176613
banner
  • Seth
    #129676
    Ilyen részletesség mellett minimum 5-6 évig készül majd egy játék ? :D
  • DarkSector
    #129675
    Volt már, remélem valóban ezzel indít az uj konzol. :D
  • Moby
    #129674
    Koma, ha nem https linket dobnál be, lehet, hogy még menne is :D
  • Macccy
    #129673
    F*szommárebbe ...!
    https://www.youtube.com/watch?v=kQB9ds2AYwM
  • Macccy
    #129672
    Én ezt eddig nem is láttam, nem tudom miért ... de most kicsit idevág. Szóval, ha ilyesmi lesz a - csúnya szó - "NEXT GEN" vason a játékok részletessége már az első időkben, akkor semmiképp sem mondanám borúsnak a konzolgame -ek jövőjét, ami a látványt illeti! Még a hi-end PC-k árnyákában sem!! Há' van itt minden ...
    Persze ez még techdemo és nem a konkrét vasakon fut, ami - ha nem e konkrét szint megugrása a cél - nem vetíti előre a képességüket biztosra ...




    Amúgy OFF, mi most a legjobb grafikájú PC játék szerintetek? Nem követem, de megnézném mi most a szint odaát, ami annyira "hűű" ...
  • CroftManor
    #129671
    Le kéne cserélnem a kontrollerem. Az LS kar márnem úgy működik ahogy kéne, hiába nyomom tökig, alig bír előre menni a karakterem. Hol tudnék venni egy új xbox360 kontrollert venni jó áron? Egyszer láttam ilyen ezüstöset.
  • arty
    #129670
    100mbites ethernet csatlakozóján keresztül 10-11mbyte/s-el
    n-es wifin (slim) pedig olyan 6-8mbyte/s lehet a gyakorlati maximum (de inkább (jóval) kevesebb)
  • arty
    #129669
    gondolom leírják, hogy megmarad, aztán mégis elveszik :D

    (mint történt az angol->magyar migrációkor)
  • DarkSector
    #129668
    Említik hogy megint megmarad, vagy elveszted a cuccaidat? Mert nem láttam sehol.
  • heady
    #129667
    Zsenialis, ez nagyon kellett. Mar fel eve londoni lakos vagyok, es mar kezd elegem lenni a magyar livebol.
  • Macccy
    #129666
    Én is mint mondtam előszedtem megint AW-t, kimaxolás lesz. Teljesen lenyűgöz technikailag (is) úgy, hogy a Halo 4 -et most tettem le 2 hónap után! Nagyon szép. Láttam PC-n is, tudom milyen, élesebb itt-ott, nagyobb felbontás, stb ... De az atmoszféra, a köd, a fények ... joég ez egy 2 és fél éves játék, amit valamikor 2007 körül kezdtek tető alá szedni rendesen és nagyon állat.
    És jön a 2. rész, tuti ...!
  • Macccy
    #129665
    Switching regions on your Xbox Live account to get a whole lot easier
  • orichalcos
    #129664
    És valamiért nincs videó, no akkor link:

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GYgmJKZeLoQ
  • orichalcos
    #129663
    Halo 4 Secret kód. 20k xp:

  • DarkSector
    #129662
    Szaggatás az oké, de ugyanezt pc-vel is meg lehet csinálni. :D
  • davidka003
    #129661
    Jó hát nálam szaggatósabb is volt PC-n. :D
    Tudom faszság de valahogy feelingesebb, hogy konzolon játszok. :)
    PC-n sose voltam annyira kiélvezős fajta aztán mióta van konzolom azóta szépen hátradőlve szeretek szöszmötölni sok játékkal. Acsik is nagyon jók, PC-n meg nem minden játékban vannak.
  • Totti5
    #129660
  • DarkSector
    #129659
    :D
  • Moby
    #129658
    "hanem te nem érted"

    Sry ha nem voltam elég világos, de ez sosem volt cél :P :D
  • DarkSector
    #129657
    PC+Kontroller? Probáltad? :D

    Ugyanaz.
  • davidka003
    #129656
    Nekiálltam hardon az Alan Wake-nek, mindenhova benézős, kiélvezős stílusban. Rettegés van azért. Boxon nekem még jobban is tetszik, mint PC-n, lehet csak a kontroller teszi.
  • orichalcos
    #129655
    Ha szeretnél játszani 2. és 3. résszel meg a Peace Walkerrel akkor igen.

