176613
banner
  • DarkSector
    #134231
    Mondjuk úgy hogy max az előző generációval lehetne méregetni, (pl: Gran Turismo 4).

    Android:

    Mostani generáció:
  • davidka003
    #134230
    Mondhatni használt. Gyakorlatilag olyan mintha én vettem volna le róla a fóliát. Szerintem a srác csak kibontotta és nem is rakta gépbe.
    Ezt nem akartam már külföldről rendelni, mert az is megint 2 hét. Már nem akartam várni. Bőven jó ígyis. :D
  • teddymac
    #134229
    Dark Souls pde-t hasznaltan vwtted?
  • DarkSector
    #134228
    Meg akkor szoktam hányni ha az androidokat hozzák fel hogy azok már szinte jobbak mint a mostani konzolok, ja, ha éppen vak az illető akkor igen vagy egy gyufáskatulya méretű kilyelzőn nézi össze.
  • DarkSector
    #134227
    Persze ismerem a Razer gépet, túloztam vele.
    De tegyük fel hozzácsatizod a tv-hez, hol fog az olyan minőséget tólni?
    Ne mondja nekem valaki hogy egy kis gép még ha i7-es proci is van, megközelít egy fixhardveres kozolt.
    Pláne nem az Exclusive-okat amikbe nem kevés melot fektetnek, a nagy konzolok már simán kipaszírozzák az 1080p-t majd.

    És ez még egye fene, de a sok más dolog, ami egy nagy konzolon van-működik, a Razer-en meg nem, ha csak a kiépített hálózatra gondolunk psn-xboxlive már sokat számít, hiszen azért lesznek páran akik jórészt számításbaveszik hogy na a haverok psn-en voltak veszek ps4-et hogy megmaradjon az accountom, stb, persze nem csak ez a lényeg de ez is számít...
    Blúréj filmek, stb...
  • TDC Geronimo
    #134226
    Azért azt a "zsebnintendot" ne hasonlítgassuk egy fostos tapigémhez. Többiben egyetértek. Mobil géming pff
  • davidka003
    #134225
    PS4 grafika büntet. Kell a fasznak telefonos szar.
  • DarkSector
    #134224
    Ekkora faszságot.

    "Az EA első számú célközönsége ugyanis olyan játékosok, akik egy generációs ciklus közepén veszik meg a konzolt, és általánosabb címeket vesznek, mint a FIFA, vagy a Call of Duty. Cousins szerint a játékosok rájönnek, hogy ezek a játékok lassan tableten is teljesen általánosak lesznek: akkor hát minek vennének konzolt?"

    Mindig ezekkel a mobil szarokkal pedáloznak, ki a faszom venne egy zsebnintetndót, mint egy fullextrás tv-konzolt? WTF?
  • DarkSector
    #134223
    "Dark Souls-t mikor beraktam elkapott újra az a bizonyos HANGULAT. "

    Engem is elkap a részegség után. :P
  • davidka003
    #134222
    Szerintem azokkal biztos lehet majd.
    Itt a nagy gépigényű játékok a kérdésesek, hogy mennyire lesz kompatibilis.

    Amúgy örülök nagyon a mai napnak.
    Jött 3 játék:
    F1 2011 ~ 2200 Ft (Zavvi)
    Max Payne 3 ~ 4200 Ft (Zavvi)
    Dark Souls: Prepare to Die Edition 3700 Ft Magyarországról.

    Dark Souls-t mikor beraktam elkapott újra az a bizonyos HANGULAT.
    F1 2011 meg jónak tűnik. Grafika okés, jó lesz néha menni 1-2 kört a kedvenc pályákon.
  • vg
    #134221
    Marhára kíváncsi vagyok, hogy az új xbox géppel lehet e majd játszani a jelenlegi arcade játékokkal.
  • DarkSector
    #134220
    Akkor annak éri meg aki gyors be akar vásárolni, vennék 3200-ért játékokat, ebből 1 gold és 800MP jönne vissza.

