176613
banner
  • arty
    #127795
    kabbeeeeee :D (/me IRIGY!!!)
  • arty
    #127794
    Lenne akinek nem tetszik vs. a többés NEM TUDJA HASZNÁLNI. Érzed valamennyire a különbséget vagy ragozzuk még?

    A magyar lájv esetét ahoz tudnám hasonlítani, amikor örülsz, hogy kapsz egy puszit egy lánytól, ám utána jössz rá, hogy ezért a pasija utána seggbek*r.

    Persze, ha akarsz, ezekért Te még nyugodtan legyél hálás is.
  • Totti5
    #127793
    G27 is 100 ezerrel indult.
  • davidka003
    #127792
    Szerintem pont te vagy aki marhára nem érti.
    Szánalom a Microsoft számára, hogy 10 éves évforduló és mondjuk egy nyamvadt Halo 3-at nem bírt adni ingyen.
  • davidka003
    #127791
    Az, hogy ez többe kerül mint egy normális Logitech kormány?
  • Harlekin
    #127790
    "Ezt te komolyan gondolod?
    Végülis jah mindössze egy 30 ezret kell kiadnom hogy ingyen játszak egy érdektelen arcade játékkal."

    Ez a legjobb -egy érdektelen arcad játék...akkor meg minek kell...örülj neki,hogy te nem is tudsz vele játszani.De megint csak az van amit írtam,hogy most már ott tartasz,ha tudnál vele játszani kinect nélkül akkor is bajod lenne vele,mert hát hisz 1 érdektelen arcad játék.Az örök elégedetlenség.....

    loááál
  • Totti5
    #127789
    Mi a vicces?
  • Harlekin
    #127787
    Jaaaa hogy akkor ez mégis csak így van,ahogy leírtam.
    Kell,de szar akkor már nem is kell.Tehát az örök elégedetlenség.Mint most is....
  • Harlekin
    #127786
    Neked ez nem elérhető???Otvan megkaphatod a tiéd lehet csak használni nem tudod.Tehát ajándék lónak tényleg ne nézd a fogát.
  • davidka003
    #127785
    Vicc.
  • DarkSector
    #127784
    Bocs de mivel itt nem müködik a hsz linkelése, vagy legalábbis nekem nem jelenik meg ezért nem tudom mire kérdezel rá. :D
  • Totti5
    #127783
    109e
    Hétvégén rendeltem szombaton, hétfőn csomagolták már, kaptam a mailt hogy kész a szállításra, kedden már a UPSnél volt és ma 5kor érkezett meg. 1 hét sem telt el.
  • DarkSector
    #127782
    "Akkor nem is siránkoztak hisz nagy volt az öröm ellenben most legalább a banda fele visszacsinálná,ha lehetne."

    Hogy utána valaki meggondolta magát, azt a kutya nem érdekli, figyelmetlenség.
    Tisztán oda volt írva hogy ez mivel jár.
  • DarkSector
    #127781
    "Amúgy meg ezt is mindenki 1enlően tudja használni,csak venni kell kinectet."

    Ezt te komolyan gondolod?
    Végülis jah mindössze egy 30 ezret kell kiadnom hogy ingyen játszak egy érdektelen arcade játékkal.

    Ajándék lónak ne nézd a fogát, de ha én adok neked egy ajándékot, és azt nem adom neked, akkor az már nem ajándék, csak egy szándék.
  • Landor
    #127780
    #127756
  • Novotsik
    #127779
    mennyibe fájt? Mennyi idő alatt érkezett meg?
  • TDC Geronimo
    #127778
    BO2 letolva. Eddigi kampányok közül ez tetszett a legjobban, ez is nézett ki a legjobban. Credit utáni rész meg... :DDD
  • ktomi22
    #127777
    mekkora faszsag ez a fifa 13.. nicns benne sima offline mód ahol haverral tudnank jatszani egymas ellen :@
  • Harlekin
    #127776
    Akkor nem is siránkoztak hisz nagy volt az öröm ellenben most legalább a banda fele visszacsinálná,ha lehetne.
    Az elmúlt fél évbe csak itt SG-n kb 50 hszbe kérdezték,hogy lehet Magyar livéről vissza migrálni és 1be se,hogy lehat Angolról magyarra....
  • Harlekin
    #127775
    Amúgy meg ezt is mindenki 1enlően tudja használni,csak venni kell kinectet.
    De el se hiszed mennyi olyan ember van akinek van live acc.Csak épp xboxa nincs.Azok is jogosan háboroghatnak,hogy miért nem olyat adnak amit ők is tudnak használni.
    Ne is keress összefüggést....

    De töltsed le és legalább meglesz!

    AJÁNDÉK LÓNAK NE NÉZD A FOGÁT!!!!
  • DarkSector
    #127774
    Akkor kérdés hogy kivel van a probléma, mert én amit leírtam az logikus, mert más is szóvá tette, míg a kutyusnál meg az ms pontoknál nem siránkoztak.
    Várom a megoldást hogy miben nem látom az összefüggéseket. :)
  • Harlekin
    #127773
    Na ezen 1 cseppet se lepődtem meg,hogy TE nem érted az összefüggést!
  • DarkSector
    #127772
    Hát szerintem egy szót nem szólt volna senki ha vagy értelmes játékot, AMIT MINDENKI EGYENLŐEN TUD HASZNÁLNI, vagy pontokat vagy előfizut.

