176613
banner
  • Totti5
    #134151
    "PC-n további 700ezer kb."

    Link?
  • DarkSector
    #134150
    :P
  • TaRka0107
    #134149
    :P
  • arty
    #134148
    Akkor a gond router oldali.
  • orichalcos
    #134147
    Semmi gond, most legalább tudod te is mi a helyzet. :)
  • blackcalibra
    #134146
    Így is próbáltam természetesen, semmi.
  • DarkSector
    #134145
    Jól tudod. :P
  • TaRka0107
    #134144
    Tudom pofátlan kérés, de valaki meg tudna dobni PÜ-ben egy 48 órás GOLD-al?
  • arty
    #134143
    Ahogy írtam alant: automatic beállítás kell, ami a DHCP klienst jelenti - ekkor a router automatikusan ad IP cimet az xboxnak, beállíttatja vele a DNS szerver címég (általában önmagát), az alapértelmezett átjárót (a routert magát). Tehát TÉNYLEG automatikus minden :)

    Viszont így távolról tuti nem fogok tudni neked két eszközön dupla port forwardot beállíttatni... ha találsz a routerek (thome és tplink) felületein upnp-re utaló bejegyzéseket, kapcsold be! Mindkettőn!
  • blackcalibra
    #134142
    Naszóval.
    Eddig volt net a Boxon is, volt "router" is, de az csak a T-Home saját cucca volt, ami egy, azaz 1. darab LAN kimenetet engedélyezett a netnek, amivel a PC volt megoldva, így ha azt akartam, hogy a Boxon legyen net, akkor a PC-n nem volt, ilyenkor a PC-be menő kábel ki, a Boxhoz tartozó be.
    Van ugyan 4. Lan port a T-Homos cuccon, de azokkal csak a TV-t lehet megoldani (mondjuk 4 szoba, 4 set top box + 4 tv).
    Ezért vettem egy TP-LINK Routert, hogy ne kelljen állandóan a kábelt cserélgetni, mehessen a PC is és a Box is egyszerre, illetve hogy legyen mindkettőn "net" egy időben.
    Illetve legyen WiFi a telókon itthon, de ez most lényegtelen.
    Most, hogy van Router, gondolom megváltoztak a megadandó adatok, csakhogy bármit is írok (lehet, hogy valamit benézek, és már eleve nem jó adatokat adok a Box beállításaiban), nem akar működni.
    A teszten már az Xbox és a Network között elakad a dolog.
    Tudom, hogy így marha nehéz segíteni, de leginkább az lenne a legnagyobb segítség, hogy a Box beállításihoz mely adatokat kell pontosan beírni a Router "adatlapjáról", amit a böngésző címsorába a 192.168.0.1 beírásával lehet elérni.
    Na mindegy, majd csak sikerül, kipróbálok még pár variációt.
  • arty
    #134141
    veszeg a korábbi thome beállításod kavar be :)

    minden automatic legyen (gondolom ez a DHCP kliens mód, amikor kér IP-t a routertől)

