176613
banner
  • DarkSector
    #125071
    Oks Akkor milyen demo-t érdemes leszedni? A régebbit? :D
  • TDC Geronimo
    #125070
    Nem adják azt ki. Én is az újat néztem PSen ami most jött ki. Nem lesz már több demo. 2 hét és itt a full.
  • DarkSector
    #125069
    Hát mivel ingyen van, megéri leszedni...
    Ez a leújabb demo, mivel csak 2 verziója létezik.

    A régi Dragon Dogma-s ami 100mb-al kisebb.

    Ez meg a mostani ami felkerült a live-ra...:)

    Majd ha kiadják amit mondasz ami a legfrisebb akkor leszedem azt, addig megnézem ezt is. :)
  • TDC Geronimo
    #125068
    Nem éri meg még leszedni se :D

    TGSen állítólag már jobb állapotban lévő demo van kint, mert ez a comic conos ami pár hónapos, de nem tudom... Csodát már nem várok. Ahhoz képest, hogy valami 350 vagy mennyi ember dolgozik rajta háááát. Nagyon tré minden tekintetben
  • DarkSector
    #125067
    Resident Evil 6 Demo v2
  • Totti5
    #125066
    Sajnos látom a tréleren azt hogy ez egy alfa játékból összeszedve. Tartalom nincs, pályák úgy ahogy készen, de egyik sem nextgen minőség ( sőt a hátterek fák rondák:( ), csak jók a fények. Kidolgozásban a Forza/(GT) pályák szebbek összképben ( szerintem ), persze shéderekben ( DX11 ) a CARSé verik őket, no meg a napszakváltás, felhők az valami egészen elképesztő... Autók kidolgozása viszont nagyon nagyon jó! Gyönyörűek és brutál ahogy látod mozogni a felfüggesztés a kardán tengelyt, de egyik autó sincs még kész és nem sok van még belőle. És ezen kívül semmi más. Tényleg. Semmi. A fejlesztők meg jövő májusra mondták hogy kész lesz... én meg azt mondom hogy nem. Single? tartalom? autók? tunning? versenymódok? multi? közösség? játék 90%a még sehol sincs.

  • orichalcos
    #125065
  • vg
    #125064
    Fú, ez jó! Ők csinálták a Shift 2-őt is?
  • heady
    #125063
    Project CARS trailer
  • szega96
    #125062
    Október végén*
  • szega96
    #125061
    November végén AC3
  • willis
    #125060
    Valami olyan játékot keresek, ami 15-18 században játszódik tengeren, hajón szárazföldön. Valami polgárháborús is jó lenne. FPS? nagykirály!

    Valaki valamit tudna ajánlani?
  • arty
    #125059
    de nemérted! pistikénekirritáló volt állandóan elnyomkodni, hogy "kösz, nem edzek" !!! a csíráját is ki kell irtani annak, ami pistit zavarja!

    :(
  • orichalcos
    #125058
  • DarkSector
    #125057
    DE MIEZ?
    AZ OKÉ HOGY EGY 3 ÓRÁS JÁÁTÉKNÁL...DE 15 ÓRÁT NYOMNI HOGY VÉLETLENÜL NEHOGY MEGHALJ? HOLY SHIT!

    Én lenyomom mindenképpen (ha tudom).
    Max a mentésemet mindig elmásolom hogy ha meghalok ne kelljen előről menni.
    DE még így is kurvanehéz lesz mert ahogy nézem baszottnagyokat sebeznek a speciális támadásokkal a nagyobb szörnyek, kb 1-2 ilyen támadást lehet kibírni hogy ne hallj meg!!!!
  • Harlekin
    #125056
    Nem véletlenül nincs is hozzá acsi!!
  • orichalcos
    #125055
    Na fenében, jövő hét végén úgy néz ki én is megveszem a Borderlands 2-t. Zúzni akarok Zero-val...
  • Harlekin
    #125054
    Most őszintén minek a borderlandsba tökéletes AI?
    Minimálisan fedezékbe vonul még ha értelmetlenül is de teszi.Azt hogy nem vesz észre ki nem szarja le.Van éppen mit mellette csinálni(feladatok).Itt az AI csak 1 bizonyos fokú nehezítés semmi többi.
    Jelenleg a 18 as szinten tartok a healtom 1270 és baszott gyorsan tölt vissza a pajzs 1350 és teljes lemerüléskor kisüti magát és a körülöttem lévők szinte mind azonnal holtan esnek össze.Plusz ott a jó kis gattlingom aminek nincs ellenfele ha ledobom.Ergo az ellenfél lehet okos bujkálhat az anya valagába is akkor is oda rusholok és a tüzes 164x9 es sebzésű shotival kap 1 olyan critical headshotot,hogy azt se tudja merre essen össze.Ha ez nem elég akkor elhajigálom a 4 bouncing bettimet ami savas és 425x11 es sebzéssel bír.És akkor még ott a last chance lehetőség!! Kérdem ÉN hova bújjanak vagy min gondolkodjanak szerencsétlenek és akkor ez csak 1 karakter tudása mi van akkor amikor 4 en vagyunk bent hasonló karakterekkel.Kicsit vicces hogy semmit nem lehet a harcból látni,mert minden úgy néz ki mintha a songoku forgatáson 1 kamehame jelenetbe lennénk.De ha ez még mindig nem elég akkor ott az autó ami aztán tényleg teszi amire a játékba ki lett találva kivasal vagy felrobbant mindent.Kérdem Én van ellenfél ebben a játékban akit úgy kell méricskélni mint 1 Cod vagy BF gamába????
    Játszani kell ezt a játékot és ennyi szaladgálni,autókázni ,keresgélni,és aki az utadba kerül kibelezni.
    Sajnálom,hogy nem tudok gameplayt csinálni,pedig megmutatnám,hogy miről is beszélek.
    Senkit nem akarok ezzel megbántani,de Én minden percét élvezem nem törődök azzal,hogy beragadok,kiesek a pályáról ez vagy az történik aminek alap esetbe nem kellene,mert nagyon nagyon ritkán történik meg és ez miatt csak viccesebbé teszi a dolgot.

