176613
banner
  • reddy887
    #129756
    Parasztnak semmiképpen nem az, nézd meg a főoldalt ().

    Az ötletről: szerintem pontosan ugyanannyira életképes, mint a rukkola.hu. És amiért nincs igazad: a "gyenge" könyvre/játékokra nem csapnak le, így nem is kaphat érte másik játékot a tulajdonosa.

    Tehát én üdvözlöm az ilyen oldalakat! Persze van mit javítani rajta, de ez már más kérdés. Az alap koncepció nagyon is jó!
  • Shan
    #129755
    Utánanéztem a dolognak, mert én is ebben a cipőben járok, hogy csak én tudok játszani az adott játékokkal (xbla) box csere után, a többi profil nem. Szóval elvileg működnie kellene így:

    "A tartalmi licenceket átviheti egyik konzolról a másikra négyhavonta egyszer.

    Ha a konzolt nemrég javították, vagy ha új konzolt vásárolt, akkor a konzolon lévő licencátviteli lehetőség segítségével vigye át a tartalmi licenceket. Ezt a következő módon teheti meg:

    A konzolon jelentkezzen be az Xbox LIVE szolgáltatásba azzal a becenévvel, amellyel megvásárolta a tartalmat.

    Nyissa meg a Settings oldalt, és válassza az Account lehetőséget.

    Nyissa meg a Your Billing Options oldalt, és válassza a License Transfer pontot.

    A tartalmi licencek átviteléhez kövesse a képernyőn megjelenő utasításokat.

    A licencek átvitele után helyi licencek frissítése érdekében újra le kell tölteni a tartalmat. Így a tartalom más profilok által is használható lesz a konzolján és akkor, amikor nem csatlakozik az Xbox LIVE szolgáltatáshoz."


  • DarkSector
    #129754


  • davidka003
    #129753
    Azt írták más fórumon, hogy ha magyar feliratot akarsz akkor magyar accounttal kell leszedni.
  • DarkSector
    #129752
    Nézzem meg? magyar accountra töltöttem le, de ha angol profillal indítom szerintem ott lesz a magyar nyelv, mivel magyar profilnál is NEKEM kellett magyarra állítanom.
  • Tatyla
    #129751
    Szerintem ha a lokalizációt hungaryra állítod akkor igen
  • Macccy
    #129750
    Guys!
    MAGYAR WITCHER 2 letöltőkód működne ANGOL live accounttal?!
  • vg
    #129749
    Pár napja mondtam, hogy volt a gametrailers.com oldalon egy jó kis beszélgetés fejes játékkészítőkkel a lehetséges új konzolról. Megtaláltam, itt van. Érdemes megnézni.
  • DarkSector
    #129748
    Hát ilyen levelet én a kukába dobok alapon.
  • Ulthane
    #129747
    Már miért lenne paraszt? Nézd meg a honlapjukat, semmi paraszt nincs benne.

    Amúgy az ötletet a rukkola.hu oldalról vették, szerintem nem életképes. Ugyanis a játékok értéke nincs súlyozva, ergo az egész semmit nem ér.
  • arty
    #129746
    Ha a gyermeked vagy a feleséged saját accal játszik, akkor van gond. Ha mindenki a tiéd használja, akkor nincs.
  • DarkSector
    #129745
    Már a hangnemből egy paraszt oldal jön le, normális oldal nem így fogalmaz meg egy szöveget ha kuéltúrált egy kicsit is.
  • davidka003
    #129744
    Kaptam egy spam-et, általában olvasás nélkül törlöm de ezt most elolvastam. Erről már hallott valaki?
    Mondjuk szerintem a jatekaim.hu meg a vatera mellett nem igen van létjogosultsága egy ilyen oldalnak.

    Játsz már holnap új X360, PS3, PC játékkal!

    Kedves játékos,

    rongyossá játszott XBox360, PS3, Wii, stb. játékaidért most újakat kaphatsz! A Játékleső.hu egy digitális játszótér, ahol kedvedre válogathatsz a mások által feltöltött konzolos és PC-s játékok közül úgy, hogy közben te is megosztod az általad már nem használt termékeket.

