176613
banner
  • DarkSector
    #124790
    Ez csak varez és csak pixeles...:D
  • DarkSector
    #124789
    Van több is, de nem így szerintem hd minőségben újragondolva, vagy legalábbis én nem láttam...Mortal Kombat 1-2-3 hd????
    Na ez még ütne.
    Só Street Fighter Van HD-ben de MK tudtommal nincs...igaz ezek nem BEU játékok...:D
  • Landor
    #124788


    ;D
  • arty
    #124787


    végre egy beat'em up! ~5 éve várok ebben a k*rva genben valami hasonlóra :D
  • DarkSector
    #124786
    Közbe néztem videót...látom újabb sirályság a boxon.
    Hát ezért állat az XBLA, mert ilyen durvaságokkal lehet HD-ben nosztalgiázni, ennek ismerem a régi változatát, nagyon komoly...:D
  • DarkSector
    #124785
    Valami arcade?
  • vg
    #124784
    Mekkora királyság a Double Dragon Neon! Ketten is lehet nyomni.
  • Totti5
    #124783
    Ez nem az. Ez a hülyék gyülekezete.

    Rfactorban és összes Simbin játékban F1-F12ig van segítség, ha mindent benyomok magától megy az autó, ha mindent kinyomok akkor meg olyan ahogy én szeretném, de ez hogy F1 2012be mindent kinyomok és még mindig a gép megy helyettem.... nagyon remélem hogy ez csak valami összegányolt bemutató demó volt valami kiállításra.
  • orichalcos
    #124782
    Csináld azt amit én, így nem kell kéregetni:

    katt

    katt2
  • Schakal79
    #124781
    Valakinek felesleges 2napos Goldja van?

    Megköszönném.
  • arty
    #124780
    nem fér fel a 2g-s pendrájvomra :(((
  • Muttley
    #124779

    hát akkor ennyi.. :)
    mondtam én már év elején, h egyre jobban kurvul a játékipar
  • DarkSector
    #124778
  • DarkSector
    #124777
    Hát egyenlőre nem győztél meg hogy ez konzol...:D

    Ahogy a Rising-et ezt is megveszem...:D
  • Totti5
    #124776
    Új DOA karakter. Mila MMA harcos.


  • orichalcos
    #124775
    Működik,szóval köszönöm a felajánlásokat. :) :D
  • Totti5
    #124774
    Látható a képeken hogy semmi nextgen. A fényekkel, rendezéssel valami elképesztő amit műveltek.




  • Totti5
    #124773
    Tökéletes sosem lesz. Eufória is a lehető legélethűbb amit a mostani technológiával el lehet érni. A programozók a valós fizikai hatások lehetőségét programozzák le, ami működik is ahogy kell, de mindig lesznek olyan szituációk, amik mint ahogy írtad: vicces jeleneteket produkálnak.
  • Seth
    #124772
    Elég vicces jeleneteket produkál :D
  • zaki
    #124771
    bejövős. főleg hogy már kéz is van :D
  • Totti5
    #124770
    Fifa 13 fasza lett.

    Impact engine rlz.



  • davidka003
    #124769
    A végén még majd én is pénzt adok érte Karácsony környékén. :D
  • Totti5
    #124768
    T-Rex a singliben brutál volt.
  • davidka003
    #124767
    Hát újonnan 5500 Ft volt. Én használtam, ergo használt ergo nem adhatom 5500-ért meg csak zavart, hogy a polcon foglalta a helyet. :D
    Nem szoktam olyanokkal törődni, hogy bukok egy játékon 2k-t.
  • DarkSector
    #124766
    De baszod 4k-ért eladod mikor újonann meg volt 5 vagy 6 ezer? :D
  • DarkSector
    #124765
    Nekem a dino pack elég lenne. :D