    Vagyis kb 1600MP menne el.
  • Shan
    #134219
    Magyaron azért nem működik, mert nem regisztrálhatsz vele a rewards.xbox.com -ra. Csak UK, US.
  • Shan
    #134218
    A link: MS Rewards
  • Shan
    #134217
    Aki külföldi live accal rendelkezik:

    Áprilisi "punchcard" akció:

    - Játssz bármilyen Arcade játékkal, összesen 20 órát.
    Ha teljesíted, a jutalom: Exklúzív avatar item

    - Vásárolj Marketplace-en 4 db Arcade játékot (min. 400 pontosat)
    Ha teljesíted, a jutalom: 1 hónap Gold Live tagság

    - Költs el 3200 MS pontot Arcade játékra.
    Ha teljesíted, a jutalom: 800 MS pont
  • davidka003
    #134216
    £14.98 Mortal Kombat Komplete Edition
    Zavvi
    10%-os kóddal szerintem nem olyan rossz vétel. Legjobb verekedős játék amivel az ember hónapokat elvan.
  • DarkSector
    #134215
    A kegyetlen kurvaéletbe, aszittem pedig. :D
  • arty
    #134214
    nem megvehető...
  • DarkSector
    #134213
    Olyan lett mint a Ninja Gaiden Razors edge...:D
  • Muttley
    #134212
    tolja már vki a Ninja Gaiden Razor's Edge-t?
    milyen lett?
  • Shan
    #134211
    Trials Evo-ra már vártam. Most 1000 kieggel..jee
  • DarkSector
    #134210
    FS fasza megvenném ha nem lenne meg pc-n.
  • davidka003
    #134209
    Microsoft Sale
    Future Soldier 2990 Ft
  • Macccy
    #134208
    "Zene az jó, főstory közben mindig ott van és sokszor hallani főtéma dallamát ilyen olyan módon"
    Hallani ... Halkan ... Aztán elhalkul, sőt el van vágva (!) amint script trigger következik be. Aztán kuss. Nincs aláfestő zene se. Kevés epicnek szánt momentum közben van igazán jó aláfestés. Az elején az opera, na az! Az isteni volt, ott állt a bré! Azóta semmi ...

    "Még szép hogy az indián nyelvet nem szinkronizálták le! Ezt el is vérom a szériától"
    Félreértettél, vagy én voltam félreérthető. Nem az a baj, hogy natív nyelveket beszélnek benne, ezt én is szeretem. Steven Seagal filmjeit is imádom a sok indián hablaty miatt, megadja a hangulatot, emiatt is nem akarom letenni a játékot! Viszont a bajom az, hogy EGYSZERRE kellene olvassam a feliratot indián barátaink és a történet megértéséhez és ezzel egy időben reagálni a Tutorial valamint a Mission Objective kiírásaira. Rémesen szar tervezés, ha történetet akarnak vezetni, addig ne legyen már "Press Y and RB to be able to press X and meanwhile hold A to kill the bear" :)

    "Bugokkal ne foglalkozz, nem éri meg fennakadni rajta mert sok van benne, túl sok..."
    Sajnos nem tudok elmenni fölöttük, pedig ÉN tényleg nem tartom magam ilyen szőrözősnek, de ennyire bugos játékkal még esküszöm nem találkoztam 3 év XBOX alatt. PC-n régebben voltak. A mozgást is próbálom úgy nézni, hogy azért itt eléggé bonyolult dolgokat csinál, emiatt nem is akarok szigorú lenni a rendszerrel, na de a korábbi részekben is majdnem ennyit tudott, mégsem volt ennyi baki.


    Amúgy most abbahagytam, kész. Nem azért tettem le a kontrollert, mert jönnöm kellett dolgozni, hanem letettem mert megint összefutottam egy régi visszatérő ismerőssel: a "tépkedd le a wanted plakátokat a házfalakról" kötelező (!) küldetéssel! (facepalm) Kötelező! ... Ehhh
  • DarkSector
    #134207
    Kínai....Assassins Creed 3
  • davidka003
    #134206
    Megint ingyenes kínai acc-al az ACIII.
  • Muttley
    #134205
    klasszikus FPS darálda szemmel nézve persze, h gyenge
    viszont konzol piacon jelenleg nincs jobb
    tisztán Sniper gamma
    és ez is tény :)

  • Totti5
    #134204
    Inkább 4 pont az reálisabb, nehogy a fejlesztők azt higgyék hogy egy jó közepes cuccot csináltak, mert nem. Annyira gyenge eresztés lett szegénykém... ahogy egy másik teszt írta: "- Lelkes amatőrmunka a játékdesign, grafikai részletek és a multiplayer terén"
  • Totti5
    #134203
    Zene az jó, főstory közben mindig ott van és sokszor hallani főtéma dallamát ilyen olyan módon. Bár igazából egyik AC zenéje sem maradandó élmény, de ha meghallgatom akkor mindegyik tetszik.

    Még szép hogy az indián nyelvet nem szinkronizálták le! Ezt el is vérom a szériától, hogy mindig az adott világ nyelvén mondja a dolgokat.