  • Macccy
    #134140
    Fúúúú én az előbb megint felkaptam a vizet AKKORA bugos szar néha. Így ahogy mondjátok amúgy, hangulat és bug váltakozik, meg sajnos a copy-paste asscreed, bár eddig a sorozatból ez a legjobb story nekem.
    Lovagolok baszki a menekülő generális után, asszongya a játék (a félmásodperces kiírással) hogy lőjjem Y gombbal a hájlájtolt' puskaporos hordókat ... Hát bazmeg hiába nyomtam, nyomogattam, hol csinálta hol meg nem ...
  • DarkSector
    #134139
    Márminthogy eddig ment router nélkül, és most szereztél router-t és azzal nem megy?
    Vagy most kötöd netre először?
  • DarkSector
    #134138
    Most nem értem az egészet, eddig a boxba simán csatlakozott a net, és most van egy routered?
  • blackcalibra
    #134137
    Tehát:
    Kábel csatlakozik, routerben a "2" számú LAN portba.
    A másik vége elér a Boxig (a félreértések és a további fölösleges gyenge poénok végett említem ).
    A box érzékeli, hogy kábel van csatlakoztatva, "Wired Network" pipálva.
    Belépek.
    "Configure Network"
    Namost, egyértelműsítsünk, lehet így könnyebb segíteni, kevesebb fölös kört kell futni.
    Tehát a "Basic Settings" belül mi az, amit nekem, saját kezűleg kell beállítanom?
    Illetve a másik fül, az "Additional Settings".
    Namost amíg nem volt Router, szépen be volt állítva a T-Home megoldással, de így az istennek sem megy.
    Amúgy tudom, hogy magamat szívatom, mert már annyira bekavartam magam ezzel, hogy azt se tudom, mit hova írjak a Router beállításokból.
  • Macccy
    #134136
    Naaaa ... Naaaa ... Egy Remedy az Remedy és a LINK-ed sem helyénvaló, mert fogyott az, a hír túl régi, új cím volt így nem is csoda amit ott írtak. Azóta meg konzolon fogyott belőle cca 1,3-1,4 millió darab és PC-n további 700ezer kb.

    TDCGeronimo: Így ahogy mondod, Alan Wake gyöngyszem, folytatás a must have!
  • DarkSector
    #134135
    Rövid a káábel. :D
  • arty
    #134134
    mi a gond konkrétan?
  • DarkSector
    #134133
    Routerből a kábelt elviszed a boxhoz bedugod oszt ennyi.
  • blackcalibra
    #134132
    Üdv Urak!
    Képben van itt valaki a Ruterrel kapcsolatban?
    Az istennek sem akar összejönni a csatlakozás a Boxal.
    Pc kábellal, telefonok WiFivel hibátlanok.
    De a Boxra az istennek sem sikerül rávarázsolni, lehet valamit a Router opcióban kellene engedélyezni/beállítani, de már kicsit besokalltam ezzel.
    Jó lenne valaki, aki vágja a dolgot.

    Egyébként ha a profil be van jelentkezve, de nincs a gép csatlakozva a netre, attól még ugyanúgy lehet gyűjtögetni az acsikat, jól gondolom?
  • Totti5
    #134131
    Magasan viszi az ápr. 1.ét :D:D:D:D
    BioShock Infinite teszt
  • DarkSector
    #134130
    Hitman Abszólutin megéri. :D
  • DarkSector
    #134129
    Igen pontokban olcsóbb minden, de nemtudom most 4-5 másik játék kéne inkább. :D
  • arty
    #134128
    hitman pontokkal elvileg olcsóbb lehet (880 mspont)
  • davidka003
    #134127
    Az is annyi volt egyébként de az abszolút megéri akinek bejön ez a fajta stílus.
  • DarkSector
    #134126
    ja akkor az lehet nem akció, de szerintem Hitman A az akcio
  • davidka003
    #134125
    Dark souls 3k volt már 1 hónapja is.
  • DarkSector
    #134124
    Hitman Absolution is 2990ft. :D
  • DarkSector
    #134123
    Megint akciók vannak?
    Mert a Dark Souls mint nézem 2990ft, és én többre emlékeztem...ez most akció vagy csak simán olcsósodott?
  • arty
    #134122
    revelationsban volt egy olyan bugzódásom, h karakteremmel vittem egy testet (nem spoilerezek) és PONT a cutscene indulásakor nyomtam meg a ledob gombot....

    namost az egész cutscene alatt az a test ott repkedett, vibrált, ugrált, kuszott ki/be a képről, miközben ment a vérkomoly diskurzus a karakterek közt :DDD totál elnullázta azt a "szálat", még most is csak röhögök belül, ha visszagondolok - pedig ott drámának kellett volna lennie :D
  • arty
    #134121
    új vásárlóknak ez természetesen jó!

