176613
banner
  • DarkSector
    #134755
    Jah és tudod mi a legszebb minden vitában, ha netán számotokra ez BAROMSÁG is, mert nem várom el hogy minden gazdag előre megfontolja mire ad ki pénzt, vagy megértse hogy akinek meg kell fontolni miért morfondírozik ezen.

    A legeslegszebb az egészben, ez szinte mindenre igaz.

    Hogy BÁRHOL valami szóbakerül, nézeteltérés van, valamiért az a trend hogy én elmondom egy adott dologról a véleméynem, és cserébe semmi hasonló válasz, vagyis nem maradnak a tárgynál, hanem személyeskedés kezdődik el.

    Ha kérhetem azért ezt ha nem is a kedvemért de a korrektség miatt valahogy mellőzzük már, ti sem vagyok 2 évesek már.
    Ha problémázok a Microsoft-al, ne a személyemre írkáljatok már, nekem is sok embernek lenne mit személyesen írkálni de még privátba sem írom, ha egy szekrényről vitázunk akkor a szekrényt szidd vagy dícsérd, ne engem szidj, személyes jelzőkkel.

    Köszönöm. Még ha másnak ezt poénnak szántad akkor sem.

    Baromira lehülyézhetnék én is sok embert mert számomra baromságokat ír, de nem teszem.
    Bár lehet néha jól esne. :)
  • Macccy
    #134754
    Jó de akkor ha ennyire szíveden viseled ezt a dolgot - mert ez tisztán látszik - akkor amíg nem lesz beton konkrét a dolog, írj a Microsoft -nak, hogy ezek az aggodalmaid vannak. Mit veszíthetsz, legfeljebb elhajtanak, hogy ez hülyeség és senki nem mondott ilyesmit ... De azzal, hogy itt nyomatod Xbox tulajként az Xbox topicban a be sem jelentett új Xbox -ra a dislike -ot, azzal nem nagyon vagy előbbre ugye értesz?! Sem azzal, hogy vízionáljátok hogy szar lesz meg "bukta lesz" meg nem lesz elég játék ...
  • Harlekin
    #134753


    NE VEGYÉL SEMMIT!!!!
    ÚGY IS CSAK ÖSSZEZAVAR!!!!
    HIDD EL MINDENKI JÓL JÁR EZZEL!!!
  • DarkSector
    #134752
    "Mind 1 mi történik mindig lesz valami ami miatt nem fog megfelelni,ha van kalapja azért szar,ha nincs akkor meg azért"

    Nem figyelsz ahogy megszoktam.
    Nem mindegy, pont erről beszéltem egész délelőtt.

    Valamint a többi marhaság amiket összeírsz télleg vicces, meg poénos csak tudod ha kiadok 100+ ezret nekem az kibaszottul vérkomoly hogy azzal majd utána mit csinálok, és évekre előre kell gondolni a dolgokat.
    Nekem nincs utána arra pénzem hogy csereberéljem a cuccaimat összevissza.

    Ps4 fórumba ha meg PS4-et veszek akkor értelemszerűen ott kérdezek nem a nextgen xbox topikban mert hülyén venné ki magát.

    Ha lesz 1-2 értetlen akkor ott is térítek majd. :)

    Ja a platformérzékenyekre a fanok miatt írtam csak nem akartam megsérteni senkit, aki kifejezetten 1 hardverre nyomul, független hogy előnyös-e vagy nem.
  • Harlekin
    #134751
    Na és akkor el is jutottunk oda ahonnan indultunk.Tehát tök mind 1 hogy mi és hogy neked és a hasonlóknak akkor se fog ez megfelelni,ha bárhogy vagy akárhogy lesz...
    Mind 1 mi történik mindig lesz valami ami miatt nem fog megfelelni,ha van kalapja azért szar,ha nincs akkor meg azért
    Tehát mit akarsz fejlődésbe?--most is megkapunk mindent és még is állandóan fanyalgás van egyeseknél.
    Vagy a hűtő példával élve,hogy hidegebbet csináljon mint teszem azt a múlthéten ez a fejlődés??Az nem hogy magától megrendeli a tejet.Amit a verem sose tudott volna.
    Nem nekem van bajom valamivel Én tökéletesen el tudom fogadni a dolgokat ahogy vannak ahogy lesznek... Nem akarok beszarni,meg a világból kifutni miatta.Majd a következő mondatomba leírni,de amúgy meg nem is érdekel,mert majd a game dönti el,hogy mit használok.
    (Doktor úr kicsit bizonytalan vagyok,őőőő vagy mégse!)
    Na ÉN futkosás,beszarás nélkül is nemes egyszerűséggel tudok dönteni.KELL vagy NEM KELL úgy ahogy adják...

