176613
banner
  • arty
    #130317
    mire jó a hdmi in?
  • Landor
    #130316
    egyébként csak Knoxxot vittük végig, mert utána már jött a BL2
  • Landor
    #130315
  • Totti5
    #130314
    Annyi zombit összesen pályafutásom alatt nem írtottam ki mint abban a 5 órás DLCben:))))
  • Landor
    #130313
    Mi, miután kivégeztük a fő játékot, rámentünk a kiegekre! Főleg a zombisra, meg a Knoxx-ra!
  • grebber
    #130312
    Ezért vannak fórumok.Meg kell kérni másik esztergomit és lebeszélni vele. Mert tőlünk is max 1km az a bolt gyalog 5perc max.:-)
  • Harlekin
    #130311
    Ha emlékeim nem csalnak akkor szimplán csak azon a szinten kezded ahol az elsőt befejezted,és ehhez igazítja az enemit.Tehát végül is ugyan az marad csak itt lényegesen jobban oda kell figyelni a fegyokra.Mit mivel tudsz ölni...
    Mi az unalmas???Az hogy végig nyomod újra vagy az hogy bemész olyanokhoz akik már lényegesen magasabb szintűek és ha melléd fingik 1 psycho belehalsz.Jó a game Én az elsőt választanám coopba meg pláne,de ha gyorsan akarsz fejlődni akkor meg a második mert magasabb szintűeknél 1 boss megölése neked lényegesen nagyobb XP!
  • Mr Manson
    #130310
    36os szinten fejeztem be. De az 50 szint kell még. merre érdemes farmolni? Vagy hogy lehet unalom nélkül feltolni?
  • Landor
    #130309
    szerintem csak nehezebb
  • Landor
    #130308
  • davidka003
    #130307
    Hát ilyen szempontból Cdgalaxis is fos.
    Még 2 éve írtam nekik kérdést játékkal kapcsolatban és 4 nap múlva válaszoltak csak mikor már nem is volt akciós amit akartam.
  • Totti5
    #130306
    Csak érdeksség, hogy a helyi esztergomi konzol boltban szerettem volna megvenni a Alien és egy Ni No Kuni limitált változatát. Mivel 5kor zár és fél 5ig dolgozok, nem érek be a városba alapesetben. Akkor fészbuk, ahova posztol, hogy rendeld elő ezt meg azt. Privátba írtam neki, de semmi válasz 3 napig. Oké, lehet hogy nem fészbukozik, mert... de akkor meg mindek buzdít előrendelésre a GTA5höz?

    Email. Ugyan ez a kérdés. Lesz e, mennyi, mikor. Jött válasz? dehogy jött.

    Szóval ez a bolt is feketlista, pedig itt van 500 méterre, de ha nem hát nem. Most a PROGAME lépett a helyére megint, azzal még nem volt gondom, sőt kifejezetten segítőkész és megbízható banda az eddigi tapasztalataim alapján, ráadásul az egyik, ha nem a legjobb áron adják.
  • Mr Manson
    #130305
    BORDERLAND: playthrough 1 és 2 között van különbség?
  • DarkSector
    #130304
    HDMI IN....
  • TDC Geronimo
    #130303
    Mai vgleakses nextbox spec pletyka


    Let’s check what’s inside the box:

    CPU:

    - x64 Architecture

    - 8 CPU cores running at 1.6 gigahertz (GHz)

    - each CPU thread has its own 32 KB L1 instruction cache and 32 KB L1 data cache

    - each module of four CPU cores has a 2 MB L2 cache resulting in a total of 4 MB of L2 cache

    - each core has one fully independent hardware thread with no shared execution resources

    - each hardware thread can issue two instructions per clock

    GPU:

    - custom D3D11.1 class 800-MHz graphics processor

    - 12 shader cores providing a total of 768 threads

    - each thread can perform one scalar multiplication and addition operation (MADD) per clock cycle

    - at peak performance, the GPU can effectively issue 1.2 trillion floating-point operations per second

    High-fidelity Natural User Interface (NUI) sensor is always present

    Storage and Memory:

    - 8 gigabyte (GB) of RAM DDR3 (68 GB/s)

    - 32 MB of fast embedded SRAM (ESRAM) (102 GB/s)

    - from the GPU’s perspective the bandwidths of system memory and ESRAM are parallel providing combined peak bandwidth of 170 GB/sec.

