176613
banner
  • DarkSector
    #131668
    Srácok de úgy értem pre szempontból, ami a demo és final-t illeti, előrendelésnek szánva nem ígértek semmit a feljesztők, vagyis a többi csak illúzió meg hit dolga hogy mit hisznek vagy hittek az előrendelők. :D
    Mi alapján rendelték elő? :D
  • Seth
    #131667
    A sztori.

    A szinkron.Atyaúristen ,Hicks,mi a franc?
    Michael Biehn-t reggel ébresztették,az meg pizsomában,kakaót szürcsölgetve,másnaposan felolvasta a szövegét.Bocs ha ez spoiler,nem érdekel :D)

    Aliens hangulat,a feszültség hiánya (talán 2 jelenet,pályaszakasz volt ami említésre méltó)

    AI
  • grebber
    #131666
    Az hogy nincs semmi magával ragadó ereje hogy ne tedd le a game-et!
    Semmi hangulat.

    Mostanság megjelent akármelyik fps-nek 30 jobb hangulata van!
  • DarkSector
    #131665
    Háde miért ? :D
    a grafikán meg animáción kivül mi a gáz? :D
  • vg
    #131664
    Reggelig? Legszarabb esetben is este 11-re végzel...
  • Moby
    #131663
    Ja ez lemaradt:
    Igen, akkor már rögtön szar! Még szép!
  • Moby
    #131662
    Amúgy meg alien breed. Bárhol, bármikor. Amúgy is zöldet hányok már az fps említésétől is,(hacsak nem a 343 vagy a GG csinálja).
  • Moby
    #131661
    Egy ötlettelen, igénytelen, motiválatlan ótvarszar.Nincs egyetlen olyan pontja, ami megütné az elvárható szintet.
  • DarkSector
    #131660
    Tulajdonképpen azt nem értem mi a baj, a grafikát kivéve az előzetesekben minden ilyen volt, az animációk szarok de ott sem volt jobb...

    Mi a probléma? annyi hogy csúnyább? És akkor már rögtön szar?
    Vagy van más is amit az előzetesekben másképpen tálalnak?
  • Totti5
    #131659
    Jó volt a marketing. Én is megvettem volna szó nélkül, ha nem jön ki a warez előtte 3 nappal. Mondom nekem itt könyörögtek az ismerősök hogy nézzem már meg és nehogy költsek rá, pedig eszem ágába nem volt lewarezolni... addig kitartottam hypoltam, nem a graf a lényeg stb. A sega marketingesei a játék összes negatívumát egyszerűen sikeresen lelplezték ( kiv. a grafot ), titkolták. Helyükben én is ezt tettem volna persze. Nem véletlen nem volt demo pl.

    Mindegy, túlléptem rajta, nem lesz jó Alien játék leglább 7 évig. Várom a Prométeusz 2őt, abban nem fogom csalódni.
  • grebber
    #131658
    Én az aliensel sokáig úgy voltam hogy ez jó ez kell 0 day CE ugrik a kosárba. Aztán jött az xbox warez végigjátszás és töröltem a rákba elfejeltettem örökre egy fillért nem ért.
    Szóval én tájékozódtam és tudtam ótvar szart nem kell venni

  • Moby
    #131657
    Aki egy gearboxtól előrendel, az fizessen is :-)
  • DarkSector
    #131656
    Hát a sok süket pre-order-es.
    Bár mentségükre az szól hogy ez konkrét átbaszás volt hiszen a demonstrációk nem a játék végleges állípotát mutatták.

    Mondjuk ez álltalában így van de az ember azt hinné hogy ez már csak ppozitív irányba javulhat.
  • Moby
    #131655
    Ez sajnos máig ugyanarról szól:a név elad bármit. Az emberek meg nem tájékozódnak.
  • DarkSector
    #131654
    Mivel a pc a multikból él eléggé logikátlan amit mondtál, pláne hogy ez előrendelés, és nem csak 1 platform.
    Vagy a pc-s igényesség az hogy tegyünk dx11-et egy konzolos játékra és portoljuk át bugossan?
  • grebber
    #131653
    Nem meglepő. Ezzel minősítve is van a konzolos igényesség magyarán 0!
    Ezért nincsenek itt valódi jó game-ek, minek ha a szart is el lehet adni!
  • Moby
    #131652
    Játékment???krízisben?!
    ROFL
  • DarkSector
    #131651
    Eladás, darabszám nem népszerűség.
  • orichalcos
    #131650
    Na feltelepült a játék, most reggelig crysis 3 akkor. :)
  • Totti5
    #131649
    Anglia. Alien kiütötte a DS3-at. Bár nem csodálom Dead Space 3 is kapta a fikát mindenhol az első képektől fogva, a demo meg még csak rá tett, aztán nem győzöm olvasni, hogy bocs tévedtem, de az k. jó játék hszeket azóta, akik végigvitték. Alien meg... ott nem volt fika, mindenki várta, meg is vették.

