176613
banner
  • arty
    #128155
    én hívnám. meg kérnék felettest, meg satöbbi - tudod, fogyasztóvédelem és társai :) nem hagynám ennyiben, az fix.
  • Totti5
    #128154
    Na de most mi legyen? megint hívjam fel ezt a nyomi "diszpécsert" és megint elmondja hogy ha nem tudom a csomag számát akkor fákk jú? meg most azzal mit kezdjek, hogy a visszaküldték ez feladónak??? hisz ez van a papíron, ha más nem is nagyon fér már rá... Azért 30 ezer forintal szórakozott a csórikám. Az ilyet élve temetném el ahogy egy bölcs ember mondá! ( :) ) Ha ennyire leszarja akkor ne dolgozzon... verje otthon a faszát én meg egy becsületesebb embertől megkapom rendesen az amúgy nem 2 filléres csomagomat.

    MINTAPÉLDA!

  • TDC Geronimo
    #128153
    open world game mivolta ellenére nagyon jól néz ki bár a tearing bitang nagy és szinte végig jelen van :/
  • TDC Geronimo
    #128152
    Day 1

    Első 15 perc



    Vaasnak elég beteg szövege van, nagyszerű karakter :D
  • Örm
    #128151
    Far Cry 3 teszt eredmények:
    Eurogamer – 10
    CVG – 9.4
    IGN – 9
    Game Informer – 9
    OPM – 9
    Videogamer – 9
    Canadian Online Gamers – 9
    Strategy Informer – 9
    PCGamer – 89/100
    GameTrailers – 8.6
    OXM – 8.5
    GamesRadar – 4.5/5
    Digital Spy – 4/5
  • arty
    #128150
    és előreutaltál.... ?
    hol vetted? honnan tudod, h nem átvágás? (szvsz az ...)
  • Harlekin
    #128149
    A jó az túlzás 7.5 óra volt veteránon úgy,hogy a sok köcsög átvezető és közbeni videót el se lehet nyomni.Plusz van 1 pálya ahol szaladni se lehet.Tehát ha ezek nem lettek volna KB 4 óra lett volna ledarálni,mert hát ide ugye ész játék nem kell.Nem azt mondom,hogy szar,de semmi extra...

    Pont berakott hozzád multyba erre eltűntél!Párszor le is szedtél rendesen pont állítgattam a billentyűzetet,mert asszony kihúzta és el mentek valamiért a beállítások.A végén viszont fasza volt lehetett volna jót gyakni...
  • Tinman #128148
    Kapcsold be az irony szenzorod.
  • Tinman #128147
    12 nap... hű, de megy az idő. Mintha csak pár napja beszéltünk volna róla.

    Szóval akkor ja... simán lehet a Roxio. Viszont érdekes, hogy a GLS viszi neked.

    A futár élet nem leányálom hidd el. Gyakran folyamatosan 10-12 órákat vezetnek, sokszor éjszaka is kell menni, hajnalban kelni, esőben, hóba, sárba, mindezt 75k körüli összegért, ja és a kocsidért te felelsz ám. Elcsapsz egy szarvast vagy dobbantasz, vagy fizetsz.
  • TaRka0107
    #128146
    Azt mondják jó lett a singleplayer, bár én sem vittem végig.
  • Landor
    #128145
    vásárolnék egy mássalhangzót
  • TaRka0107
    #128144
    Holnapra ott lesz az. Elsőbbségivel 1 munkanap, anélkül 3. Nekem eddig így volt. Régen volt az rémhír.
  • Waczkor
    #128143
    Rajtad kívül mindenki kikapcsolta az első 20 perc után,nem hogy utolsó pálya
  • davidka003
    #128142
    Nem értitek a problémát.
    SIMÁN adta fel, az egy dolog, hogy nem ért ide még. Tudom milyen a posta.
    De ha nem jön meg akkor mi van? Ő nem tudja bizonyítani, hogy feladta, én nem tudom bizonyítani, hogy nem jött semmi.
    Ki az aki 5 ezres tételnél 200 Ft-on szórakozik? Az eladó felelőssége, hogy úgy adja fel, hogy annak legyen nyoma.
  • Muttley
    #128141
    Tudja vki, h

