176613
banner
  • w77d
    #129436
    az szép... honnan vásároltad a cuccost?
  • izirajder197366
    #129435
    és az mért van h én csomagban vettem a boxot kinectel +3 játék amibol 2-t CD-n adtak és a 3.-hoz nem CD-t adtak hanem ilyen papirt :D amire rá van irva h le lehet tolteni az egész játékot ha azt a kódot ami van rajta be irom akk azt irja ki h ez az ajánlat nem érvényes az ön területére :/ ?
  • w77d
    #129434
    az lesz
  • davidka003
    #129433
    Addig nyomd ami lejött.
  • w77d
    #129432
    nekem is sikerült, 4 epizódot már le is húztam, az utolsó viszont kegyetlen lassan csordogál..
  • Tinman #129431
    Végre sikerült!

    5. epizód vételekor 3x kiakadt ez a szar :-/

    Viszont.

    Ez az Episode 1 ugye? -----> The Walking Dead Arcade-játék

    Mert ezeket értem:
    Episode 5: "No Time Left" Játékbővítmény 2012.12.28.
    Episode 4: "Around Every Corner" Játékbővítmény 2012.12.28.
    Episode 3: "Long Road Ahead" Játékbővítmény 2012.12.28.
    Episode 2: "Starved For Help" Játékbővítmény 2012.12.28.
  • davidka003
    #129430
    Ez a híres 2x2 LED-es hiba. :D
    Mondjuk engem zavar, hogy még vagy 5 órán keresztül villog mire lemerül.
    Francért nem lehet kikapcsolni vagy beállítani, hogy mondjuk ne percenként jelezze hanem 15 percenként.
    A másik amit nem értek, hogy miért nincs magyar nyelv? Tudok angolul de logikátlan, hogy nem tudnak csinálni egy language fájlt.
  • w77d
    #129429
    ha piros lesz a kör, na az komoly hiba, addig minden más lófasz XD
  • izirajder197366
    #129428
    ja azt hittem vlmi komoly már megijedtem :D köszi :D
  • w77d
    #129427
    fogy az elem a kontrollerből..
  • w77d
    #129426
    na most úgy néz ki megint jó!
  • izirajder197366
    #129425
    Az miért van h a kontrolleren a zöld fénycsikok körbe körbe szaladgálnak ?? :D
  • tbs1001
    #129424
    Höhö, beXeltem mind a 4et az előbb. :DDD
  • Tinman #129423
    Én arra gondoltam, hogy az analóg faxomat húzogathatják bele az inputjukba, de a te verziód is akceptálható mindenképpen.
  • w77d
    #129422
    még mindig halottak a szerverek... most már elmennek az anyukájukba...
  • Tinman #129421
    Egyetértek... sajna hozzám se lapátolják a pénzt, nem túlzok, ha azt mondom 7+ hónapja várok egy ilyen baráti árra Walking Dead kapcsán... erre ez van. Eléggé idegesít + szomorúvá tesz :-/
  • ABTeam2008
    #129420
    Ha te is olyan játékot szeretnél venni, ami ma van akcióban, akkor te sem kezelnéd ilyen félvállról a dolgot.. szerintem!
  • tbs1001
    #129419
    Valszeg USA-ban nincs gond a dologgal. :) Először NZ és AU ugrott le a játéktábláról ahogy olvasom. EUban mi 2rangúak vagyunk, Németiában gond nélkül megy.

