176613
banner
  • Micsu
    #128315
    ja, mivel riválisok meg a két legnagyobb paraszt csapat, ez megy amúgy a pc vs konzol fronton
    nekem van pcm meg konzolom is mégsem köpök a levegőbe majd aláállok
  • vg
    #128314
    Szerinted mi történik ha bemész Fradi drukkerek közé és kiabálod, hogy hurrá Újpest? Pofán vágnak.
  • Micsu
    #128313
    ez nem igaz, idén most írok ide először, pedig hetente benézek ide

    sztem totti is megerősítheti hogy annyira nem marjuk egymást mint rég

    normális hangnemben beszélgettünk, majd ha a házigazda megkér hogy lépjek akkor lépek
  • Totti5
    #128312
    Kickstarterre visszatérünk majd ha kijöttek a játékok! Egyenlőre az egyetlenre amire befizettem a CARS harmatgyenge, pedig ezt bétaalfa tesztelhetem és nem látatlanba megy.
  • Waczkor
    #128311
    Nem akarsz visszamenni pc-s topikba a tottiüldözéseddel?
    Épp elég ott olvasni hogy azonnal ugrassz mindenre amit mond,nem kell még egy ilyen topik:)
  • Micsu
    #128310
    nagy bánatomra páran warez topikot csináltak abból is :S
  • Micsu
    #128309
    ""kickstarter, mmo"
    muhahahahahahahahahahahaha'"

    attól még hogy nem érdekel téged az mmo,kb a legnagyobb bevételi forrás, lesöpörve az összes halo meg cod részt a porondról csak megsúgom halkan, engem se érdekel de nem muhhahazok meg nem hagyom figyelmen kívül
    attól még hogy te nem birod felfogni a kickstartert nagyon jó kezdeményezés (nem csak tahóparaszt micsu szerint hanem a két kedvenc kiadód szerint is), persze te majd erre csak pár év múlva jössz rá mint minden másra, főleg ha majd a bándzsi ott fog kunyerálni lóvét, nem kell erre se sokat várni

    sztem légy kicsit nyitottabb totyi mert a való életben csőlátással nem fogod sokra vinni :P
  • Totti5
    #128308
    Leáld topiknak pedig már leáldozott, sikerült kinyírnia pár embernek.
  • Micsu
    #128307
    nem volt szándékom flamet indítani csak Totti igen túlzó megnyilvánulását nem tudtam figyelmen kívül hagyni, jah és mivan akkor ha ez x360 topik? nem látom sehol hogy csak 360 tulajok írhatnak ide, sry ha megzavart a jelenlétem
  • Totti5
    #128306
    "amúgy tényleg nem jó semmire csak indie játékokra"

    Arra jó, vettem is Steamra a napokban párat. Azokhoz nem kell gémerPC. Elfut telefonon is szint. ( bár a Skydrift kellően szar )


    "legnagyobb multi bázis"
    Mitől nagyobb és miben érződik mint a Live esetén? boxon nem találok COD szervert?:)

    "steam(liveal egy mondatban említeni se szabad)"
    Miért nem?

    "kickstarter, mmo"
    muhahahahahahahahahahahaha

    "muliplatform játékok legjobb minőségben"
    Már ha van hozzá minimum 200 ezres géped és szerencséd van az ATI vs Nvidia fronton meg nincs júzer error, meg nem fosport meg meg...


    "aaa excl címek több mint 360ra"
    Az biza, rengeteg van!

    "de nem csak pár dologra használható"
    Ha játszani akarok mindent kizárva, akkor nem azon fogok agyalni miközben indítom az AC3at boxon, hogy a fene vinné el, excelben de jó lenne függvényeket irogatni!
  • vg
    #128305
    Jó,ok. Játsszál pc-n. :) Ez itt xbox topic, érted? (facepalm)
  • Micsu
    #128304
    egyébként meg a leáld topikban levezettem, évi több akciós és 1st day játékkal már nem akkora nagy a kül a 2 platform között
  • Micsu
    #128303
    ezt ne nálam reklamáld meg, sztem én a nettel többet szívtam mint te, a tv absz nem érdekel :P
  • Micsu
    #128302
    sztem én nem hülyéztem meg legaljáztam senkit, Totti tette, én mindig azt mondtam hogy a box jó aranyközépút, de isteni magasságokba emelni is nagy fail szvsz
  • vg
    #128301
    Te Micsu. Lehetne itt vitatkozni azzal, hogy ki a hülye. Az aki évi 100.000 forintot tol gépfejlesztésbe(hint: nem sok ilyen magyar van, sőt egyre kevesebb), vagy aki egyszeri gép kiadással + havi 700 forintért játszik évekig totál jó minőségben?
  • TaRka0107
    #128300
    IPTV-vel volt 25mb. Lehet akkor csak itt Mezőkövesden nem lehet 25mb-ot IPTV-hez. Nekünk is ez van. 3. rúterrel is, hogy megszakad a net, megáll a kép.
  • Waczkor
    #128299
    Nem a 47-es káromkodik,hanem a többi kemény arc.Olyan ügyetlenre jönnek ki ezek a párbeszédek,ac3-at nem játszottam,itt van 4 nehézség,sokszor 15x újrakezdesz egy pályát pedig csak egy kis pályáról van szó,van még a másik mód,ahol más játékosok által kreált szituációkat kell megoldani.Van pontrendszer,tehát mindig lehet javítani és jócskán kitolják a játékidőt.Story önmagában is elég hosszú,pláne ha nehezebb szinten viszed,elsőre nem érdemes a legnehezebben kezdeni,mert akkor nem mutatja meg az alapokat.