    Black Ops 2 utcsó pályáján van Minigun és egyéb unlock-olható gépágyú
    csak teljesíteni kell bizonyos mellékküldetéseket 5 db-ot
    - na most én tegnap vittem végig Veteranon (is)
    - minden RPG elemet megjátszottam
    - ahogy térképen jelezte "access" én rohantam és kinyitottam
    és még mindig az össze "Locked"

    mit kell csinálni, milyen mellékküldetésre gondol a game, hogy Unlock legyen az összes cucc?
  • FlyHigh
    #128140
    Találkoztam már bunkóval, meg jó fejjel is, hoznak ide is ezt-azt. Általánosítástól mindig tartottam magam, mert nem működik. Szerintem főleg manapság olyan értelmes emberek végeznek kuli munkákat, akik, hogy ha arról van szó valószínűleg téged székestől el tudnának lopni.:D
  • Totti5
    #128139
    Semmivel nem vagy elkésve. 3-5 munkanap, tehát 1 hét. Ha másod vagy max harmad napra akarod, akkor elsőbbségi.
  • davidka003
    #128138
    Kedden adta fel simán.
    De mindig hallani rémhíreket, hogy eltűnnek a simán feladott levelek.
  • TaRka0107
    #128137
    Mikor adta fel? Ha nem ajánlottan de elsőbbségivel, akkor is megérkezik, ha nem elsőbbségivel akkor 3 munkanap általában.
  • Totti5
    #128136
    Én sem gondolom hogy az lenne... 12 nap, de más cuccom pedig nincs, csak zavviról Batman, de az élből dec 2.án jelenik meg.

    Dear Tóth Tibor:

    Thank you for ordering from Roxio on November 10, 2012. The following product(s) has shipped

    Sincerely,
    Customer Service

    SHIPMENT AND BILLING DETAILS
    Order Number:
    Order Date: November 10, 2012
    Tracking URL: ---------- ( pontosan ez van odaírva, tehát semmi sincs itt )

    Shipped to:
    Tóth Tibor
    cím
    Esztergom
    telszám

    Ennyit kaptam. Van egy számom és passom a roxio oldalára ahol ugyan ez jön be.

    De hát ez az... Fanatec a feladást követően küldte is a UPS levelet, vagyis a UPS küldte az infókkal a nyomkövetéssel.

    Itt senki nem küldött semmit. Ha úton is van, akkor arról én nem tudok jelen pillanatban.

    A futár örüljön hogy van melója. Meleg ótóba ülhet és dolgozhat kvázi kényelmesen. Ha nem tetszik neki, mehet közmunkásnak fillérekért is 36 fokba, meg 2 fokba, esőbe, hóba, vagy sorra dolgozni mint a rabszolgák egy gyárba.
  • Tinman #128135
    Rosszul közelíted meg a kérdést.

    Ki megy futárnak?

    a, Munkanélküli a CERN-ből kirúgott magfizikusok?
    b, Állástalan szívsebészek?
    c, Agyhalottak, akik máshová nem jók?

    Hint: A "cica" szóban van belőle jócskán.

    Komolyra ferdítve.

    Nekem nem a GLS hozta anno. Határozottan UPS-re emlékszem, fosbarna sorozatgyilkos style autóval. Nem tudom mikor rendelted, de ez így túl gyors.

    Gondolj bele... vám is kell legyen rá, mert bőven a törvény által megbaszott értékhatár felett van az ára. Csak a vámon 2-4 munkanap szokták a szőrös heréikkel simogatni a cuccot.

