176613
banner
  • arty
    #134715
    :DDD
  • arty
    #134714
    jah, sokmindent tud a hűtőd, csak a végén a hűtés, na az nem annyira megy már ...
  • arty
    #134713
    de, befog: vevőket visz el
  • Moby
    #134712
    /off
    multkorihoz: végül vettem egy ipad minit is a nexus7 mellé, a nexust megkapta a párom (bár nem vagyok biztos benne, hogy ez marad az elosztás :) )
  • Totti5
    #134711
    Sokkal égetőbb problémám van mint amiről megy az agyzsibbasztás.

    Trials Evo-ba milyen szerepe van a MÓKUSNAK???? valaki mondja már meg, mert nem jövök rá... kezdek bekattanni miatta:D
  • Harlekin
    #134710
    nem másról csak a szokásos TE nem érted...
    A hőtő veremnek is annyi volt a célja hogy hidegen tartson mint a hűtő szekrénynek is ennyi.Csak a második lényegesen praktikusabb a kornak megfelelően technikailag magasabban áll az elődnél ÉS tartalmaz PLUSZ kényelmi szolgáltatásokat is mint a jég adagolás és hideg víz szolgáltatás(és nem a zacskós jég meg a palackos víz)...
    Szimplán Te megint a fonákjáról közelíted meg a hsz-t.
    Nem mire a kérdés hanem a mi célból...
  • Macccy
    #134709
    (úúúhhh, elég nagy lett, pedig csak eggyel tekertem fentebb ... bocsi bocsi)
  • Macccy
    #134708
    Megpróbálom kíméletesen, bár tudom kemény fából faragtak és bírni szoktad:
    A KIS "XBOX MINI" (HA IGAZ) NEM LESZ SEMMILYEN (!) FORMÁBAN NEXT-GEN, HANEM A JELENLEGI (FORMAILAG) MÁSODIK GENERÁCIÓS XBOX 360 FOLYTATÓLAGOS UTÓDJA ÉS ANNAK KITERJESZTÉSE! ÜGYES MÉDIACENTER FOGÁS A MICROSOFT -TÓL, NEM LEHÚZÁS, NEM ETETIK MEG VELED, NEM LESZ KÖTELEZŐ, NEM LESZ A 'HC' XBOX 8 MELLÉ GERILLA-CSOMAGOLVA, HOGY NEHOGY FRÁSZT KAPJ TŐLE ÉS VISSZAVIDD!


    Ez minden amit el tudok mondani Vietnámról ...
  • Moby
    #134707
    Az Xbox é-amban a legmeghatározóbb brand az otthoni multimédiás tartalomfogyasztásban.
    Teljesen logikus lépés lenne egy erre specializált eszközzel megjelenni.
    Az egésznek semmi köze a hc játékokhoz.
  • DarkSector
    #134706
    Csak te most másról beszélsz, mert a hűtő dolga közé tartozik az is hogy hűtő, hogy mit hűt, vizet vagy sonkát, az lényegtelen, de a játékkonzol azért más mikor , már nem a játék az elsődleges cél hanem hogy tudjon szalvétát hajtogatni meg tudj arckönyvezni rajta.
    Az nem érdekel. :P

    100+ ezerért veszek inkább mást ha a Microsoft úgy dönt hogy nem hajlandó nyomni majd a kemény magot. :)
  • DarkSector
    #134705
    Igen amit mondtam valóban nem lehet belekötni. :)
  • Harlekin
    #134704
    Nem bántás ként mondom,de az a szerencse,hogy nem olyanok döntenek ezekben mint a hasonló gondolkodással megáldottak.Ha így lenne akkor most biztos,hogy nem a hűtőszekrényemből venném ki a felvágottat hanem a kert végéből a jégveremből amibe a jeget úgy hoznák házhoz természetesen szekérrel,mert hát a szállításra az is megfelel.És igen csak el tudom viselni a hűtöm plusz szolgáltatásait,hogy jeget ad meg hideg vizet 1 gombnyomásra...remélem látod a párhuzamot...
  • Harlekin
    #134703
    az igazságról nincs is mit vitázni.
  • DarkSector
    #134702
    Például: a PS4-nél is messzemagasról szarom le hogy miket tud a háttérben csinálni, milyen kenyérpiritóval tud kontaktba lépni wifin keresztül, meg tudsz-e vele lámpát kapcsolgatni.

    Ha megveszem , játékra veszem.
  • DarkSector
    #134701
    Nem tudom mennyire írtam le könnyen emészthetően.
    Igen fasza amit a Wii is régen csinált, megcélozta azt a kategóriát/közösséget, akik könyedebb dolgokat szerettek volna, a nuncsaku szupi dolog volt, csak én inkább magasról tojok erre ha ezt egy 100-150ezres géppel akarják nekem beadagolni.

    Remélem nem az lesz hogy a Microsoft elmegy egy ilyen causal+mobilplatform irányzatba, mert az részemről nem fog ennyi pénzt megérni.
  • DarkSector
    #134700
    Nem, nem arról beszélek.
    Nem az ára a lényeg meg hogy mit futtat, hanem hogy mit nem esetleg.

