176613
banner
  • Landor
    #131588
    [/url]
  • TDC Geronimo
    #131587
    Nem tudtam még megkérdezni, mert nem volt raktáros este, majd hétfőn megírom :p
  • Landor
    #131586
    megvannak a plekszik?! :D
  • grebber
    #131585
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Crysis 3 végén a fekete Prophet van és annyira behuzta már a cucc hogy ruha nélkül is képes láthatatlanná válni kb eggyé vált vele.
  • Myselor
    #131584
    egész érdekesen hangzik ez a dolog.bár én még csak a crysis warheadet vittem végig az tetszett:)
  • Seth
    #131583
    Persze,az van benne, de az idegen ruha dns-e keveredett a benne lévők dns-ével,fúzió, így úgy van ahogy írták, egyé váltak a ruhával. Alcatraz-nak szerintem már csak a teste maradt,de a tudata Prophet ( fel is ismeri Psycho-t, Alcatraz ugye nem találkozott vele)vagy legalábbis ő a domináns
  • vg
    #131582
    ó boy
  • orichalcos
    #131581
    Dehogyis. A ruhában ugyanúgy Alcatraz maradt, az más tészta hogy a ruha eltárolta az előző tulaja tudatát. Így a játék végén a Alcatraz és Prophet egy személy lesz, de a ruhában attól még a fehér embernek kellene lennie.
  • TDC Geronimo
    #131580
    Azoknak akik nem figyeltek a storyra a 2be vagy nem értették meg

    "Prophet was infected with the Manhattan Virus (The one you see all around you in the game), so he gave the suit to Alcatraz so that he could finish the mission he was on (Use the suit to find a cure). He committed suicide so his suit would disconnect from him and be able to "connect" to Alcatraz. The suit still contained memories of Prophet though and thats what you see during the game. Alcatraz did not die at the end, his suit rebooted, but since Prophet's memories and voice was still in the suit, it talked to Alcatraz telling him the mission is not over and more Ceph are around the world. Alcatraz and Prophet become "one person" and that is why he says "They call me Prophet". Alcatraz needs to finish the job."
  • vg
    #131579
    whut?
  • Myselor
    #131578
    teljesen mindegy ha max 4-5óra a játék:))
  • Seth
    #131577
    Már a 2. rész legvégén Prophet lett a főszereplőből.
  • orichalcos
    #131576
    Hogyhogy mit vártam? Azt hogy Alcatraz-zal játszunk, erre meg kiderülnek dolgok.
  • Myselor
    #131575
    nem tudom min csodálkozol.mit vártál mégis xd
  • orichalcos
    #131574
    Hétfőn játszok csak a játékkal, de most ez kezd kicsit nagyon gáz lenni ha tényleg úgy van ahogy mondjátok...
  • Totti5
    #131573
    Az viszont dühítő, hogy ott van a lemezen 3.6 gb hely de a bevezető intró olyan kockás hogy fájdalom...
  • Totti5
    #131572
    Csak videót csináltam kérésre. A játék nem igazán érdekel jelen pillanatban, így nem is játszok vele, csak felvettem ami kellett. Nekem a 2. rész perfekt volt 1szer azt élveztem, ez a 3. semmi olyat nem mutatott eddig ami miatt jobb lenne annál, megérné játszani.
  • Macccy
    #131571
    Tehát ez a ruha, ha jól értem, ami maximum páncél meg maximum szpíd megminden, ugye ... Tehát ha jól értem ez ... Niggert csinál a gyanútlan fehéremberből, aki felveszi??
  • Tinman #131570
    Rivjút!

    Már rég le kellett volna pörögnie a creditsnek. Csak nem ebédelni is mertél közbe? Meg klotyó? Na neeee!
  • grebber
    #131569
    Szerintem annyi az egész hogy mivel a 2 elején ugye megöli magát, de a ruhával már annyira szimbiózisba került hogy az új tulajdonoságt is Profétáva alakitja!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Crysis 3 végén meg már olyannyira van ez jelen hogy ruha nélkül is láthatatlanná válik. Ending videoba látható!
  • vg
    #131568
    Te még annyira sem vagy képben a játékkal mint én... (hint: életben van, vele játszunk, csak nem értem miként került alvó módba, de biztos a játék végén kiderül)
  • orichalcos
    #131567
    Fekete jóember nincs életben. Lásd Crysis 2 eleje.
  • Totti5
    #131566
    Kinectel nem is akarok autózni és FPSt játszani.
  • Macccy
    #131565
    Nemá ... Venom?
  • Macccy
    #131564
    Jóóólvan jóóóólvan, nyuuuugi. Mondtam, hogy ez nem bajnokságra van, hanem hogy bárhol elfoglald magad, nem kell ezt túl komolyan venni, különben is a grafika volt az egész lényege na.

    Azért ezt az analóg kar és gombok nélkül nem lehet játszani dolgot ne mondd a Kinect tulajoknak, jó?
  • Totti5
    #131563
    Ruha keltette életre vagy mi, nem? már eggyé vált vele. Túl csavaros nekem ez a story, de valami ilyesmi volt a bevezetőben.
  • Totti5
    #131562
    Analóg kar és gombok nélküli eszközön nem lehet játszani, csak az arra kitalált tapperolós játékokkal pl Angry Bird.

