176613
banner
  • Macccy
    #128115
    Hát nem is tudom, van róla rossz vélemény, dzsunka ez is persze ... De a nagyobb baj, hogy nem értek hozzá én és az elmúlt egy órában használt erősítőket nézegettem a neten és még így is vannak kétségeim. Például az nem tiszta, hogy amelyiken van ilyen Optikai kábel csati, az át is visz 6 csatornát, vagy csak 2 csatornás, ezt nem szokták részletezni, én meg nem értek hozzá ... (a TV/SAT felirat se magyaráz semmit)

    Lehet a végén veszek egy ilyen dzsunkát a dealextrémtől
    Hallgasd már meg a haveroddal és meséljétek el milyen, mit tud azért a 12 ropiért!?
  • Landor
    #128114
    pont tegnap láttam én is. vicc...
  • TaRka0107
    #128113
    Tudom milyen. Volt G25-öm:D
  • grebber
    #128112
    Azért ennyire nyilvánosan lehet hogy nem kéne,hogy a főoldalon legyen:

    LiteOn iHAS 224-19B DVD író - XBOX Játékokhoz !!!

    Bár lehet mivel a konzol a végét járja már a MS ajánlásával megy
  • Muttley
    #128111
    így, ahogy mondod :)
    ha tecc, a könyv verzió kötelező
    de csak a 2033
    a 2034 elég gyenge és kusza
  • Totti5
    #128110
    Újat nem mutatott. Várós.
  • blackfire001
    #128109
    na, ez egy Isten:D nem játszottam az előző résszel, de ez most nagyon megtetszett.. atomháború után a metró alagutakba menekültek az emberek?:S
  • DarkSector
    #128108
    Talán még annyit hogy a kombók jók lennének, de eléggé kényelmetlen az irányítás, 2-3 óra kell mire belejön a játékos.
  • DarkSector
    #128107
    a Part 1 az kibaszottigénytelen, amikor az utcán mászkálsz...:D
  • Totti5
    #128106
    Ronda?:))))
  • DarkSector
    #128105
    DMC demo röviden.

    Part 1 lófasz. Idétlen, és ronda.
    Part 2 a főbossz cool lett...

    Nemtudom a full játék milyen lesz de a demo alapján remélem végig Bossharc.
  • Totti5
    #128104
    Mondom mi történik.

    Nyomod a gázt jön a kanyar és fékezel, 1 kézzel fogod a kormányt, az FFB persze dolgozik, nyomod a kuplungot be, teszed vissza a fokozatokat ( mindeközben az autó mozog, te a féken állsz és közben már kanyarodsz ), majd gáz, és váltás felfele. Mindez pár sec alatt egy 150es féktávon, ami ráadásul lejt is sőt hajtű kanyar és 1esbe lehet csak venni és ha egy kicsit is rossz íven fordul az ember az autó nem fog tudni befordulni, mert 0a a hely.

  • Muttley
    #128103
    Metro Last Light - 13 perces gameplay

  • TaRka0107
    #128102
    Mi olyan nehéz a váltásba?
  • Waczkor
    #128101
    Mondjuk az is igaz...
  • Totti5
    #128100
    Far Cry 2 is jókat kapott aztán még is dög unalom volt.
  • Waczkor
    #128099
    Far Cry 3 jó értékeléseket kapott,egy próbát megér majd.
  • Totti5
    #128098
    H váltó, kb 50 kör szopás után:D és még mindig gyenge:( visszafordítót elszúrtam és csiga lassan estem be, de legalább megálltam és eltaláltam a 2-es és 1es fokozatot:D egyszerűen nem sikerült bevenni. Vagy a váltásra koncentráltam és a féket nem úgy nyomtam => egyenesen a falba, vagy nem találtam meg az 1est vagy... volt minden. Nem egyszerű na, de nagyon élvezetes!
  • szega96
    #128097
  • Landor
    #128096
    Bár ha jól gondolom 16gigás pendrájvokkal is meg tudom oldani, ugye?! :)
  • Landor
    #128095
    Akkor épp PC-n toltam az ipart és eladtam a HC xbox cuccaim. Azóta visszatértem az xboxra, de már közel sem olyan szinten játszok, így elég a 2.0ás füles is :)
  • blackfire001
    #128094
    miért cserélted le?
    ilyeneket találtam:
    LINK
    LINK2
    LINK3
  • DarkSector
    #128093
    Full kiment a fejemből.
    Megyek is kipróbálni. :)

    "Már kipróbálható a DmC: Devil May Cry"
  • Moby
    #128092
    Ez egy okos cucc
  • arty
    #128091
    gameshop korrekt

    gold live - ha multizni akarsz, akkor kell ez az előfizetés. 8e/év áron lehet venni, az a legolcsóbb!
  • arty
    #128090
    havernak pont tegnap rendeltem egy ilyet - pont egy genius 5.1 cucchoz :D (vett egy tévét és kell 5.1 is)
  • Moby
    #128089
    Szerintem folytassuk nyugodtan publikban, mert eléggé releváns a téma, és mivel nem először merül fel, még "közérdekű" is :)

    " Akkor ha jól értelek vehetek olyat is, ami a csipeszes (csavaros) megoldással fogadja az 5 hangfal vezetékét és az erősítős Sub-ot pedig egy hatodik (RCA) dugóra dugjam? "

    Igen. Neked valójában az a fontos, hogy legyen rajta optikai bemenet VAGY hdmi, amiről tud audiot leszedni (kaphatók olyanok is, amin van ugyan hdmi, de az csak kapcsol, hangot arról nem tud leszedni, pl. az enyém is ilyen).

