlyozom, hogy mindkét konzolnak meg vannak az előnyei. Technikai szempontból azonban a PlayStation 3 az, amiben a több “kraft” van, és a nagy felbontású videó és a hangzás terén is jobb választás. "
  • orichalcos
    #124825
  • davidka003
    #124824
    Doom 3-on nem lesz min meglepődni. Ugyan az, mint a régi, pár új pályával.
    Én tuti beszerzem.
  • pinokkiosrac
    #124823
    http://www.xbox360gamereleases.eoldal.hu/

    http://www.facebook.com/Xbox360GameReleases

    Nézzétek az oldalt minél többen!
  • vg
    #124822
    Dragon's Dogma kurva jó, érdekes, izgalmas végig. Darksiders 2 szinten remek. Nekem van egy olyan sejtésem, hogy te ezekkel soha nem is játszottál egy percet se.
  • Totti5
    #124821
    Dragon's Dogma teljesen jó.
    Spec Ops: The Line is jó, csak túl van hypolva a semmire. Egy korrekt középszar átlagnál itt ott jobb lövölde.
    Tekken Tag 2 meg miért nem jó? imádja minden Tekke
    nes.

    WRC3 jobb mint várható volt.
    F1 kakukktojás.

    Doom 3 ugyan olyan jó lesz mint volt!
    AC 3 h&s, ??????????????????????????????????????????
    Halo 4 10/10 :)

  • Muttley
    #124820
    az idei gammák amikről
    azt reméltük, h
    majd kiderült, h

    Ninja Gaiden 3
    Resident Evil: Op Raccoon City
    Dragon's Dogma
    Risen 2: Dark Waters
    TD: Ferrari
    Spec Ops: The Line
    Darksiders 2
    Tekken Tag 2
    F1 2012
    WRC 3

    és még előttünk az októberi nagy dömping

    DOOM 3 BFG - nagyon kérdéses
    Dishonoured - kiderült, mégsem jön a STEAMPUNK stílus
    Ass. Creed 100 - átment klassz. hack & slash-be (hangulatról már nem is beszélve)
    Halo 4 - meglátjuk

    maradt a (de még itt is akad 1-2 kérdőjel)

    Resi 6
    MoH Warfighter
    Forza Horizon
    CoD Black Ops 2
    Far Cry 3

    szerencsére jövő év elején (elvileg) jön a Sniper Ghost Warrior 2 és Metro: Last Light :)
  • Muttley
    #124819
    kormánnyal kell játszani
    az RBR egy kiemelten élethű autószim (manapság nem divat) :)
  • vg
    #124818
    Bizonyára az lehet a autószimulátorok Dark Souls-ja.
  • grebber
    #124817
    Erre emlékszem.Anno billel annyit szenvedtem,csak hogy a rallyiskolát megcsináljam,hogy végre tudjak versenyen indulni már kezdtem örülni hogy belejöttem.De amikor a legelső rally futamon kb fél percet kaptam a Ghost cartól rájöttem esélyem nincs ebben a játékban.Így fájó szívvel de eltettem a süllyesztőbe!
  • Muttley
    #124816
    (sajnos) még mindig az Egyedüli Igazi rally game a

  • arty
    #124815
    nekem a csusztatás szinte teljes hiánya/fals mivolta továbbra is vállalhatatlannak bélyegezte ezt az n. WRC-t.

    naigen, meg a menü/dizájn ... röhej.
  • Totti5
    #124814
    WRC 3 demo

    hááát, nem rossz!

    A grafikai motor új, jók a fények, """reális""" ( nem sárga nincs blúrozva és agyon effektezve ), az autó is jól néz ki. Fix 30 fpsnek tűnik, tehát a frémmel semmi gond a környezet pedig összességében ok, persze nézelődni nem érdemes, mert a Dirt 2-3 szétrúgja a valagát látvány terén, de elég jól fest ahhoz képest hogy balfaszok csinálták. ( SBK Generation pl... )


    Fizika első ránézésre kellemes, nem egyszerű mindent kikapcsolva, könnyű eldobni és benézni a kanyarokat, féktávon is képes kitörni!, persze a csúsztatás lenne a lényeg, ami itt sem olyan mint amilyen a valóságban és a Dirt itt is sokkal jobb, de élvezetes azt kell mondjam, fun volt végigmenni a 6 perces szakaszon, murva meg aszfalt váltakozott.

