176613
banner
  • Moby
    #124870
    Gyakorlatilag most csak pont azt az 1 mondatot írtam le parasztnyelven :D
  • DarkSector
    #124869
    "Egy oldalas esszét írtam direkt neked a múltkor a Cell proci lelki világáról"

    egy oldalas esszét, amit te értesz meg 2-3 nagytudású, de nekem elég 1 mondat, vagyis elég volt paraszt nyelven is...
  • Totti5
    #124868
    Dragons Dogma és a Skyrim két teljesen eltérő világ. Dragons Dogma inkább Monster Hunterre hajaz.

    Spec Ops tényleg egy jó közepes játék, mondjuk ha nem hypolják szét a történetet, akkor neki sem kezdek, mert a demó sem tetszett, de így legalább a feléig elvittem, csak éppen a nagy történetből semmi nem jött át. Össze van rakva rendesen nem lehet rosszat mondani rá, csak éppen vannak más TPSek amik minden téren kategóriákkal jobbak. Kell ilyen is... és inkább ilyen mint Kvantum Teória és társai, amik egyszerűen rosszak.

    Olvasgattam a Tekken teszteket és néztem a hírek alatt a hívőinek a véleményét. Ez nem nekünk, hanem nekik készült és ők imádják, ESPORT játék. Viszont a Tekken hívők meg a Mortalt hordják le... ez már csak így működik, amúgy meg a DOA5 lesz a legjobb:))

    Expendables 2-őt pár hete néztem moziba. Akciók alatt olyan vérengzések voltak hogy csak lestem, pedig éppan ennyit mutattak belőle amit a korhatár besorolás megenged de bőven elég volt, hogy egy jelentnél el tudjam képzelni hogy ez a csonkítás valójában milyen meredek... aztán amikor nem lőttek, meg visított mindenki a moziba a poénokon. Nagyon össze van rakva. Első résznél sokkal jobb, de az első is alapmű, hiszen ilyen sztárparádé oldschool eksön film a mi életünkben már nem lesz!
  • Moby
    #124867
    Igen, csak ugye az adatsűrűség a BD lemezen a sokszorosa a dvd lemeznek, ezért képes halkabb lenni (alacsonyabb fordulaton pörög).
  • Moby
    #124866
    Szerintem is. Egy oldalas esszét írtam direkt neked a múltkor a Cell proci lelki világáról, majd ezek után belemész egy teljesen nyilvánvaló baromság védésébe.
    Zárjuk ezt annyival, hogy a ps3-ban nincs celeron processzor, sosem lesz. Pont. :)
  • Totti5
    #124865
    Xbox 360 minden körülmények közt hangosabb, de nem is erről volt szó. Amúgy meg a PS3ba is van turbó mód. FAT gép ami volt nálam játékok alatt képes volt úgy szólni mint a 360.

