176613
banner
  • Waczkor
    #131628
    Nekem nincs bajom velük,alapok megvannak a sniper eliteből,csak lenne valami hosszabb story,kampány,coopba jók az ilyenek.
  • Waczkor
    #131627
    Bocsi,most látom hogy csak pécére lesz.
    Nem vártam meg a végét a trailernek....
  • Seth
    #131626
    Nee, má itt is zombik O_o
  • Waczkor
    #131625


    Remélem lesz benne tartalom,zombis téma mindig jöhet.
  • Myselor
    #131624
    az nemtudom az mi
  • davidka003
    #131623
    OFF
    Halo 4 eladó
    LINK
    Fém tok, benne a két lemezzel karcmentes állapotban. Ajánlattal privátban kereshettek.

    Ma értem a végére. A grafika lenyűgöző tényleg. Az külön tetszett, hogy elég sokféle járművet lehet vezetni a kampány során. Normal szinten is volt kihívás. Cortana és Chief hangja még mindig nagyon jó.
    Ahhoz képest, hogy nem a Bungie csinálta ez egy igazi Halo játék lett.
  • grebber
    #131622
    Adblock használata ami tiltja a reklámokat ami okozza ezt a szarságot!
  • Myselor
    #131621
    valaki megoldást tud erre hogy nem bírom a spoilert elolvasni?Csak feldobál az oldal tetejére
  • vg
    #131620
    "Crysis 3 credits után a végén mi a téma?"

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem régen a kórházuk szeretetét élveztem, és most szeretnék reklamálni. Ezt mondta aki a székben ült az igazgatóknak.
  • Osi20
    #131619
    Sziasztok
    Tudnátok segiteni meg vettem Nhl 13 nem tudok rá tölteni legujabb rostert? Ezt csak gold liveval lehet tölteni? Elöre is köszönöm választ.
  • grebber
    #131618
    xbox360 screen capture gui programot használja valaki? Ha igen kérem írja le hogyan működik!
  • DarkSector
    #131617
    Ja de nem multiplatform. Amúgy jah.
  • Seth
    #131616
    Akkor még nem láttad a Killzone-2-3-mat.AZokban nagyon jók még az animációk
  • DarkSector
    #131615
    jah nekem a mozgás/animációk amik vernek mindent a többi fps-hez képest, annyira finomak a mozgások ahogy fut a fegyverrel meg ahogy lő (az első rész óta), hogy játékban még nem láttam ilyet.
    A többi játék hiába csilli-villi fénylik de gagyihatású az animációk végett ehez képest.
  • The Protector
    #131614
    Ahham.Én szeretem a crysis-t és nem a grafika miatt hanem mert jók az akciók benne és lehet lopakodva ölni.Engem a lopakodással meg lehet venni kilóra.
  • DarkSector
    #131613
    Hát ha tippelnem kéne az eddig látottak alapján kb az sem egy túlbonyolított téma, inkább a gyilkolás módjára értendő.
    Valamint a többféle útvonal abba merület ki mint pl a 2. részben hogy egy helyen pl vagy támadsz az utcán vagy lemászol egy csatornába és kijutsz a katonák hátába.

    Nem tudonám bonyolultabban elképzelni. :D
  • The Protector
    #131612
    értem köszi.én is erre gondoltam,nem arra, hogy város meg mellékküldik hanem amit írtál,hogy alternatív útvonalak,többféle módon is oda lehet jutni valahova.nekem ez nagyban megdobja az újrajátszhatóságot.
  • DarkSector
    #131611
    Juj ne legyünk már ilyenek.
    Crysis mint sandbox, azt legfeljebb úgy lehet értelmezni mint az első részben.
    De itt ne számíts akkora területre azért.
    Ez nem egy GTA, a mellékküldetések is a secondary módszerrel lehetnek hekkelj meg 1-2 laptopot meg ilyen, kizárt hogy ettől mélyebb legyen, ez egy akció fps.
  • The Protector
    #131610
    Aki tolja a cry3-at.Mennyire lett sandbox?Tényleg vannak mellékküldik?Vagy, hogy van megoldva a szabadon mászkálás?
  • DarkSector
    #131609
    ember ez single, nem multi és végleges, nem beta. :)
    Illetve belső helyszínek jobbára míg a demoban inkább nyitott részek voltak.
  • Macccy
    #131608
    Hmmmm ... lehet csak én látok rosszul és lehet a videó javít rajta, de nekem ez SOKKKAL jobban néz ki, mint amit a béta fosban láttam, szóval visszatért a hitem. Ezt ki fogom próbálni ezt a CRY3 -at.
  • DarkSector
    #131607
    Tegnap még első 25 perc volt mára első 30 lett?
  • DummyBoy
    #131606
    Köszi, meg is csináltam közben, csak kicsit érdekes volt, hogy kilépett az offline profilból, csinált egy vadi újat, de egy szóval nem említettee, hogy a végén migrálja majd őket ...

