176613
banner
  • DarkSector
    #133871
    Telefon sem kell.
  • DarkSector
    #133870
    Ja bocs én másképpen kezdtem, csináltam freemail-t, és arra regeltem rá a hotmail-t.
  • Macccy
    #133869
    Olyat nem csinálok, a sárga ördögök még megkaparintják és eladnak nekem valami OTOBodyCare szart a Mediwell jóvoltából ... ááhhh

    Dark: Legörgettem, de hiába, mert nem adtam meg másodlagos e-mail címet. De most már megadtam és meglett
  • orichalcos
    #133868
    Na ez gyorsan megvolt. :D Egyik accomat átmigráltam kínára, aztán már jön is le játék. :D Hell yeah. D:
  • 0Diaz0
    #133867
    ne a kinai telefont add meg :D megadhatod neki nyugodtan a magyar számodat.. énis azt adtam meg,s lőn világosság :)
  • DarkSector
    #133866
    Görgesd le, és tedd az e-mail-re, oda dobja a kodot.
  • Macccy
    #133865
    Nekem ez kínai

    MI A F*SZÉRT akar ez a szájbabaszott Live sms-t küldeni nekem a nemlétező kínai telefonomra?
  • Tinman #133864
    HU GOD -> 8990 Ft

    Használt dobozos: 5.000 Ft legolcsóbb.
  • 0Diaz0
    #133863
    Pedig nekem az egész művelet nemkerült 15percbe.. és van egy több mint 10eft-os játékom.. vagy 9.. nemtudom mennyiért dobálják az ac3-at..
  • 0Diaz0
    #133862
    Öhm. Kínai.
  • 0Diaz0
    #133861
    Néztem.. a nagyobb játékokból nincs ilyen ingyenes sz.rság.. de elég sok minden van japó piacon 20$-ért.. ( ami amúgy 40-50$ lenne )...
  • 0Diaz0
    #133860
    Így van :)
  • Tinman #133859
    Nem felejtelek el... ha lesz ilyesmim dobok p.ü.-t.

    Van pontom az accomon, de abból sajna nem tudok átadni :-/
  • Ricsi234
    #133858
    ottse...de ezmár csak holnapra marad:)
  • DarkSector
    #133857
    hol akadsz el?
    regisztráln sem megy?
  • Ricsi234
    #133856
    Ez nem megy nekem..
    Valaki elmagyarázná A-Z-ig hogy mit, hogyan, merre, miért hogyan kell csinálni?
    Szeretnék játszani vele de hülye vagyok hozzá:DD
  • DarkSector
    #133855
    Nem értelek, itt van ingyen, vegyél egy sima dobozt pár ft-ért, ezt nyomhatod , a mentésed megmarad ha meg lesz GOTY amire semmi garancia, eddigi részekből sincs, azt seasson pass-nak nevezik és már van, akkor szépen megvezsed később, a mentés ugyanaz lesz.
  • davidka003
    #133854
    De ha valakinek egyszerűen ez a fétise? Dobozosan nem tudsz adni ingyen. Csak a doboz tud kielégíteni.
    Egyébként oké a letöltős verzió is ha az a saját accomon van rajta. Így valahogy nem vonz.
    Az jobban idegesít, hogy nem kaptam se Toysoilders se Maw kódot.
    Meg amúgyis akkor játszom majd végig ha kijön valami GOTY verzió.
  • DarkSector
    #133853
    Ezért felesleges migrálni, mivel frankón olyan mintha magyar profillal vetted volna meg, max az átírásnál, és ujraletöltéshez kell a másik profil.
  • DarkSector
    #133852
    Srácok mondok egy még viccesebb dolgot!

    Belépek sima magyar profillal, mondom megnézem mennyi magyaron az AC3.
    És nem lehet még1x megvenni, úgy csinál a gép mintha már magyaron is megvettem volna, egyszerűen az ár helyett egy "Play Now" felirat van....:D

    Értem hogy 1 profil játékával több ember is játszhat ugyanazon a gépen, de a MRKET-en a megnemvett profilnak miért jelzi hogy már megvette????????????????????
    OMG. :D
  • DarkSector
    #133851
    Hát bazze erre nem lehet mit mondani. :)
  • davidka003
    #133850
    Én lusta vagyok kínai accot gyártani.
    Majd megveszem nyáron dobozosan.
  • DarkSector
    #133849
    Mindenki AC3-azik vagy mi? :)
  • DarkSector
    #133848
    Rámész erre a linkre: ASSASSINS CREDD 3

    Végig a zöld gomb, és ha az utolsó zöld gomb megvan belépsz a konzolon ebbe a profilodba, és ha van 7.6GB szabad hely kb, azonnal elkezdi tölteni.
  • DarkSector
    #133847
    Leírás:

    Csinálsz egy Hotmail-es fiókot.
    Beregelsz vele, kérdezgetni fog, e-mail-re küld egy kodot, amit visszaírsz a megadott rublikába, majd megvételkor illetve regeléskor 1 dologra kell figyelned, a postcode, ami "100000" ez egy Kínai irányítószám...

    a többi rublikába összevissza irkálj betüket, tökmindegy mit írsz, meg a telefonszámhoz számokat azt ennyi.
  • Ricsi234
    #133846
    csináltam egy profilt LiberatedYew4 névvel..bent vagyok a xboxban a profillal, majd hogyan töltsem a gammát vagy ezután mit kell csinálni?
  • Tatyla
    #133845
    nekem belloggol állandóan a saját profilomra :(
  • bluesfool
    #133844
    Na emberek látom hogy működik az AC3 . Na ezért a dologért szentté avathattok a fórumban , dicsértessék.
  • negyven2
    #133843
    Lehet szét kéne nézni a marketplace-jén weben Google Translate-el, hogy nincs-e más is ilyen akcióban.
  • Tinman #133842
    Ja-ja! Látom a fejem felett a glóriát kifényesedni :-D
  • TaRka0107
    #133841
    Letöltötted kínai profillal és magyar profillal indítottad el és alapból magyar? Az fasza, remélem má nekem is mindjá' lejön:D
  • Tatyla
    #133840
    valaki kölcsön adhatná a csájna accját mert nekem az istenért se akar accot kreálni :(,vagy help hogy hogyan tegyem
  • DarkSector
    #133839
    Viszont Kinai menüben nekem nincsen semmi, se haverlista se live marketplace, semmi...csak my games-my apps, meg a beállításoknál is 2 opció aktív.

    Lehet szegészes start van kínában és ez amolyan csalogató.
  • DarkSector
    #133838
    Mindenhol kínai-t, az a biztos utána majd max átrakod.
  • DarkSector
    #133837
    :P
    És ez nem is vpn, vagyis nem számít csalásnak.
  • Ricsi234
    #133836
    az ország/régiót kínára álítsam?
  • Macccy
    #133835
    Átfordítja a nyelvet?
    Na akkor lehet meghunyászkodok és .... és csinálok a MacccyHU és a MacccyUS mellé egy MacccyLee accot is
  • ABTeam2008
    #133834
    Nem semmi!
  • Tinman #133833
    Phasztmac! ^^

    ESZEM MEGÁLL!
  • DarkSector
    #133832
    omájfucking