    Zseniális sorozat..
  • DarkSector
    #129654
    Nekem a 2 megát visz stabilan...másodpercenként
  • The Protector
    #129653
    Csak kíváncsiságból.Az XBOX milyen sebességgel képes letölteni?Játék,film stb.....teljesen mind1.
  • DarkSector
    #129652
    Nem zártam ki, hanem te nem érted.
    A 2 dolog nem ugyanaz.

    Vagyis szájbarágósan azt kell ezalatt értened hogy kurvára leszarom a gép paramétereit ha a nextgen játékok ütnek rajta, és ezeket nem kell pc viszonylatba mért brutál vasakkal felvértezni.
    mert kisebb ámde a mostani generációs hardvertől nagyobb gépen is lehet jó , szép, tartalmas játékokat.

    Nemtudom miért nem érted. :D
  • heady
    #129651
    DarkSector konstans be van gombazva :D
  • Moby
    #129650
    "Leszarom a hardvereket"
    "Azért mert kell a fejlődés"
    "attól hogy nem nasa technológia még lehet versenyképes"

    Gondoltam mostmá szólok, hogy folyamatosan kizárólag a saját véleményeddel szemben küzdesz :D
    Most akkor leszarod, elég ha fejlődik, vagy legyen versenyképes? Dönteni kéne ennyi poszt után :D
  • davidka003
    #129649
    Metal Gear Solid HD collection Xbox-ra?
    Ha az akkor érdekelne a véleményed róla. Érdemes beszerezni?
  • orichalcos
    #129648
    Na hja. Mindegy, addig befejezem a Metal Gear Solid 2-t...
  • arty
    #129647
  • DarkSector
    #129646
    Azért mert kell a fejlődés, de attól hogy nem nasa technológia még lehet versenyképes.

    A PS3 mit ért a nagy nanotechnológiával?
  • Macccy
    #129645
    Nekem sincs, de nekem azért mert a sok kis basement-dweller CoD-os pistike folyton megaláz! Öreg vagyok én az ilyen ligához! Kár hogy nem úgy sorsolja az ellenfél játékosokat, hogy van egy hardcore kategória, aki napi 17 órát játszik online fps-t ... és lenne az ilyen koca, mint én, aki csak leül napi 1-2 órát just for fun!
  • Moby
    #129644
    No ezér mondtam, hogy nem olyan mint amire gondolsz. De tonképp veheted úgy, hogy ott az api végin van egy "rész" amit majd a zamd ír meg :D
  • orichalcos
    #129643
    Beteg vagyok úgy érzem...Nincs kedvem Halo 4-ezni. :(
  • Macccy
    #129642
    Hja én is jobban szeretem, ha rece nincs és okosan (!) csinálják meg a textúrákat, én ezeket mindig észreveszem már a trailereknél, screenshotoknál és ebből nagy biztossággal el tudom dönteni, hogy egy játék szar lesz e! Nade ... Azért a HALO 4 -et azt NAGYON NAGYON jól megcsinálták, akárhogyan is nézem, te is elismerted! Mind a felbontás (1280x720) mind a textúrák és az összkép (atom compressed repedéses kopásos fémfelületek meg hi-res animált textúrák a konzolok képernyőin, yeah) ... mind pedig a framerate (fix 30 fps) és a 0.X százaléknyi tearing a kép szélén azt mutatja, hogy boszorkányos dolgokat lehet alkotni MÁR most is és ettől csak jobb lesz! Nem? :)
  • arty
    #129641
    neeee, még sehol se vagyok a négyben!! :D
  • Totti5
    #129640
    Fészbuk

    Forza Motorsport
    I'm excited about 2013 because.....?

    Csak nem új Forza bejelentés?:)
  • arty
    #129639
    nagyonhájlevel:
    pécé:
    drawbox(20,20,10,10) -> directx -> vga driver -> vas
    xbox360:
    drawbox(20,20,10,10) -> xbox dx api -> vas

    nem értem, miért ne lehetne megspórolni egy réteget valahol... :) MS-é a vas, nyilván tudja, hogy a drawbox hivás után milyen címekre mit kell írni, melyik regiszterekbe mit kell tölteni, hogy a képernyőre kikerüljön egy négyzet... azok a címek minden xboxon ugyan ott vannak és nyilván az AMD is elárulta ezt az MS-nek :)
  • Totti5
    #129638
    :))

    tegnap este rendeltem pár cuccot zavviról...
  • Macccy
    #129637
    Hülye az SG motor, Totti veled egyszerre írtunk és az enyém kiesett, a tied meg dupla lett!

    ZAVVI.COM -10% akciós kód, ma (jan.3) éjfélig : JAN10