    Bár csak néhány napja indult útjára, több tucatnyi azonnal elvihető játék vár arra, hogy lecsapjanak rá!

    Az oldal linkje: http://jatekleso.hu

    Játékleső - "Játssz már holnap új játékkal"
  • DarkSector
    #129743
    Igen de arról amúgysem lehetne. :D
  • Botond #129742
    Steam accról se tudok eladni semmi megunt digitális tartalmat, szóval ez nem újdonság xboxon sem. :)
  • DarkSector
    #129741
    Sőt ha te csak pc-n nyomulsz a profiloddal, ettől még GOND nélkül felvehetsz csak az xboxon nyomuló játékosokat és irogathatsz nekik, üzeneteket...ami üzeneteket bárhol elolvashatsz, GFWL kliensbe vagy XBL-on.

    A 2 kliens csak azért más mert az egyik pc-s platformon van a másik konzolon és a tartalom miatt kell a specializálódás.
    De amúgy mindegy.
    Ja és annyi hogy Avatart, kreálni nem tudsz GFWL-ban csak webfelületen vagy konzolon, meg migrálás, vagy névváltoztatás.
    Illetve pc-n ugye nem kell gold.

    Viszont ami még átmenet a 2 kliensben a MP rendszer.

    Veszel mondjuk 1600 pontot, akkor te költhesz 1200 pontot mondjuk a profiloddal egy xbox arcade-ra és utána átlépve meg vehetsz pc-n a maradék 400 ból egy dlc-t. STB
  • DarkSector
    #129740
    Ki mondta hogy korlátozva vagy?
    Akkor van baj ha egy megunt digitális tatalmat akarnál eladni.

    Amúgy meg sokan nem értik, de az XBL és GFWL két külön kliens, ha fogalmazhatunk így, de a profil ugyanaz.
    Vagyis ha te regisztrálsz egy profilt azt mindegy hol regeled, pc-n vagy boxon, ugyanúgy ugyanaz lesz ha belépsz a másik helyen.

    Egy rendszer, vagyis te Botond 34 névvel regelsz xboxon egy profilt, ugyanezzel a GFWL kliensbe is be tudsz lépni hizsen egy adatbázis van, csak annyi az eltérés hogy a megvehető tartalom az egyiken pc-re kínál a másikon xbox-ra, a webfelület ami mindenhová, mert van mobil kliens is, ami telefonok-tábletgépekre van.

    Ha meg játszol egy játékkal xboxon is meg pc-n is, akkor a profilodba 2 bejegyzésed lesz, pl játszol a GTA4-el akkor lesz GTA4 pc és GTA 4 xbox bejegyzés a hozzá tartozó 1000-1000G ponttal....
  • Botond #129739
    Hú, ezt nem is értem. Van egy xbox accom, ami amúgy a hotmailes emailem, és ami a GfW vagy micsoda accom is, szóval van rajta csomó PC játék is. Ezzel belépek az xboxra, és játszom, vagy bárki játszik aki akar a családból (az én accommal belépve). Ha egy év múlva veszek 720as xboxot, akkor meg oda lépek be ezzel a login passworddel, és ott játszom a játékaim. Miben vagyok korlátozva?

    Amúgy tényleg minimálisan lesz használva xbox, csak a kinecttel bulizunk, meg ha lesz lego játék leárazás akkor azokat talán megveszem. Leszedtem vagy 30 demót, de nem megy nekem ez a kontroller irányítás, autós cuccokkal faltól falig, Mass Effect 3ban képtelenség célozni, stb. Egyedüli játék(ok) amiket élvezetesnek találtam (kinect címeken túl), azok a lego izék, mert azt tudjuk ketten tolni az asszonnyal a kanapéról, és ez PC-n macerás. Minden más jobb PC-n. Nem is magamnak vettem az xboxot, hanem asszonynak, ő meg csak ugrál DC, zumba meg ilyen izék előtt úgyis.