    "YAMAHA RX-V550 van 45 ezres áron használt, a licit most 36 ezer ... Ez tud ilyet?"
    Igen.
  • Osi20
    #128088
    Sziasztok. Segítségeteket szeretnék kérni most akarok venni Xbox-szot. Mi véleményetek Gameshopról?Eltúdnátok mondani mi az 3 hónapos gold live elöfüzetés? Elöre köszönöm vàlaszt.
  • Moby
    #128087
    Keress az ízlésednek megfelelőt! :)
    Egyébként az a genius hogy sunnyogott be a házba? Namer az is ez a kategória erősen :D
  • Macccy
    #128086
    Mi a dzsunka szar az a "system fidelity"? Ilyet be nem engedek a házba!! Legyen inkább dupla ennyi forint és valami zenélős márka. Ki tudja, a jövőben lehet Audio Phil -re cserélem a nevem és jól jöhet az építéskor! :)
  • Macccy
    #128085

    Ne kínozz, én a Maszter Csíf hangját akarnám már megkagylózni a centerből! Nem kívánok sokat, de igazán!
    Meg az a baj, hogy emiatt a 2.1 kínlódás miatt kellett felhagynom az eredeti nyelvű filmnézéssel, mert az 5.1 -re kitalált filmekben mindenki csak suttog és a felrobbanó bomba mindig a legrosszabbkor jön!
  • Moby
    #128084
    15 forint?
    Jobbat azokhoz a hangszórókhoz nemigen érdemes.
  • Macccy
    #128083
    Nekem nyóc, végülis két eres vezeték mindegyik hangfalkához fut. Csak kéne egy ilyen egység az a lényeg no!
  • Moby
    #128082
    Amúgy meg óvatosan a surround rencerekkel :) Nekem a legdurvább élményem addig a ME3-ban volt, amikor a legyakott reaperrel beszélgettem. Annak olyan kurvajó hangja volt, hogy odatoltam a cuccnak. Na az olyat odabaszott, hogy majdnem kitolta az üveget az ablakkeretből :DDD
  • Moby
    #128081
    Miért kellene továbbadnia rca-n? Hamár receiver, miért nem AZ hajtja meg a hangsugárzókat?
    (és a sub meg mekapja a frekivágott subkimenetet rca-n, így a saját erősítője csak azt hajtja, ez így sokkal logikusabb lenne )
  • Macccy
    #128080
    Én mindenkit szeretnék zavarni a környezetemben, hadd ropogjon az a fegyver, robbanjon az a "nyúk" ahogy a hangmérnökölők megálmodták! De nem tudom és marhára zavar, hogy csak 2.1-ben hallgatom a Boxot!
    Moby te lehet tudod a megoldást, kéne egy olyan erősítő, amin van a box felől optikai bemenet és ki tud küldeni 6 csatorna hangot (nem a víz csobogását!) mondjuk RCA-n. Egy öreg, de jól szolgáló Genius 5.1 fadobozos készlettel zörgöm tele a 16 m2 szobát és arra kéne "ráfinomítani" a jelet.

    Tudsz esetleg ajánlani valamit? Felületesen néztem már Yamaha és tsa. erősítőket, de a feature lista meghökkentett és azt se tudtam megállapítani teljes bizonyossággal, hogy a száz csatlakozó közt melyik tud kiadni 6 csatorna erősítetlen (?) hangot külön.
  • Moby
    #128079
    Szállítással sincs 100$, mindenhez jó.
  • Landor
    #128078
    Nekem ilyenem volt.
    Most ilyenem van.
    Ez pont a két szélső érték. Ha találsz 25ért 5.1-est (vezetékesben talán létezik ilyen), akkor olyat vegyél, mert az tényleg dob az élményen! Egyébként én elvagyok a 2.0-al is. Talán abban jobb is a vezeték nélküli 5.1nél, hogy könnyebb.
  • Landor
    #128077
    nem az (nem lesz az) egyik sem
  • Moby
    #128076
    Régebben még létezett az "Xbox 360 Hard Drive Transfer Kit", nemtudom ez még létezik-e, amióta felhőbaszás vanik, illetve ez arra nem is jó, hogy temp helyre mentsd, de ezzel ott helyben tudtál migrálni boxról-boxra.