176613
banner
  • Totti5
    #129716
    80%
  • Botond #129715
    Van vmi módja, hogy kinect sports meg kinect adventures felkússzon a HDD-re és ne keljen bohóckodni tovább a DVD-vel? Előbbinél javasolja, hogy vegyem meg 8k-ért, na de már megvan, sőt még acsijaim is vannak kész, mégsem tudom letölteni a boltból, vagy én bénázok vmit? :)
  • DarkSector
    #129714
    Hát az AC3 óta van pangás.
    Izé legalábbis ha pc-t is nézem.

    Mondjuk örültem volna egy DS3-nak haloween-re, de asszem azért nem adták ki mert már semmi köze a horror témához. :)
  • Landor
    #129713
    az nem sok
  • DarkSector
    #129712
    DMC január 15 tudtommal.
  • Landor
    #129711
    na! ebből melyik jön xboxra! ?:D
  • DarkSector
    #129710
    Azért a hirdetés sem alázza porba a 2 játékot.

    " + 2 ajándék arcade játék"...:D
  • gduck
    #129709
    Mindkét csomagban egy Forza4 DVD van + a másik játék letöltő kódja. Természetesen mindkettő teljes játék ;) Nekem a Witcher 2 a favorit, ráadásul az magyar feliratos ;)
  • Biriboy
    #129708
    Sorry, de nem. Frissítettem és megjelent. :)
  • Doog
    #129707
    Érdekelni érdekel mind a két játék, és ez tényleg egy jó pakk... Köszönöm!
    Végleg elszántam magam megérdeklődöm, hogy a Forza teljes verzió-e. :)
  • arty
    #129706


    nálad nem jelent meg felül?
  • DarkSector
    #129705
    "Lightning Returns: Final Fantasy XIII - meglátjuk"

    ez lesz kekszbokszra?
  • Biriboy
    #129704
    Üdv! RGH-s X-em van amin FSD fut. Sajnos beállítottam olyan a skint, amiben nem lehet semmit látni. A nagy "Xbox" gomb benyomását érzékeli, de ennyi.
    Hogy tudom default-ra tenni a skint?
  • arty
    #129703
    Ha nem essentials a forza4 benne, akkor ez tényleg jó pakk!
  • ZTM
    #129702
    Szerintem EZ jobban megéri, legalább is magamból kiindulva, a skyrim elég tartalmas, ha jó látom a dobozon a Forza sem essentials verzió.Ha más játékot nem is veszel hozzá, így hirtelen akkor én ezt választanám, jó darabig leköthet a két játék, persze csak ha tetszik a skyrim.
  • Doog
    #129701
    Meggondolandó mit választok. :)
    Köszönöm a segítséget!
  • arty
    #129700
    tudsz, de csak 32 gigát használ róla az xbox és kicsit lassabb is lesz, mint a belső hdd
  • Doog
    #129699
    Értem.

    És ha veszek egy 4gb-os gépet olcsóbban, akkor USB-s külső winchestert tudok rá kötni? Amit pc-hez is használok. Vagy csak olyat ami kimondottan Xbox-hoz való.
  • arty
    #129698
    ha érdekel a witcher2
    ha érdekel és nem zavar, hogy ebben feltehetően a forza4 essentials (sokkal kevesebb autót tartalmazó) változata van

    akkor igen!

    más esetben inkább egy játékmentes, olcsóbb cuccot nézz!
  • Totti5
    #129697
    Aliens Colonial Marines - technikailag már nem fest túl jól a dolog... csak ne szaggasson, amúgy meg bitang hangulatos amit eddig mutattak
    Amnesia: A Machine for Pigs - az első rész annyira szarul optimalizált hogy még nem küzdöttem át magamat rajta, de várós, mert jó cucc ( 60 fps, 1080p PC géming FTW )
    Anarchy Reigns - előrendelve
    Beyond: Two Souls - előrendelve
    Call of Juarez: Gunslinger - XBLA, meglátjuk...
    DmC - nem kedvelem a szériát, de ez annyira beteg és hangulatos hogy teszek vele egy próbát
    Edge of Twilight - valószínüleg középszar lesz, de meglátjuk
    GRID 2 - meglátjuk...
    Grand Theft Auto V
    Gears of War Judgment - előrendelve
    The Last of Us - előrendelve
    Lightning Returns: Final Fantasy XIII - meglátjuk
    Metal Gear Rising - ha már Bayonetta 2 nem lesz...
    Metro: Last Light - idei év legjobb FPSe, ez már most biztos:)
    Ni no Kuni: Wrath of the White Witch - JRPG az jöhet!
    Oddworld Abe's Oddysee HD - alapmű
    Project CARS - nem lesz ebből semmi még idén, de majd ha egyszer igen akkor...
    Persona 4 Golden - METACRITIC 95 % !!! azt mondják hogy minden ami JRPG az ebben benne van... ráadásul lesajnált VITA cím
    Remember Me - nekem ONI feeling, nagyon tetszik
    Rainbow Six: Patriots - meglássuk
    Rain - idei év egyik legérdekesebb Japán játéka
    Splinter Cell: Blacklist - másztevidevelmostazonnal
    South Park: The Stick of Truth - el nem tudom képzelni hogy ebből mi sül ki, de érdekel, mert az alapanyag BETEG
    Star Wars 1313 - meglássuk
    Sly Cooper: Thieves in Time - érdekel
    Sniper: Ghost Warrior 2 - meglássuk
    Star Trek - filmeket zabálom... egy Avatar szintnek már örülnék
    Soul Sacrifice - PS VITA egyik idei húzócíme
    Sacrilegium - HORROR, HORROR
    Tomb Raider - felemás, de érdekel mert Lara
    Until Dawn - HORROR HORROR!
    Watch Dogs - érdekel, de még nem világos hogy mi benne a forradalmi, a csilli villin kívül
    Xcom - érdekel, tavalyival is végezni kellene
    Yaiba Ninja Gaiden Z - érdekel
    Yakuza 5 - érdekel, meg az előzőek is
    Zwei - HORROR, HORROR. Shinji Mikami tollából.
  • TaRka0107
    #129696
    Hogy van ez a +1 hónap ingyen GOLD? Engem is ledobott most live-ről.
    Azok kapnak akiket ledob?
  • Doog
    #129695
    Sziasztok!

