176613
banner
  • Muttley
    #128275
    nem tudom, h mondjam meeee haverok vagyunk :)
    te a hangfelismerő tárcsázás matt vettél smartphone-t??
    létezik olyan, ami tökéletesen felismeri, érti a magyar nyelvet
    azaz beordítod harsányan: JÓÓÓÓZSI!! és má híííja is :)
    mellesleg ez a funkció komoly kategóriában full-ciki már régóta
    de ha kell, hát kell :)
    12 éves technika, tökéletesen működik, olcsó is és törhetetlen
    parancsolj :)

  • Waczkor
    #128274
    Élvezetes,vannak pályák amiken szépen összehozhatók a dolgok,viszont sokszor rohadtul frusztráló hibák vannak.Volt olyan hogy úgy ütöttem le 4 embert hogy volt egy generátor,lekapcsoltam odajött megnézni az egyik,leütöttem és ezt egymás után 4x megcsináltam.És semmi gyanús nem volt benne az Ai-nak.
    A splinter cell első részében még azt is észrevették ha nyitva volt egy ajtó,vagy le volt kapcsolva a lámpa egy szobában.

    Itt olyanokat lehet csinálni,hogy átdobok egy rádiót az őr orra előtt és odamegy megnézni mi van.Azért ez 2012-ben egy ilyen lopakodós játékban kurva gáz.

    Viszont ez nem mindenkit borít ki ennyire,tehát bőven játszható és lehet élvezetes is.

  • orichalcos
    #128273
    7.5/10?

    Mert ezzel a pontozással egy jó játéknak kell lennie amiből valami hiányzik de még anélkül is élvezetes. Viszont ennek meg ellentmond amit írsz. :D
  • Waczkor
    #128272
    Hitman letudva,jó hosszú volt.
    Kopasz barátunk nem egy Sam Fisher se pusztakézzel se fegyverrel,story még elmenne,de a folyamatos káromkodások és gyenge szereplők miatt inkább ront a helyzeten.
    Irányítás nehézkes,néha baromi lassú tud lenni.Fegyverek erőtlenek és súlytalanok.
    Jó dolog hogy többféle módon lehet végezni a célpontokkal,de az ai-nak sokszor sikerül elrontania ezt is.AI ostoba,csal,semmi önálló gondolata nincs.Néha kénytelen vagy civilt ölni,ami persze pontlevonással jár,mert máshogy nem lehet továbbmenni.Egyébként nem tudom mire fel vonja le a pontokat.
    Álcaruházat jópofa,mondjuk vicces hogy szemből egyből mindenki felismer,hátulról ott a kopasz fejünkön a tetkó de az nem zavaró annyira.Sokszor kész mészárszéket lehet rendezni,mert amikor tizedik alkalommal kell újrakezdeni a pályát valami idiótaság miatt igencsak eldurran az ember agya.

    Nálam 7.5 pont.
  • TaRka0107
    #128271
    Ja, sehogy sem tudtam lelőni én sem. Pedig tudtam, hogy ott kempel, de valahogy gyorsabban bezoomolt.
  • DarkSector
    #128270
    1 célra van arra veszed....bla-bla-bla....:D
    pc-d van? :D
    az több célra van.
    Iszonyúan szubjektív vélemény.

    Ez kb olyan minthogy szerintem szar a Gyűrűk Ura.

    Mond el mi a gáz azzal ha én a telefonon használok xfire-skype-xboxlive-steamgifts-torrent meg ilyeneket?
    Miben lowság és értelmetlenség ez?