    "Most mondok egy példát, ha ez lesz amit tippelek, akkor a Microsoft egy olyan multiszarság lesz mint a Wii, sok kényelmi funkció biztos, csak éppen a maga generációjában már HC gépnek nem éri meg a pénzét."

    ÉS??? Mi ezzel a probléma,ha így lesz nyilván azért lesz ,mert erre van igény és ezt nyilván nálad okosabbak döntötték el komoly mérlegelések után...

    Neked meg marad a PS4,ha a szűk keresztmetszeteden még átfér.
    Viszont 1 nagy előnye legalább lesz így a dolognak,mert kapsz 1 frissebb ismeretlen társaságot a PS4 fórumon akiket agitálhatsz,téríthetsz...

    "Prsze NEM ÁLLÍTOM hogy ez lesz majd" -DE CSAK ÉS KIMONDOTTAN EZT TESZED
    "Csak előre gondolkodtam" A gondolkodtamot kicsit erősnek érződik...Nem? :-P
    "platformérzékeny" Ez ellen van oltás??Bazzzze ezen beszartam a röhögéstől...
  • DarkSector
    #134750
    "ez a topik pont a mindenszarral játszó vérkózuál gémerek gyüjtőhelye."

    Nekem eddig nem így tűnt.
  • Moby
    #134749
    ebben a topikban nincsenek hc gamerek. ez a topik pont a mindenszarral játszó vérkózuál gémerek gyüjtőhelye.
    szal nem is értem mit akarnak itt pontosan hc-vel egyesek.
  • DarkSector
    #134748
    játék van, csak milyenek?
    De a játékok milyensége már bőven a smart előtt elkezdett apadni.

    Nem mondom azt a horror cuccot, mert még fél napig menne a vita. :D
  • Macccy
    #134747
    Nemtökmindegy? Te HC vagy! Aki HC az sört iszik, borostás, rockzenét hallgat és nem is tudja mi az a SmartGlass!! Játék és sör pedig ugyanannyi van, mint SmartGlass előtt !
  • DarkSector
    #134746
    Mivel odaírtam hogy ezt a megjegyzésemet csak a hírek alapján , amit eddig lehet tudni, és saját meglátásom szerint csak leírtam, HOGY HA ez lenne netán.

    Persze bármi lehet még, csak előre leírtam hogy nem örülök ezeknek a dolgoknak annyira, ahogy a sok mozgásérzékelős szarság sem érdekel.
  • Macccy
    #134745
    Papa, te egy látó lehetsz. Hogy hogy a le sem demózott PS4 elég erős lesz, de a be sem jelentett XBOX 8 nem lesz "elég erős"? És mihez?? Állítólag a PS3 is elég erős, főleg SETI -ben, egy csoda az a CELL, te mégsem azt vettél. Vajon miért? ... EZ a nem mindegy, a hardware és a találgatások másodlagosak, ezt észrevehetted volna már.
  • DarkSector
    #134744
    Magyarázd meg pl a smartglass-nak mi a hc funkciója?
    ...
    Ja bocs hireket olvashatsz meg irányíthatod a dash-t ami persze nem olyan kényelmes meg energiatakarékos, de legalább lemerül az aksi a telefonomba.

