176613
banner
  • teddymac
    #134191
    Megvan köszönöm ;)
  • teddymac
    #134190
    14 napos liveott vennek
  • vg
    #134189
    De, lehetséges.
  • davidka003
    #134188
    Jack dugós. Ergo olyan mint egy fülhallgató csatlakozó. Ami hegyes. Akkor nem olyan kéne amibe azt bele tudod dugni?
  • vg
    #134187
    Biztos vagy benne?
  • davidka003
    #134186
    Neki pont nem ez kell.
    Jack anya kell neki meg RCA apa.
  • vg
    #134185


    kb 300 forint
  • xxdani
    #134184
    Helló!
    Van valami átalakító, hogy a nyamvadt jack dugós hangfalamat használjam xbox 360hoz? :)
  • TaRka0107
    #134183
    Jaha, ki tudja, lehet direkte volt.
  • Macccy
    #134182
    Vagy azt, hogy ami a Kínai Kommunista Népköztársaságon belül van, az már a kínai nép tulajdona ... duty free
  • DarkSector
    #134181
    Szerintem azt hitték hogy, na ez az AC3....ezt már 2x már kifizették (a BH+Rev-el együtt 4x) a játékosok, most adjuk ezt ingyen. :D
  • TDC Geronimo
    #134180
  • DarkSector
    #134179
    Ja tudom nem így megy, csak viccnek szántam, de 1 kínaival kevesebb dolgozik a beárazórendszer közelében. :D
  • Macccy
    #134178
    Ez nem így működik. Én is "kicccsit" drága környezetben játszom a rendszergizdát, de még nagyon kevés embert hallottam akit kibasztak volna, mert pl. önhibából megakasztotta egy gyártósor és ezzel egy gyár működését, vagy egy logisztikai rendszert, ezáltal kamion torlódást okozva a Hannover-i kikötőben.

    Nem ... Kínában szerintem kivégezték ezért ... -----',
  • DarkSector
    #134177
    Igen meg annak a most utcára került kis kínainak aki pár nappal ezelőt rendszergazda volt a microsoft kínai szerverparkjában.
  • Macccy
    #134176
    Azért köszönet Microsoft COO Gordon Frazer -nek és csapatának ...
  • DarkSector
    #134175
    Te nem is vagy lóháton vágtató igazi magyar nyilas. :D
  • TDC Geronimo
    #134174
    Én azt hittem földhöz baszom a dobozt, amikor megláttam, hogy NINCS ANGOL NYELV. Azoktól a tájszólásos fordításoktól a falnak mentem. Legközelebbi részt vagy külföldről rendelem vagy megveszem PSNen, még ha drágább is leszarom, de nekem legyen választható angol nyelv is...
  • DarkSector
    #134173
    Meg persze hogy ingyen adták.
  • Totti5
    #134172
    Ja igen, nagyon nagyon +++++++ az Ubinak a magyarosításért. Még ha voltak is benne hibák, és nem vérprofi minőség mint az MS fordítások pl legutóbb a GeoW Judgement, azért öröm, hogy vették a fáradtságot. Reméljük a Black Flag is lokalizálva lesz.
  • Totti5
    #134171
    Leírtam mi a véleményem róla. Connor egy badboy, és igazából pofon egyszerű a célja, ráadásul pofára is esett párszor és hát a gyermekkora nem az a vidám középosztályú átlagpolgáré volt mint Ezio esetében. Egyátalán nem jellemtelen, csak egyszerűbb az egész ember, mert máshonnan jött, más a célja, az pedig nem az ő hibája volt...
  • DarkSector
    #134170
    Épp most akartam ömlengeni hogy nem olyan faja ez a játék.
    Valahogy nálam hányni tudnéák a villodzó árnyékoktól, van pár játék amiben van ilyen, nem tudom miért, de rühellem.
    Az erdő sem szép, nekem semmi kedvem nem jött meg hogy állatokra vadászak, pedig jobb is lehetett volna, de a havas területekkel is ez van, azt hittem jobb móka lesz, engem annyira nem varázsolt el.
  • Macccy
    #134169
    "Connor egy jellemtelen 0 karakter, Ezio után meg főleg"

