176613
banner
  • Mr Manson
    #128235
    AC3: ezekkel a triggerekkel mit kell pontosan csinalni az ACSIhoz?
  • Harlekin
    #128234
    OFF!!!!

    Mert ITT mindig annyi okos ember van.

    Okos telefon nesze!!!

    Minden nagyon jó de....
    Mindig van de!
    Én csak és kizárólag handsfree eszközt használtam eddig a telefonáláshoz.(a fülemhez nőtt a bluetoothos headsett)
    Most is ezt szeretném,mert felesleges tapizni a készüléket,ha ez megoldható(lenne).
    A metódus ugye a következő gomb hosszan nyom headsett pityen nevet bemond és hív!Na ez itt nem lehetséges,mert nagyon okos módon benne van a készülékbe ez a samsung hangvezérlő rendszer (vlingo).Amit képtelenség magyar beszéddel használni.(hiába mondom hogy"call" kol jános fogalma sincs mit akarok...(a kol-t érti ,mert átvált a névlistára csak a névvel nem tud mit kezdeni)
    Megvettem marketről a voice speed dialt amihez hasonló volt az elöző win telon és tökéletesen működött.Ott adtam 1 hangmintát a névhez és ennyi
    Itt viszont akár mit csinálok akár,hogy próbálok megszabadulni a samsung féle hangfelismerőtől mindig az próbál indulni.
    Most a másik csak úgy működik hogy telefon elővesz alkalmazás indit nevet bemond és hív.Tehát adtam a szarnak 1 pofont...
    Mobyval tegnap 1 órát agyaltunk mit lehetne tenni!!!
    Most beszéltem a T-mobilos UFsz-el hátha.10 perc után közölte ez nem lehetséges adott 1 samsung elérhetőséget,hogy ott vessem fel ezt a problémát...LOÁLLLL

    Ötlet esetleg

    Jelen pillanatba nekem 1 van hogy a contact listámon szereplő 214 elérhetőséget elküldőm átkeresztelkedni "john és susane és hasonló nevekre plusz a cégekről akik benne vannak kerékpárbolt-ról vagy motortekercselő-ről nem is beszélve.

    ON!
  • Tinman #128233
    Na most akkor WTF?

    Tényleg a fos GLS vitte ki? Nem az UPS?

    Sajnálom, hogy az alapszabályt nem mondtam neked:

    Kizárólag olyan helyre kérj futár által kiközvetített pakkot, ahol 0-24 van ott valaki!
    Én ehhez betegesen ragaszkodom!
    Ezért szoktam melóhelyre vagy akár rokonhoz kérni...
  • Totti5
    #128232
    1-2 grafikai bugon semmi baj nem volt vele eddig. Bár a héten max 1 órát ha játszottam vele. Ma is megcsináltam egy küldetést, aztán már szereltem is vissza a kormányt és csapattam:D
  • TaRka0107
    #128231
    Én is. Nálam most BO2 megy multiba:)
  • heady
    #128230
    Felvettelek, nalam foleg a FIFA megy :)
  • TaRka0107
    #128229
    Fektetve.
  • arty
    #128228
    alakul :)
    látványos javulás van? vagy nálad amúgy se bugzott?
  • Landor
    #128227
    akkor most mi ez a bBeco? :)
  • Harlekin
    #128226
    Több dolog is a fektetés mellett szól...
  • Seth
    #128225
    Mindegy,ahogyan neked tetszik. A lényeg hogy körülötte legyen hely a szellőzés miatt
  • Osi20
    #128224
    Sziasztok. Tegnap rendeltem meg életem elsö Xboxomat. Olyan kérdésen lenne hogyan tárolja állitva vagy fekve?Elöre is köszönöm választ.
  • Harlekin
    #128223
    csak nekem tünt fel hogy cod BO2 be a motelos rész 95% ba ugyan az mint a L4D 2 be a motelos survival rész!?
  • Harlekin
    #128222
    Beírtam ide és 1-böl felvette bazzze

  • Totti5
    #128221
    10 megás peccset szedett le az AC3 az imént.
  • Macccy
    #128220
    Jóvanjóvan, kösz ... 9 előtt biztosan nem érek haza, de azért csak összehozzuk, ha ma nem akkor holnap. Végig kell már verni azt a dzsungelt!
  • baca01
    #128219
    Sziasztok!

    Aki tolja Live-on az alábbi játékokat, vegyen fel barátnak és multizhatunk :)
    GTA IV, FIFA 13, Forza Horizon, CoD Black Ops2.

    gamertagom: Bela Birkas HUN

    Leginkább a FIFA-t és COD-ot tolom. :-)

  • orichalcos
    #128218
    Öreganyámnál voltam, most láttam üzidet. Persze jövök, látsz majd live-on gyere be party-ba vagy írj rám...
  • Macccy
    #128217
    Moby! Vegyél teis Samsung Galaxy Advance -t mee' nem hallod, hogy hív váázzeee! Tiszta roki lesz már ez a topic, az egyik megvakult mer másfél centiről játssza a snipert, a másik meg nem hall mióta ébresztőjelet tolt egy nagyonnagyonnagy mélynyomónak!
  • Harlekin
    #128216
    veddddd fel azt a kurva telefonod....
  • Moby
    #128215
    Hát akkó nagyon nem kő csodákozni, ha pattan :)
  • arty
    #128214
    én fixre bekapcsolva használom, ráadásul előbb kapcsolom be a subot, mint az erősítőt (és vonali kimeneten megy)
    sajna automata módban néha lekapcsolt - pl amikor negyed órán át nem kap "hangot", aztán vissza, ez elég zavaró volt
  • Moby
    #128213
    Ez jópár új, de belépőszíntű cuccban is így van sajnos.
  • Moby
    #128212
    Ha a sub a vonalkimeneten "pattan" az normális. Az aktív subok nagyrésze úgy működik, hogy ha van jel a vonalon akkor feléled, ha nincs, akkor elmegy csicsikálni. A bekapcsoláskori pattanás ott ez "normális", az "ébresztőjel", de ezt hivatalosan nem kellene hallanod.
    Ha a végfoki subkimenet pattog, az viszont nem oké.
  • arty
    #128211
    pontosan erre van a hdmi :)
    arra figyelj, h a régebbi modellek közt volt olyan, ami csak HDMI switchelést tudott, hangot nem dekodolta a kábelről!

