176613
banner
  • teddymac
    #130357
    Akkor másikat kell keresnem ,esetleg valaki tudd hasonló játékot ajánlani ??? (RPG coop)
  • ABTeam2008
    #130356
    Gears of War: Judgment: The Guts of Gears videó + ajándék első rész
  • DarkSector
    #130355
    Akinek nincsen GOLD nem látja.

    DEMO (gold takság kell)
  • Seth
    #130354
    Nincs benne. Olyat tudsz csinálni, hogy egy másik játékos társát úgymond felbérlheted és akkor ő segít neked. DE játékos-játékos co-op nincs benne.
  • TDC Geronimo
    #130353
    Ja látom most szedem. Melyik része van benne a demoba? Azt mondják első fejezet és, hogy új tartalom nem a régi demo.

    Nem nagyon tetszett a game korábbi videókból, de az elmúlt pár napban ráremegtem :D

    Meglátjuk demo alapján, hogy vétel lesz-e vagy sem
  • orichalcos
    #130352
    Magyar Live-on vagyok. Mocskos jó a játék. :)
  • teddymac
    #130351
    sziasztok
    Dragon's Dogma milyen multiplayert tartalmaz ? ( coop ) ?
  • TDC Geronimo
    #130350
    EU liveról is?
  • DarkSector
    #130349
    Miért kéne összevissza vinni a chapter-eket?
  • vg
    #130348
    Teljesen mindegy a sorrend a lényeg, hogy Ada legyen az utolsó.
  • DarkSector
    #130347
    Biztos nem fogadja el megint a geci a sima bankkarit, mert egyszer már ráálltak hogy csak hitelkártya lehet, utána megint engedte a bankkarit
    most lehet megint csak hitelkarit.

    Ezt is csak magyar profilnál.
  • DarkSector
    #130346
    Yeah, mindig 12-14 között szokták feldobni a demo-kat...ez várható volt...néh 12 éelőtt 1-2 orával de az ritka dolog.
  • orichalcos
    #130345
    Tölthető Rising demo. 1.84giga
  • avus
    #130344
    Xbox liveon nem fogadja el a bankkártyám, miért?
    Xbox live honlapján megadom a bankkártya adataimat, mindet, amit kér, de amikor rányomok, hogy vásárlás megerősítése azt írja, hogy nem tudok ezzel a kártyával vásárolni, válasszak másik fizetési módszert, vagy hívjam fel a bankkártya szolgáltatót. Pénz van rajta elég, aktiválva is van, ezt mind interneten csináltam a honlapon, aztán beírtam xboxban ugyanezeket az adatokat, ott meg valami hibakódot írt ki. Már nagyon felidegesített úgyhogy félbe hagytam. Mit tegyek? És egyáltalán mi ez, hogy még a lakcímemet is megkérdezni???
  • DarkSector
    #130343
    Az nekünk nem téma, letöltöm én angliai vagy japán accounttal is, ha nem akkor a torrent.
  • TDC Geronimo
    #130342
    Nem látom liven. Azt mondják EUba csak holnap jön mondjuk nem értem miért...
  • Macccy
    #130341
    Guys, egészen jó játék ez a RESIDENT EVIL 6, de (!) megértem azokat, akik hiányolják a régi részek játékmechanikáját! Valóban túl sok lett az akció, főleg amit eddig Jake -kel csináltunk ... Leon kicsit oldschool-abb, de az sem a régi 'settenkedős-ölembeugrós' ... Ami nekem speciel nem is baj!

    Úgy toljuk, ahogy a guide -okban ajánlották: JAKE Chapter 1-2 > LEON Chapter 1-2 > CHRIS Chapter 1-2 > utána már mehet tetszőleges sorrendben ...

    Eddig Jake 1-2 és Leon 1 van kész. Az irányítás még mindig szokatlan és kissé kapkodós, főleg egy kézreálló Gears of War -hoz képest, de a közelharc kárpótol.

    To be concluded ...
  • orichalcos
    #130340
    Mikor??
  • DarkSector
    #130339
    Ki a rák akar venni Dante skint-e egy ilyen epizódba, most már nem a karakter a gond.
    Ja majd ha a single pályákra lesz DLC?