    Hűha, akkor ez a Connor (bárki is lesz) valószínűleg nálam mínuszba fog menni, mert az ACII-B alapján nálam Ezio sincs sehol ... bár lehet az emlékeim is megrozsdásodtak ...
  • Macccy
    #134168
    Hmmm. Hasonló véleményen vagy az egész sorozattal mint én. "Hasonló" mert nálam nincs ilyen "De a fenébe ..." érzés, mert bár úgy gondolom követtem a történetet az I-II-B -n keresztül (Rev kimaradt) de végig az volt az érzésem, hogy UBI kiröhög engem és amint már említettem a copy-paste szart tolták folyton más skinekkel.
    Ez is az amerikai töri miatt érdekes, de hát én még nagyon elején vagyok.
  • TDC Geronimo
    #134167
    Connor egy jellemtelen 0 karakter, Ezio után meg főleg. Hála égnek, hogy többet nem is látjuk már. Szürke, színtelen Boston meg NY is fosadék helyszínek voltak, az egész kor olyan semmilyen, pont, mint Amerika történelme. Black Flag-ben egyelőre a főhős és a helyszín is sokkal normálisabbnak néz ki, de majd meglátjuk...
  • Totti5
    #134166
    Assassin's Creed 3

    Szól a dal: Szeretlek is, meg nem is. Tudod így van ez....

    Dühös vagyok, közben 2 napja csak AC3al játszok és egyhuzamba lenyomtam a második felét.

    Kezdjük azzal hogy hiába csináltak egy óriási sandbox játáékot hihetetlen nagy és szép helyszínekkel, ha nincs értelme kihasználni.

    Vadásztam? elején fél órát amikor tutorial elmondta a dolgokat. Később volt értelme, van célja? nincs.

    Assassinok képzése? öszintén fogalmam sincs hogy hogy vannak benne. 1 db emberem valahogy lett, aki véletlan játékba hoztam így a vége fele... volt értelme? semmi.

    Tanya menedzselés, kereskedés. Van bármi féle értelme is? nincs. Foglalkoztam vele? egy percet sem.

    Bomba készítés stb... van bármi értelme? nincs. Szükség van rá? nincs.

    stb... ezek mind jó dolgok lennének, szerves része a játéknak, ha lenne a pénznek értéke, és értelme, de nincs. Egy árva fityinget nem kell semmire elkölteni, így értelme sincs termelni, eladni, kereskedni, vadászni. Felszereléseket venni nem kell, mert alap fegyverekkel simán végig lehet játszani, így a boltoknak, eladóknak sincs semmi szerepük. Szóval van benne csomó minden, aminek semmi értelme, a játékos úgy megy el ezek mellett mint ha ott sem lenne, de a fejlesztők csomót dolgoztak vele... feleslegesen. Nincs semmi értéke a pénznek! Óriási hiba.

    Viszont a főstory az megint nagyon jó volt. Kiváló a kezdés Haytham Kenway karakterát szinte mindenki imádta, annyira karizmatikus és annyira jó az őt játszó színész. Simán ő volt a tavalyi év legjobb férfi karaktere.

    Aztán Connor storyja is jól indul, majd ellaposodik... na ott hagytam abba a játék 3 hónapra. Most folytattam, és a játék utolsó haramda olyan lett amit nehéz volt letenni. Érdekes mód valahogy a vége is összeszedeteb lett minden szempontból. Nagy fordulat volt amikor Haytham ismét képbe került.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Apa fia kapcsolat. Connor próbál benne bízni. Connor és Haytam módszerei, azok ellentétei, a szemléletkülönbségek. Érdekes volt, ahogy a végére csak elérte Haytam hogy úgy parancsolt neki mint egy apa, és erre hallagatott Connor, pedig az elején egyátalán nem ez volt a helyzet. Nehezen de szikra meglett, elkezdett benne bízni, de az apja megint elárulta... ott vége volt az ürgének, érezhető volt a düh és csak a bosszú és hogy már semmi nem számít. ( s az sem véletlen, hogy a valóságban is hasonló dolog zajlott. Desmond és apja közt is hatalmas volt a feszültség, de az a végére jóra fordult. Pont az ellentettje mint Connorék esetében.


    Csak volt tengeri csata a storyban is. Na az valami elképesztő hangulatos volt, nomeg látványra sem utolsó. Desmond is bőven szerephez jutott, jók voltak azok a részek is, szépen ment a story előre és jöttek az infók a végkifejletthez.

    Connor story vége teljesen rendben volt, igazán megkedveltem a tagot. Teljesen más ember mint Ezio volt, ellentétek. Őt a sors tette azzá ami, máshogy kezdődött el az élete, ami alapjaiban rányomta a bélyeget. Kár a kettőt hasonlítani is, értelmetlen. Persze nyilván ez a karakter nem mindenkinek tetszik, de nem rosszabb mint Ezio, vagy Altair, csak más sors. Ettől szép az AC széria, ilyet is bevállaltak és ilyet és láttunk.