    ha újat veszel, ott szvsz ez a veszély már nem áll fenn (meg talán a pár éves modelleknél se, de utána kell nézni)
  • Macccy
    #128210
    Igen nos nem mondtam, hogy a feladat veszélytelen! A pina nagy úr ezzel vigyázni kell!

    MÁS: Ezeken a mai ht erősítőkön (aka. Reciever) már van HDMI is?? És ezek a HDMI-k tudnak olyat, hogy optikai kábel helyett 1 HDMI belemegy az XBOX-ból és 1 HDMI kigyün belőle az meg megy a TV -be és jóccakát? 5.1 csillió millió surround átmegy rajta? Vagy nem?
  • Harlekin
    #128209
    Ismerem...és ő is engem szal..ezzel nem tudnám megetetni.. nem járnék jól az biztos.1 hét nuku p..a csak ima

    Amúgy nem nagyon sok volt hanem baszott sok pffff az a szerencse ,hogy voltak olyanok akiknek a mája helyén már csak szivacs volt
  • Macccy
    #128208
    Szerkesztés > Kijelölés - Összes kijelölése > Törlés

    "Drágám, ez a szarkupac android ez nem letörölte az összes régi sms -edet?!! Hogy mi az az android? Hát ezz!"

    Ennyi és már mehetsz is játszani!
  • Macccy
    #128207
    Az nagyon sok liter, nem csoda ha másfél centiről támasztod a BRAVIA -t!!
    Időhiány meg dettó, bár most kell nekem az erősítés, anélkül neki se állok boxozni, mert az idegszétbasz ha megint megpusztul egy Marine is ...

    Oriic!! Mondd, hogy olvastad a segélykiáltásomat! De más is jöhet HALO4 -ezni!
  • Harlekin
    #128206
    Amúgy rájöttem,hogy nem kellett volna asszonynak új teló,mert ameddig az enyémet 1 óra alatt testre szabtam és minden fasza.Az övén ott tartok hogy valahogy próbálom a 1756 ba télapótól kapott smseket felrakni a régiről az újra,hogy minek azt kurvára nem tudom ő se de kell...
    És akkor mind ez nem elég még rátévedt a marketre és leszedte a legyen ön is milliomost na most bombáz a kérdésekkel

    Felvenni még neki az előbb nem sikerült ezért be szartam a röhögéstől.Rányom oldalra húz valahogy nem jött össze neki
  • Harlekin
    #128205
    Most látom Én is hogy faszságot írtam.Csak basztatom itt a kurva telefonokat meg nézem sg-t plusz szedem a gamákat,mert 1 hete azt se néztem és még boxoznom is kellene kicsit :-D Totál idő hiányba szenvedek meg kép zavarba ráadásul tegnap céges KERTI party volt baszott hideg így elfogyott kb 100 üveg lekvárnyi gyümölcsből lepárolt nedű meg 18 liter forralt bor.Voltunk 15 en szal......Nézzétek ezt most el
  • Macccy
    #128204
    Látom te elkaptad ... áááhh mindegy, gyerekes poén volt ...
  • arty
    #128203
    szemem nem fáj, de hogy romlik az fix (napi ~12 óra a háttérfényes lcdk előtt megteszi hatását). dioptriában ez még nem látszik, de gyanítom h előbb utóbb fog :(
  • szega96
    #128202
  • szega96
    #128201
    3.3 centiről én még a 15" nál se látom a plafont
  • Harlekin
    #128200
    Azt írtam hogy csak a kijelzőt látom nem azt,hogy totál mindent,de lényegesen részletesebben azt amire épp fókuszálok.3.3 ről a falat is látom meg a plafont is a perifériába szal....
  • Macccy
    #128199
    Kiccsit durva szemlencséd lehet, hogy 1.24 centiméterről belátod mind a 40 collt!!!

    Amúgy totál értem miről beszélsz így a távoli célpontokkal kapcsolatban, ezért szoktam 2,5 méterről inkább közelebb, úgy 1,8 méterre ülni sokszor ... de annál közelebb engem már zavar. Nem is tudom milyen lehet 1.24 centiről ... huhh
  • Harlekin
    #128198
    Én is mert 4 Éve "most lemértem" 1.24 centire van az arcom a 40" tól van hogy napi 10-12 órát.Ha a kanapéra ülök akkor 3.30 ra vagyok,de úgy képtelen vagyok pl fpsbe a távoli célokat azonnal azonosítani.Elvész valahogy mert túl kicsi minden.Így meg ebből a távolságból csak a kijelzőt látom.És így tökéletes tehát a tudósok bekaphatják...
  • Macccy
    #128197
    meg
  • Moby
    #128196
    Szóhattá volna előbb is, én egy 32-es tv-t(ue32d6500) használok monitornak melóban mostanság.
    Ezek szerint mostanra már megvakútam