    Miaz hogy egy nextgen konzol nem nexgen konzol.

    Basszameg minek nextgen konzol az ami nem nextgen konzol hanem egy olyan x360 amibe esetleg több netes szarság van.

    Vagyis azt mondom igen is kell a HC réteg, elvárható tőle.
    Akkora egy faszság ez a nyálas duma mint mikor az android foskonzolokat meg többekközt a WiiU felfogása szerint nyomják, hogy á már a grafika nem számít annyit, ide elég csak a sok szir-szarság.

    Basszameg ha tv-zni akarok vagy faszom tudja, olyan csatornákat amihez kell külön előfizetés meg ráadásul ugye nekünk el sem érhetőek többnyire, akkor egy PC azért olcsóbb, főleg ha már amúgy is van.
    Valamint ez a független fejlesztők, meg garázsprojektes duma, hányni tudnék.
    Erre van a telefonom bassza meg.

    Nekem szedjék össze magukat és remélem ez csak a cikkíró idióta eszmefuttatása és nem a Microsoft képzelgése.
    mert nem a Hardver ereje meg a látvány a minden, de nekem egy játékkonzol kell nem egy kávéfőző, bármilyen cuki vagy kényelmes is.
    Vagy veszek mást....ps4-et. Live ide vagy oda.
  • Macccy
    #134699
    Miiii? Ugyanarról a boxról beszélünk? Ami futtatja az összes mai currGen GoD játékot pl Halo 4 és társai? Erről az ... "androidgagyiról" beszélsz?
    Semmit nem fog egy retró kiskonzol belezavarni a te "HáCé" gépedbe ...
  • DarkSector
    #134698
    Most ezt iróniának könyvelem el, jó?
    Mert akkor nem tart sokáig a vita. :D
  • Harlekin
    #134697
    Tehát akkor mondhatni azt is hogy az xbox azért szarabb mert fosabb benne a többi fő elem!?
    Mert az hogy bénák vagy csak szimplán lusták a game fejlesztők normális gamákat(portolni) az nem a gép hibája.A gép bizonyítja pontosan az exekel,hogy van ott tudás(lehetőség) nem is kicsi.Sőőőt...
  • Harlekin
    #134696
    Nem mind 1,hogy mi van benne...Most is az a fáma,hogy minden gamára van valami baromság negatívumként ráhúzva...és a lehetetlennél lehetetlenebb marhaságok.Miért mosott sárga vagy piros,szar az árnyék,fos a textura,szarok a fegyver hangok,idegesítő a zene és lehetne reggelig sorolni.
    Lehet itt 1 millás ÉRTÉKŰ(nem árú) next gen akkor is ugyan ez lenne. Szal legyen csak olcsó és tudjon jó sok mindent(remélem lassan jönnek a tapi tv-k loáááll)
  • DarkSector
    #134695
    Mind2 korrekt.
    Bár ha engem kérdeztek a Dirt 3 nem éppen a legjobb rész.
  • davidka003
    #134694
    Darksiders 2 10 font
    Dirt 3 complete 10 font
    Ezeket talán érdemes lehet. Persze akinek nincs meg PC-re. :D
  • DarkSector
    #134693
    A sok garázsra ott a pc-s steam...
  • DarkSector
    #134692
    Azért mert az ócsóbox abban az irányban viszi el a box stílusát, amit a legkevésbé szeretnék kontaktba látni amikor egy olyan hardvert veszek amire HC játékgépként tekintek.

    Nem ipad-ot akarok meg androidtelót, vagy tabletet, ocsó arcade-okkal meg android garázsprojektekkel, meg olcsó kickstar-okkal.

    Kb erre céloztam.
    Nem az ára a lényeg.
  • Macccy
    #134691
    Az miért fájna neked az ócsóxbox' ? Nem értelek, bár nem ez lenne az első eset ...
  • DarkSector
    #134690
    Rossz előérzetem van, főleg ez a csökkentett multimédiás új next-prev box miatt, kezd szerintem a Microsoft a Nintendo és a régi önnmaga közé letérni...:S
  • davidka003
    #134689
    Fos benne a VGA/nehéz rá programozni ezért szinte minden szarul megy rajta az exkluzívok kivételével.
    Viszont van rá pár rohadt jó játék és blu-ray olvasó is előny ha valaki szokott filmeket venni.
    Lehet nyáron én is veszek ha találok valami jó állapotú használtat ami nem buherált.
  • Harlekin
    #134688
    csak szimpla kérdés!!!
    Mire gondolsz a PS 3 gyengesége alatt??
  • DarkSector
    #134687
    Én ezen vagyok ledöbbenve.

    Ki a retkes faxomat érdeklik a noname garázscuccok?
    Lófaszt nem érdekel, nem azt mondom hogy a hardver a fő dolog, de nehogy az legyen hogy egy inkább pénzéhes masina legyen leszarva a HC réteget, mert akkor részemről kuka.
    Arra ott a sok android szarság.