    Desmond story is kapott egy végkifejlettet, amit szépen megcsavartak, így kérdés, kérdés hátán a záró képsorok után, még akkor is ha normálisan le lett zárva, de még sem:) nincs ennek még vége! Jól csinálták na. Ezzel sincs semmi gond.

    Idézem magamat:

    "AC2 mennyi is volt? 10/10 körül lehetett. AC:B 9/10. Mivel a játék fele szó szerint semmi, és semmit nem fejlődött, így attól függetlenül hogy imádom, és nagyon tetszett ez csak 7/10 pontban ( Revelations ). Ha a felétől kellene nézni, akkor 9/10 a story miatt."

    Nehéz helyzet... ha beleveszem a bugokat, hogy nagyon ráfért volna a polír, hogy így totál felesleges, értelmetlen tartalmat, akkor 6/10.

    De a fenébe, megint visszajött a cucc és megint olyan 2. félidőt produkált, hogy nem lehetett letenni és feledtette az összes baját. Egyszer gyönyör, máskor kétségbeejtő amit mutatott...

    7/10

    Nagyon várom a Black Flagot. Remélem nem vesznek el a felesleges tartalom gyártásba és változatos, hangulatos lesz, gyönyörű helyszíneken, talán egy kicsit könnyedebb, kötetlenebb storyval és helyszínekkel.

    Vegyem vagy ne vegyem a Washington DLCket? ez itt a kérdés...
  • Macccy
    #134165
    Nem csesztetéstől tartottam ... a BAN előtt meg nem kérdeznek, nincs levél vagy határidő. Ha meg központilag kukázzák a profilod, akkor szar utólag magyarázkodni
  • orichalcos
    #134164
    Amíg nem csesztetnek addig nem nagyon izgat a dolog. :D XD
  • DarkSector
    #134163
    Most nézem a Live-on ott van a Deus Ex Human Revolution, irja hogy ajánlja nekem a Dead Space 2 és a Crysis miatt, persze mert köze van a 3 játéknak egymáshoz. :D
  • DarkSector
    #134162
    Szegény Szega96 egész nap a Dashboard-al játszik. :D
  • DarkSector
    #134161
    :D
  • Macccy
    #134160
    OOOhhhh



    És most jöttem rá, hogy vettem még januárban egy WITCHER 2 EE-t is és azt még el se kezdtem! Rútul vesztésre állok a játékhullámmal szemben ...
  • Macccy
    #134159
    RE5-be meg se állok Okinaváig és széjjelbaszom a sárga törpék arcát a törött fehér kontrolleremmel, amit a tetves szar játékuk (najó csak a végén irtószar) evett meg !! :D
  • Macccy
    #134158
    Hjah ... De azért be kell látnod, hogy van fogás ezen a fajta digitális jogosultság megoldáson. Attól, hogy a lehetősége ténylegesen adott (még én is átláttam) simán lehetne tiltott. A Support oldal pedig érthető okból kifolyólag nem arra hegyezi ki a magyarázatot, hogy a játékos adja kölcsön a játékát másoknak, hanem a költözésre.
    De amit eddig megtudtam róla az szinte egybehangzóan jogtiszta, sőt így a kétféle (content/console) licensszel már világos is!
  • DarkSector
    #134157
    RE5-be meg se állj 1000G-ig. :D
  • Macccy
    #134156
    Ne túráztass, elég ha elhiszed hogy nem linkelek ... mármint nem kamuzok! A múltkor valami okoskodó gyökér miatt - aki azzal jött, hogy a PéCé mentette (!) meg az Alan Wake-et - utána kellett keressek ezeknek az eladási adatoknak. VGChartz-ot és 2012 -es aladási híreket nyálaztam át, hogy minél közelebbi adatot tudjak az arcába tolni. Ilyesmik a számok, hidd el!
  • Macccy
    #134155
    Hmmm, akkor már kettő fasza játék is toporog a vásárlási listámon, Tomb Raider után ez a Bio Infinite lesz az áldozat, csak most még van bőven miből lefejni az achievementet ...
    (asscreed3, darkness2, batmanAA, resi5)
  • Harlekin
    #134154
    Ha rá mész az acsikra akkor igen...A fő szálon kizárt a 10 órás tökölés...De legyen ha ez bár kit is boldoggá tesz.Vagy inkább akkor már 30 óra
  • orichalcos
    #134153
    Mi neked a rövid? 10+ órát mond mindenki rá.
  • Harlekin
    #134152
    Baszott jó game csak rövid.Tegnap kezdtem és már kész(800 GS)és marad is mert ez az 1999 es mod vicc kategória...