    Egyszer már írtam nektek, hogy konzolt szeretnék vásárolni, de még mindig várok a legjobbra, és most jött össze rá egy kis spórolt pénzem. :)

    Szerintetek megéri?
  • TaRka0107
    #129694
    Nagyon egyetértek!
  • gduck
    #129693
    Grand Theft Auto V (ez csak jót jelenthet)
    Tomb Raider (elég régen jelent már meg új rész)
    Star Trek (na erre kivi leszek)
  • DarkSector
    #129692
    Nekem ezek.

    Bioshock Infinite
    Battlefield 4
    Brothers in Arms: Furious 4
    Crysis 3
    Castlevania: Lords of Shadow 2
    Company of Heroes 2
    Dead Space 3
    Gears of War Judgment
    Lost Planet 3
    Metal Gear Rising
    Oddworld Abe's Oddysee HD
    Remember Me (számomra a legrejtélyesebb játék amire baromira kíváncsi vagyok már!)
    Rainbow Six: Patriots
    Splinter Cell: Blacklist
    Star Wars 1313
    Sniper: Ghost Warrior 2
    Tomb Raider Watch Dogs

    Hol a Cyberpunk 2077?
  • Totti5
    #129691
    Felejthető év lesz az idei...

    Aliens játéka, a Colonial Marines
    Amnesia: A Machine for Pigs
    Anarchy Reigns
    Bioshock Infinite
    Battlefield 4
    Beyond: Two Souls
    Bayonetta 2
    Brothers in Arms: Furious 4
    Broken Sword: The Serpent's Curse
    Crysis 3
    Castlevania: Lords of Shadow 2
    Company of Heroes 2
    Command & Conquer: Generals 2
    Call of Juarez: Gunslinger
    Crimson Dragon
    Dead Space 3
    DmC
    Dark Souls II
    Destiny
    Dragon Age III: Inquisition
    Dead Island: Riptide
    Dragon's Dogma: Dark Arisen
    Devil's Third
    Dead or Alive 5 Plus
    Edge of Twilight
    Fuse
    God of War Ancension
    GRID 2
    Grand Theft Auto V
    Hitman Trilogy
    Injustice: Gods Among
    Gears of War Judgment
    Killzone Mercenary
    The Last of Us
    Lightning Returns: Final Fantasy XIII
    Lost Planet 3
    Metal Gear Rising
    Metro: Last Light
    Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
    Oddworld Abe's Oddysee HD
    Project CARS
    Remember Me
    Rainbow Six: Patriots
    Rain
    StarCraft II: Heart of the Swarm
    Splinter Cell: Blacklist
    South Park: The Stick of Truth
    Star Wars 1313
    Saints Row 4
    Sly Cooper: Thieves in Time
    Sniper: Ghost Warrior 2
    Star Trek
    Soul Sacrifice
    SimCity, Sing Party
    Sacrilegium
    Shadowrun Returns
    Tomb Raider
    Total War: Rome II
    Until Dawn
    Watch Dogs
    Xcom
    Yaiba Ninja Gaiden Z
    Yakuza 5
    Zwei

  • Waczkor
    #129690
    Nekem nem kell forradalmi játékos irányítás.

    Nekem az kell hogy legyen új PGR,Fight Night,FIFA,Forza.
    Amikor megvettem a boxom annyira ledöbbentem a fight night grafján,pedig utána még jött ki 2 rész amik még rátettek egy lapáttal.

    Pgr 4 az egyik legélvezetesebb autós gém,csomó pálya,autó,időjárás,napszak.

    Fight Night fizikával szeretnék egy K1-es játékot,Forza Horizon fizikával egy Test Drive Unlimitedet,RDR,L.A Noire folytatást,Max Payne-t,Splinter Cellt,Swat játékot,NBA Streetet.