    DMC6. :)
  • DarkSector
    #130338
    Pontosan, :)
  • bluesfool
    #130337
    Ma METAL GEAR RISING DEMO
  • vg
    #130336
    Tegnap valamilyen perverz indíttatásból kipróbáltam Xcom Enemy Unknown játékot, majd hirtelen eltelt 4 óra... ejha. Remek cucc!
  • Doog
    #130335
    #130334
    #130326

    Köszi nektek! Próbálkozom. : )

    Telefon mondjuk androidos de csak 2.3.6-os elég régi Galaxy Ace. : D
    Ilyen olyan Romokat meg inkább nem feszegetem. Jobban szeretem ha gyári van mindenen.

    Amúgy sokat gondolkoztam hogy hova regisztráljam be a boxot de végül maradtam Magyarország mellett mert nekem úgy sincs Live Goldom. Elég sok mindenhez pedig az kell...
  • Macccy
    #130334
    .... vagy egy bármilyen iPhone vagy egy Windows Phone 7/8 :)
  • Totti5
    #130333
    Végre lesz rendes Dante! Visszaáll a világ rendje...




    ( szerencsére jó kis fizetős DLC, bár a 320 pont kevés, én 1600ért adtam volna a síróknak )
  • DummyBoy
    #130332
    Nem, azzal már ok, csak közben kipróbáltam a Start8-at és megtartottam :) (Fene, a megszokás, ugye ... )

    Ezzel csak a gond, hogy a minialkalmazások meg közben bővülnek, én meg nem figyelem ... pedig van pár jó :)
  • arty
    #130331
    shutdown -r -t 0
    esetén is?
  • DummyBoy
    #130330
    Természetesen lehet, viszont az újraindítás előtt van egy 60 seces delay (parancsikonból ...), azt nem szerettem :)
  • DarkSector
    #130329
    A 8GB-ot a Cryteck-nek köszönhetjük. :D
  • DarkSector
    #130328
    Én csak tippelek, mindenképpen HDMI jel bemenet, hogy mimásra jó ez még azt nem tudom.
    De Kinect-et kizárhatjuk mert az külön van max valami kiegészítés lehet.
  • arty
    #130327
    jah, hdcpt is tör majd? ;)
  • DarkSector
    #130326
    Mindkettő megy, az tény hogy a wifi- szerintem nagyon megbízhatatlan...amúgy mind2 alakalmazás megy.
    Xboxon: WMC hozzáadás, kidob egy kódot: xxxx-xxxx és ezt begépeled PC-n WMC-ben az extender hozzáadás menüpontban.

    Smartglass-nál simán acountoddal belépsz mikor a box be van kapcsolva.
    ICS (A4.0) kell a telefonra....
  • Doog
    #130325
    Megvettem az új xboxomat. : )

    Még eléggé zöldfülű vagyok hozzá. Próbálkoztam ezzel a windows media centerrel de azt írja gyenge a wifi jel pedig majdnem fullon van 10 mb-os net nem elég neki?

    A másik kérdésem ez a smartglass. Még nem próbáltam de gondolom ez is wifin keresztül működik és ha nem jó a media center gondolom smartglass sem fog működni.
  • DarkSector
    #130324
    Felvétel, rögzítés, nekem a TV adás HDMI-n megy pl a TV-be.
    Esetleg valami spéci kamera?

    Vagy egy másik gépet rányomsz és 1 tv-n tudtok nyomulni?
  • gduck
    #130323
    Nagyon jól összefoglaltad a dolgokat :)

    UI: Még nem próbáltam hogy lehet-e custom csempét csinálni, de csak egy parancsikon kell "shutdown" vagy "shutdown /p" paranccsal és máris egyszerű lesz a kikapcsolás :D
  • gduck
    #130322
    Ezt ne ebben a fórumban kérdezzed ;)
  • Tinman #130321
    Nekem is van a digitalizáló kártyámon... de, hogy az új Box majd tud olyat, hogy xyz eszköz képét rögzíti? Az elég kemény lenne ^^
  • orichalcos
    #130320
    És csak kimaradt:

    Halo pakk eladó, egyesével is akár. katt
  • Iniesta88
    #130319
    Hello! Kiírtam a fifa 13-at xbox360-ra. Játék közben azt írja ki, hogy unreadable disc. Mi lehet probléma és mi a megoldás? Előre is köszönöm!
  • orichalcos
    #130318
    Valakinek nincs esetleg kölcsönbe egy 48órás kódja? Meghálálnám valahogy.