    Hiába a hangtalan, hatásos ventillációt még nem találták fel.
  • Moby
    #124864
    XBOX-ban, és minden más olvasóban is nyekereg a fej, csak ott nehéz ezt meghallani, mert hajszárító. Ehhez képest a BD kurvahalk. 7db ps3-am volt eddig, mindegyik kurvahalk volt, az összes xboxhoz képest. Lehet, hogy van gyengébb darab, nekem ilyet eddig nem sikerült kifogni, hál'isten.
  • Totti5
    #124863
    BD olvasás gyors? halk? a töltési idők mindig hosszabbak mint 360on, mert a BD pont nem gyors, ráadásul a fej nyekergését a szomszédba is hallani lehet.
  • davidka003
    #124862
    Cell proci nem Celeron.
    "A PlayStation 3 "lelke" az STI (Sony-Toshiba-IBM) által kifejlesztett Cell névre hallgató 8 magos központi processzor melyek 3,2Ghz-es órajellel rendelkeznek, és egy le van tiltva praktikussági okokból, mivel ha egy mag elromlik egyszerűen bekapcsolható a másik. Hatot használhatnak a fejlesztők, a hetedik az operációs rendszeré, a nyolcadik pedig tartalék."
  • DarkSector
    #124861
    Látom megint egy értelmetlen off lenne, úgyhogy inkább hagyjuk.
  • DarkSector
    #124860
    Pödig ez Celeron, a dobozán is fel van tűntetve...
  • Moby
    #124859
    > Milyen logika ez?
    Sokszor 30-40Giga tartalom van egy lemezen. Ott az install nem lenne olyan triviális, túl sokáig tartana, stb. Ráadásul a BD olvasás kellően gyors, és az olvasó halk. Nekem ez sosem hiányzott, totál felesleges lenne.
    A patchelés sokkal nagyobb agyrém, és arra nincs semmilyen technikai, vagy bármilyen elfogadható magyarázat. Persze nem kötelező, nade mégis...
  • davidka003
    #124858
    Az mondjuk tényleg szánalom, hogy nincs HD Intall. Milyen logika ez? Hát már úgyis tudják futtatni gépről a warez játékokat akkor a tisztességes vásárlók nem érdemelnék meg a HD Install-t?
  • Zozo76
    #124857
    Ezt ird majd le a PS3 topikba is!!! :) De arra meg emlekszem hogy mennyire szuper gepezet volt a PS3 mert lehetett ra linuxot telepiteni. Az hol van mar??? Meg hogy cpu milyen szuper benne. Ja es a PS HOME az is mekkora ujjitas volt aztan az is elsikkadt. :) Pedig a HOME megjelenesekor nagyon filoztam rajta hogy veszek egyet az xbox melle, de meg jo hogy nem vettem. Az meg hogy NINCS HD INSTALL az valami elkepeszto...:)
  • Moby
    #124856
    Próbáld meg értelmezni a képet amit beszúrtam.
  • arty
    #124855
    ettől még nem lesz celeron

    értsd: az oldal elképesztő, bődületes hozzenemértésről tett tanúbizonyságot.
  • DarkSector
    #124854
    PL ez: messze jobb az én mostani procimtól...
  • Moby
    #124853
    He?
    Ez egy ilyen új, Sony-Toshiba-Ibm-féle cell-e-ronn?
  • DarkSector
    #124852
    Ez nem az a régi Celeron.
  • arty
    #124851
    "Spec Ops: középszar ja, vannak sokkal jobbak nála. akkor meg minek? :)"

    jöhetne pár, hátha valami kimaradt ;)
  • Muttley
    #124850
    Dragon's Dogma? - skyrim másolat. ez a stílus, AZZAL a megvalósítással nálam lehúzta a rolót
    Spec Ops: középszar ja, vannak sokkal jobbak nála. akkor meg minek? :)
    Tekken Tag 2? anno nagyon bejött, de 2005 óta ua-t kapjuk. semmi mozgásanim., brutalitás, combo fejlődés. a Mortal 2010 a maga 2D-jével 1000X körbeszaladja, megtekeri az orrát és lefingja

    WRC3 jobb mint várható volt? - viszonyítási alap kérdése :)
    F1 kakukktojás - nálam biztosítékot vert ki, amiket írtak róla. többek között te is ;)

    Doom 3 - októberben kiderül. picit tartok tőle, h egy Dead Space 1 azóta úgy elment mellette, mint sebesült vadlúd mellett egy F-16
    Halo 4 10/10? :) nálam ilyen az MW2 és az MW3 survival missions :)

    ja és mondtad a mozi: Kaptár-megtorlást
    tegnap mi meg az Expendables 2-t néztük meg
    az 1. rész egy rakás szar volt
    EZ VISZONT DURVA JÓ LETT!! :)
    akció örülteknek kötelező-olvasmány
  • Moby
    #124849
    Elkezdtem olvasni, de sajnos már az elején kifolyt az agyam a szemüregemen át, és most próbálom visszatunkolni:
  • davidka003
    #124848
    Fable 2-ben most jutottam be a toronyba, hát csodálatos, hangulatos rész nagyon. Kellően sötét, borús, idáig ez a játék legjobb része. Ahhoz képest, hogy az elején még azon gondolkoztam, hogy érdemes-e végigvinni, mostmár tuti végigviszem. Jobbnak tűnik, mint a 3. rész volt. Ott nem jött be a korszak.
  • gduck
    #124847
  • Moby
    #124846
    Semekkora. Elszaladna rajta.
    Az az architektura egy jó kísérlet volt, de az idő nem igazolta, a gpu-k lelépték durván, akkoriban sem volt komoly előnye, mára bedöglött az egész. Valszeg már nem is látunk több terméket belőle. Blade-ek még futnak itt-ott belőle, de kb. itt a vége fuss el véle. A következő konzolok egy kaptafára fognak készülni.
  • Totti5
    #124845
    Ámen.
  • Tinman #124844
    Miért írhat minden balfax cikket?
    Egyébként rájöttem, hogy te szeretsz a mocsárba dagonyázni... Ádörvörld élménymagazin, most ez a komolytalan vicchalom.