    Kutyussal az ÉG-VILÁGON semmi baj nem volt, mindenki hozzáfért és mellé adtak 800-1600MP.

    Szóval nem értem az összefüggést.
  • ABTeam2008
    #127771
    Ezt adom!
  • Landor
    #127770
    szép kis BDSM cucc
  • orichalcos
    #127769
    Hát nem semmi...
  • Totti5
    #127768
    Yeah! :)

  • Harlekin
    #127767
    Az örök elégedetlen banda.Nem tök mind 1 így is úgy is lenne akinek valami nem tetszik.

    Pont mit a magyar live.

    Ment az anyázás,hogy nincs.....
    Majd lett és nagy lett az öröm volt puli ms pont csuda világ...
    Most meg megy az anyázás,hogy szar mivel ez nincs az nincs lófasz sincs....
  • DarkSector
    #127766
    10 évért kapunk egy Kinect-es Arcade játékot.
    Hát kösz.
    Isten éltesse őket.

    Ha nehéz megoldani hogy egy régi értelmes játékot adjanak ajándékba, legalább adtak volna párszáz MP-t vagy 1 havi GOLD-ot.
  • Landor
    #127765
    közeledik a karácsony
  • arty
    #127764
    MS (kinektonly - ergo ez nem ajándék, hanem kinektpromo.)
  • TaRka0107
    #127763
    De mért nem olyan tölthető le ingyen, amihez nem muszáj kinect?MICROSOFT!
  • ABTeam2008
    #127762
    10 éves az Xbox LIVE
  • Totti5
    #127761
    10 éves az LIVE

    KÖSZÖNJÜK,
    hogy a részesei voltatok ennek a 10 csodálatos évnek!


    Fogadjatok el tőlünk egy apróságot!

    Wreckateer

    Letölthető INGYENESEN 48 órán át!

    To celebrate, head over to Xbox.com for details on how you can win one of the VERY limited edition Tenth Anniversary consoles* and pick up your free copy of Wreckateer. Plus members can save 50% on Castle Crashers, Battlefeld 1943, Fruit Ninja Kinect, Geometry Wars: Retro Evolved, Bastion, Peggle and Full House Poker. Don’t forget to download the free Gamer picture Your local Xbox.com may also have additional promotions for the anniversary, so be sure to sign in with your account and see what’s up and details.

    Figyeljetek hátha lesznek más akciók is.
  • Macccy
    #127760
    Oriic, kalács és akit még érdekel ...

    A HALO 4 első öt napja

    Több mint négy millió ember játszott a Halo 4-gyel Xbox LIVE-on az első öt napban.

    13.5 millió óra sztori Kampányt, 1.9 millió óra Spartan Ops-ot és 16 millió óra War Games-t játszottak az első öt napban, összesen 31.4 millió óra játékidő.

    1,116,882 játékos fejezte be a Kampányt az első öt napban.

    Ezen játékosok 6%-a vitte végig a Kampányt Legendary fokozaton az első öt napban.

    43,335,060 achievement-et nyitottak ki az első öt napban.

    2,675,140,836 ellenfél hullott el a Kampány alatt az első öt napban.

    505,250,095 ellenfél veszett oda Spartan Ops küldetések során az első öt napban.

    1,410,025,354 Spartan esett el War Games közben az első öt napban.


    "We couldn’t have achieved any of the above numbers without you, so from all of us at 343, thanks for playing." <3 /BS ANGEL/

    forrás: Halo Waypoint Bulletin


    Nem hangzik gyengének, bár nem értek a számokhoz ...
  • Moby
    #127759
    >ötletek vkinek? :)

  • Muttley
    #127758
    CoD Black Ops 2 - zombi dara

    arra mi a megoldás, amikor már sokszor veszed fel a "life revive" palackot és láda eltűnik?
    ja, és mi a lényege zombie buszozásnak???
    össze kell szedni spare parts-okat, amiknek egyenlőre nem láttam értelmét + amikor beesek a laborba, onnan nem tudtam kijönni- konkrétan nem találtam a kijáratot

    ötletek vkinek? :)
  • Totti5
    #127757
    Gyenge lett, vagyis én ez első animációs videó után nem egy mario kart copyra számítottam, hanem F1es játékra amolyan Minidrivers feelingre, de a demo alapján ez egy semmi. F1es hangulat nincs, a pályák még csak véletlen sem hasonlítanak a F1esre, és nincs benne semmi feeling. Fogjuk rá hogy jól néz ki ( nyilván nem lemezeshez képest, hanem 1200 pontos árkéd cím ), mert tartalomban is annyit ér. Lemezesnek ezt felesleges volt kihozni.

  • Landor
    #127756
    merthogy? én már tök régóta vártam a megjelenését! :D
  • Macccy
    #127755
    8)
    Állat, mi? Na és ez a multiplayer, ezt mondom: engem sose lehetett leültetni CS-zni, Unreal Tournament még csak csak, de az is csak rövid ideig. Sose komáltam a multi zúzdát, na pláne nem online a sok hindi brazil meg vietkong meg átlag repper feka kissrác ellen! :) De ez ... ez valami kicseszettjó, még akkor se dobom el amikor nyilvánvalóan elpicsáznak, márpedig az nem ritka ellenben gyakori!
    És szerintem ez a leginkább tanító játék, ha konzol FPS-ről van szó, ezt KOMOLYAN hiszem! Példás ...

    Apropó, mikor és hol kaptál Limited -et, mert ismerek itt olyat aki sajnos nem kapott :S