176613
banner
  • Muttley
    #127835
    amikor a BF3 v. TDU2 ment a gépen
    nagy szerencse, h nem volt ilyen nálam..
  • Shan
    #127834
  • Harlekin
    #127833
    Figy MS 1 SZOLGÁLTATÓ,mint ahogy a t mobil,voda,telen.,t-home vagy a bármi más aminek Éveken keresztül fizetsz.És aztán ezektől semmit,de semmit nem kapsz ajándékba SZINTÉN...Példa gyanánt:Én az egyik szolgáltatómnál 12 éve vagyok.Arra nem méltatnak,hogy értesítsenek arról,hogy le járt a hűségidőm és mi a jó anyámat akarok.Abból szoktam értesülni,hogy megemelkedik a havidíjam ez miatt.Tehát beszopok 2 hónapot minimum,hogy ha ott akarok maradni.Persze ha ott is maradok és újra alá írok pár évet még mindig szarabbul járok.Mint pucér picsájú Jánoska aki újonnan veszi igénybe a szolgáltatásukat.Tehát nem kell ezen kiakadni amit MS csinál(t) minden szolgáltató hasonlóan jár el.Szimplán ezeken a dolgokon át kell siklani...Vagy ott kell őket hagyni...

    A másik dolog Főnököm fia (21) nem warezol lóvé hegyekbe áll azt se tudta mi az a live ameddig nem kezdtem neki ecsetelni,de most hogy tud róla se akar a részese lenni.És hidd el sokan vannak még így...Asszony 2 kolléga nőjének a gyerekei is ugyan így vannak.Nem akarnak livezni pedig tehetnék és ők se warezolnak.
  • DarkSector
    #127832
    Azt gyülölöm hogy 30 rugó, de ha rendes csávók kölcsönadnak 1-et akkor naná hogy szeretem.
    De ettől még nem fog változni a véleményem, nem csak rólam van szó, egyenlőre még a NEM KINECT tulajok vannak többségben.
  • DarkSector
    #127831
    kicit eltér a 2 dolog egymástól, csak te nem akarod érteni.
    Egyrészt szögezzük le hogy olyan akinek nics net kötve a gépére inkább warez.
    Ritka akinek manapság nincs otthon net, vagy a környezetében wifi.
    De tegyük fel nincsen net.

    Akkor az azt sem tudja hogy egyeltalán 10 éves a microsoft, és egyeltalán NEM fizetett goldot vagy más egyébb lóvét éveken át a Microsoft-nak, de én most magunkról beszélek, akik igenis fizettek, vásároltak online...és gondoltam, sőt sokan mások is hogy talán valamit adnak, nem nagy dolgot, de a semmitől talán többet.
  • Harlekin
    #127830
    De szívből gyűlöli a kinectet..Most meg aztán főleg...
  • Harlekin
    #127829
    Te bazzzeg Te teljesen kész vagy ez nem erről szól most,hogy van nete vagy nincs hanem arról amit ez takar. Nyilván ha nincs nete nagy valószínűséggel live sincs ergó ha live sincs,miért járna neki a 10 éves évfordulóra szánt ajándék.Csak azért mert kinect tulaj még neki nem kedveskedik az MS mint ahogy írtam is...
    Tehát nincs ezen mit félre magyarázni nálad kezd ismét a félre értelmezés elő jönni
  • DarkSector
    #127828
    Végülis jogos.

    Hozzád menjek vagy Harlekin-hez? :)
    Én benne vagyok elhiheted.
  • DarkSector
    #127827
    De nem értesz.
    az elv bazzeg hogy tíz évesek elkezd itt köszönetet mondani és kiszúrja a szemed egy ilyennel.
    nem mintha baszottul kéne valami és rosszat akarok nekik, de ezt látni hogy nagyon jól tudja mindenki hogy az ms keményen szedi le a zöldhasúkat, és akkor egy ilyen eseméynnél NEVETSÉGES kis vackokat ajándékoz.
    Persze elhiszem én ennyi a keretük.
    Én meg csak azt mondom hogy nem szívesen.
    Nem szívesen az eddigi 10 évet.