    de hogy éreznéd magad egy 12k-s első kiadással a polcodon? :)
  • szega96
    #134120
    Itt is ez van amúgy :D
  • Tatyla
    #134119
    AC III-ban a multi nekem nem tiszta na ha én kiszúrom az üldözőt hiába nyomogatom az X-et mégis meg tud ölni, fordítva meg simán leütnek,ötlet?
  • Totti5
    #134118
    Tegnap folytattam, lassan a végére érek... egy nagy gond van vele, bugos. Megöli a jeleneteket. Van ahol minde klapol, minden okés, életszerű, nagyon jó, aztán másik jelenetben az éppen kátszínen beszélő emberen egy NPC átsétál... aztán egy másik... aztán megint kátszín és megy a cselekmény, majd látod hogy emberek teleportálódnak a háttérben.

    Valahol nagyon elcsúszott ez a 3. rész a minőségellenőrzésen. Túl sokat akartak aminek a vége felemás munka lett.

    Story amúgy tetszik feelinges, és most volt bő 1 órás Desmond részem is, meg most már igen komolyan képben van Washington is.

    Kevesebb dolog kellene bele az jobban megcsinálva, és hasonló minőségben mint a 2. volt. Vadászat, tanya menedzselés kb semmi értelme, hozzájuk sem értem és már a vége fele vagyok. Hajókázás is annyira opcionális, hogy ha én nem megyek oda és nem indítok küldetést akkor szóba sem jön. Bele kellett volna jobban szőni.

    Ami rettentő idegesítő az a buta AI. Desmond résznél volt nagyon dúrva. De ez is olyan hogy van amikor jól működik, van amikor meg nem.

    Remélem a következő részt jobban összerakják, amit ugyan úgy 0day fogok megvenni, mert imádom a szériát, de még egy ilyen kisiklást nem akarok látni.

    Connor történetét kedvelem, jól fel van építve, beleillik az Amcsi világba és korba. Jobb Assassin mint Ezio volt ( haragból, bosszúból nyomja ), más szempontból meg felszínesebb persze.
  • davidka003
    #134117
    LINK
    PC-s verzió meg nem teljes áron ment ha jól tudom.

    #134116: Én meg ugye el se kezdtem, jó lesz ez így felturbózva. Tuti nekiállok.
    Zavvi-n az előrendelt ár az garantált ár? Szal nem fog drágulni azoknak akik előrendelték?
  • Totti5
    #134116
    Annyira talán nem fogyott jól... újra kiadják. Mentségükre elég masszív lesz, felér egy küldetéslemezzel a hozzácsapott tartalom + rengeteg javítás. Így már komolyabban neki fogok állni, mert amúgy jó játék.
  • TDC Geronimo
    #134115
    Alan Wake gen egyik legjobbja és mi az, hogy nem volt pénzügyi siker? Bőven behozta, amit belefektettek, PCs verzió kb 1 nap alatt behozta a ráfordított összeget pl. Akkor kapok majd agyfaszt, ha MS moneyhatteli köv részt megint új boxra és lehet várni pár évet mire kijön pcre...
  • davidka003
    #134114
    Alan Wake-et? Bátor vagy, hogy előrendelted. :D
    Nem tűnt annyira jónak megjelenés előtt.
    Sajnálom, hogy nem lett pénzügyi siker, mert a játék maga nem rossz.
  • szega96
    #134113
    AC3 multit vagy Black Ops 2-t nem akar nyomni valaki?:D
  • Macccy
    #134112
    ACIII
    Amitől féltem, bekövetkezni látszik: ez az Assassin's Creed III számomra lehet ismét annyit fog érni, mint amennyiért hozzájutottam kínából. Az eleje valami elképesztő, fantasztikus, csodálatos, hihetetlen - kétszer kivertem - az operaház és a hajóút az amerikai kolóniákra! Aztán ... assassin's creed Copy+Paste ... Nem írom le még ennyiből, mert végig viszem, ha már ezért politikai menekültté vált Gong Lee nevű profilom. Sőt remélem lesz még sok olyan epicness!