    1. Aliens: Colonial Marines
    2. Dead Space 3
  • SirArcheer
    #131648
    Splinter Cell cikk kivágva
  • Seth
    #131647
    Tegnap értem a végére. A környezetet már álmosítónak találtam a végére,annyira egyforma.Viszont a végén egy barlangos rész van,ahol olyan köveket,fényeket,csillogást csináltak,hogy csak na,az nagyon tetszett.
    A harc meg ugyanolyan érzésre,mint a 2. részben.
    Én az íjat csak pár helyen használtam, jó,erős fegyó,de 15 nyilat ha kilőttem vele. A főhős is panaszkodik mikor először kézbe veszi hogy mi a szart csináljon ő ezzel a fogpiszkáló vetővel,de aztán Psycho elmondja az erényeit :D
    A Far Cry-hoz nem hasonlítanám azért,szerintem ugyanakkora pályák vannak mint a 2. részben,csak a környezett miatt több a szabadtéri, nagyobb nyílt teres rész.
  • Muttley
    #131646
    vki, aki letölti
    köszi, ha összefoglalja néhány gondolatban
    mi újat írnak
    a Splinter Cell: Blacklist-ről
    :)
  • Muttley
    #131645
    külföldi commentek-ben lehet olvasni, h
    nagyon el lett találva a játékmenet
    sokan fostak tőle, h az íj qrvára nem passzol majd a high-tech nanoruhához
    viszont állítólag a végleges játékba nagyon beleillik
    a környezet is állítólag teli találat
    és arany középút far cry 3 sandbox és CoD csőjáték között valahol félúton

    alig várom, h megjelenjen
    1st day buy :)
  • Moby
    #131644
    Jó ez a krízishárom. Igényesek a cutscene-ek, és borszaztó érdekes az egész.
    Foshugylé. Del.
  • vg
    #131643


    letölt
  • sparrow35
    #131642
    Köszi,leszedtem Operához és egyből jó lett!
  • Totti5
    #131641
    Section 8 egy teljesen bekorlátolt multi FPS egy pályán aztán szóljon aminek szólnia kell. Single player pedig botok ellen a multi pályákon. Semmiben még csak kicsit sem hasonlít arra ami a Destiny lesz / akar lenni.

    Elolvastam az összes infót ami ma kijött. Ha ez ebben a formában megvalósul mint ahogy leírták nextgen első évében jön akkor HÚHA. Eredeti, ötletes, újszerű, innovatív.


  • orichalcos
    #131640
    Gondolom stílusban ahhoz hasonlítja.
  • Totti5
    #131639
    Section 8 hogy keveredik ide?
  • DarkSector
    #131638
    Ja bocs azt hittem.
  • TDC Geronimo
    #131637
    Ez nem MS IP
  • DarkSector
    #131636
    Gondolom a 4 nagy címből ez az egyik.

    Inkább veszek ps4-et egy killzone 4 végett ha fps kell.
  • DarkSector
    #131635
    Mindegy a játék így elsőre is egy jellemtelen szarságnak tűnik
    Olyan érzésem van mint a Section 8-nál.

    Nekem akkorsem tetszik ez a Nem MMO """"ha akarod"""" játszhatod egyedül is...húha.

    Játszhatod egyedül az Unreal 2007-et is, csak éppen hülyeség.
  • Totti5
    #131634
    Nem látni belőle sokat, de tetszik. SCIFI! abból pedig manapság nincs sok. Bungie = gameplay/zene tuti jó lesz.

    Az jó hogy tisztázódott, hogy nem MMO, ennek nagyon örülök. Egyedül akarom játszani, s élvezni.

    Kíváncsian várom mi lesz belőle.
  • davidka003
    #131633
    MMO szarokat én se csípem. Hiába Bungie egyelőre nem fogott meg.
  • orichalcos
    #131632
    Nem mmo lesz. Egyedül is végigtolható, de csapatban is lehet játszani co-opban.

    Érdekesség hogy nem lesz főmenü a játékban, csak konzolokra jön, pc kimarad (kurrens genre, meg nextgenre is jön)
    Lesznek járművek, sőt űrhajónk is, mellyel a naprendszerben utazhatunk a többi bolygóra.
    Tervezett megjelenés még idén, de pletykák szerint októberben jön először ps3-ra és xbox-ra.
  • DarkSector
    #131631
    Szerintem elég tré.
    Főleg hogy MMO.

    Nézd meg hol vannak az ilyen MMO szarok sehol...nem érdekli a kutyát sem mert hamar monoton unalmas lesz, már most süllyesztő, és akármilyen új motor meg fény-árnyék lesz benne egy fos lesz.
  • TDC Geronimo
    #131630
    Le se tagadhatnák, hogy a halot csinálták előtte... Ez a reveal elég balul sült el. Pressnek 6 órán át csak powerpoint prezentációkat mutogattak meg "no comment" kijelentéseket a QA-n.
  • orichalcos
    #131629