    - Hard drive is always present

    - 50 GB 6x Blu-ray Disc drive

    Networking:

    - Gigabit Ethernet

    - Wi-Fi and Wi-Fi Direct

    Hardware Accelerators:

    - Move engines

    - Image, video, and audio codecs

    - Kinect multichannel echo cancellation (MEC) hardware

    - Cryptography engines for encryption and decryption, and hashing

  • Totti5
    #130302
    Érthető az álláspontja. És itt a megjelenéskori állapot a lényeg. Most már egy apró programmal olyanra szabhatjuk az egész wint amire szeretnénk, de megjelenéskor azért mellbevágó lehetett a funkciók átszabása. Term. lehet azok nélkül is élni és mint mindent ezt is meg kell szokni aztán évek múlva sima WIN7/XP lesz a fura ha visszaülsz elé, mert kitapasztald a 8at, megszoktad az újdonságokat és az új, felhasználóbarátabb lehetőségeket, hiszen abból van benne azért.

    De a lényeg, hogy senki nem kényszerít senkit. WIN7 még hosszú évekig lesz teljes körűen támogatott.
  • heady
    #130301
    Koszi, 25 fontert en is megvettem gyorsan :)
  • DarkSector
    #130300
    Az jó, én nem fizetek oprendszerért.
  • ABTeam2008
    #130299
    Windows gomb megnyom -> csempe felület -> elkezded begépelni annak a programnak a nevét amit indítani akarsz -> indít. :D Megjelenése óta használom a Win 8-at, megszoktam, egyáltalán nem hiányzik a start menüben bogarászás. Mivel tavaly tavasszal vettem a laptopomat Win 7-tel, ~4500 HUF-ba került az upgrade Win 8-ra.
  • Totti5
    #130298
    Megértem amit írsz és tény hogy az erőltetés fedezhető fel benne, vagy éppen a rászoktatás... mindegy, ha valami újat kitalálnál, akkor te is erőltetnéd, hogy szokja meg a nép, de millió féle mod van rá hogy a kezdő képernyőt eltüntesd, start menüt visszatedd és lényegében Win7et csinálj a Win8ból. Ha az MS köcsög akarna lenni akkor ezt nem engedné, de erről szó nincs. Mivel egyre szélesebb az MS plettája is ( PC, Tablet, Telefon, Konzol ) érthető hogy egy egységes rendszert akar csinálni, mivel mindegyik gépen eligazodik a júzer és egymás felé minden kompatibilis.
  • Tinman #130297
    Mindenki ilyen vicc árakkal dobálózik Win8 esetén... hol lehet venni egy játék árért?
  • DarkSector
    #130296
    Nagyon egyszerű a csempe meg a sima asztal között mozogni, a "windows gomb".
  • DummyBoy
    #130295
    Hmmm ... Én a Start menüt a számítógép leállítására használom meg a Control Panel előhozására ...

    A Kezdőképernyő nem opcionális, csak sokan nem szeretik, mert új és más (mondjuk a kikapcsolás eldugásáért szüljenek sünt ...) de igen jól használható, és bizony egérrel is. Ez a tipusú kezdőképernyő is használható hatékonyan. Inkább az zavarja az embereket, hogy "más" mint amit megszoktak, kibillenti őket a "komfortzónájukból".

    "Erőszakosan" ??? Nem értelek ... maradj a W7-nél és kész ... nincs ebben semmi erőszak.
    "Rákényszerítenek" a win gomb használatára???? Engem meg az XBOX kényszerít a guide gomb használatára ... omg ... ez kicsit fészpalmos.
    Most komolyan már az is gond, hogy 10k alatt legális oprendszert kap az ember?

    Szerintem te nem kicsit paranoid vagy ... Nem vagy kötelezve arra, hogy a W8-at használd. Csak a sok héterrel ellentétben vannak emberek, akiknek bejön.

    9k-ért megkapod az oprendszert, 1k-ért kapsz egy olyan alkalmazást, ami eldugja a kezdőképernyőt, és teljesen "régiwindowsossá" teszi a gépet, és ez a rendszer bizony több szempontból jobb és gyorsabb is mint az elődjei. Nem értem, mi ez a sok hiszti, sok helyen olvasni, nem csak itt (Főleg mert itt kicsit off ...)