    Bugokkal ne foglalkozz, nem éri meg fennakadni rajta mert sok van benne, túl sok...
  • Macccy
    #134202
    De tudjuk. Tökéletesen működnek!
  • Bodrey
    #134201
    Sziasztok!

    Nem tudjátok, ha külföldön vásárolok a gépemhez lemezeket, akkor azok futni fognak-e? Gondolok Angliára, németekre stb., mert ha jól tudom az USA az teljesen más kódolást használ.
    előre is kösz.
  • arty
    #134200
    mert kifogtál egy nem tul jó kábelt

    próbálj eredeti MS kábelt szerválni!
  • xxdani
    #134199
    szorry azt hittem ügyes vagyok
  • xxdani
    #134198
    Sikerült. Köszönöm, bár egy másik megoldással.
    [L:http://www.konzolstudio.hu/product/attachments/7435/main_1.jpg]Ezzel[/L] a kábellel van összekötve az xbox a [L:http://www.edigital.hu/Monitor/Samsung_SyncMaster_931BF_19_LCD_monitor-p26143.html]monitorommal[/L] , de valamiért szellemképes mondhatni. Mitől lehet?
  • orichalcos
    #134197
    Sniper Ghost Warrior 2 tesztem
    Ha érdekel valakit.
  • Macccy
    #134196
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocs srácok, de muszáj folytatnom. Itt egy újabb példa, mennyire rosszul megírt, súlytalan történet ez: Connor elhagyta a törzset, hogy felkeresse a tanítóját, Mijagi mestert. :) Adott a vén rézszatyor egy gps koordinátát és egy kék geotex hálózsákot, aztán indulás. El is értem a terület szélére, ahol három scriptelt lovas beakadt, de fátylat rá, ez az erdő ma tele van meglepetésekkel. A következő területen elértem egy piros téglás házhoz. A kis indiánsrác bekopog és az öregnek - aki valószínűleg már pizsamában volt és odakészítette az ágytálat lefekvéshez - köszönés nélkül az arcába vágta, hogy "Azt mondták maga fog tanítani!" ... Kérdem én, jónapot, jóestét, alásszolgája?? Nevet meg se kérdezi ő e Mr Mijagi vagy rossz házszám?? Vagy az öregasszony odatelefonált előre és minden le lett zsírozva? Ezek után csoda, ha utálják az indiánokat? :) ...
    Most a pajtában alszik, megérdemli ...
  • 0Diaz0
    #134195
    ..Sajnos!
  • Macccy
    #134194
    ACIII játszás blog: aaaaoooooohhhhhh (ásít)
    Mit mondhatnék, próbálnám megszeretni, mert indiánkodás, rókák és amerika ... de ez még mindig egy hugyszar. Vegyük az állatokat. Bug például több van mint róka és nyúl együtt! Connor felakad, rossz a ragdoll, rossz az erdő ... Rossz a rendezés is sok helyen, bár ez számomra az egész sorozatot végigkíséri úgy tűnik, semmi epicness-t vagy szívszaggató szomorúságot nem éreztem még akkor sem amikor Pocahontas-ra ráomlott a szalmakunyhó. Semmi. Várom a katarzist, tényleg, I'm ready!
    A grafika is hullámzik, egyszer arra gondolok "Hú ennek az Xbox-nak tényleg vége már" aztán szintén REALTIME olyan erdő részbe érek ahol behuggyozok annyira érzem.
    Bugok ... Mozgás ... Rendezés ... Látvány ... mi van még ... ?
    Zenével sajnos ritkán találkozom, akkor is hiába törte magát a Boston Philharmonics mert a szar rendezés biztosan elnyomja valami robajjal vagy bekiabálással.

    Ja ha már a kiabálásnál tartunk: Tegye fel a kezét itt az aki tud wacsati-ul, vagy Navajo-ul, vagy amit ezek beszélnek? Senki? Ti sem? Értem. Nos akkor biztosan nem bennem van a hiba és mivel kaméleon sem vagyok, ezért nem értem mi a szájbatekert mocskos fffülcimpáért kell így csinálni, hogy hablatyol Connor és közben olvassam a feliratot ÉS közben olvassam a mission objective-eket és közben B-B-X-B mert jön a medve!!?

    Szóval én próbálom megszeretni ... várom a történetet. Haytham akkor tehát most
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy stílusos és elegáns geci vagy double agent? Remélem kiderül mi volt ez a "... Templar" wtf!
  • Waczkor
    #134193


    Istenem de messze van még
  • teddymac
    #134192
    kaptál egy vezeteket a boxhoz annak a müanyag boritását leszeded (persze csak ha HDMI bezavar) és már is rá tudod dugni )