    Most válaszd már szét a normál telefonhasználatot a divat gyerekek szokásaitól amik csak magamutogatásnak vannak.
  • Tinman #128269
    Na pontosan emiatt sem játszok friss játékkal. Nézzék béta-teszternek 10-12.000 Ft-ért a k. anyjukat azt -.-
  • Mr Manson
    #128268
    Fasza ...
    Menuben megnézem 100%. Acsi nincs. :( Az ilyen bugot tudjak javitani vajon?
  • Harlekin
    #128267
    Ja semmi gond engem is nagyon frusztrált azok a (FRA) előtagú köcsögök.Amúgy megnéztem mind a 4 Gamer cardját az 1iknek volt 100 GS e a többinek kevesebb.Kicsit elgondolkodtató,hogy ugyan mitől ment nekik ennyire jól.Én is kiléptem utánad és átmentem máshova.Ott csináltam 28:7 es K/D et azokat meg hátulról le késelni se lehetett.Bazzze gyorsabban löt a sniperel mint ÉN az mp7 el volt fogy 4 en estünk össze.
  • davidka003
    #128266
    Unlock: Retrieve every page for one of Ben Franklin’s Almanacs.
    Ha ez megvan akkor bug. Írják, hogy bugosak az acsik.
  • TaRka0107
    #128265
    Harlekin: Bocs hogy BO2-ről olyan gyorsan lementem, csak felbaszta az agyam a sniperes rohadék:D
  • Mr Manson
    #128264
    AC3 blowin in the wind acsi:
    Nem értem. Megvan az összes levél. 100% mégsincs acsi. Mi lehet a gond?
  • gduck
    #128263
    OFF: Nekem az a bajom, hogy már alig gyártanak FLIP-ON telókat. Amikor még a média nem szajkózta az "okos telefon" szöveget, nekem már akkor Nokia 6260 volt (symbian, mindent tudott, sok AVI filmet néztem én azon :D ), sajnos tönkrement, azóta is visszasírom.

    UI: és természetesen C64 emulátor is volt rajta rengeteg játékkal :D
  • Moby
    #128262
    A következő (ha létezik ilyen) egy olyan készülék lesz, ami tud böngészni különösebb elvárások nélkül (csak mankó), emailezni rohadt profin, és telefonálni. Mindezt 1 feltöltéssel sok napig. Ha ilyen nincs, akkor marad a "telefonálni" rész.

    Dark:
    Kinektem sosem volt, de egyáltalán a konzolt ne keverd ide, az 1 céleszköz, arra az 1 célra veszed, azt tudja is, mást nem. De azt nem is kell.
    A szó amit keresel a notebookkal kapcsolatban, az IS. Ez a szó ezekben a nyüves szarokban nincs meg. Ezek tényleg csak erre a fasságokra jók, semmimásra. Mindezek mellett amire alapvetően használnám, arra meg már a legkevésbé sem jók, de legalábbis egyre rosszabbak (üzemidő, használhatóság, megbízhatóság, stb).
    Ezt a kurvaszar SGS2-t reggel vettem le a töltőről. 1x beszéltem Harlekinnel, és 1x megnéztem a leveleimet, amiközben csontrafagyott, és mostanra be nem áll a pofája, hogy tegyem töltőre. És hát ez mára teljesen általános.
    Ez csak szerintem egy kibaszott szánalmas vicc? (nem, nem kell válaszolni)
  • Totti5
    #128261
    Semmi baj nincs a menüvel, nagyjából minden ugyan ott van 5 éve, persze mindig változott a desing. Ami neked a bajod, hogy sok benne a tartalom, így el vagy veszve, de nem logikátlan és nincs össze vissza.
  • DarkSector
    #128260
    Mondja az aki vett kinect-et....:D
    vagy nincs kinect-ed?

    Amúgy ez semmilyen érdemi megszólalás, csak fújolsz, holott, ugyanezeket te is csinálod csak pc-n.
    vagy boxon.
  • arty
    #128259
    OFF:
    Párom most kapott új céges telót, eddig egy egy Sony X10 miniproja volt, merthogy egy telefon nelegyen már l*baszó nagy és a fizikai bill.t is bírta, meg a relative jó minőségű kamerát + szintén korrekt gyári fülest.