    Szóval nem lesz mit eladni meg ilyenek, nekem az a lényeg a DVD-vel ne kelljen szórakozni, 250 giga kitart majd. De sok cím nincs digitálisban az a baj.
  • DarkSector
    #129738
    Meg hogy nem károsodik, nekem 2 lemezem ment szarrá csak ugy mert állt egy fiókban, míg a digitálisat bárhol bármikor letöltheted újra.
    Nem rosszból de én azt szeretném ha egy dobozos játékot megveszek akkor azt digitálisan is megkaphassam hogy nem fizetek érte külön.
  • arty
    #129737
    nincs és :) a lemezes játékoddal bárki játszhat, bármilyen accounton, bármikor. a digitális játékoknál sokkal több a korlát, általában drágábbak, eladhatatlanok.

    tény, a lemezt nem kell betenni, ha játszani akarsz, ez az nyereséged kétségtelenül megvan!
  • DarkSector
    #129736
    Nekem idegen profillal is elidulnak a másik accal megvett játékok, valszeg mert az eredeti profil a gépen van (le van töltve).
    Ezért nem értem miért kell a profil. Ha a gép ID-jén egyszer rajta van a tartalom.

    Az oké hogy a profillal menedzselheted, de a játszáshoz miért kell.
    Ha kéne nem tudnál uj profilt kezdeni, hiszen ha ujra akarsz játszani valamit acsivmentek miatt. Akkor ahoz új profil kell.
  • Botond #129735
    Ezen a gépen is csak az én accommal megy a játék, és?
  • DarkSector
    #129734
    Ja értem.
    Az szívás.
  • arty
    #129733
    gépről gépre átviheted, azzal nincs gond. de az uj gépen már CSAK a vásárló acc tudja játszani a régi boxon vett tartalmakat!
  • DarkSector
    #129732
    Már nem lehet átvinni a jogokat egyik gépről a másikra?
    És mi van ha befosik a gépem? :P
  • arty
    #129731
    nem lehet
  • DarkSector
    #129730
    De el tudod, át kell iratni másik ID-re. :)
  • arty
    #129729
    bf3 szinglijével se égtek, de remélem a bf4-ben mégjobb lesz a kampámy!
  • arty
    #129728
    (nameg a következő boxodon már csak a vásárló acc tudja játszani, a család többi tagja nem - csak a te accoddal)
  • arty
    #129727
    sokszor drágábban + el sem adhatod később? zseniális ötlet a digitális vásárlás :D
  • Muttley
    #129726
    ebből, amiről nem tudtam és érdekel, az EZ:
    a képregény stílus - HA jól megcsinálják - teli találat :)
    a BF4-nek meg remélem nem lesz single része
    persze, csak ha nem akarnak égni, mint Reichstag :))

  • Botond #129725
    Akkor ezentúl ami van online boltban azt onnan veszem, de sajnos ott meg sokminden nincs. :(
  • davidka003
    #129724
    Utolsó mondatom újra:
    "Persze ezután is kell majd lemez a játék elindításához. "
  • Botond #129723
    Ez a válasz a kérdéseimre. Nem lehet megúszni a DVD-t. :(
  • Botond #129722
    Na hát ez az. Rakott fel javításokat a vinyóra, meg számolja az acsikat, stb, de a DVD-t mindig kéri, ezzel szemben kinect sport letölthető a piacról is, amikor ugye nincs DVD, szóval ott a piacon a teljes, DVD mentes verzió, és fel is ajánlja megvételre, merthogy szerinte nincs meg nekem.

    Na most a kérdés az volt, hogy vhogy fel lehet úgy rakni, hogy utána ne kelljen szórakozni a DVD-vel?
  • davidka003
    #129721
    Én totál nem értem hogy nem lehet észrevenni. Bekapcsolod a boxot és a bejelentkezés után a játék ikonon fog állni. Ott lehet X-et nyomni és install.
    Persze ezután is kell majd lemez a játék elindításához.
  • Botond #129720
    Azt egész pontosan hogy lehet megtenni? Mit nyomok és hol? Mert nekem nem adta olyan kézenfekvően magát a dolog.
  • arty
    #129719
    fm4 mennyire biztos, hogy a kétlemezes? csomo bundleba essentialst tesznek, ami szívás :(
  • arty
    #129718
    fel kell installálni a dvdről a hddre, nem letölteni!
  • DarkSector
    #129717
    Vagyis:

    100%/67db=1.5
    80%/1.5=53.333

    Azaz 53 játék és egy játéknak az 1/3-a. :D