176613
banner
  • Tatyla
    #129476
    nem nem sima sony xperia U-m van és van androidos smart glass is...
  • Renjike
    #129475
    B*zd is meg hogy hogy ha win 8 phonodvan ... egyébként típus? :DDD (grat)
  • Tatyla
    #129474
    Na ezt most smart glassal pötyögtem be a box és a telefonom segítségével


  • DarkSector
    #129473
    Az igaz.
  • Tatyla
    #129472
    jó közben rájöttem hogy kell felismertetni a boxal,n00b vagyok :)
  • Tatyla
    #129471
    kérdés,a második gamepadot amit vettem a konzollal együtt hogy kell összehangolni a konzollal mert csak középen villog ha felül a kis gombot megnyomom akkor meg körbe forogva villog,ötlet? vagy szar a gamepad?
  • Muttley
    #129470
    fényezési ötlet a Forza-ba :)

  • heady
    #129469
    Ha gyorsan kell valakinek uzenetet irni, akkor kurva jol tud jonni.
  • DarkSector
    #129468
    PC-n akkor lenne értelme, ha látnád a játékot is mert akkor a fraps-al könnyen tudnál rögzíteni.
  • DarkSector
    #129467
    Igen pont ezaz ez a smartglass is egy marhaság, én hülye meg azt hittem valami jo dolog.

    be van kapcsolva a box, ott a kontroller és marháskodjak egy telefonnal...omg.
  • arty
    #129466
    (amit ráadásul az okostelóról is megtehetsz, kényelmesebben... hamár... de annak se sok értelme van)
  • DarkSector
    #129465
    :D

    Ha csak a menüt lehet irányítani azé nagyon megéri a 2 gépet futtatni.:D
  • arty
    #129464
    az eddig 3-5 négyzetcentire kitett quick launcs/taskbar ikonok most 30-50cm2-en terülnek el. többet kell (lehet!!!) egerészni, hogy valamit elindíts és az jó....




    ... az MS szerint :D
  • DarkSector
    #129463
    És mifasz értelme van ennek? :D
  • arty
    #129462
    zöld ...
  • arty
    #129461
    1 forza horizon/deus ex hr
    2 mafia2 második és harmadik végigjátszás
  • High end PC #129460
    a csempék színét meg lehet változtatni, vagy csak a standard zöld van? eddig nem találtam ilyen opciót.
  • blackfire001
    #129459
    lassan itt az év vége.. kíváncsiságból:
    Kinek melyik volt ebben az évben a TOP3 játék? :D

    nekem:
    1; The Witcher 2 Assassins of Kings
    2; Forza Horizon
    3; Naruto Ultimate Ninja Storm Geneartions (igen, "kissé" elfogult vagyok) :D
  • Muttley
    #129458
    már majdnem mondtam, h pfuj, B+ :)
    aztán rájöttem, h a felső kép az pécé
  • High end PC #129457
    hát nem sűrűn, az biztos :D

    mióta ilyen? utolára a Forza 4-el játszottam rajta júliusban :D
  • arty
    #129456
    te évente 1x kapcsolod be az xboxot? ;)
  • High end PC #129455
    Ahogy nézem megkapta az Xbox360 is a Windows 8 csempe-szerű kezdőképernyőjét, ráadásul tudom irányítani Windows 8 alól az Xbox360 játékkonzolom egérrel és billentyűzettel a PC képernyőről, vagy épp játék közben mindenféle infó jelenik meg a PC képernyőjén a játékról, nagyon komoly!

  • w77d
    #129454
    most is ledobott és nem tudok visszamenni...
  • izirajder197366
    #129453
    Akkor sem engedi h rámenjek a Locale-ra
  • vg
    #129452
    Lépj ki profilból előtte.
  • izirajder197366
    #129451
    igen megvan de a Locale-t nem engedi át állitani csak a nyelvet :/
  • vg
    #129450
    System settings-Console settings-lang and locale
  • vg
    #129449
    Far Cry 3 :

    Jó pár órát játszottam, talán 5-6. Az elején mondom magamban miért ilyen lassú ez? Aztán később sem lett jobb, teljesen olyan mintha a gagyi PC-men játszanék egy mai játékkal low beállításokkal. Tippre maximum 20fps, kurva zavaró nagy TV-n. Gyalultam is az egészet.

    Skyrim

    Közel 50 órát beleöltem úgy két hónap alatt, de brutálisan meguntam. Unalmas mint állat. Minden második embernek ugyanaz a szinkronhangja, ráadásul még annyira sem voltak képesek, hogy kicsit eltorzítsák azt. Gagyi. Annyi információ van a játékban, hogy kizárt, hogy mondjuk 30 óra után vagy 2 hete történt dologból, hogy emlékezzek ki volt az a "Kutlgi" nevű akárki, aki "Mukgure" húga volt, és most "Gerzva" férje. Egy idő után már azt se tudtam ki kicsoda, nincs kapacitásom ehhez. Ez is gyalu.
  • izirajder197366
    #129448
    nem találom a területi beállitásokat hol van az ?
  • vg
    #129447
    A gép területi beállításoknál próbáld átállítani.
  • Totti5
    #129446
    Filmek és a dinók nagy rajongója vagyok. A játék tudom hogy milyen, QTE filmes, lájtosabb kalandjáték mint a többi. A lényeg hogy kell valahonnan...
  • izirajder197366
    #129445
    Még mindig azt irja h nem jó a location pedig már UK :/
  • vg
    #129444
    Messze nem olyan jó mint a Walking Dead, én abbahagytam pár óra után. Unalmas nagyon.
  • Waczkor
    #129443
    Mióta csinálja?Én épp most vettem meg a walking deadet de egyáltalán nem dobott le és gyorsan jön minden.Tegnap egész este Fifaztunk,egyszer sem dobott le minket.
  • w77d
    #129442
    én csupán normálisan működő Live-ot szeretnék de kurvára, ez így nem pálya, hogy egy kurva kört nem tudok lemenni Forza Rival módban, mert állandóan ledobál és várhatok 30 perceket míg újra fel tudok menni...
  • Totti5
    #129441
    Jurassic Park játékot akarok x360ra!

    Várom az ötleteket!

    Jöhet PALos origi példány, vagy warez... nekem mindegy csak legyen valami. Nem akarom PCn játszani! X360on akarom!

    Mivel a Telltalletelletalle úgy godondolta hogy európába, MOra nem adja ki mert büdösek vagyunk, ötletem sincs hogy hogyan szerezzem be!

    Állítólag kenguruknál megjelent PAL-os, nade az esélytelen. Letöltősidbe viszont jöhetne!
  • izirajder197366
    #129440
    Ja mint a kinect beszédfelismerésnél is az se megy ha magyar a régió
  • davidka003
    #129439
    Nyugi mire megszűnnek a MS pontok addigra megszűnik a régiós baszakodás is. Csak egy régió lesz és mindenki egyenlő lesz.
  • w77d
    #129438
    amúgy live még mindig ledobál...
  • Tinman #129437
    Hozz létre egy olyan profilt, ami nem magyar reges... legyen UK.

    Utána érvényesítsd a kódot abban a profilodban. Így a fő magyar profilodban is érvényes lesz a játék.

    Miért van ez? A köcsög régiós baxakodás miatt, hogy rohadnának bele.