    Pl:

    - Merevelemez terén győztesnek kihozni a PS3-at, kibaxott nagy lámaság. HDD install??????? Nyekegteti nekem egész nap az a szerencsétlen a BR olvasót. Megvettem a 320GB-os verziót a PS3 esetébe és van rajta kb. 50 MB-nyi adat. A jó k. anyjukat, hogy 2012-be nem lehet egy kiba. játékot felinstallálni -.-

    - Video támogatásnál szintén győztes a PS3??? Az k. ne érdekelje ezt a szerencsétlent, hogy az XBOX felskálázása k. jó! Ezen nincs mit vitatkozni, mert közel tökéletes. 2.5 évnyi XBOX használat után mikor megvettem a PS3-at és a 10. játék is 720p-be volt csak hajlandó elindulni, akkor azért nem kicsit összeráncoltam a szemöldököm. Egyetlen címem volt PS3-on NATÍV 1080p eddig, az pedig az ICO&SotC HD Collection, amitől ez a minimum amit elvárnék, elvégre egy PS2-es játék felupgradelt verziója!

    - Csatlakozás... mega fail:

    Xbox 360 5 USB port -írja, majd így folytatja -->

    Ítélet:A PlayStation 3 Slim két USB porttal rendelkezik, míg az Xbox 360 hárommal.

    Hálózat fail vol sok:

    A PS3 hiába Gigabites LAN kártyával bír, az updetek, patchek letöltése mindig qrva lassú, k. sokáig tart. XBOX360 esetében a patch csak kis méretű lehet és az a kevés is baromi gyorsan lejön. Ez kb. olyan, mint ágyúval légyre vadászni... lehet, de mi a faxnak?

    Lefele kompatibilitás fail én már nem számolom mennyi:

    PS1 kompatibilitás nagyon faxa, csak az a gond vele, hogy k. nehéz PS1-es lemezeket beszerezni és az áruk is pofátlan magas. Aztán amikor betolod a lemezt és Full HD tv-n meglátod a PS1-feelinget, akkor visítva szúrod ki a szemeid. Ezzel szemben az XBOX játékok még itt-ott előfordulnak, olcsók a használt piacon és relatív kellemesen néznek ki még 1080p-ben is... a Shenmue 2-m is teljesen vállalható, csak lenne rá időm.

    Az összehasonlításból meg egyszerűen kihagyta a controllert... vicc.
  • Totti5
    #124843
    Bemutatom: kapják be. :)

    3D + szinkron

    Ez is ugyan olyan agyt kikapcsol, kómába át másfél óra hent, mint az előzőek, 3Ds effektekkel, lassításokkal hegyén hátán, bumm bumm + sok zene, akár mint az előzőekben.

    A történetet jól csavarták meg megint, és visszahozták az első rész hangulatát. Ötletesen oldották meg az helyszíneket. Sok zene van ami hatásos a látvány és a harcok olyanok mint az előzőekben voltak. Ada Wong mint új karakter látványban nem lóg ki az eddig megszokottaktól:), sőt... Túl sokat nem lehet róla írni. Fatális baromságok most nem voltak benne, vagy csak mérsékelten. Maga a helyszín és a feeling az egyhez hasonlít inkább persze az akciók gyorsabbak és több van belőlük mint abban voltak. Aki követi a sorozatot ezt semmikép sem hagyja ki, aki eddig is utálta az most még jobban fogja.