    A visszaigazoló levélbe amit Roxio-tól kaptál nincs megadva futárszolgálat?
    Tracking nincs? Tracking szám ha van, mit mond?
  • davidka003
    #128134
    Hát ez kész. Gyerek rámír, hogy megjött-e a csomag. Mondom ma nem jött meg de holnapra szerintem csak itt lesz már. Kérdem, hogy ugye ajánlottan adtad fel? Azt mondja csak simán de úgyis meg szokott érkezni.
    Hát piszkosul kiverem a balhét ha nem jön meg holnap vagy hétfőn.
  • Totti5
    #128133
    Ez a GLS ügyfélszolgálat egyenlő egy rothadó bűzölgő szarkupaccal. Tehát nekem kellene hogy legyen GLS számom ( amim nincs ). A többit nem is mondom, ez a faszi egy barom volt, mindenre volt valami döbbenetes válasza ami nem állja meg a helyét sehogy sem még a mesékbe sem... jól felbaszott, aztán lecsaptam a telefont és semmit nem tudtam meg. A hozzáállás... nem ám kinyalja a seggemet, hanem még rajtam kéri számon a csomag számát és az tök természetes hogy a futár nem telefonál és nem adja meg az elérhetőségét és hogy elsőre semmi cetlit nem hagyott.
  • davidka003
    #128132
    Hát én a posta miatt bosszankodok. Ma kellett volna megjönnie az MW3-nak. Na mondom hazaérek 4-kor akkor délután tudom kicsit nyomni.
    Hát nem jött semmi. Nagyon remélem, hogy holnap megjön, hogy legalább vasárnap tudjak játszani.
  • Totti5
    #128131
    További kérdéseim:

    1, miért nem hívott fel a futár?
    2, miért gondolja azt hogy napi 24 órában otthon vagyok?
    3, miért, miért, miért, miért???
    4, "GLS Hungary - Minőségben piacvezető Európában" ?????????????
  • Totti5
    #128130
    Szóval itt tartunk 2012 végén MOn.

    GLS posta idehányt egy cetlit ( szebben nem tudom mondani ).

    Vázolom mi van rajta.

    11.22, 08:40
    Feladó: RAIN ( vagy mi, mert az első betü kivehetetlen.. vagy R vagy H vagy K, 3szor át van írva )
    Címzett: Én

    Második sikertelen kézbesítés X-elve.

    Ennyi.

    A következő kérdések merültek fel bennem.

    1, Mi a csomag száma? ( nincs kitöltve )
    2, Ki a feladó? ( nem értem )
    3, Mi a futár telszáma és neve? ( nincs kitöltve )
    4, Ha ez már a második kísérlet volt, akkor mikor volt az első és arról miért nem tudok???

    Egyátalán mit, miért, kitől, hozza nekem a GLS???

    Nekem kell kinyomozni?

    Ez lenne a Roxio HD Capture Amcsiból?

    WTF?????
  • Macccy
    #128129
    Szerintem se ... Nehezen tudnám elképzelni, hogy egy akármilyen mai home dekk - legyen az 100 vagy 1000 watt max teljesítményű per csatorna - bekapcsoláskor már kiadná a kraftot egyenesbe a hangszórók felé. Ha tévedek, akkó mégis
  • zaki
    #128128
    fail :D
  • Moby
    #128127
    Hát ezek már nem a régi szovjet, bekapcsolásnál puffogó végfokok ám (mondjuk nem is tudnak annyit) :)
  • arty
    #128126
    az is nagy kérdés, hogy egy erősítő mit tesz majd a genius hangfalaiddal ... (ha azokat akarod rákötni) - nehogy véletlen első bekapcsoláskor elpukkanjanak a pici speakerek!
  • vg
    #128125
    Egyébként ez valóban érdekes dolog. A MS szerintem simán megtehetné, hogy hetente küldene olyan frissítést, ami felülírná a meghajtó fw-jét, így újra kellene mindig irtani. Persze ez sem nagy szám, de sokan bizonyára nem vinnék állandóan szakihoz a gépet... De nem teszi, és nem is bannolja ezeket a gépeket sem. Talán a Gold előfizetés és DLC/season pass/xbla vásárlások miatt, mert azokat kénytelenek megvenni akik így használják a gépet.
  • Macccy
    #128124
    Ezt én is megvettem volna, főleg 35-ért!
  • Moby
    #128123
    1 éve valami wifis dolog kapcsán dobtam be ide egy képet. Valamennyi látszik a cuccból, ezt vettem azelőtt, hogy a kép készült valami 35-ért expresszről (a receivert és a hangfalszettet együtt), full karcmentesen, gyönyörű állapotban
  • Moby
    #128122
    >(szerintem mert nincs dedikált center a centerre tervezett audiohoz),
    valójában sajnos nem, hiszen te most sztereo downmixben futod az 5.1-et, valódi 5.1-nél ilyenkor duplán szívás, hisz a centersugárzó érzékenysége elmarad egy dupla frontétól. Ez ugye jellemzően filmeknél van így, de ilyenkor picit kiemeled a centert + belököd a dinamikakompressziót (vagy éjszakai mód, vagy akármilyenmód(ok), ahogy a készülék épp híjja), és rögtön javul a helyzet.
    Ezt egy ilyen kis biszbaszon nem tudod megtenni.
  • Macccy
    #128121
    I'm feelin ya' !!! Pontosan ez most is a bajom, bár mint mondtam más okból (szerintem mert nincs dedikált center a centerre tervezett audiohoz), hogy robban aztán suttog.
    Ezt a "reciever" megnevezést se hallottam még. Kezdem magam hangmérnöknek érezni, annyit tanultam az elmúlt két napban itt!

