176613
banner
  • heady
    #127754
    Nalam mukodik, pont tegnap hasznaltam.
  • Victor1103
    #127753
    A 360-on már eltünt az achievementek facebookon való posztolási lehetősége?:( Nekem errort ír ki. Van rá valami más mód hogy meg tudja osztani őket?
  • Totti5
    #127752
    Hasonlókkal?:) AC szériát örömmel viszem végig! Azt meg te nem bírod:)))

    RDRben a story éles váltása nem tetszett, de már nem is tudom miért nem folytattam. Amúgy sem a GTA4, sem az RDRel nincs az ég világon semmi bajom. Generáció legjei.
  • Totti5
    #127751
    Az a kiegészítő volt, alappal 40 órát játszottam, de storyban 30%ig jutottam csak... ha bekapcsoltam akkor ótóztam, fizikáztam, elvoltam.

  • Waczkor
    #127750
    Hát én ezt nem így tudom:)

    Szokás szerint beleunt úgy mint az RDR-be meg a hasonlókba:)
  • arty
    #127749
    ugytudom a 4 meglett volna tottinak, ha nem veszik el a játékállása... :)) ugyhogy, de, a gta hibája :))
  • kakaoskalacs
    #127748
    Atyaéég mennyire király a Halo 4 ^^
    Eddig maximálisan magával ragadott a játék , mondjuk meglepoen nehez néhol de meg lehet szokni. Ahogy elnézem lesz olyan jó mint a Reach volt ha nem jobb. No meg az uj ellenfelek fegyverek elég ötletesek.
    A MultiPlayerrel baratkozok még az annyira nem az én világom , holott marha élvezetes.
    Tényleg le a kalappal a fejlesztők elött jó munkát végeztek.
    Azt hiszem 15k-ért megérte a Ce-t venni.
    majd ha vegigtoltam biztos találok valami negativumot is.
  • Macccy
    #127747
    Naigen. Erre elismerően kell bólintsak, még a marhajó Halo-val a mancsomban is!
    Pre-order Now
  • Totti5
    #127746
    Challenge Accepted !!! :))
  • Waczkor
    #127745
    Király lesz megint kiugrani egy gépből,San Andreasban is egyik kedvenc küldetésem volt,mikor mocival fel kellett érni egy gépre majd a végén stílusosan elhagyni:)

    0day,de eddig se volt kérdéses.

    BTW jó lett a Hitman.
  • DarkSector
    #127744
    Büntet a nem gameplay.
  • Waczkor
    #127743
    Sose fogsz egy GTA-t se végigtolni és ez nem a GTA-k hibája:)

    Amúgy meg büntet szokás szerint
  • Totti5
    #127742
    Első GTA amit végig fogok játszani?

  • SpeedXHUN
    #127741
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha van valaki,aki vágja az RGH-val kapcsolatos dolgokat,és engedne,hogy privátban feltegyek pár kérdést,az írjon rám,nagyon szépen megköszönném! Bocsi hogy offoltam a topicot! Régen volt boxom,akkor még a flashnél leragadtam:D Üdv!
  • Macccy
    #127740
    Jah, nagyon jó az tuti. Abszolút méltó folytatás és a záporozó content videók csak tovább fokozzák az érzést, hogy ezzel nagyon törődnek!

    Amúgy épp tegnap beszéltük haverral co-op közben, hogy amit az AI művel (95%-ban) az valami fergeteges, még mindig így 6 Halo után is: a kicsik reagálnak a nagyok jelenlétére, elhullására, a sakálok ügyesen használják a pajzsot és szintfüggően átkozottul jól a beam rifle -t! Az elitek beszarás jól ugrálnak fedezékbe magasabb szinteken, már azt hittem némelyiknél agyfaszt kapok, a Knight -ok pedig a frászt hozták rám sokszor, elém teleportáltak!
    Persze van útvonalkeresés baj így is, három helyen találkoztam ilyennel azt hiszem: elején egy banshee a barlangban a falnak támasztotta magát folyton és várta a sorát, aztán egy alul iskolázott Spartan IV az ötödik pálya elején a Mammoth mellett futott kitartóan arcával a falnak támaszkodva ... végül beakadt elite várta bután a sorsát fedezék mögött. De ilyenek szerintem minden játékban maradnak ... :)
  • Macccy
    #127739
    Miazhogy megnéztem, már bekopott a lemez ott ahol tárolva vagyon :) Kíváncsi vagyok így vagy úgy a Legendary -re, már csak az utolsó pályát kell megcsináljuk és meglátjuk!