    Nézd meg a reviewkat,ha már kitoltad az act és nem kell akkor simán jó szerintem ha elcseréled.
  • orichalcos
    #128298
    Rosszul linkeltem bocs.

    1óra 37percnél van az érdekes dolog...
  • orichalcos
    #128297


    1óra 37percnél van az érdekes dolog...
  • Totti5
    #128296
    Már miért ne tudná. Most is az van. Szar Thómról váltottunk Invitelre. ( állandóan megállt a TVk képe, volt hogy a net szakadt random. Ha 5ször nem hívtuk fel, akkor egyszer sem... most hogy bementem lemondani, számon lett kérve hogy miért akarom ( nem mint ha köze lenne hozzá ). Mondom csak, na de akkor is nagyon kíváncsi volt... akkor jó, azért mert egy hulladék szemét. Erre én voltam a fasz hogy miért nem cseréltettem ki a rútert. Az mellékes hogy 5ször hívtam őket, de ez fel sem merült a részükről. Velem ne szórakozzanak.

    Amúgy 25 megás net volt 5megás feltöltéssel. 3 db set top boxal.

    Most az invitel szintén 25 mega ( speedtest szerint mist 23,8 ) és szintén 5 megás feltöltéssel ( ami stimmel ), szintén 3 TVre, és HD adásokkal.

    A halál faszán Esztergomban Budapestől 40 percnyire.
  • Totti5
    #128295
    45 kilométerre arrébb már nem?
  • orichalcos
    #128294
    Úgy tudtam hogy valaki betolja ezt. :D
  • Micsu
    #128293
    "PC senkit nem érdekel, legalja platform"

    aláírásom fényében érdekes kijelentés :D megvan az új aláírásom :D érdemes volt benézni ide, jövök gyakrabban, azért a leáld topikban is nyomhatnád így

    amúgy tényleg nem jó semmire csak indie játékokra, legnagyobb multi bázis és ingyenes!, steam,(liveal egy mondatban említeni se szabad), kickstarter, mmo, muliplatform játékok legjobb minőségben, aaa excl címek több mint 360ra bár sajnos halo nincs rá :((((((, olcsóbb warez fura hogy ez téged nem érdekel, jah és minden más 1 helyen bár nem is a legolcsóbb de nem csak pár dologra használható


  • Macccy
    #128292
    .... Arról meg nem is beszélve, hogy Alan Wake -et nem teszünk a 10-es lista végére!! :D

    Totti: Hagyd má, hooolvanez az Esztergom, világvége a Rícs bolygón, jóhogy nincs net! :D

    http://halo.wikia.com/wiki/Ezhtergom
  • Micsu
    #128291
    ezek lehet alap dolgok....pesten
  • TaRka0107
    #128290
    IPTV se tudja a 25 mb-ot. Múltkor volt kint a szerelő és ő mondta, mert 3-adjára cserélt rútert, meg először beltérit. Azt mondta viszont, hogy az 5mb helyett 10mb lesz, ami fel lesz húzva 12 -re az iptv miatt. Ez az 5mb alapból 9re van felhúzva, de szart se érek vele, mert 650kb/s-el tölt le, rúter csere előtt meg 950-el.
  • vg
    #128289
    Előveszem a Harry Potter pálcám, és varázsolok neked egyet. Jó?
  • Totti5
    #128288
    Mondom az igényeimet ami teljesen átlagos.

    Minimum 25 megás net ( stabil 3mb/sec letöltési sebesség és stabil 0,5mb/sec feltöltési sebesség )
    IPTV, HD felbontáson az összes sportcsatorna

    Semmi extra tehát. Alap dolgok.

  • vg
    #128287
    Játékra az is elég
  • Totti5
    #128286
    Az milyen dúrva már hogy Esztegom belvárosában, totál a közepén a sétálótéren, ahol a hivatalok vannak és MINDEN, ma közölték velem az Invitelnél és a DIGI-él, hogy NINCS KIÉPÍTVE és max 5 megás netet tudnak adni, digitális TVt és 25 megás netet nem.

    2012 van basszák meg... még egy lehetőség van, a fostalicska Thóm amitől most szabadultak a szüleim. Ha az sincs kiépítve, akkor nem lesz netem meg HD adásom?
  • Totti5
    #128285
    PC senkit nem érdekel, legalja platform, pár indie és ex játékra jó, másra csak szopás van vele / nincs rá semmi. PS3 vs Xbox 360. Ami nincs PS3ra az 360 ex. Mass Effect már van, FOSPORTBAN, hulladék FPSel = játszhatatlan.