    Ha nem az lesz amire tippelek ott leszek, de nem 0day-be mert megvárom az első 1-2 exet amivel megvillantják hogy mi is a kezdet ezeken a gépeken.
    Illetve néhány multi címnél kivárom hogy mik az eltérések esetleg ha lesznek.
  • Macccy
    #134743
    "Meg ez a win8, meg a csempék már ennek sem igazán örültem, meg a SmartGlass, a legnagyobb hülyeség."

    Azt hiszem jól összefoglaltad, ezek mind teljesen jelentéktelen külsőségek és egy IGAZI HC játékos ezt leszarná, mert az igazi HC játékosnak Auto-Play ON -ra van állítva a box és az első amit meglát az a HALO Infinity Lobby! TE nem vagy "HáCé", csak most éppen ilyen kedvedben vagy, hogy egy pletykára és a perifériák bővülésére alapozva rásütöd, hogy égetnivaló és rontás lesz ez és különbenis! 2013 Q4 meg ott fogsz remegni nagykabátban a mohácsi konzolbolt előtti sorban, hogy átvedd az Xbox 8 -at (velem együtt, csak én nem Mohácson)
  • Waczkor
    #134742
  • DarkSector
    #134741
    Tudod ha netán meglátták hogy a PS4 köröket ráver akkor lehet kitalálták ezt a támugassuk a kurvaannyát is hátha több pénzünk lesz dolgot, csakhogy egy hardcore játékost nem érdekli a külföldön elérhető pár tv adás.
    Ha minden igaz a PS4 eddig elég erős lesz, csak nekem sántit ez a keverés itt.

    Meg mint mondtam a garázsprojekteket kell támogatni de arra inkább ne egy HC platformon keresztül vezessen az út.

    Jó a Limbo meg a többi árkád játék, de maradjon versenyképes HC platform.

    De nekem rossz előérzetem van, persze puding próbája az evés.
    Van Assassin más gépre is mobilra is, csak nem mindegy milyen minőségben és mennyit kell érte fizetni.
    Ez a nem mindegy.
  • Macccy
    #134740
    Arty, te a Darksector vagy titokban? Bocs, de tőle már megszoktam ezt a dolgot, de te ... Most akkor tehát neked, mint játékosnak, kevesebb fog jutni az új gépen, ha lesz régi-új gép? Ez tehát a gond jól értem? Mert média már most is van, mégsem lett az HBO és a Netflix miatt kevesebb Gears of War vagy ... pfff Assassin's Creed ... nyóc' ...

    Vagy te úgy vetted észre? A 'HáCé' PéCé meg nyilván dübörög, mert azon nincs tapiszar meg Kinect?
  • DarkSector
    #134739
    Prsze NEM ÁLLÍTOM hogy ez lesz majd, csak megemlítettem hogy nehogy ez legyen, mert kifutok a világbó.
    Csak előre gondolkodtam ha itt átmennek valami mobil témába beszarok.

    Nekem nem lesz nehéz váltani mert nem vagyok platformérzékeny a játékok döntik majd el hogy min játszom majd és hogy milyen gépbe fektetek be.
  • DarkSector
    #134738
    Nem érted a lényeget.
    Szokásos. :D

    De attól hogy te tejet rendelsz a hűtővel még kibaszott szar példát mondsz mert nincs mit fejlődnie, nincsen konkurencia, a videójáték, és annak hardcore része más tészta.

    Most mondok egy példát, ha ez lesz amit tippelek, akkor a Microsoft egy olyan multiszarság lesz mint a Wii, sok kényelmi funkció biztos, csak éppen a maga generációjában már HC gépnek nem éri meg a pénzét.
    Ennél egyszerűbben nem lehet elmondani.

    Meg ez a win8, meg a csempék már ennek sem igazán örültem, meg a SmartGlass, a legnagyobb hülyeség.
  • DarkSector
    #134737
    Ki a tököm mondta hogy kötelező lesz?
    Nem erről beszéltem, hanem a hozzáállásról, meg hogy amiket írtak a cikkben.

    2x leírtam miről van itten szó, ha nem érted akkor sorry.
    Ne azon lovagolj hogy mi mennyibe kerül meg mi hová lesz csomagolva.

