176613
banner
  • Moby
    #133911
    'szt csinász te ilyenkor gép előtt? :)
  • Renátó1985
    #133910
    Aludj inkabb :D, na mi van lesz gears vagy biosokkot kaptal?
  • Harlekin
    #133909
    "Valamint legrosszabb esetben nem tudom újra letölteni."

    Hogy is volt a nagy Magyar migrálási hisztériánál?Miket nem lehetett letölteni?Pedig az ott 1 teljesen frankó dolog volt...Mégis leszarták,hogy ez meg az nem elérhető migrálás után...

    Itt most semmi mást nem tesznek majd mint vissza keresik,hogy kik szedték le azt törlik a profilokat és ezzel meg is oldottak mindent...
    Mivel ez tévedésből adódott és jogosulatlanul szerezte meg az aki megszerezte így azt tesznek amit akarnak...
    Az elfogadott szerződési feltételek biztos tartalmaznak erre szövevényesen megfogalmazott pontot.
  • Harlekin
    #133908
    Mint ahogy több száz magyar accal,magyar liveről leszedet 1000 másik gamába sincs KÍNAI...Ja,de várj magyar sincs bennük...
  • negyven2
    #133907
    Mivel ezt kínai profilból töltöttük le igy csak ezzel nem lehet már, de ha átmigralod pl magyarra akkor mennie kell. A migralaskor csak azok a dolgok lesznek elerhetelenek amik az adot régióban nem érhető el. Például a nekem a fő porfilom US régiós. Ezzel ingyen hozzájutottam pl egy Surface Avatar prop-hoz. De ez csak US accal érhető csak el. Ha vissza migralnek pl magyarországi accra akkor ez eltűnik. De így járnék ha olyan zenét, filmet, játékot birtokolnék ami nem érhető el csak az US Marketplace-en. Ha vissza migralok utána US-re ujra elérhetőek lesznek.

    Mivel az AC3 magyar accal is elérhető (míg kínaival már nem) így hazza.igralaskor ujra le tudod majd tolteni.
  • DarkSector
    #133906
    Hát azt most is láthatod, ha most nem tudod leszedni utána sem tudod majd.
    Migráláskor tudtommal törlődnek az accounthoz tartozó tartalmak, mint régen.
  • negyven2
    #133905
    Legkésőbb 3 hónap múlva kiderül, hogy ha visszamigraltattam a profilt, hogy letolthető e onnan
  • DarkSector
    #133904
    Valszeg levették a szerverről vagy más útvonalat adtak neki.
    Úgy néz ki tévedés, és nagy seggberúgások lesznek a Microsoft emberkéinél.
  • Bercy #133903
    Nalam letoltes kozben megallat es nincs is ott a jatekok kozott :(
    Errol lemaradtam.
  • DarkSector
    #133902
    Ja a license az egy dolog, aki leszedte max pc-re csinál egy mentést róla.
  • Macccy
    #133901
    Én ettől nem félek, de úgy legyen. Jóval korábban beregeltem már, más kérdés hogy a letöltés tetves lassú volt. Mégis sanszos, hogy ez kuka lesz ha újra lejön és semmibe nem tart nekik letiltani, hiszen magát a licence-t tiltják és nem a felhasználót.

    De mondom ne legyen igazam!
  • DarkSector
    #133900
    Mint amikor migrálsz, leszedik az accountról, de a gépeden amíg ott van addig működik.
    Max csinálok biztonsági másolatot.
  • DarkSector
    #133899
    Akiknek már a profilján van szerintem megmarad, nem hallottam még hogy visszamenőleg leszedtek volna account-ról játékot.
    Valamint legrosszabb esetben nem tudom újra letölteni.
  • Macccy
    #133898
    Mi a tipped?
  • DarkSector
    #133897
    Nekem most elindul.
    Később lehet nem fog.
    De mindegy nem vettem meg, max kitörlik, bünti nem jár érte, mert nem csaltunk, a Microsoft hülyesége volt. :)

    Attól "félek" aki beregelte azoknak megmarad. :)
  • TaRka0107
    #133896
    Most akkor azoknak sem fog működni, akik már leszedték?
  • Macccy
    #133895
    Már nincs is ott az ASSASSIN'S CREED III a vásárolható játékok között ahol eddig, csak a kiegészítőket látom hozzá és az Avatar item -eket. Akkor tehát meszeltek ...

    Letöltésem még megvárom, most megint elindítottam pont a tiltás (?) előtt pár perccel, de ha jól tippelem, akkor simán letiltották remote szóval nem fog működni. És van egy gyanúm, hogy az összes többit is le fogják tiltani pár kattintással, vagy már megtették ...