    Amúgy meg mivel azzal indított, hogy PC vagy konzol, feltételezem hogy nincs 200 ezres gémer PCje.
  • davidka003
    #128284
    Jatekaim.hu-ra felraktam egy játékot.
    Csávó írt:

    "Szia!Már küldheted is ennyiért.Ha jó úgy neked,hogy megadom a címem elüldöd a játékot,majd utána utalom a pénzt.Én csak így üzletelek!"

    lolol
    én csak így üzletelek? Ki a faszomnak hiszi ez magát?
  • The Protector
    #128283
    Hát a videó készítője nagyon el van tévedve.Exclusive az ami csak az adott konzolon van.Kapásból olyannal indít ami van pc-n is majd rögtön olyannal folytatja ami van mind3 hardverre és utána 1-2 kivétellel megint csak folytatja a melléfogást.A videó meg 2012.04.havi szóval az sem lehet h régi a videó és azóta változtattak a megjelenéseken vagy közben kijött pc-re.
    Most csak a videót kritizáltam nem a jószándékodat.
  • Totti5
    #128282
  • bluesfool
    #128281
    Sziasztok,

    Van egy ismerősöm, aki szeretne venni egy xbox 360-at, már hosszú éve akarna venni , de mindig csak halasztja. És már lassan ittvan az új xbox , szerintetek még érdemes lenne vennie . Talán jobban járna venne egy xboxot, mint egy méregdrága gépet. Amikor szóba kerül ez a téma melyik a jobb a gép vagy az xbox, akkor nem jutunk döntésre. Tudna valaki olyan érveket irni ami xbox mellett van, akik itt vannak az fórumon biztos hogy tapasztaltabb boxosok, én még kezdő vagyok. Előre is köszönöm
  • Mr Manson
    #128280
    AC3 XBOX:
    UPLAY: ALMANACS COMPLETED 100 %
    ... és nem kaptam acsit. Írta valaki lehet bug, de nem futott valaki hasonlóba?
  • Harlekin
    #128279
    Jajajaja láttam,hogy van geci ez tényleg kész....
    Nevetség ez az egész..
    De ma szerintem,ha megérkeznek a kamionok akkor nem a headsettel fogok nekik szólni a targibó,vagy az irodából hanem nyomok 1 fingást,de van ebből több fajta is ahogy nézem választék az van bőven a fingásra,de a normális 1szerű telefonkezelésre amire hivatott arra alkalmatlan a telefon.Végül is mind 1 rakat szar,ha már szar legalább fingani tud...
  • Harlekin
    #128278
    Nem ez miatt vettem nyílván de 8 lve így használom a készüléket,ha más miatt nem is a MUNKÁM megköveteli.És nem is akarok erről tényleg többet beszélni,mert nekem akinek ez fontos immár 8 éve,hogy meló közbe csak 1 pillanatra keljen kizökkennem a munkavégzésből,hogy a munkám miatt elérjek valakit 1 hanghívással erre ez nem képes.De mondok most 1 sokkal jobbat képes,mert ez a gyökér telefon a hozzá kapott HÓFEHÉR(rajos fos)vezetékes 1.70 FT os vezetékes headsettel tökéletesen kezeli a Marketről leszedett 600 FT os progit ami kimondottan a hozzárendelt hang hívásokat kezeli.Csak a gyökér samsung miatt a saját asszisztens baromsága miatt képtelen kezelni a Bluetoothos headsettet,mert nem engedi a hozzá férést se a samsung wep 460 se a plantronc 520 w.eszközömnek.Csak azt akarja indítani ismét csak a rajozás ,mert mekkora dolog már ez hogy beszélgetsz a telefonodal.Ahelyett,hogy ez a gyökér engedné,hogy azzal és úgy beszéljek ahogy akarok....HISZ 1 nyomorult telefon...
    De más miatt is nem csak ez miatt,ha már itt tartunk szükséges a net bankomat percre pontosan elérnem erre kiváló ,szükséges az ebayes dolgaimat is hamar elérni +torrent kezelés,a lakás riasztó kezelése és figyelése is fontos.Tehát van 100 olyan ami miatt jó döntés volt a HTC csere..Viszont ezeket az is tudta,de már elég nehézkesen.De azzal legalább telefonálni is lehetett úgy ahogy akartam.
  • The Protector
    #128277
    KB milyen hosszú a game?Egy AC3-at megéri elcserélni rá?Sok a balesetnek álcázható gyilkolás?KI káromkodik?Remélem nem a 47-es mert nem egy bőbeszédű emberke és minden helyzetben nyugodt.
  • Moby
    #128276
    mellesleg ez a funkció komoly kategóriában full-ciki már régóta
    Jaja, azóta felváltotta a fingóapp. LOL.
    Mikor lett ciki? Amikor kiderült, hogy már erre sem jók?