    Okés, tehát summázva, ami az XBOX -hoz (nekem) kell: egy DOLBY DIGITAL képes erősítő (reciever) OPTIKAI bemenettel, 5X2 db piros-fekete SPEAKER csipesszel (FRONT,REAR ÉS CENT) és egy dedikált SUB RCA -val.

    Vagy pedig ez a zsákutcás dzsunka panel ...

    25 ropikért már lehet fogni ilyeneket, amennyire láttam (SONY, YAMAHA) szóval nézelődöm még. Kösz az infót!
  • Moby
    #128120
    Ő viszont oda is írta, hogy kifejezetten betöréshez, ami a honi jogrendben ki is meríti a bűnsegédlet definícióját :)
  • Moby
    #128119
    Picit leegyszerűsítve: egy ilyen kis dekóder nem bír rossz lenni (már ha működik persze :) ), mert annyira egyszerű, hogy nincs mit elbaszni rajta :)
    Viszont nincs benne néhány olyan hasznos dolog sem, ami az erősítőkben benne van: pl a dinamikakompresszió, ami szerintem azért eléggé jól jön, mert a játék és filmkészítők amikor sokcsatornás hangról van szó, hajlamosak átesni a lovon, és a faszt-sem-hallok-a-párbeszédből a lerobban-a-tető-a-faszba értékek között váltogatnak percenként, és erre még mindig a dinamikakompresszió az egyetlen használható eszköz.
  • Moby
    #128118
    Ez egy rém egyszerű cucc, egy szimpla dekóder. Ugyanez benne van a receiverben is ha azt veszel. Ez nem fog neked semmit csinálni a hanggal, nem fogja elszinezgetni vagy ilyesmi, ugyanakkor épp ez a baja is összehasonlítva egy receverrel: nincs választható dinamikakompresszió, nincsenek üzemmódok, stb.
    Viszont olcsóbb is. ellenben semmi másra nem jó, azaz ezt mégegyszer/máshoz már nem tudod felhasználni.
  • Harlekin
    #128117
    Mi a probléma ezzel???Nem is értem...

    Ha feladok 1 hirdetést hogy kisméretű tégla eladó.Ami ablak üveg betöréséhez alkalmas,még nem követek el bűnt,ha azt betöréshez használják!!
  • Moby
    #128116
    Amelyiken van optikai bement, és tud Dolby Digitalt (a standalone receiverek mindegyike tudja), azon menni fog sokcsatornán.
    Az xbox az optikai kimenetén vagy dolby digitalba(AC3) csomagoltan küldi ki az 5.1-et, vagy PCM-ben a sztereot. Hogy mit küldjön ki ezt te választod ki dashboard menüben.