    Keci voltam, egy LG Optimus L9-et rendeltettem vele, hogyaznekimilyen jó lesz - persze rühelli :D Viszont ha vele vagyok és valahol unatkozunk, tudok (tudnék) rajta netezni, ez volt a szempont(om) :D A mai (okos)telefonok szvsz a telefonálni vágyóknak totál nem valók.
  • Moby
    #128258
    marhaságok unatkozó gyerekeknek - csekk
    randomszósölfasság - csekk
    hoztál új baromságot is, ami kimaradt: kibaszottvicces FILMNÉZÉS egérmozin - csekk
    zéró produktív/kreatív/értelmes tevékenység - csekk

    Köszike, csípem, mikor besegítesz, és nem kell feleslegesen koptatnom a keyboardom
  • DarkSector
    #128257
    Meg vagyok én.
    Torrent-skype-xbox live- xfire- steamgifts
    Játékok (nem madárcsúzli), film, zene, stb.

    Hahaha. :D
  • DarkSector
    #128256
    Az én elmémben. :P
  • Seth
    #128255
    Nem, Fifa 13. Előzőeknek a közelébe sem értem, szóval felőlem lehet ugyanolyan :D , egy laikusnak borzalmas
  • Moby
    #128254
    Egyébként igazad van, "sajnos" én ezekből semmit nem tudok kihasználni.
    Vélhetően ezért is rajongok ezek az eszközök iránt :D
  • Moby
    #128253
    Egy alig használható marhaság, főleg unatkozó gyerekeknek meg faszbúk/randomszósöl drogosoknak + madárcsúzli.
    Szójjá ha valamit kihagytam
  • Harlekin
    #128252
    igen ÉS??Hogy függ ez össze azzal hogy 1 rém 1szerű dolgot meg nem?
  • DarkSector
    #128251
    De tud millio mást amit a régi nem. :D
  • blackfire001
    #128250
    véletlenül nem PES volt? a FIFA a kedvenc játékom, és kb ugyan olyan a menüje mint évekkel ezelőtt. ennél egyszerűbb szinte nem is lehetne. a PES-ben viszont nehéz eligazodni.
  • Seth
    #128249
    Most voltam egy ismerősnél, megvette a Fifa 13-mat, mondja játszunk egyet.
    Utálom a focit, de mondom nem akarom megbántani,majd elpöckölgetem vele a labdát. De nem is ez a lényeg, hanem ,hogy micsoda szar menüje van ennek a játéknak, negyed órába telt mire vmi értelmes meccset el tudtunk indítani :D Borzalom a sok megnyíló ablak,meg csúszka meg a zene. Fika OFF
  • Harlekin
    #128248
    Nem fogok mást venni,mert ha nagyon nem tetszik a dolog akkor bebaszom a szekrény aljába azt ott rohad.Használom tovább a HTC-t.De azért maradjunk annyiba,ha már 1 rohadt OKOS telefonról beszélünk mind 1 az hogy samu v. szifon akkor már NE NEKEM keljen hozzá alkalmazkodnom,hanem fordítva...
  • Harlekin
    #128247
    Kihasználnám,ha tudná azt amit egy 4 évvel ez előtti alapból tudott rém 1szerüen.Sőt a sokkal régebbiek is!Ez ami most van az meg a totál értelmetlen túlbonyolított faszság.
  • Harlekin
    #128246
    Nem de azért Én mást igen.
  • Macccy
    #128245
    Jóvanjóó ... Megint kezdünk elkanyarodni ...