  • DarkSector
    #125053
    Ha valaki még nem tud róla hogy a Darksiders 2-ben mi a Nightmare nehézségi fokozat, hát ezt olvassa már el, ez elég kemény cucc. :P

    Darlsiders 2 Nightmare (wow)
  • DarkSector
    #125052
    Szerintem sem jobb, de viszont a Jurassik is kötelező darab.
  • Totti5
    #125051
    Boxra honnan lehet? dobozos nincs, GoDon nem látom.
  • vg
    #125050
  • davidka003
    #125049
    Közelébe sem ér.
  • vg
    #125048
    Végre megszereztem Jurassic Park kalandjátékot. Remélem van olyan jó mint a Walking Dead.
  • Totti5
    #125047
    Volt rá 4 féle opció. Full edzés, fele edzés, nincs edzés, only verseny. Nem egyszer kihasználtam a pénteki edzéseket, mert kellett setupot csinálni és gumit tesztelni! Az a 2x másfél óra semmi... most meg egy óra van csak ami pláne semmi, de mivel nem játszok vele nem izgat :)
  • arty
    #125046
    az azért jó, mert az edzés UNCSI!!!!!444
  • Totti5
    #125045
    Most olvasom hogy az F1ben kivették az edzéseket is, tehát nincs benne pénteki 1.5 óra P1-P2, hanem egy edzés van és a kvali és verseny. 1 éven át heréltek ki egy kitűnő játékot a fejlődés nevében. Erre nem tudok mit mondani.
  • DarkSector
    #125044
    Lehet hogy szószerint bug nincs de én arra írtam hogy ha valami negatívumot megemlítesz...:D

    Az lehet bármi.
  • Totti5
    #125043
    MP3ban nincs gameplay baki és hiba!

    Mind az F1ben mind a Boarderben van bőven. De a világ szerint mind a kettő sokkal jobb mint az előző. Tudom hogy én látom tisztán a dolgokat, bizonyítani is tudom, de már ez is kevés. Egyszerűen szarnak az ember fejére. Attól hogy valami játék fanja vagyok még az alapvető hibákat látom lásd AC tesztjeim... mindig leírom mi a bajom vele, de mellette nagyon is tetszik, de én jobbat akarok, olyat amit meg lehet rendesen csinálni benne és attól csak jobb lesz tőle a játék!
  • Totti5
    #125042
    De ez engem idegesít mert primitív az egész AI rendszer. Elsőben is zavart és itt azt hazudták ( külön oldalas cikkek mentek a fejlesztőkkel a sokkal JOBB AIval kapcsolatban ) hogy okos AI lesz és a államat leteszem a változástól. Még szarabb mint volt! És akkor ne legyek felháborodva, meg hogy szórják rá a 9-10eket? amikor ez egy Border 1.5 max. Más olyan játékokat amikben új élmény, új dolgok vannak meg kap egy 6 pontot és megy rá a fújolás? ez csak nekem magas ezek szerint:)
  • Seth
    #125041
    Ne törődj az AI-val, csak lődd,üsd akit érsz, nézd a repkedő számokat(hint:minél nagyobb annál jobb) és élvezd. Én is így csinálom :D
  • DarkSector
    #125040
    Üdv a klubban...ezt nevezik szélmalomharcnak.
    Egy olyan topikban ahl maga a játék a téma nem szabad hibákról írni, mert eleve a fanok lakják...sokszor elvakultan védik a kicsinyüket.

    Asszem tudnék mesélni.
    Élén a MP3-al.

    Ha fanokkal találkozol és a kedvenc játékukról akarsz beszélni, messze rugaszkodj el a valóságtól, mert azok a hibák amiket más általuk nem kedvelt játékban ugyanígy megvannak azokat már lefikázzák, csak a kedvenc játékukban megy ez hogy:

    - á ezt így akarták
    - az nem is akkora nagy hiba
    - ez pont így jó ahogy van
    És így tovább.
  • szega96
    #125039
    Nem éri meg panaszkodni a mai világban
  • Totti5
    #125038
    Ez döbbenet. Borderlands 2 AI hibákat és beakadós bugokat írtam gamerem, erre a pofámba kaptam hogy ez így jó, csak azért fikázom mert nem vettem meg ( első is szar volt és azt megvettem és meg is van ) és amúgy is örüljek neki hogy ilyen és ne ezekkel törődjek.

    Mi a fasz történik itt?
  • szega96
    #125037
  • Landor
    #125036
    Boxot akarsz boltból? Ment az okosság privátban neked ;)
  • bakkerman
    #125035
    ennyiért megéri? vélemény?
    itt
  • TaRka0107
    #125034
    Black ops is támogatja a 3D-t.
  • gyupee
    #125033
    Köszi a gyors választ. Autós esetleg?
  • TaRka0107
    #125032
    Csak hülyültem. Amúgy a térdemen támasztottam mindig, úgy kényelmes.