    Lesz rendes felhozatal induláskor,akkor nem érdekel mennyi lesz a box első napos.

  • arty
    #129689
    akkor végünk :(
  • vg
    #129688
    Amúgy, a gametrailers.com oldalon volt pár hete egy beszélgetős videó, ott pár stúdió fejese beszélgetett a nexgen konzolokról. Olyan okosságokat mondtak, hogy mi, akik látjuk a különbséget a xbox és pc között iszonyatosan kicsi szám(mármint vásárló), annyira, hogy erre nem lehet konzolt építeni. Az átlag játékos megkérdezi; oké, értem, hogy gyorsabb a gép, de mit kapok pluszba a pénzemért amit most nem? Forradalmi játékos irányítás kell, ezzel lesz eladható.
  • arty
    #129687
    tehát legyen éles a távolban és homályos a közelben?! :D
  • DarkSector
    #129686
    Ja egyetértek tartalom kéne.
  • vg
    #129685
    Szerintem kurva fontos lenne, hogy valódi HD legyen, valami erős élsimítással. Fontos lenne, hogy a távoli részeket is jól lehessen látni, ne egy massza legyen a távolban egy karakter. Aki nyomta igazán nagy TV-n az tudja miről van szó. Szerintem egyéb grafikai tunning nem nagyon szükséges. Nagy textúra a falakon kell a fenének. Tartalmi és minőségi játékok kellenek.
  • Moby
    #129684
    "Namost nem fognak egy modellre annyi időt és erőforrást pazarolni, mint manapság 20 modellre összesen egy AAA+++ játéknál. Biztos lesznek és vannak olcsóbb technológiák amivel tömeggyártani lehet majd a csuda modelleket, de nem ilyen szinten."

    Valójában de. A modellezésnél jóval nagyobb részletességgel készülnek el a modellek/texturák. De mondok valami egész mást: a halo4 kátszínek nem kevés modelljeit is el kellett készíteni. Nyilván egy jövőbeni, sokkal nagyobb teljesítményen ez a részletesség is menni fog realtime, de az már működő lehet, hogy az ilyen résztelességű objektumokbók képzett mapekkel adaptív tesszelációval nagyon jó eredmények érhetőek el.
    A vicc az, hogy pont a butítás az, ami elviszi az időt, mert pixelenként/vertexenként kell igazítani a cuccot, hogy a lehető legjobban nézzen ki alacsonyabb részletességen. Ez nem megyen csak algoból, vagyis igen, de a végeredmények nem kielégítőek. Ezért készül minden LOD szint kézzel.
  • DarkSector
    #129683
    Mi ez a mostani generáción? Nebaszfel .:D
  • Totti5
    #129682
  • Totti5
    #129681
    Szebbé tehetik! Ápol s eltakar, vakít! Tény hogy kell és modern hatást keltik... Halo 4 is ezzel operál. Az más kérdés, hogy mi az a mennyiség amit még elbír a látvány. FC3nál túlzásba vitték ráadásul a frém kárára...

    Ami a FF techdemón van, annak pont az a lényege hogy minden apró részlet atomjaira kidolgozott. Namost nem fognak egy modellre annyi időt és erőforrást pazarolni, mint manapság 20 modellre összesen egy AAA+++ játéknál. Biztos lesznek és vannak olcsóbb technológiák amivel tömeggyártani lehet majd a csuda modelleket, de nem ilyen szinten.

    Ezt inkább el tudom képzelni hogy ilyen lesz a nextgen Star Ocean vagy FF.
  • Macccy
    #129680
    Shader meg effekt meg particle meg miegymásf.szom ... feature -ök amik szebbé te(hetik)szik a játékot és egy jó kis engine devkit nemtomminek részei, nem tart vele tovább összepakolni a játékokat semmivel se szerintem. Lényeg hogy működjenek! Persze azt mondom én is, hogy NEM EZEN MÚLIK egy játék jó vagy nem ...!

    Totti: "csicsát levesszük róla, akkor olyan mint 360on, tök átlagos/az alatti, mert egy Uncsi, Halo 4 keresztve lenyeli" - Igen igen!

    Moby: "ha nem https linket dobnál be" - Menjmáa ... Múkodjon és kész!!!
  • DarkSector
    #129679
    Félve de egyetértek, a BF3 is a viaszgrafikával hódít, ahogy a Syndicate-ben is hallani.
    Vicces meg keményen hangzik de igaz.

    3:00-nál kábé!

  • arty
    #129678
    ha pedig nem jön be, az egész kiadó megy is a levesbe :)
  • Totti5
    #129677
    Ráadásul senki nem meri majd bevállalni... itt nem ilyen részletettség lesz hanem shéderek, csilli villi, effektek, mint haogy a BF3 esetében is. Ha a csicsát levesszük róla, akkor olyan mint 360on, tök átlagos/az alatti, mert egy Uncsi, Halo 4 keresztve lenyeli, ugyan azon a platformon.

    A kérdésedre a válasz: Crysis 3. Az lesz a legszebb játék, legalábbis amit teknóban felvonultat.