  • davidka003
    #124764
    Én eladtam a Limitedet 4k-ért postával. Valahogy tudtam, hogy a sok kis szar ami volt benne, úgysem fogom végigolvasni.
    Ellenben Alan Wake CE-t megtartom olyan szép. :D
  • DarkSector
    #124763
    Jah télleg akkor az. :D
  • orichalcos
    #124762
    Nem szánnál meg vele? :D
  • davidka003
    #124761
    Limited. Collectorsnak inkább a nagy dobozos legendary kiadást mondanám. :D
  • DarkSector
    #124760
    Nekem van a Halo Reach Collectors-ban csak éppenséggel nem bontottam még ki. :D
  • orichalcos
    #124759
    Valaki tudja hogy a Monster Hunter Frontier-es 48órás live kód szerzés működik még? Banánt lehet érte kapni?
  • arty
    #124758
    codemasters... pont ilyen lesz a végleges is.
  • Harlekin
    #124757
    Ne húzd fel magad!
    Ha szerencséd van akkor tényleg az miatt ilyen,mert 1 demonak nem a "vérprofikról" kell szólnia.Hisz ha pistike aki azt se tudja mi fán terem 1 F1 game,de karácsonykor kapott 1 boxot és a demo kipróbálása közbe csak a falon és a bukótérbe tud közlekedni akkor ziher,hogy nem veszi meg a gamát.
    Azok akik esetleg ebben a műfajban élnek biztos,hogy adnak majd a kész gamára még 1 esélyt!
  • Totti5
    #124756
    Demó után csalódott vagyok.

    All assist off + MS Wireless Racing Wheel v2 ( F1 2011et singlibe és co opba is végigjátszottam, imádom annyira jó és az a fizika nekem tökéletesen megfelelő és élvezetes )

    FFB harmat gyenge, 100%on vannak az effektek és olyan a kerékvető mint a tavalyiban a 30%.

    Irányítás sokkal könnyebb. 2esbe már nem pörög ki a kerék álló rajtnál. Csúsztatni nem lehet, ha mégis akkor nem lehet megfogni mert semmit nem érezni belőle. Ráadásul más is... érzékeny , nem lehet jól belőni, fura az egész. Nem fogom itt magyarázni, egy szóval szar.

    Ha lemegyek a pályáról a poros bukótérre akkor ott a gép autómatikusan adagolja a gázt, és bármit csinálok meg se moccan az autó, amíg vissza nem megyek a pályára. WTF????? na menjnej a picsába. Kinek jutott ez az eszébe és miért? tegyék be a segítségek közé, de én nem 50el akarok visszajönni a bukótérből hanem 150el, ahogy illik. Csomó időveszteség mire a GÉP visszagurít meg persze szánalom a köbön.

    Tele van grafikai buggal, rosszabúl néz ki a tavalyihoz képest a textúrák + a hang is össze vissza van. Más van a képen mint ami hang megy pl a boxból kijövet...

    Boxból kijövet... Abu Dhabi. Eddig megkaptuk az irányítást a tavalyiban a vonal után és az alagútban a kanyart mi tettük meg ami az életben is veszélyes, mert hideg gumikkal, ha gyorsan akar menni az ember könnyen a falba csúszhat. Na most hogy ez véletlen se történjen meg és ne legyen meg az érzés, a box a kijáratig autómata! Elhiszem hogy vannak lámák akik beszopták és képesek a fórumra írni hogy szar ez így, de bazdmeg... ott van hogy autómata pit vagy manual. Most már csak az a kérdés hogy mi a manual pit?:DD mert nekem mindent magától csinál, már a kijövetnél sem kell figyelni semmire.

    Ha ez türközi a véglegest akkor köszönöm de nem kell, maradok a tavalyinál, max elbaszok rá egy verbát.

    Egy szóval. Hulladék, vagy egy nagyon régi demó, ami kb semmiben nem hasonílt a véglegesre, de minek adnak ki ilyet akkor? kb semmi nincs benne, semmi értelme és minden kedvét elveszi az embernek tőle.
  • piamania
    #124755
    Huawei Echolife HG8242
  • vg
    #124754
    milyen modem/router az pontosan?
  • piamania
    #124753
    192.168.1.1 nem jön be semmi,miután beírtam a címsorba
  • vg
    #124752
    Szerintem 192.168.1.1 /admin admin és ott állítsd be
  • piamania
    #124751
    SZiasztok!

    Részben ide is tartozik a kérdésem,részben nem.Van itt olyan, akinek digi nete van? Nálunk tegnap kötötték be.Adtak Huawei modemet, van rajta hátul 4 LAN csatlakozó is.Erre megörültem,mert korábban, amikor volt már kábel netem, azon a modemen is két csatlakozó volt.Akkor bejött az, hogy egyik Ethernet kábel a PC-be, a másik a boxba ment és volt net a boxon is.De most ez vmiért nem akar összejönni.Beírtam a felhasználónevet, jelszót, de nem akar csatlakozni.Lefuttattam egy ellenőrzést, de már a Network-nél Failed-et ír ki.Valakinek lenne vmi ötlete?Ha vhogy sikerülne, akkor nem kéne router.Van ez is, de olyan jó helyre elraktam,hogy nem találom...