  • Macccy
    #133894
    "... nálaM meg a végzett telepítés vége 40 KB -ba bújtatott 8 GB lett ..."
  • DarkSector
    #133893
    uh minden csoda 3 percig tart...:S
  • DarkSector
    #133892
    Igen ennyi volt, letiltották a vásárlást.
  • Macccy
    #133891
    Na kezdődik ... ? Vagy nem? Havernál is UNABLE TO COMPLETE ... nála meg a végzett telepítés vége 40 KB -ba bújtatott 8 GB lett és egy sárga felkiáltójeles CORRUPTED Assassin's Creed III

    Na akkor most meszelték el?
  • arty
    #133890
    persze, ez már a lefordított verzio :) (na irok skypen ... ill... már beszélgetünk is :D )
  • DarkSector
    #133889
    de jól beregeltél?
    kínai oldalon akarod venni?
  • arty
    #133888
    nekem azt mondja "Sorry Currently unable to complete your purchase. Please try again." amikor a weboldalon megvenném :(
  • DarkSector
    #133887
    Hát igen, bugra léptek volna.
    De csalogatónak érdekes hogy pont egy nagy címet dobnak be...microsoft szokott jótékonykodni, de miért egy Assassins Creed 3 lenne.
    Szerintem a saját egyik ex-ével jobban járt volna.

    Meg pl a Ubifosnak mi ezzel a célja?
  • Macccy
    #133886
    Őszintén kíváncsi vagyok, hogy ez most hogyan történhetett ez az ingyenes ASSASSIN'S ... Mert ha valami hiba miatt lenne, szerintem már rég kibukott volna. Lehet ezek kaptak ilyen welcome ajándékot, hogy vevőcsalogató legyen? A konzol eladásokat meg is dobná biztos ...

  • DarkSector
    #133885
    Annyira nincsen tartalom hogy a játékokat is weben lehet csak megvenni, és letölteni (vagy a history-ból. :))
  • szega96
    #133884
    Xboxon meg se lehetne venni, mert még a gémeket se látni, semmit.. :D
  • negyven2
    #133883
    Igen tudom, hogy tervezik újra bevezetni a konzolokat. És valószínűleg ezért van live is mert most építhetik ki a szolgáltatásokat. Amúgy ha jól emlekszem kínai lokalizációt mar jó ideje lehet választani csak ugye tartalom nem volt hozzá.
  • Macccy
    #133882
    Aha, lehet semmit nem látsz, de a vörös sarlós lehallgató innentől kezdve ott lesz a boxodba
  • orichalcos
    #133881
    Egy részével sem játszottam. A legelsőbe néztem bele megjelenéskor, és nem tetszett amit láttam. :D
  • Tinman #133880
    "és tökjó hogy lehet nem is játszok vele soha"

    ????

    Miért?

    Nem szereted a szériát?

    Én kb. 4 óra óta örömmámorba úszok :-))
  • orichalcos
    #133879
    Na lejött végre, és megy, és magyar, és tökjó hogy lehet nem is játszok vele soha. :D
  • Tinman #133878
    Dehogy nincs.

    Az alján keresd... kínaiul leírva, hogy Kína zárójelbe angolul melette: (China). Mondom: alul a lista végén!
  • Tinman #133877
    Ha belépsz a kínai lájvba sokkoló kép fogad ---> SEMMI.

    Komolyan... nincs FB, Zune, Netflix anyám tyúkja, de mág Live-os akciók sem. Semmi van.

    Ezért is kőkemény az AC3 témája.
  • DarkSector
    #133876
    Állítólag nemrég léptek be Kínába az xbox-al, tudomásom szerint, de fura hogy tudsz regelni, de live-on , mármint a weboldalon NINCS KÍNA, nem tudod választani.
    Csak Kórea, ami K betűs.
    Csak ha elkezdesz regelni akkor van hogy kiválaszthatod a Kínát.

    Nemtudom érthető-e.
  • davidka003
    #133875
    Befoghatják a kínai piacot a konzolok?
  • negyven2
    #133874
    A poén az egészben az, hogy hivatalosan nem is lehetett xboxot ps-t Nintendo-t kapni a Kínai Népköztársaságban.
  • Tinman #133873
    E.P.I.C.!

    A KÍNAI accounttal, KÍNAI Live-ról letöltött KÍNAI játékba NINCS!!! kínai felirat... magyar az van, meg még vagy 8 másik, de Kínai nincs.

    :-DDDDDD
  • DarkSector
    #133872
    Elég lett volna gyors regelni egy kínai-t. :)