    SPOILER -- SPOILER
    Szerintem amúgy Cortana megvan még, méghozzá a Requiem -en, a Librarian AI tuti lemásolta abban a pár percben, amíg lelopta Chief elől a részecske ágyúk/gravity well kikapcsolása után!
    Más: lehet elsiklottam felette, de az megvan, hogy mit akart a Didact az Infinity -től? Először a rádiójel miatt hagyja beesni, aztán scannelni kezdi, ráküldi a behódolt Covenant -et és egy MAC kell, hogy elhajtsák a vérbe ... De nem rémlik mit akart ott akkor.
    Neked/nektek?
  • Victor1103
    #127738
    Én is végig vittem a Halo 4-et. Hát számomra ez minden idők legjobb FPS-e lett(jelenleg). Szép grafikai, a legjobb AI a műfajon belül, változatos minden téren újat mutatott. Nem utolsó sorban nagyon jó volt a történet egy remek új trilógia kezdete.A Chief és Cortana közti viszont nagyon jól ábrázolták azért remélem, hogy ennek még valamilyen formában lesz folytatása:) Este kipróbálom a többi játékmódot is
  • orichalcos
    #127737
    Kis csalódás a Legendary ending, kaptunk talán egy másodperc plusz jelenetet.(sőt) Ettől függetlenűl best Halo nekem.

    Az utolsó két terminal videót megnézted már? Krva jók lettek.
  • Muttley
    #127736
    Dirt 3 - Complete Edition

    aki megvette, a lemezen rajta van minden DLC-pack
    vagy csak letöltő kódokat, amiket live-ról kell leszedni?

  • Macccy
    #127735
    Ja, annyi még hogy a boss-nak totál olyan a hangja néha, mintha Optimus Prime -ot hallanám :) ... Awesome
  • Macccy
    #127734
    Na lepörgött a HALO 4 vége (credits után van még egy epilogue)! Fasza volt, gyorsan le is toltam mégegyszer az utolsó rallypoint-tól :)
    Egy apróságtól eltekintve, amit még nem raktam össze, nagyon jól meg van csinálva a történet és megható a két főszereplő kapcsolata és sorsa.
    Az cutscene-ek talán a legszebbek amiket valaha láttam, elképesztő.

    Legendary endingre fel!
  • Waczkor
    #127733
    Valakinek biztos jó lesz,erre csak azt tudom mondani,hogy eddig két gém volt amihez járt szobrocska,Splinter Cell Conv,Max Payne 3 és bármennyire is nem a legminőségibb szobrok,nekem mind2 tetszik,két kedvenc karakterem és jól mutatnak a szobámban

    BTW néztem Hitman Ce unboxingot,egész pofás a szobor ott is ,bár jobb lett volna egy rendes szobor,nem egy ilyen nagyfejű mogorva baba.
  • grebber
    #127732
    Még mindig jobb mint a karcos batarang
    Ha 20k-ért adnák venném!
  • Muttley
    #127731
    aki a figuráért veszi meg, meg is érdemli
    erre már tud rejszolni :)
  • Totti5
    #127730
    Hogy néz már ki a figura karja???
  • orichalcos
    #127729
    Választhattam 8 specializáció közül.
  • The Protector
    #127728
    Akkor ízlésed is van.Nagyon szépen szól,nagyon jó a basszus és állítható is.Én 100% ban meg vagyok vele elégedve.
  • kirol
    #127727
    Nekem is van ilyen hangfalam. :)
  • Macccy
    #127726
    Ott se nagyon, én legalábbis 1x találkoztam laggal mondom. Zsir látom már megugrottad az 50-es Spartan Ratinget! Kaptál érte valamit?
  • orichalcos
    #127725
    Nálam semmi ilyesmi nem volt. Egyedül a co-opnál van lag, meg spartan opsnál.
  • Macccy
    #127724
    Apropó Oriic! nálad még nem volt semmi hiba? Matchmaking join -olás közben egyszer már elment nekem is 1-2 percre a Live, első nap meg akadt még szerver gond a statisztikákkal, de azóta szinte semmi. Lag volt tegnap pár percig de az is csak a co-opba Zorkóval! :)