    A hozzáállásról beszélek, az hogy ne az legyen hogy csinálnak egy olyan konzolt amivel nem szeretnének már erőben versenyezni hanem inkább a nyomorult alkalmijátékosok meg hiperszupermobilfaszságok felé mennek el.
  • arty
    #134736
    termékpozicionálás? ahol nekem, a játékosnak kevesebbet "pozicionálnak"? (pontosabban kisebb a választék, mert megy el erőforrás a kinektre, a movera, tapiszarra)
  • arty
    #134735
    nem vitatom, hogy logikus-e vagy sem: azt mondom, hogy ez nekem nem jó :) nekem, az xboxon JÁTSZÓ-nak.
  • Macccy
    #134734
    Érdekes cikk, olvasom ...
  • Harlekin
    #134733
    dugd be a vezetékest és ahogy beáll 1esnek. nyomd a boxon a kontroller keresést kapcsold be a vezeték nélkülit és azon is nyomd a keresést.elvileg a 2 esre fog beállni.De ezt e nélkül is kellene tudnia...
  • bluesfool
    #134732
    Sziasztok

    Ami volt 1 hete hogy a facebookon kellett egy like-ot nyomni az assassins creed 3 képre és kap kódot az Infamy dlc-re. Ez kamu dolog volt ? mert eltűnt az az oldal , vagy már valaki kapott kódot ?
  • szega96
    #134731
    Emberek, vettünk egy vezetékes joy-t, ha bedugom a boxba megy is faszán én vagyok az 1-es player, viszont ha bekapcsolom a vezeték nélkülit akkor az is beáll az 1esre és innen nem irányítható a vezetékes, hogyan lehetne megoldani , hogy a 2-es legyen a vezeték nélküli?
  • Moby
    #134730
    ezt már feldolgozta az iparág. ez nem most alakult így, ez már csak a logikus válasz a valóságra.
    a forbes is mondja már egy ideje
  • Macccy
    #134729
    Közben mutatnék egy idevágó hírt. Na ezek szarják a pénzt, lehet az Xbox 8 doboza is 50 dolláros bankókból lesz összedrótozva technokollal! :)

    Amúgy darabszám (!) tekintetében a SONY blu-ray olvasója sem szégyenkezhet, valahol most 77-78 milliós darabszámnál állhatnak ők is!
  • Totti5
    #134728
    Nintendó már a Wii-vel kiírtotta a multiplatformot a gépéről. Most lehetne rá tolni a gémeket, de már itt a nextgen, amikor is a WiiU szintén halott lett multiplatform szinten, mert előző generációs technológia. Pár nagyobb már megjelent cím kijött rá/fog jönni és ott vége.

    WiiU nagy baja hogy a Wii már meglovagolta a sportot és a mozgásérzékelést. Az is addig tartott amíg az ment, utána vége volt. Nintendónak nextgen gépet kellett volna kihoznia, és a fejlesztők előtt pucsítani, hogy fejlesszenek rá mindent amit X8ra, PS4re, nomeg mondjuk szolgáltatásokba egy működő rendszert nem ártott volna összehozni, mert 10 éves a lemaradás és még szar is.
  • szega96
    #134727
    Nincs valakinek véletlenül felesleges 2 napos goldja?
  • Macccy
    #134726
    Ez butaság, megfelelő termékpozícionálás és marketing kérdése az egész, ebben pedig nem kezdő sem a SONY, sem a Microsoft, elhiheted. Nézz vissza néhány évet a Playstation 3 rajtra (XBOX 360 nem illik ide, mert ott megállt az XBOX Classic gyártása egyéb okokból): ott sem volt az, hogy a népek PS2 -t vásároltak és beleszartak a pénztárgépbe. SŐT! Valójában ott a PS2 eladások sínylették meg a PS3 megjelenését, rossz volt az árképzés valószínűleg és túl drága maradt a kiskonzol (később korrigálták és kivették a visszakompatibilitást a PS3 -ból) ... Ha ezt jól lépi meg a Microsoft és a 100 dolcsi (25-30 ezer kápé) elnyeri a vásárlók tetszését, akkor meg lesz mindkettőnek a piaca a maga szegmensében.