    Tisztában vagy vele hogy más helyeken nemhogy 10 éves alkalomra de sima átlag napokon ettől mérföldekkel több nagyobb akciók-ajándékok vannak?
    Mert kételkedem benne. :)

    Mind1 nekem szánalmas, elmondtam kész vége.
  • Totti5
    #127826
    Elmész valahová kérsz kinectet és játszod.
  • Harlekin
    #127825
    Adhatták volna a guitar hero nyócvan happy birthday dlc pakott is,hogy minden gitár tulaj egyszerre nyomhassa a szülike napjuk alkalmából.Hidd el akkor meg ez lett volna a bajod...Nekem meg biztos lehetsz benne,hogy semmi kivetni valóm nem lett volna azzal se...
    Felfújod ezt a dolgot a sértődöttségig.
  • DarkSector
    #127824
    Na álj meg, az hogy nincs valakinek net, az messze más dolog, mert elmész valahová letöltöd és játszol offline...
    Ezt úgyse fogod tudni félremagyarázni, mert csicska dolog.

    Miért írtam le a véleményem?
    Mert kurvára kezd zavarni hogy szopkodják a lóvét és akkor mikor tehetnének egy kis viszonzást benyögne egy ilyen szart, akkor hagyják inkább a faszba az egészet. Talán ezért?

    Mert engem irritált picit.
  • Harlekin
    #127823
    Na akkor szedjük össze ami van!!!
    Van kinectem igen és....De leszarom az ajándékot is....Akkor most mi lesz ez akkor 1 paradoxon???
    Persze,hogy nem lehet... mint ahogy az a kinect tulaj se kapja meg akinek nincs live,nyilván nem lehet általánosítani,mert hát hisz a livéhez van kötve.
    Az előbb írtad le,hogy ez 1 szar game tehát,ha ezt lehetne kontrollerrel irányítani akkor se kellene neked.
    Akkor miért okoz ez neked ekkora felháborodást,hogy nem tudsz el menni mellette szó nélkül?
  • DarkSector
    #127822
    Miért?

    10 éves ünnepből ők nagylelküek.
    Hát tartsák meg maguknak ha ilyen gecik.
    Nincs itt probléma, csak irritál a butaságuk, mert tudja mindeki nagyon jól hogy ezek a fél ajándékok is arra vannak hogy a microsoft fényezi magát, hogy ezek a fiúk de rendesek hogy ezt lehetővé tették.
    Hát grat.

    Csak egy sima vélemény nyilvánítás a részemről hogy parasztok.
    Semmi extra maradandó sérülésem nem lesz ez miatt.
  • DarkSector
    #127821
    Persze a Kinect tulajoknak valóban ajándék, de Harlekin-nek nincsen igaza mert itt most arról beszélünk hogy ha egy csoportnak akar hálás lenni a microsoft és a 30%-ának tesz elérhetővé egy "ajándékot" az már nem ajándék ha a másik 70%-nak 30 ezret kell kiadna.

    Igazság abban van hogy szánalmas ez amit csinálnak.
    Én felajánlom a buzi játék árát és inkább sörözzék el a gecibe.
  • Totti5
    #127820
    Ki mondta hogy kinectet kell venni mert van egy ingyenes kinect játék?

    Ha nem lenne jobb lenne?

    Én örülök neki hogy van, mert jó játék, ha nem lenne kinectem akkor sem változna semmit az életem, csak nem játszok ezzel, meg a többi 50 kinect címmel.
  • TaRka0107
    #127819
    Fúha, nem is tudom kinek adnék igazat. Mindkettőtöknek igazatok van egyébként. Két szemszögből nézitek a dolgot.
  • DarkSector
    #127818
    Ez egyértelműen SZÁNALMAS, még ha azt veszem alapul hogy vezsek egy kinect-et ez a szar miatt.
    PC-n bazzeg a normális 10-20 eurós AAA játékokat dobálják sokszor ingyen...ebből a szemszögből vicc a microsoft.