    Lehet hogy komoly céges felhasználásra, vagy specilis cél igényekre még nem megfelelő, de otthoni felhasználásra tökéletes.

    Hogy miért érdemes váltani? Én azért próbáltam ki, mert az erőforráskezelése jobb mint a Win7-é, több játék (Erőforrásigényesebbek főleg) érezhetően gyorsul W8 alatt. (Másik játékok persze lehet lassabbak lesznek, érdemes utánanézni ...)

    @smartglass: Érdekes felvetés ... engem annyira nem hatnak meg az acsívmentek :) Aki meg 5 GS-ért vesz egy tabletet, az megérdemli ...

    Nem hinném, hogy elmennének ezzel pay2win felé, az ritka nagy öngól lenne. Viszont a kompatibilis kütyükben rejlő lehetőségek kihasználása az igen jó ötlet. Az más kérdés, hogy ez nyilvánvalóan jó reklám, de nem hiszem hogy most bárki a SmartGlass miatt rohanna WP8-at, vagy W8-as tabletet venni.

    Én tapsolok, hogy a Windowsos telefonommal könnyebbé vált az XBOX kezelése ... A GS-re meg geostacionárius ívből rász@rok :)
  • DarkSector
    #130294
    De meg lehet oldani hogy win7 felállás legyen, de akkor ott a kérdés hogy minek váltani. :D

    max akkor ha lesz dx12.
  • arty
    #130293
    nagyon jó, csak ez tudod hova vezet?
    - smartglassos achievement. vegyél w8 táblát 5 gamerscoreért
    - multiban látod mondjuk az ellent a térképen. pay 2 win!

    tudod, ez az a cég, aki a forza4ben kinectet kér 5 gs-ért ;) haladunk... és te/ti ennek tapsoltok
  • arty
    #130292
    ha a w8 csempéje opcionális, miért nem lehet kikapcsolni?
    miért nem lehetett a startmenüt otthagyni? esetleg opcionálisan?
    miért kényszerítenek a win bill-re állandóan?
    vajon miért nyomja ennyire erőszakosan (ráadásul fillérekért) az MS?
    (nyilvánvaló: megszokod, ezt akarod a tabletedre, telódra is)

    én startmenüt napi szinten használom, mivel rengeteg viszonylag ritkábban használt programom van ott, aminek nem akarok shortkeyt adni, meg felesleges is lenne, hiszan annyira nem használom őket gyakran, hogy azt megjegyezzem... (és annyira se, hogy ikonba/quicklaunchba kitegyem)

    ráadásul egy billkombóval előjön és nem csillivilli oldalakat szkrollozó csempehalmaz, hanem hatékonyan navigálható cucc - desktopra ez a jobb: mert kisebb helyen van több minden, hatékonyabban tudod inditani a cuccokat, stb.

    a w8 rossz, az MS oda dugja fel, ahova csak akarja. nem divatból megy a haterkedés, hanem egyszerűen mert erőszakosan csinálja, amit, ráadásul desktopra teljesen alkalmatlanul.
  • Macccy
    #130291
    Dr. Csernus és Steve 'MS' Balllmer beköltözött az XBOX (!) topicba, vagy miafasszom?!? Vagy nyílt vasárnap van, ideje megnyílni? Oké. Mi is ... mi is ...
    Ááá megvan! Tegnap megcsináltuk a turbót a kocsimban, érzésre újra megvan a 110 LE, a hátamba szerelt G-szenzorból azt éreztem, hogy a gyári nyomatékgörbe is visszaállt, húz 3000-3200 rpm-ig mint disznó! És csak a turbó geometriája (VNT 15) volt lekokszosodva, takarítás kellett a lapátok körül, meg a mozgatógyűrűnél.
    Elmeséljem hogy működik a változó geometria, vagy ennyi elég lesz?

    :D :D :P
  • DarkSector
    #130290
    Ja akkor a neten szarul van írva. (én virágboltit használok)
  • Totti5
    #130289
    Hogyne lenne!

    Köszönjük, hogy megrendelte a Windows 8-at
    Leírás: Windows 8 Pro

    Thank you for registering for our free Windows 8 Media Center Pack offer! **
    Here’s your free Windows 8 Media Center Pack product key
  • DarkSector
    #130288
    Uh azt nem szedem le mert nincs Media Player...csak az Enterprise-ban van abból is a nemzetközibe, az európaiba (N) baszták beletenni....