    Seth, katasztrófa..! Kénytelen leszek elővenni egy könyvet..! :DDD
  • w77d
    #129418
    most? az MS-nél valakinek nem kicsit baszkodják meg a fejét az elégedetlen felhasználók és az elmaradt vásárlásokból adódó veszteség miattXD
  • w77d
    #129417
    hát az biztos, hogy a szabadság pár embernek ugrott ma a Microsoftnál amíg a hiba teljes mértékben nincs helyre állítva. Azért durva hogy az emberek nem tudják az Xboxokat használni pont most, hogy lenne egy kicsit idejük gamelni...
  • Seth
    #129416
    Hű, most mi fog történni ..... ?
  • tbs1001
    #129415
    Az MS Azure Cloud-ja is halódik. :DDD Vmit kujvára benéztek a srácok. Itt a világvége..?
  • ABTeam2008
    #129414
    Még az Xbox LIVE Status oldal se jön be.. :| Pont a TWD miatt vettem ma iceakostól ms pontot, ha nem fogom tudni megvásárolni azt a 3 részt, akkor nagyon mérges leszek...
  • w77d
    #129413
    ééés megint halottak a szerverek... az ember picit ráérne játszani, erre ez van, agyam eldobom..
  • DarkSector
    #129412
    akkor nagy a baj.
  • w77d
    #129411
    nna engem is lebaszott megint a live... pedig Forza 4-ben olyan netes köridőt mentem, hogy lecuppantom amgam, erre a célegyenes ráfordítóban lebasz és annyi...
  • Tinman #129410
    Eredménye:

    Server Error in '/' Application.
    Runtime Error
    Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

    Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


    <!-- Web.Config Configuration File -->

    <configuration>
    <system.web>
    <customErrors mode="Off"/>
    </system.web>
    </configuration>


    Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.


    <!-- Web.Config Configuration File -->

    <configuration>
    <system.web>
    <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
    </system.web>
    </configuration>

  • Tinman #129409
    Ugyan ezért akarok belépni... egész nap melóztam, nem volt rá időm.

    Most meg ilyeneket tol a pofámba:

    Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.
    Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben.date: 2012.12.28. 16:51:19
    code:
    s:
    id:
    req:

    Server Error in '/' Application.
    Runtime Error
    Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

    Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


    <!-- Web.Config Configuration File -->

    <configuration>
    <system.web>
    <customErrors mode="Off"/>
    </system.web>
    </configuration>


    Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.


    <!-- Web.Config Configuration File -->

    <configuration>
    <system.web>
    <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
    </system.web>
    </configuration>

  • DarkSector
    #129408
    Walking Dead vásárlás

    LogIn->Buy
  • ABTeam2008
    #129407
    Nem megy a LIVE, pedig még meg kell vásárolnom 3 TWD részt..
  • DarkSector
    #129406
    Ja de nekem amennyi pontom van arra írta hogy az 5.-et nem tudom megvenni. :D
  • DarkSector
    #129405
    Igen de egy kimarad. :D
  • tbs1001
    #129404
    Nem túl acélos ma a live... :( Már órák óta nem tudok bejelentkezni... TWD ep-eket vennék... Mint úgy látszik mindenki. :DDD
  • Zozo76
    #129403
    Azert erdekes ez az XBOX LIVE is. Sikerult utana felmenni, nagyban nyomjuk a BF3-at ocsemmel (ugyanis 2 db XBOX van itthon) es erre engem MEGINT ledob azzal hogy nem eri ez az EA szervereit, kozben pedig a masik XBOX lazan marad a LIVEn, sot ocsem azota is nyomja. Azt meg egy palyan is voltunk. Utana probaltam visszacsatlakozni de nem engedte, azzal hogy nincs XBOX LIVE... :)
  • Turboman01
    #129402
    Sziasztok! A következőkben szeretném kérni a segítségeteket, Xbox 360-on szeretnék C64 emulátor futtatni van rá emulátor progi is rá, csak nem tudom hogyan kell fel installálni illetve futtatni. Remélem jó fórumra írtam. Elöre is köszi a válaszokat. És elnézést ha már volt róla szó.
  • Mr Manson
    #129401
    4-et (mert 5 van)
  • w77d
    #129400
    na megoldódott, szerverleállásuk volt, most már jó
  • Zozo76
    #129399
    en is.leszakadtam jatek kozben azota nem tudok csatlakozni szoval valami gaz lehet a live-al... :(
  • szega96
    #129398
    3-at tudsz venni :D+az első ami ingyenes :D
  • w77d
    #129397
    ott nem jön be a bejelntkező oldal... "Ez a weboldal nem érhető el"