176613
banner
  • Moby
    #127714
    Fantasztikus.
    Annak vajon mennyire van szerepe, hogy pixelhelyes-e a kép egy olyan világban, ahol a képet előállító eszköz nem képes a megjelenítő felbontásában renderelni a képet? És még le is írja, hogy állítsd az xboxot a megjelenítő natív felbontására. Bravó. Mert az aztán nem tökéletesen mindegy, hogy a (H)ANA vagy a tévé scaleli a képet (valójában tényleg nem, de a helyzet az, hogy épp a HANA picsázza ketté az olcsó tévékben lévő scalereket).
    A többi része pedig félig igaz-félig nem. Pontosabban igaz teljesen, de ezeknek oka van, nem véletlenül van így.
    Most sajnos nincs időm, de majd jövök, és köpök pár linket, miért kell tök más kép egy monitorhoz, amit közelről nézel, és milyen fiziológiai okai vannak, hogy a nagyméretű tévén, amit távolabbról nézel miért nem zavaró a kontúrok kiemelése(sőt).
    A cikk az egyik oldalról vizsgálja a jelenséget, ezt próbálja mindent átfogóan ráhúzni az egészre, ami viszont marhaság.
    A foteltudomány nem jó, ne kövesd.
  • 29spotty
    #127713
    Sziasztok! Van egy eladó 360-am 2 konrollerrel, fehér. Kb. 3 éves, alig használt. Lecserélem, mert a szolgáltató ahol vagyok előállt egy jó kis ajánlattal és tudok szerezni most ott egy újat, Kinectel, ráadásul nagyobb tártetülettel. Szerintetek megéri cserélni?
  • Bartn73
    #127712
    2 napos LIVE kód:6PK62-QVBJ2-MWX62-QWCKB-J2PK4
  • gduck
    #127711
    Mielőtt kidobod a pénzt az ablakon, előtte olvassad el ezt

    KATT IDE!
  • arty
    #127710
    de ez nem egy sima kábel :) ez komponens -> rgb kábel, ami totál átalakitja a képet. mondjuk az életlen fényképek miatt a minőség pont nemigazán állapítható meg :)
  • davidka003
    #127709
    Attól függ milyen kábeled van.
    Nekem HD AV kábelem van amin átmegy az 1080p is így kb fél méterről nulla különbség van játék közben a HDMI és ez között. HDMI picit élesebb.
    De ha sima AV kábellel nyomod akkor azért szar.
  • blackfire001
    #127708
    Tehát akkor nem érdemes?
  • davidka003
    #127707
    Anno mondtam, hogy csak linkben rakd majd be. Széthúzza, belassítja a topicot, mobilnetnek halál.
    Szerintem házigazda törölhetné. De köszönjük, nem tűnik annyira fosnak az analóg kábellel.
  • TaRka0107
    #127706
    Valamivel jobb lesz, mivel digitális jelről fogja kapni, nem analógról, de nem sokkal lesz szebb.
  • blackfire001
    #127705
    23'-as monitoron xboxozok, VGA kábellel. Ha veszek egy HDMI-DVI kábelt, (HDMI xboxba,DVI monitorba) jelentősen szebb képet kapok? A hangot pedig hogy oldhatnám meg? Így VGA kábellel kényelmes 1, 1,5 méter távolságból pixeles.
  • vg
    #127704
    Ezt én sem értem. Rátette a max 22-es monitorra a PS3 képét VGA kábellel. És???? Hint: ha 60-as plazmára teszed hdmi-vel még jobb lesz...
  • Moby
    #127703
    Ezt értem. A kérdésem nem erre vonatkozott.
    Inkább arra, hogy miért nem ezzel játszottad halálra a forza4-et, horizont?
  • Moby
    #127702
    Ezek a képek mi célt szolgálnak?
  • DarkSector
    #127701
    Jó neked. :)
  • heady
    #127700
    Azert rohej, hogy a nexusomnak meg sem kottyan, rezzenestelenul megy igy is ;)
  • DarkSector
    #127699
    Mindegy már maradhat. :)
  • The Protector
    #127698
    Bocsánat.Míg ezt írtad már ment a kövi adag és csak most látom az üzenetedet.Házigazda be tudja tenni spoilerbe?
  • The Protector
    #127697
    part2.