    Bocs rosszul néztem.
    Eygikben sincs, csak Add-olni lehet a Pro+Ultimate-ba.
  • Totti5
    #130287
    Win 8 Pro
  • DarkSector
    #130286
    Amúgy neked is ez van fent?

    Microsoft Windows 8 Enterprise x64 HUN MSDN

    Mert nekem még a régi ingyenes van.
    Tudtommal ez a legultolsó Enterprise ami kijött, (ebben van Media Center)
  • DarkSector
    #130285
    Ja de most nem értelek, ez csak win8 miatt működik vagy nem értem.

    A telefonon lévő Smartglass nem uyganaz?
  • DarkSector
    #130284
    Ja értem, de valami amihez nem kell kinect...:D?
  • TaRka0107
    #130283
    Na igen, de ha nekem gyerekem lenne akkor ne verje már meg más,ha tanár ha óvónő, verje a sajátját.
    Ezzel sosem értettem egyet.
    Egyébként igaz, kisgyerek ne játsszon 16+ meg 18+-os játékokkal.
    Bár tényleg neveltetés kérdése is. Mi is toltuk tesómmal a Mortalt, meg néztünk olyan verekedős véres filmeket. De mondjuk tényleg nem mentünk neki mindenkinek az utcán vagy az iskolában.
  • Botond #130282
    iPad/iPhone-on is megy smartglass. :)
  • Botond #130281
    Dance Central 3-hoz van benne dj pult. :p
  • DummyBoy
    #130280
    Maga az ötlet ami nagyon jó szerintem ... (Laptopot erre én is kicsit ágyúval verébre dolgonak tartom :) )

    A SmartGlass telefonos részére érdemes lenne rágyúrniuk szerintem, mert sokkal több embernél tudok elképzelni WP mobilt XBOX-ozás közben, mint Surface-t vagy érintős WP8-as laptopot :)

    De majd meglátjuk. Mindenesetre sajnos a Horizon demójával nem ment a Smartglass, szóval valószínűnek tartom, hogy csak W8-ra van egyelőre. Bár ne legyen igazam xD
  • DarkSector
    #130279
    Már elnézést de lúzerség a térkép miatt müködtetni egy laptopot.

    Telefon még oké.

    Amúgy csak a Forza-hoz használható? Mert az kevés.
  • DarkSector
    #130278
    Ha valakit érdekel a win8 téma még pár szóval kiegészítem:

    "Szóval megint a szokásos agyatlan fika áldozata lett ez az új program. Nem szar, nem hulladék, nem csempe. Minden megy rajta ugyan úgy, minden használható rajta ugyan úgy mint a Win 7nél, hiszen ez egy WIN 7 nyilván javított funkciókkal, OPCIONÁLIS csempe képernyővel, ami term. az MS hardwer/szoftver család áthidalására/egyesítésére jött létre."

    A fika része nem maga a win8 ellen megy.
    A tudatlanok igen azt mondják hogy szar (akik nem próbálták, tévesen azt hiszik hogy nem futnak rajta a régi játékok, mint a win7-en az XP után)
    (még most is találkozok 1-2 nyüzgével akik nem tudják milyen a win7, még azt hiszik hogy az xp jobb mert win7-en sok dolog nem megy, pont fordítva a win7 kinőtte már az xp-t), pedig nem az, DE.....

    És itt jön a de....
    1. Van csempe, ami full felesleges, mert nem érintesz hanem egérrel vagy igazából asztali gépen.
    2. Hadilábon áll a win8 egyenlőre támogatottságban, főleg játékok terén, punkbuster meg ilyenek.
    3. Kell profil a géphez, ami sokaknak csak nyűg.

    Vagyis ha az újításokban minden zavaró akkor a sok hardcore felhasználó faxnak fog váltani csakhogy kiiktassa utána azt amiben a win8 több egy win7-től.

    Win8 tökéletes, csak ebben a 3 dologban felesleges macera az asztali felhasználóknak ezért mondják itt-ott sokan hogy tök felesleges, nem szar, hanem sok olyan plusz van benne ami egy hardcore felhasználót inkább idegesíti.

    Ez nem asztali gépekre van hanem tapiszarokra.