    Harli: Vegyél valami Vertu-t mert azok biztos nem tudnak semmi okostelefonságot, talán akkor hangtárcsázni még tudnak. Vagy Nokia 3310-et, utoljára a mai Siri előtt asszem azon próbáltam hangos tárcsázást, bár akkor is csak próbaképpen.

    hitman090: A közösség nevében is kösz az adományt! :)
  • piamania
    #128244
    Sziasztok!
    AC3-mal kapcsolatban lenne kérdésem.A térképen jelezte,hogy van egy kincses láda, oda is megyek, elkezdem feltörni, ahogy kell, de nem nyílik ki a láda, visszaugrik a zár.Többször is próbálgattam egymás után, de nem sikerült.Hogy kéne felnyitni a későbbiek folyamán?
  • DarkSector
    #128243
    Nem szar, max aki nem tudja kihasználni annak szar.
  • DarkSector
    #128242
    Minek neked telefon?
    Egyeltalán kiváncsi rád valaki? Szóktak hívni?
  • Moby
    #128241
    Mondtam, hogy az összes okosmarokgeci egy fos. Gánydroidostól, szifonostól, mindenestől. Egy kibaszott rossz vicc az egész.
    Szótam, mielőtt belevágtál.
  • hitman090
    #128240
    Sziasztok!

    Azért írok ide mert voltam kint Play It en és kezembe nyomtak ilyen xboxos live gold kártyát ami 48 óra játékra jogosít de nekem nincs xboxom szóval felajánlanám valakinek 3db van ebböl azt Xbox LIVE Gold 48 órás próbaidőszak kártyából akinek kell az dobjon egy PM-t nekem az első három embernek elküldöm a ( vagy képet a kártyáról hátulján van egy kód) kódot amivel beaktiválhatja a profilját.

  • Harlekin
    #128239
    Ez nincs a vakulással összefüggésbe,hogy 1 rém 1szerü alkalmazást ami iszonyat kényelmes használsz.4 Éve így használom a telefont... Én kinőttem abból mint a sok pöcs,hogy 3 percig hagyja csörögni a bunkofont,hogy mindenki jól lássa milyen van neki.A telefonálásnál is jó hangosra van állítva a gombnyomás hogy arra is odafigyeljenek...
    Nekem tökéletesen megfelel az hogy a zsebem mélyén biztonságos helyen ott figyel a készülék és a fülemen 1 diszkrét eszközt hordok amin nyomok 1 gombot azonnal amikor hívást kapok,vagy ha hivást kezdeményezek és halkan mondok 1 szót!
    Tehát ennyi 1 gomb nyomás ezt hiányolom.A munkámat is tökéletesen tudom végezni,hisz szabad mind 2 kezem és lehetne sorolni napestig miért is jó ez így...
    Most jelenleg addig jutottam vele,hogy hosszan nyomom a headsett gombot
    Azonnal átvált hang tárcsázásra,de a hangot nem a headsetten akarja begyűjteni,hanem a kedves asszisztens elmondja a zsebembe,hogy mit szeretnék ÉN elmondom,Ő meg is érti mostmár (még a kabát zsebembe is) és indítja a hívást és kiteszi a headsettre.De pont az történik amit gyűlölök,hogy nekem ne pofázzon a zsebem ne figyeljen oda hogy 1 nővel a zsebembe beszélgetek hangosan....
  • Harlekin
    #128238
    Ennyi!
  • Moby
    #128237
    Na neki nem ez a lényeg. Asszisztensekből 12 egy tucat.
    Hanem hogy mindez menjen egyetlen gombnyomással a kékfog headseten.
  • Macccy
    #128236
    OFF
    Dobd ki és vegyél iPhone -t, like a man! :)

    Na ... Nem akarok hülyeséget mondani na, de most kipróbáltam a Siri -t (amit ma divat fikázni) ... Ugye "ő" a személyi asszisztens az iPhone 4s óta. Bemondtam neki, hogy "call Wégner Ricsi" és bár ez online kapcsolattal fejti vissza a mondókát, de úgy 2 másodperc múlva tárcsázni is kezdett. Mondom nem szoktam használni, mert én még nem vakútam' meg az LCD-től és tudok kézzel tárcsázni :)) ... de fejlesztik folyamatosan és úgy tűnik a klotyó viszhangja (mi az ti nem szoktatok sz*rás közben netezni??), a fura név és a gyenge kiejtésem se akadályozta meg abban, hogy tárcsázzon! Csak mondom, kis mobilnet kell hozzá!!