176613
banner
  • Macccy
    #127875
    Várjál várjál várjál!!! Kitalálom: amióta HALO 4 -ezel, azóta rohamosan ... khmm ... használódik a kontrollered! Nagyonkész, az enyém is most kezd igazán bejáródni, egy jó FPS móka hamar "bemelegíti" az "ízületeket" ...
  • davidka003
    #127874
    Ja hát akkor igen. :D
    Azt hittem régi motoros vagy.
    Kiegészítőkre 1 év garancia van, boxra magára +1 év.
  • Macccy
    #127873
    Húú na az biztos nem! A Joy az lejár pikk-pakk, sőt ha ez a "normál gari lejárat" azt jelenti, hogy 2011 májusban vetted (max 2+1 év MS garancia), akkor el kell keserítselek, hogy már le is járt 6 hónapja!


    Ha most májusban vetted a csomagot, akkor még él!
  • Macccy
    #127872
    Hogy MS mit ád helyette?
    "Aranyba öntött Rolls Royce -t ha kicsengeted!" (A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső)

    2012 -t írunk ... még ... és ez csak rosszabb lesz, szóval széles mosoly! Tessék örülni Pistikék meg Józsikák és tessék EGYÜTT örülni a kedves Microsoft -tal!

    (azért egy ilyen zárt körű 10-éves-a-Live partit megnéznék, szerintem a felső szinten ilyenkor folyik a Don Perignon és szopnak a kurvák, miközben Ballmer és bandája fetreng a fehér porban)
  • orichalcos
    #127871
    Szervíz oldal szerint a garim érvényes:

    "A normál garancia lejárati dátuma május 29, 2014."

    Ergó szerintem joy gari is érvényes még akkor nem?
  • davidka003
    #127870
    Joyra csak 1 év gari van ám a vásárlástól számítva.
  • orichalcos
    #127869
    Joy gariztatásnál mi a metódus? Felhívni supportot, elmondani mi a gebasz, aztán küldik futárt, aki viszi a régi joy-t, majd hozza az újat?

    Vadiúj joy-t küldenek, vagy javítják a régit?
  • Harlekin
    #127868
    jah!De nem csak ezért hanem azért is mert kurva jó móka!
  • The Protector
    #127867
    Ezért kell belefogyni(kinectet venni):)
  • Harlekin
    #127866
    Dehogy cserélik ki hisz ajándékba kaptad nincs blokkod hozzá ,mert ugye az ajándékhoz nem adják oda ne tudd meg,hogy mennyibe került így ki cserélni se tudod...
  • Samurai84
    #127865
    Van egy eladó fat villantott boxom 2 wireless joyal stb.vel.
  • arty
    #127864
    Boltban kicserélik, a méret nem gáz :P

    Ha nincs kinektem MS ad valamit helyette? :P
  • Harlekin
    #127863
    Cak ha jó rád,mert ha nem jó rád,de tetszik akkor se tudod használni.Mint itt a gamánál....
    Mindenki kapott pulóvert(gamát),de vannak olyanok akik nagyobb darabok(nincs kinectjük) ezért hiába tetszik nekik a pulóver akkor se tudják hordani mert nem megy rájuk....
  • Harlekin
    #127862
    Nincs lábad?ja ezért nincs kinected...
  • Harlekin
    #127861
  • arty
    #127860
    hát, én mindenesetre tutira bekaphatom és még ki is röhöghetsz :D
  • arty
    #127859
    Nem jó hasonlat, mert pulóvert - amit TUDOK haszbnálni, ha tetszik - kaptam.

    Tudod mit nem kaptam? Balettcipőt! Vajon miért nem?!
  • Harlekin
    #127858
    Ezeket a köröket Én már leírtam nekik,de képtelenek ebbe beletörődni fújják csak a maguk igazát,hogy óvónéni nem adott ajándékot csak Pistukának és Jancsikának nem.De legalább jót röhögök az egészen...
  • Harlekin
    #127857
    Ja ja ja ha így veszük és mindenki bekaphatja akinek nincs kinectje.Jól rábaszott megkapta a nesze semmi fogd meg jólt.+ Legszebb öröm a káröröm csak ezért leszedem azt a szart és szénné játszom magam vele....
  • DarkSector
    #127856
    Én inkább megvárnám hogy ennek a sok fícsörnek a gyakorlati látszata mennyi lesz, mert így leírva szépen hangzik.
  • zaki
    #127855
    köszi
  • Seth
    #127854
    Saját eredményem, normal fokozat:
    Leon 8:35
    Chris 7:11
    Jake 5:08
    Ada 4:53
  • FlyHigh
    #127853
    Így látom én is, mondjuk engem már ez az egész nem hoz úgy lázba mint mondjuk 10 éve. Vannak nagyon jó játékok, amiket megveszek, a többit nem is látom, konzol kielégíti az igényeimet, nettó játékidőt legjobban támogató platformok ezek, ami nekem fontos. Legális, van normális support, zéró szívás. Hülye voltam, hogy nem vettem már 2005-ben, következő 0day lesz.
  • zaki
    #127852
    Köszi. És mennyi idő a végigjátszás karakterenként, illetve összesen kb? Normál fokozaton mondjuk.
  • Totti5
    #127851
    Hangulatos
  • Totti5
    #127850
    Még nem szeretem fel, de így első tapintásra kellemes, hasonló az igazihoz, tehát oda kell tenni és nem magától megy ahogy a kuplung ellentartása is reális. Váltó kar is fémből van.