    Amit leszarok mert nem befolyásolja a napjaimat, de nem megyek el szó nélkül mellette, nehogy már mártírkodjanak itt.
  • DarkSector
    #127817
    Amiről te beszélsz az akkor lenne igaz ha lnenne egy ilyen játék, amit én is elérhetnék kinect néálkül és arra panaszkodnék...de most nem beszélhetsz ajándékról az én szemszögemből.

    Csak a magadéból...
  • DarkSector
    #127816
    Nem értesz, ez nem így megy ahogy te elképzeled, csak azért beszélsz így mert te vettél kinect-et és ezt természetesnek vetted.

    Tudod mi az ajándék, legutóbb volt egy partydoboz avatar kellék...ennyi.

    ez a mostani ez ajándék...a KINECT tulajoknak...
    nem mindenkinek, vagyis nem általánosíthatsz.
  • Harlekin
    #127815
    Az ajándék a game bazzz amit igyen adnak neked is attól függetlenül,hogy nincs kinected fogd már fel!!!!!

    Mint ahogy 1 LÓ is az ajándék,de attól mert Te a lakótelepen laksz és a nappaliba nem tudsz lovagolni vele még az a gyökér ló a tiéd.Tarthatod a teraszon és talicskázhatod le a lószart alóla a játszóra,mint ahogy a gamát is csak nézegetheted a vinyódon esetleg mérgelődhetsz,hogy nem fér el majd más miatta...
  • DarkSector
    #127814
    Hogy érthetőbb legyek:

    Én azt mondom neked, figy haver karácsonyra vettem neked egy ajándékot , egy 500 ft-os vackot, átadnám de jó lenne, ha fizetnél előtte 10ezret.
    Gondolom örülnél az ajándéknak.
  • DarkSector
    #127813
    Elveszel a saját elméletedben, nem kell itt összesküvéselméletet gyártani, mert kurva egyszerű.

    mi az ajándék?
    Amit ingyen adnak.
    és te MEGKAPOD.

    Itt ingyen adják, de kell hozzá egy 30 ezres tárgy, ami nem alapfelszereltség.

    EZ nem ajándék!
    Vagyis magyarul ennyi, a sok "mert vegyél kinectet és akkor ingyen lesz" szerintem senkit nem érdekel.

    Külföldieknek van sok extra a live-on.
    Persze mondják neked hogy ne szomorkodj neked is elérhető csak fogd magad meg a géped és költözz külföldre.
    Te akkor ezt úgy értékeled hogy egy ajándék...lófaszt, úgy értékeled hogy téged egyszerűen kihagytak a csapatból és szarnak rád.

    Te is ezt mondod szarnak rá.
    Én is ezt írtam, meg arty is...akkor miről is vitatkozunk? :)
  • Harlekin
    #127812
    Dehogy is nincs igazam,csak Ti szeretnétek magatokkal elhitetni,hogy ez amit MS tesz EZT Érted,Értem teszi.Ezt csak és kizárólag magáért teszi...Még azt is leszarja,hogy van kinected vagy nincs...De mivel nekik ezek szerint "többet" jelentenek a kinect tulajok,mert ne adj isten ők még így a finisbe is tömtek 1 kicsi pézt a zsebükbe ezért megajándékozták őket(már akinek kell).Hogy most ezt a 10. Évükhöz kötötték,vagy valamelyik csámpás titkárnőjük ovulációs napjához semmit,de semmit nem jelent.

  • DarkSector
    #127811
    Bocs de ezt a témát lezártam.
    Most kurvára nincs igazad, és nem sértésből írom.
    Nagyon rosszul látod a dolgokat per pillanat.
  • DarkSector
    #127810
    De ott volt, többek közt hogy ha átlépsz sok cucc nem lesz meg.
    Valamint az elsők között írták hogy ha átlépsz akkor nincs visszaút, ezt mondjuk itt láttam a topikban én bevállaltam és Migráltam, tudtam nincs visszaút.