    De meglett. Kösz.
  • Totti5
    #131605
    PSPd még van?

    The 3rd birthday ( Parasite Eve ) megvolt, megvan? van VITÁra is letöltősben a PSPs ahogy olvasom 15-20 óra gametime és ajnározás a tesztekben, hogy egy k jó TPS rpg és PSPn csúcs látvánnyal volt.

    Ahogy átnéztem, 30 PSP cím biztos van ami kimaradt és simán játszhatom VITÁn. Még hogy nincs rá gamma... két analóggal, szebb képernyőn.
  • Macccy
    #131604
    Nem arra készült, hanem iPhone 5-re, az iPad csak másodlagos.


    DarkSector: De te miért a 2-t nézegeted, az még két évvel és két telefon generációval ezelőtt jelent meg iOS-re?! Az android változat ráadásul másfél évvel később lett portolva és a már amúgy sem túl aczélos grafikából is lentebb vettek kicsit (hogy miért azt nem tudom). Ha itt lesz a 3 majd dobok screenshotot!
  • arty
    #131603
    simán átállíthatod online-ra, semmi nem veszik el!
  • arty
    #131602
    "de a látvány miatt dobtam be ide a videót mint érdekesség"

    azt aláírom, eléggé rendben van egy tablettől!
  • arty
    #131601
    én is úgy gondolom, hogy beszélgetünk, de érdekelt, hogy mi az apropó amiért belinkelted :)

    handheld a 3DS és a Vita, emellett a tabletek kényszermegoldások ilyen játékra - olyanok is. nem izlés dolga, hogy belásd a döntögetés és képernyőtapperkodás szarabb, mint a gomb/gomba - bizonyos játéktípusokra. van ahova a tapi jobb, avagy a döntögetés jobb - az RR3 nem ez a kategória.
  • DummyBoy
    #131600
    Sziasztok!

    Lenne egy lehet hogy hülye kérdésem. Van a Boxomon az asszonynak egy offline profilja, de most szeretnék neki Live-os (sima) fiókot csinálni.

    Össze tudom kapcsolni a kettőt? Vagy elveszít mindent ami az offline fiókban van?
  • Tinman #131599
    Gametime neked mennyi volt?
  • Macccy
    #131598


    Megvannak az előnyei, ugye!
  • vg
    #131597
    Éjjel végig toltam normál fokozaton(ami nálam nagy szó). Sok helyen simán elkolbászoltam az ellenség mellett álcázva, volt amikor negyed óráig nem is lőttem egyszer sem, kicsit dishonored feeling volt. Egy nagyon jó PC-n biztos jobb élmény lehet az extra látvány miatt.
  • Harlekin
    #131596
    Ja értem szóval akkor ez hasonlóan működik mintha bemennénk 1 szobába ahol fingszag van.Én mint fizikai munkás tudomásul veszem és kimegyek ŐK mint szellemi munkások tovább szagolják,hogy analizálják,hogy mennyi a metán tartalom és esetleg kiderüljön,hogy ki fingott be.Értem még szerencse,hogy fizikai munkás vagyok...
  • Totti5
    #131595
  • DarkSector
    #131594
    Itt a 2. része van csak android-ra, naná hogy közenincs a trailer-ekhez:

  • Macccy
    #131593
    Igen de te fizikai munkás vagy ők meg szellemi szóval lapátold tovább az acsikat!
  • grebber
    #131592
    Crysis 3 credits után a végén mi a téma? Aki végigvitte és megvárta a credits-et spoilerben leírhatná,mert angoltudás híján nem értem mi a szitu :(
  • Harlekin
    #131591
    Nem kibaszott mind 1 hogy ki az... ez 1 nyomorult JÁTÉK NEM A VALÓSÁG itt minden megtörténhet.Szerintem sokkal jobb lett volna ha a télapó van benne majd valahol elsiklik a történet és kiderül,hogy az valóban nem is a télapó volt hanem a húsvéti nyúl álruhába ...
    miken nem tudtok agyalni és akkor nekem van sok időm acsira vadászni!!!
  • Macccy
    #131590
    "Összeolvadnak a csávóók!" :D

    Marhajó lenne ha a Crytek nem pazarolná ilyen Lorenzo Llamas / Michael Dudakoff szintű B- kategóriás történetre a puskaport, hanem összesolgozna olyan jó kreatív csapatokkal, mint a Bungie vagy a 343! Kapnánk valami szakítós űrháború starwarz coolságot fasza engine-nel.
    Vagy csak szerintem gyenge a forgatókönyv a 2 óta? (1 még elment mert újszerű volt)
  • orichalcos
    #131589
    Igen ezt hallottam, azért is írtam hogy nem értem a dolgot. Mert egy ekkora fúzió hogy történne meg? MÉg a játék világában is. Mindegy nem megyek bele spoilerekbe, két napot már kibírok.