    Ilyen ótós játék egyszerűen nem ilyen platformra való. Nem véletlen az NFS ájfónba is autómata gáz van és csak döntögetni kell... ja igen döntögetés, azért billeg a kamera mint ha tengeri beteg lenne a sofór. Kanyarodsz és közben meg fogdosod a képernyőt hogy legyen fél gáz meg a többi? nagy élmény.

    Én már a PSPnél is ki voltam akadva hogy csak 1 analóg volt rajta, szerinted mennyire tartom ezeket a képernyőt nyomogató eszközöket?

    Egyetlen kézikonzol létezik amin lehet érdemben játszani mindennel az a VITA.
  • DarkSector
    #131561
    majd fényképekről megtudod. :D
  • Macccy
    #131560
    Nem akarom tudni miért van tangád és miért remeg a kezed a félhomályos szobában ...
  • DarkSector
    #131559
    Oksa meglesz, tutibiztosra csomagolom, beleteszem a tangámat hogy megvédje a sérülésektől.
    privibe dobj egy címet, szerintem levélként elsőbbségivel 500ft lehet a posta.
    Vagy nemtudom de rákérdezek.

    Mostanában ritkán postáztam.

    Ez a fényképező a telefonom, ha nincsen természetes bevilágítás rendesen meg remeg a kezem ilyen lesz a kép...:S
  • Macccy
    #131558
    Gyühet'! Rendes arc vagy, még ha kicsit magassarkú fixált is , de ezt a borzalmas fényképezőt dobd ki légyszíves!

    Csomagold be légyszíves Ace-biztosra, aztán küldj privátban egy számlaszámot amire áttolhatom a zsöcit.

  • DarkSector
    #131557
    Ez lemaradt, a lemez közelrő.

    Kép5
  • DarkSector
    #131556
    2k-val kiegyeznék, mert annyival rövidebb a TR nekem.
    Bár fájó szivvel adom el mert jókat multiztam vele...:S

    Ha kell 2k-ba kiegyezünk. De ezenfellül még párszáz lenne a posta.

    Mohácsról dobnám.
    Hacsak nincs egy ismerősöd errefelé.

    Kép1
    Kép2
    Kép3
    Kép4
  • vg
    #131555
    Crysis jópofa, egyszer végigizgulós sci-fi lesz ez is. Néha alacsony a fps és nagyon fakó a kép, főleg az elején mikor esik az eső. Néha tíz centire kellett menni a tv-hez, hogy lássam hol van az ellen. Nyíllal lőttem kettőt, viszont a ruhát lehet fejleszteni. Azt még mindig nem értem, hogyan lehet életben ez a fekete jóember, pedig nagyon figyeltem az elején és a previously videóban.
  • Macccy
    #131554
    Beletúrok a zsebembe ... Egy ezres, plusz egy használt vonaljegy és néhány forgalomból kivont 1 és 2 forintos érme? Amúgy bár minden a matekon múlik, de azt elfelejtettem megkérdezni hol laksz, mert 3k -ért kapnék egyet Érden átvéve és ha te messze laksz, akkor ugye fizetni kell a Kevin Costner-nek is ami megdrágítja, akkor már csak 2k-t ajánlanék érte, ha jóállapotú és karcmentes! De ha utáltad, akkor ez nem lehet akadály, igaz?!


    (na a Tomb Raider -t érzem, hogy jó lesz!)
  • DarkSector
    #131553
    Meglesem de kizártnak tartom hogy ilyen minőségben legyen. :D
  • DarkSector
    #131552
    Van RE5 de mennyit adnál érte? mert szívem szakad meg, de esetleg eladnám ha valamennyivel tudnád támogatni a TR vásárlásomat.

    Ilyen gémek vannak nekem használtba:

    The Darkness
    Dead Space
    Resident Evil 5
    Castlevania
    Assassins Creed 2
    talán FF 13 esetleg.
  • Macccy
    #131551
    Gúglizz ... telefonra van az főleg

    Te Dark, neked sincs eladó Resident Evil 5 -öd ócsójé'? Te úgyse szereted ezeket az újhullámos Reziket!
  • Macccy
    #131550
    Tapizvaa?? Én csak a 2-vel játszottam, de abban jól működött a giroszkópos kormányzás ... Vagy a gáz/fékpedál tapizásra érted? Én még nem próbáltam, kivárom a hivatalos megjelenést két hét múlva, de a látvány miatt dobtam be ide a videót mint érdekesség, mert szerintem eszméletlen mit csinálnak már ezekre a kis zsebszámológépekre.
    De ezt a rossz koncepciót nem igazán értem miért mondod. Ez szándékosan erre készült, nem félresiklott mint a Colonial Marines! Ennek ugyanaz volt a koncepciója, mint a Tetrisnek meg annak a kígyós játéknak nókián: zsebből előkapod és elfoglalod magad amíg behív a fogorvos!
  • DarkSector
    #131549
    Nem ronda, kár hogy nem telefonra van. ezé ipad-ot ki venne?