  • DarkSector
    #127696
    Többit pls vagy spoilerbe vagy kicsinyítve...:D
    Belassul a gépem ha lapozni akarok...:D
  • The Protector
    #127695
    A beígért képek.











    Folyt köv

  • DarkSector
    #127694
    u bocs télleg én fontba gondolkodtam...:S

    bár mindegy még így is szép.
    cod eladásoknak kb a fele, és mindezt exclusive játék ként. :)
  • orichalcos
    #127693
    Inkább 3,3 millióról nem?
  • DarkSector
    #127692
    Jól értem? közel 6 millio darabszámról beszélhetünk? :)
  • orichalcos
    #127691
    http://microsoft-news.com/halo-4-collects-220-million-in-global-sales-in-the-first-24-hours-over-record-sales/
  • Muttley
    #127690
    hint ->
    settings - seat position...
    ;)
  • The Protector
    #127689
    Kedves Xboxosok.Még a mai este linkelek képeket játékokból,h meg tudjátok mire képes az Under Control WII/PS3 VGA cable.A képeket spoilerbe teszem mert vannak sztem itt akik annyira nem kíváncsiak rá,de ennyi a minimum h segítettetek kiválasztani megvenni és beüzemelni.
  • Totti5
    #127688
    De hát ott van a játékba az egész kaszni grafikailag! ez a képernyő összetologatás egyszerűen gáz, addig amíg ott lesz a hézag.
  • Muttley
    #127687
    undorító-óóó? - de-eeehogyis :)
    az autódban is van A-oszlop, oszt' mégse szállsz ki hányni... :)
    ha kipróbálnád vmelyik játékteremben, le sem lehetne róla vakarni
    na, de ha lúd, akkor legyen kövér :)

  • Totti5
    #127686
    Azaz vadi új csúcskormány ( 500 EUR CSR Elite, meg a 700 EUR BMW GT2 mellett ). Aki ennyiért vesz valamit az nem 1-2 évben gondolkozik ( kivéve az ájfón és a tapitelefon, meg tablet júzerek ), és gondolom nem azért dobták piacra hogy Forza 4ezz vele, hanem hogy a következő részeket is játszhasd, meg engem per pill jobban érdekel hogy milyen vele a netkar, iracing, rfactor 2 meg a GT5. Forza 4et már halálra játszottam.
  • Moby
    #127685
    Azaz? :)
  • Totti5
    #127684
    A kormány Forza 4el egyidőben jelent meg, 1 éve!!!
  • Moby
    #127683
    Te má lehasználtad pár hónap alatt, szóval nyugodtan vehetsz újat is :DD
  • Moby
    #127682
    Természetesen szurkolok nektek, de tudjuk, hogy benne van a pakliban, kicsit azért is lepődtem meg, hogy az életciklus végén eszközölsz ekkora beruházást.
  • arty
    #127681
    jaigen, látom jönnél :DDD
  • arty
    #127680
    Felgyújtom az MS székházat.

    Totti, jössz? :D
  • Totti5
    #127679
    Felesleges dolog, ott a CSÍK! undorító. 26"-os HD ready Tvn fogom használni. Kontrolleres gémingre meg a 32-es LED.
  • Totti5
    #127678
    Ha nem fogja tökéletesen 100%osan támogatni a köv xboxot, akkor személyesen megyek amerikába. Akkora görény nem lehet az MS...
  • arty
    #127677
    mindegy, VÉGRE beadta ez a sz*r az utolsó sufnikincset :)

    Horizon offline: 100% - ha lesz egyszer lájvom, kiezrezem :)
  • arty
    #127676
    egy szekis és egy H váltó jár a csomaghoz
  • Muttley
    #127675
    ezek után tavaszra tessék 1 ilyet is :)