    De ez még mind csak elméleti kérdés, mert még semmi sem hivatalos ...
  • arty
    #134725
    nem a számok? és a wiiu "bukása" a nagyobb fejlesztők közt? szerintem egyértelmüen az alacsony eladások miatt tartozkodik sok kiadó (méltó) portot készíteni rá ... ha egyáltalán készít!
  • Macccy
    #134724
    Helyesebben a számok döntenek MINDIG (hisz a kápé $em sértés) de nem alkalmaznak tenyérjósokat, nem vetnek kártyát vagy csontokat és nem alapoznak olyan adatokra, amelyeknek a hitelessége erősen megkérdőjelezhető.
  • arty
    #134723
    attól félek, hogy a nextgen hájpot benyaló tömeg egy része az olcsóbb, szexibb kisgépet veszi és a hácé-nagybox mögé nem lehet odatolni (a kiadók elé), h nézzétek, 20 millióan vettek az első évben! érdemes rá 200 millából GTA6-ot csinálni, mert lesz vevő sz*rásig! :D
  • Macccy
    #134722
    OFF

    iPad mini, yeaah ... akármit is hoz a jövő a szoftver igényeidet tekintve, azért ne mondd, hogy nem akartad megkúrni a kis Mini -t az első kézbevételkor ... Már nyálaztad a Lightning csatiját, miiii ?? Na de viccet félretéve, majd örömmel venném, ha leírnád a tapasztalatod egy-két hét után Moby! Érdekel a véleményed!
  • Harlekin
    #134721
    Kockázat ez minden hogy...azok csak számok nem erre alapoznak...Ha ez így lenne akkor minden ugyan olyan költségvetéssel készülne...
    1000+ 1 példa van,hogy a szar gamát a neve is eladja akár többször is még ha szarabb az előzőnél is.Vagy a jó marketing adja el a fos hugy gamát. esetleg az idióta teszterek által lehúzott JÓ game bukik be és lehetne a végtelen számba ezt sorolni.Nem a számok döntenek itt...
  • Macccy
    #134720
    Na várj, te most XBOX 360 alatt az XBOX 8 -ra gondoltál ... gondolom ... És arra célzol, hogy a kiadó/fejlesztő azt hihetné, hogy van 77 millió nexdzsen konzol pedig csak 7 millió, mert a többiek kisfocit tolnak? Na hát ez nem így működik. Először is a kiadóék is piackutatnak és kockáztatnak is, a statisztikából pedig tudják mire számíthatnak. Nem kapnak 77 milliós számadatokat a Microsoft -tól, hogy ennyi regisztrált LIVE felhasználó van, mert ez amúgy sem lenne releváns adat semmikor sem! MA sem!

    Vagy XBOX 360 alatt az XBOX 360 -at érted és a leendő feltételezett XBOX Mini -t ... Ugyanez igaz arra is a harmadik mondatomtól. Tudják mit csinálnak és ez még mindig nem érinti semmilyen formában a következő generációs gépek piacát.
  • Harlekin
    #134719
    írtam vissza de off vagy...
    Kint baszom a rezet a kertbe nem vagyok tel közelbe csak néha bejövök inni...
  • arty
    #134718
    de azt a kiadó/fejlesztő nem tudja, hogy ki mire vette. ő pl x360nál lát egy homogén, 77milliós potenciális vásárlóbázist... erre építi a címeit.

    lehet h túlzott félelem, de nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy ebből 7 millió a "gémer" és innentől a kiadók kevésbé mernének kockáztatni :))
  • Macccy
    #134717
    Hova? A Microsoft-tól a Microsoft -hoz? Mire gondolsz? Fejtsd már ki, mert bevettem a superdyn vitaminomat és ráittam a kávét, most nagyon pörgök a témán!
  • Moby
    #134716
    És? Nem tökéletesen irreleváns a játékeladások szempontjából, akik netflixhez vettek boxot, vagy bluray playernek ps3-at?