    Jó ez a két váltó, mert ha szekvenciálist használom, akkor nem a H váltó megy tönkre, de ezt nem tudtam hogy ilyen, lehet le volt írva valahol, de nem figyeltem fel rá:D
  • Totti5
    #127849
    És milyen PC kell a very highoz?

    Csak úgy mondom, hogy a Wicser kettő az 50ezres boxon beteszem, fix 30 fps, nagyon szép és suhan.

    100 ezres PCn, betettem, felnyomtam maxra = 10 fps, akkor highra, 20 fps, medre hullámzó fps... és ott már csak kicsit volt szebb mint 360on.

    150-200 ezres PC alatt nincs very high géming, azt pedig 3-4szer annyi mint egy konzol.

    AC3 nagyon szép, jól fut 360on, olyan mint az előzőek. Nextgenre meg majd lesz AC4, de ez most a 3, amit erre fejlesztettek. Aki minden nap leírja a nextgent, az adja el a konzolt, vegyek egy fél millás PCt és élvezze! Nincs ezzel semmi gond.
  • kakaoskalacs
    #127848
    :D SpartanOps modban is mindig utolso vagyok , de élvezem.
    Multiplayerben meg zuzok mint az állat de gyakori hogy hamar szetlőnek.
    Ennek ellenére egész jo gyakorolni és a 14 napos gold trial alatt megprobalok belejönni méginkább.

    A kampány az valami hihetetlenül jol volt összerakva nem voltak egysiku kuldetések, változatos,szép és dinamikus volt mindig.

    Collectorst a GameStore-on rendeltem
    www.gamestore.hu
  • Macccy
    #127847
    Nekem sincs Kinectem, de hogy is 'tarcsa' faluhelyt a mondás?? Ajándék pálesznek ne nézd a fokát!
    Mivan, ti sose kaptatok pulóvert ami nem volt jó rátok? MS-től ott a gesztus, örüljetek neki, meg annak hogy lyuk van a seggeteken és internet van meg térerő!
    A MOL bezzeg tavaly volt 20 (!) éves és lefogadom, hogy ti se kaptatok még egy 0,5 literes láncfűrész olajat sem!
  • Macccy
    #127846
    Ehhh. Miért kell mármegint az a "nexdzsen"? Azért, hogy ilyen számok tetszelegjenek egy (a mikromenedzsmenten kívül) unalmas játék sokadik részén? Én is graf-mániás vagyok, de ezen az nem segít SZERINTEM!

    Amúgy ha szeretnél 256x texture quality -t és makrózható compressed textures -t akkor menj ki az erdőbe! :)
  • arty
    #127845
    Nem érted... ha egy cég AJÁNDÉKOT ad, az AJÁNDÉK legyen. Ne rejtett szopatás. OK?
  • arty
    #127844
    szal akkor te most a pálya széléről ugatsz bele a játékba, életed első baseballmeccsén?
  • Seth
    #127843
    Mindenkinek más helyszínek vannak. Persze lesz 1-2 alkalom amikor keresztezik egymást akkor ugyanaz a pálya,de más az útvonal,szóval újként hat.
  • zaki
    #127842
    RE6-al kapcsolatban lenne egy kérdésem.
    Ugye 4 kampány van.
    Mind a 4 ugyanaz, csak más karakterekkel lehet végigtolni?
    Vagy mindig új helyszínen lesznek?
    Köszi.
  • TDC Geronimo
    #127841
    AC3 pc változatáról pár infó. Azt hiszem kipróbálom ott is. Ezért kéne a z nextgen már :(

    Multimonitor and extra wide monitor support for both Eyefinity and nVidia surround.

    Tessellation supported

    Environment quality (normal, high, very high):
    · Increases loading range
    · Increases the LOD quality

    Texture quality :
    · Normal = console quality
    · High = full rez textures we had available. Most of the world is 2x the rez, some stuff like animals can be 4 or 16x.

    Anti-aliasing quality:
    · Normal: FXAA (similar quality to console FXAA we shipped with on 360/PS3)
    · High: FXAA with highest possible setting
    · Very high: TXAA 4x (or FXAA+MSAA4x on AMD cards)

    Shadow quality:
    · Normal: console-like shadow map resolution and filtering
    · High: 2x shadow map resolution
    · Very high:
    o 2x shadow map resolution
    o new Hexagonal filter (as well as cross-cascade blending)
    o Improved Ambient Occlusion algorithm
  • heady
    #127840
    Ohm, mirol beszelsz? Mar miert en lehetne? Ott van a Kickoff...
  • Landor
    #127839
    jah... valszleg az lesz, mert egyébként működik.
  • DarkSector
    #127838
    Bocsesz csocsesz nekem nem megy, lehet a chrome sg plugin miatt.
  • Landor
    #127837
    Megbocsátok, ha ráviszed az egered és rákattintasz az egérgombbal..
  • Muttley
    #127836
    na, csak 2 váltót kaptál
    1 kevés, 3 meg sok... :)
    mennyire erős benne a rugó, azaz mennyire realisztikus vele váltani?