    Amúgy a visszalépést még MÁIG nem értem.

    MINEK, MI a gecinek kéne visszamenni? 2-3 arcade miatt ami éppen nincsen ezen a magyaron?
    Pff.
  • Harlekin
    #127809
    Amúgy meg olvas nyugodtan vissza akkora amikor ment ez a migrálás hisztéria.Én,már akkor írtam,hogy ebből szopás lesz.Nincs értelme átmenni.Mi volt akkor.. Le lettem ugatva,hogy mitől lenne szopás ez csak konspiráció amiket összehordok...Nekem meg se fordult a fejembe,hogy migráljak.Pedig semmi de semmi veszíteni valóm nem volt,mert nem volt megvett gamám dlc-m stb.
  • Harlekin
    #127808
    Még szerencse hogy nem,mert Én nem rinyálok semmiért.Szimplán annyíra szimpatizálok velük,hogy 5. Éve minden nap a liven lógok a virágboltos boxal És megjelenés elött gamálok a gamákkal,de Én vagyok az akit nyírnak,nem az aki szaros 800 Ms pontér meg fostos puliér besétált a vágóhídra....
  • arty
    #127807
    Szerencsére nem vagy a helyünkben, így nem mutatod MS-nek, hogy "birkák vagyunk, nyírjatok!!!" :PP
  • arty
    #127806
    De, engem megkárosítottak a magyar lájval. Szarabb szolgáltatás, elveszett több megvett játékom.

    Pedig a promo annyiról szólt, hogy kapok cukorkát (pontot) ha átmegyek.
  • Harlekin
    #127805
    Amúgy meg ez igen szar hasonlat volt...
    Téged ezzel nem károsítanak meg azért,mert nem tudod használni...
    Mert ha azt mondom,hogy gyere adok 1 Big Macet....Jaaaaa hogy Hindu vagy...szopacs....
    Na ez hasonlat erre a helyzetre.
  • Totti5
    #127804
    Sose mondod meg hogy mennyi, mert kéminőségre a COD kocsikáztatja a 720ps natív BF3at.
  • gosumofo
    #127803
    Black Ops IIs native resolution is now 880x720 on Xbox 360 with 2x MSAA

    geciigényes a konzol géming :D
  • Harlekin
    #127802
    Én a helyetekbe petíciót írnék MS-nek,hogy most ezt hogy is gondolják. Szégyelljék a mocskos pofájukat!Vagy jobbat tudok bojkottáljátok azzal őket,hogy 1 hónapig nem mentek livére.
    Csak észbe kapnak és kárpótlásul kizárólag a kinect nélküli live tulajdonosoknak 1 teljes játék letölthető lesz livéről INGYEN...
  • Totti5
    #127801
    Logitech honlapon G27 ára 92990 forint.
  • arty
    #127800
    de ez nem most indult ;)
  • arty
    #127799
    Gyere adok cukorkát. Aztán ne sírj ha mellé pofánváglak, de elégedetlen paraszt! :D
  • arty
    #127798
    "Tisztán oda volt írva hogy ez mivel jár."

    Nem volt odaírva.
  • Harlekin
    #127797
    Dehogy is nem értem mivel pont telibe szarom,hogy adták.Én használhatnám mégse kell...Ennyí...Nyamvadt HALO 3-at mi??Azzal a nyamvadt HALO 3 al még mindig többet keresnek havonta mint ezzel amit most adtak összesen fognak.
    Ingyen az MS... amikor 1 nyamvadt pólót a fos avatarodhoz 80 MS pontér veszel...
    Adták ezt és kész a lényeg az,hogy megy a sírás,hogy miért ezt miért nem azt miért így miért nem úgy. Mennyivel jobb lett volna,ha SEMMIT nem adnak akkor nem menne a sírás!!!!
  • arty
    #127796
    Az olyan ajándék, amit nem tudsz használni, csak akkor ha veszel cserébe egy másik, 20x drágább ajándékot cserébe. Ez üzlet. Méghozzá a lehúzós fajta.