    Menü nevetséges, valami karrier is van ilyen fejlődéssel, ahol rajzolt figurák meg menük jöttek elő. Vicces volt, de lehet hogy egy élvezetes modot rejt.

    Hangok okés, legalább vannak effektek és nem teljesen mű a motor hang sem. Ez már hallgatható szint. Természtesen a Dirt nyomába sem ér.

    360on remélem lesz élsimítás és szebb graf, meg nem fog textúra popupolni.


    Az biztos hogy sokkal jobb mint az előző kettő. Egy próbát majd megér. Esőre hóra, éjszakára, Monte Carlrorla kíváncsi vagyok.
  • Totti5
    #124813
    Azért sikerült pár embernek felhoznia a témát egy másik oldalon, miszerint nézzétek csak mekkora egy darálógép lett az ACból!

    megjegyzés: ( a videó a harcot mutatja be )



    Remélem lesz benne nehézség!
  • Totti5
    #124812
    Bayonetta 2 WiiU exluzív.

    Ramyan Origins folytatását is bevásárolta a nintendó, most meg ezt is... dögöljenek meg. Nem elég nekik a mariójuk? ugy is csak azt fogják arra venni.
  • Totti5
    #124811
    Most nem teszem be még egyszer:)))

    Soká lesz nov 6 :(
  • TaRka0107
    #124810
    Ha nincs pénzed játékokat venni, akkor érdemes. De tényleg ott a bannerba a no warez:)
  • Seth
    #124809
    inb4 nowarez.jpg
  • Rossi1
    #124808
    Sziasztok!

    Talan nem jo helyen kerdezem, de most tervezek venni XBOX 360 at es szeretnem kerni a velemenyeteket erdemes e csippeltetni vagy ez mar egy lejart lemez...

    Koszi
  • orichalcos
    #124807
  • Schakal79
    #124806
    És ezt hányszor lehet megcsinálni?
  • orichalcos
    #124805
  • DarkSector
    #124804
    ja írtam is. :D
  • arty
    #124803
    azok uncsi verekedősek ;) nem beat'em up!
  • arty
    #124802
    afrancba h ezt megint elfelejtettem! nem ez volt ecce leárazva 200ra és én lemaradtam róla? :D
  • DarkSector
    #124801
    Fasza, mondjuk annyi hogy a DD-nek jelentősebb múltja van....:D
  • Totti5
    #124800
    Beat'em up!

    Még egy van

  • DarkSector
    #124799
    Van Street Fighter, Mortal Kombat, Virtua Fighter, Dead or Alive.
  • DarkSector
    #124798
    THX van pc-n is ilyenem...akkor átvenném ha HD remake lenne, azért thx a lehetőséget. :D
  • arty
    #124797
    nincs több! nincs semmi a mai gépekre! :(

    (tekken6, de az minősíthetetlen)
  • Landor
    #124796
    hát gondolhatod, engem sem érdekelt, kiperkáltam annó az 576ban az utolsó darabért a horror 10ezret érte :D
    de ha gondolod kölcsönadhatom :))
  • DarkSector
    #124795
    Hát erről lemaradtam akkor. :S
  • Landor
    #124794
    emm... igen.. ez mondom
  • DarkSector
    #124793
    Igen ez van dobozban origibe? :D
  • Landor
    #124792
    varez?
    nekem megvan, ott figyel a polcomon
    régi sega mega drive korszakot idézően nyomni jó azért néha :D
  • Landor
    #124791
    Ahh, végre sikerült kimaxolnom a Puzzle Quest 2-t!!! :D
    Az utolsó 'Cheating AI' acsi olyan nettó 3 monoton órába került, de végül meglett! :D