    Szerintem egy játéknál amit wordwide egy időben 500~600ezer ember játszik keményen, ez belefér ... bár nem értek a számokhoz
  • Macccy
    #127723
    Ezt mondtam én is egy hete:
    3.1 millió darab fogyott a Halo 4 első napján, azaz November 6.-án! "Bejelentették, hogy 1.9 millió példányt értékesítettek az Egyesült Államok területén" (forrás: Examiner és VgChartz)

    Amúgy bődületes, én maximálisan gratulálok nekik, bár Legendary közben volt két rész ahol elküldtem mindet a k.rva anyjába, de az amúgy is hülye nehézségi szint. :)
    Viszont vannak kevésbé elégedett játékosok a Halo Waypoint és Halo 4 Matchmaking szerver problémák,(amennyi adatot, statisztikát eltárol játékosonként nem is csoda) rossz kapcsolat, hálózati lag miatt.
    A srácok gondolom a Spartan Ops és a kimaradt játékmódok reszelése mellett sem unatkoznak!
  • Moby
    #127722
    TizenXéve 250K-ért vettem a 72cm-es, síkképcsöves, trinitronos, CRT tévét. Ugyan még ma is tökéletesen működik anyósomnál, de ez szerintem sokkal abszurdabb volt abban az időben, amikor 200Ft-t volt egy liter benzin, és 20K volt a minimálbér.
    Ja igen, akkoriban 2M körül kóstált egy 42-es, SD plazma. Karácsony előtt leárazták 800K-ra, 1 nap alatt elment mind.
  • TaRka0107
    #127721
    Én meg vettem 23"-os monitort, mert a HDTV szüleim szobájában van. Elég jó képet ad. 120-ért vette faterom részletre és a kamat annyi, hogy + részletet kell fizetni, amit az elején kellett. Samsungok elég jók és pixel garancia is van rá úgy tudom. Monitort meg előrébb húzom és az ágyból játszok, de valamikor az ágy szélére kell üljek mert nem látom. Főleg multiban van így. Singlet simán letolom fekve. Ja és monitornál tényleg messzebbről kell játszani, mert látszik nagyon közelről az elsimítás hiánya. (tudom 4x-es AA van boxon)
  • Moby
    #127720
    Elhisszük, hogy jó a kép :)
    Annyira itt a felbontás nem játszik, lévén így vagy úgy, de mindenki scalelt képet bámul. Az viszont itt az esetedben szerencsés, hogy legalább 1/1-es pixel AR-el megy, azaz 16/9-es a monitorod. 16/10-es, meg 5/4-es monitorokkal duplán szopás van.
  • FlyHigh
    #127719
    180-ért vettem 5 év garival a Panasonic G30-at, ami többszörös teszt győztes és az egyik legjobb képminőségű 2D-s plazma. Amúgy száz körül is egész normális 32"-os LCd-ket lehet kapni, hiperugrás a 22"-os monitorhoz képest, aminek még lehet, hogy a képaránya sem tökéletes, én is görnyedtem sokat ilyen előtt konzollal is.
  • The Protector
    #127718
    Mikor segítettetek megcsinálni a dolgokat akkor ígértem nektek képeket.Hát sajnos csak ilyen minőségben ment a felvétel,bocs.A monitorom VGA-s és az Under Control kábellal van rákötve.A kép 720p-ben van megjelenítve.Az volt a célom vele h megmutassam kb mit tud a kábel,de ezek szerint annyira nem jön át,de ha hisztek nekem akkor nagyon szép képet tud adni.

    Commodore:720p-s képet állít elő.Sajnos ezt tud csak a monitor mert 1600x900 a max felbontás.
  • davidka003
    #127717
    Még mindig luxus. És abszurd dolog, hogy egy TV 150-300 ezer Ft-ba kerül.
  • FlyHigh
    #127716
    Én ilyen távolságról bambulom a 42"-os plazmát és nem pixeles. PS3-asnál az unchartedeket úgy játszottam, hogy a lábamat a tv állványra tettem fel.:D Aki teheti vegyen egy normális TV-t, manapság már nem olyan luxus ez mint 2005-ben.
  • Moby
    #127715
    Hát ha minőséget szeretett volna bemutatni ezekkel, akkor szimplán fészpálma, ezekből a képekből az sem derültki, hogy egyáltalán ez SD vagy HD :D