    "Ha a pletykák igazak, akkor a Sony masinája lesz az erősebb a hardver szempontjából, de a Microsoft megoldása sem lesz sokkal elmaradva mögötte. A hardver ereje viszont egy dolog, és a konzolok csatája sosem ezen a ponton dőlt el. Az Xbox érdekes előnye, hogy kiugrási lehetőséget biztosíthat a garázsfejlesztőknek, hiszen ennyire egyszerűen még sosem lehetett elérni a konzolos közösséget, ahol rengeteg pénz van ugyebár."
  • davidka003
    #134686
    Érdekes titkok derültek ki az új Xboxról
  • Macccy
    #134685
    "jelenleg nemtudni mit nyujtanak es melyik lessz "erosebb" főleg mert még semmi hivatalos információ nincs a Microsoft féle dobozról csak a sóderbánya.
  • RaklapMobil
    #134684
    az lehet helyesirasi hibakal megtuzdelem rendesen, ekezet viszont nincs arab billentyuzet francia layout-al
    nem 1 szeru elsore legalabbis nekem nem
  • davidka003
    #134683
    "1 ik konzol legyen kiemelkedoen jobb, es azt lehessen is tudni a kiadas utani par napon belul."

    Ez nem így megy. Majd szépen kiderül, hogy milyen játékok jönnek rá.
    PS3 is hiába gyengébb mégis van jó pár olyan játék ami miatt érdemes beszerezni. Nextgen konzolokkal lehet, hogy ugyan ez lesz.
    De borítékolható, hogy a szokásos Forza/Halo címek jönnek boxra. Grand Turismo meg God of War meg PS4-re.
    Amúgy pedig megkérnélek, hogy az írást gyakorold, mert ez itt nem óvodások játszótere.
  • RaklapMobil
    #134682
    konstrukcios hiba, vagy varjak 2 evet
    inkabb jatszok 2 hetet aztan varok 2 ot az uj gepre :D
    engem csak az aggaszt hogy melyik konzolba fektessek
    mind 2 ore nem telne ha jatekokat is kellene venni
    es jelenleg nemtudni mit nyujtanak es melyik lessz "erosebb" nemcsak hardware tekintetbe

    a masik dolog meg nemigazan lattam semmi komolyabb ujjitast se, pedig kitalalhatnanak valamit, mint pl a kinect volt, egesz jo kis otlet volt
    remelem hasonlo lessz a 2 konzol es mint most kb ugyan azt a teljesitmenyt nyujtjak majd jatekok teren, vagy az 1 ik konzol legyen kiemelkedoen jobb, es azt lehessen is tudni a kiadas utani par napon belul.
  • Macccy
    #134681
    Igen, ezt írtam is: "egy dolog tarthat vissza: hogy fosok a kezdeti szar szériáktól, dehát 1-2 év gari úgyis rájuk lesz baszva, nem?"

    Ha úgy kezelik - vagy magyar LIVE óta talán mégjobban - mint az XBOX 360 -ast, akkor a 2 vagy ne legyen rá szükség 3 év garancia bőven lefedi ezt a problémát. Szerintem. Nem tudom, nem konzoloztam még 2006-2007 -ben szóval nincs tapasztalatom, de akikről tudok és küldtek be hibás konzolt azok 2 hét alatt visszakapták és korrekt elbánás volt ...

    Nem tudom, lehet várok vele 1-2 hónapot amúgy én is ...
  • Totti5
    #134680
    Kétlem hogy még egyszer ilyen lenne. MSnek ez veszteség volt. Most jobban odafigyelnek, jobban kitesztelik.

    De ennyi erővel mindenre várni lehetne 2 évet és semmit nem venne meg az ember azonnal.
  • Macccy
    #134679
    Te nem érted! ... Nem, TE nem érted! ... Mit nem értek??

    A "hülyének nézik az embereket akik fizetnek külön a multiért" volt a téma ... Nem is beszéltünk vazze, arról meg végképp nem beszéltem, hogy TE és a 20 Xbox ismerősöd VEGYETEK Live előfizetést ha nem is akartok multizni, verstehen? Ez az offer dolog ez már az úszó szőrszál a gyűlölt káposztalevesben.
  • Waczkor
    #134678
    Nálam attól függ mik lesznek rá a játékok kezdéskor.Ha lesznek jók,akkor 0day,ha szar széria lesz és tönkre megy akkor meg úgyis cseréli majd az ms.

    Persze azért remélem az ár ne megy majd az egekbe.
  • Muttley
    #134677
    a 0day NewGen leendő vásárlóktól kérdezem:

    mit csináltok, ha konstrukciós hibával jön ki a cucc?
    cseréltethetitek gariba orrba-szájba, de az is ugyanúgy konstrukciós hibával küszködik.

    emlékezzetek az X360 első 2 évére
    folyamatos hűtés gondok...

  • RaklapMobil
    #134676
    jokis marketing, bar en a helyedbe elofizetnek goldra 1 jatek ara persze csak akkor ha tudom hogy lesznek akciok, es jonnek ki erdekes jatekok alkalmazasok abba az idobe. Bar igazabol nekem jelenleg boxom sincs szoval ez csak a sajat velemenyem az olvasottak alapjan