    7/10

    Jöhet a befejező? rész.
  • davidka003
    #124842
    Bemutatjuk: A Kaptár: Megtorlás

    Ez viszont tetszett neki:

    Bemutatjuk: Transformers Fall of Cybertron
  • DarkSector
    #124841
    DMC-t filmnek látni az vaksággal egyenlő...Resident Evil-t meg azért nem értette a srác...MERT az a milla geci filmek sima Kaptárok, kb ennyire van közük a játékhoz, mint ég és föld...
    De hát lehet csak nekem sok ez a kaptár film/ek....
    Rühellem hogy egy pina ugrál 4 uzival meg repked meg kerülgeti a 3 méteres baltákkal felvértezett állatokat egy bikiniben...A Resident Evil nem ez...nem erről szól.
  • Totti5
    #124840
    Megnéztem moziba az új Resi filmet. Fasza volt!!!

    Film előtt benyomtak egy DMC cgi+cutscane trélert. Állat volt!!! Környékemen ülők nem értették mi ez:)) azt hitték valami film.

    Amúgy meg szomorú hogy egy huszon éves mozi pénztáros srác nem érette hogy melyik filmre akarok jegyet.

    Hello! Resident Evilre kérek jegyet.
    Mire?
    Resident Evilre.
    .....látom rajta a döbbenetet gyors rávágom KAPTÁR.
    Ja, tessék.

  • Totti5
    #124839
    Bírná a box. Mondjuk ott van a GoW 3. Grafban ugyan úgy büntetős Castlevania vígan suhan 360on. GT5 meg szar PS3on, ellenben a Forza 4 suhan 360on.

    Ami üt teknóban az az Uncharted. Ott szerintem mindent kifacsartak a UC3nál a gépből, de ahhoz kellett az első rész tapasztalata ami teknó terén gondokkal küzdött.

    Gears of War 3nál is kipörgették a gépet. Látvány terén nem marad el az UC3tól, de az UC motorja egy gépre lett készítve így többet lehet belőle kihozni, az Unreal meg minden gépre.

  • DarkSector
    #124838
    KB semmi, mondták hogy a God of War-t is meg lehetne csinálni (egy ideje) mert az a technológia amit felhasználtak ps3-on a GoW3-hoz az elérhető X360-ra vagy ha nem is az de ami azt helyettesíti, ezt a GoW 3 után kb 1 évvel olvastam...csak ugye ez soha nem következik be mert Sony játék.
  • Totti5
    #124837
    Na ezt be fogom szerezni már!
  • Totti5
    #124836
    Xbox 360 MINDENRE + exek.

    PS3on eszembe nem jutna multiplatform játékkal játszani. Az kizárólag exluzív player + FF13.

    Ezek tények. Nem olvasom ez a cikket, de nincs olyan pont amiben megelőzné a 360at. Keretrendszerben a 360 elpicsázza, kontrollerben is, multiplatofrm teljesítményben is és online szolgáltatások terén is.

    Amiben a PS3 jobb az a nem játékra használatos funkció pl média lejátszó, Blu Ray player.

  • arty
    #124835
    nézd meg a dark soulst.... (daemon souls még ps3 exklu volt)

    olyan nagyon nem fogsz meglepődni, annyit elárulok ;)
  • DarkSector
    #124834
    biztos.
  • davidka003
    #124833
    Final Fantasy XIII megjött tegnap. Videók elég látványosak de tényleg alacsony a bitráta. Harc meg elég könnyűnek tűnik az elején bár még csak belenéztem a játékba kb fél órát, biztos nehezedni fog.
  • The Protector
    #124832
    való igaz.
  • Harlekin
    #124831
    Inkább úgy mondanám,hogy könnyebb a fapados xbox ra programozni,mint ps 3-ra.De akkor meg is érkeztünk oda,hogy el lehet gondolkodni azon,hogy vajon a ps ex címek mitől maradnak ps ex címek!?
    Ott azért megmutatkozik az amit tud a ps.Nagyon nagyon kíváncsi lennék 1 ps 3 ex cím boxra átportolása után mekkora lenne a meglepődés a box fanok között.