176613
banner
  • Totti5
    #134795
    Ő az aki a Batman játék CGI trélerét megszakértette mint a Nolan féle Batman új része:D ( a 2. Batman film volt asszem ).

    Mondjuk ez nem csak az ő hibája, hogy alapból egy defektes ember, hanem a 2 műsorvezető és aza egész stáb aki ezt a felvételt megtette aznap reggel és kiigazítás nélkül lenyomták:D
  • Moby
    #134794
    ügyesek!= tetszik neked.
    nagy általánosságban aki ma ügyes, azt nem szeretik. legalábbis itt hülyeországban nem.
  • Moby
    #134793
    nah újabb területet talátunk,amihez fingodsincs. loál
  • Harlekin
    #134792
    tömören röviden a megszokott szokásos baszott jó.szinte minden ugyan az mint az előd csak most kapott challangeket is így elsőre.
  • Botond #134791
    Azért ügyesen veszik meg a játékokat steam exkluzívnak (steamworks...), pl én is úgy keveredtem oda civ5 miatt. Előtte nem is hallottam róluk (nem fpsezek...), azóta 1000+ EURt elhúztak rólam. Szóval csinálgatják azért, nem is rosszul.
  • DarkSector
    #134790
    Értettem amúgy a steam-es példát, de az azért más tészta szerintem.
  • DarkSector
    #134789
    A Steam semmit nem csinál, egyszerűen csak első volt.

    Baromi szar-fos az egész kibaszott drága, csak a gond van vele.
    Csakhogy az volt az első, ott szokták meg az emberek, nem váltanak, inkább veszik a játékokat rá, vagy hálistennek a sok kiskapun vagy éppen nem kiskapun keresztül.

    Egyeltalán nincs és nem is lesz ellenfele, hiszen a többi hasonló kliens ami nem hasonló a maga szarjait adja el, míg a steam nem csak a sját cuccát árulja.
    Szóval nem lehet igazából nagyon összehasonlítgatni, majd ha lesz egy hely ahol a választék megközelíti a steam-ét és ugyanúgy tudnak innen-onnan beregelgetni kulcsokat népszerűbb lesz.

    És ennek a nagy könönségnek köszönhető minden, a magamutogatás, ez olyan mint az arckönyv.

    Pl az Origin és Uplay full más (amiket hasonlítgatni szoktak).

    A Win store meg nem is igazán értem miképpen kapcsolódik ide (Steam homlokegyenest más irányt képvisel), az max a Google Play-hez mérhető.
  • Moby
    #134788
    nem az ISA miatt! Az totál irreleváns. Csak az architekt miatt (bár tény, hogy a kettő között jelen esetben szoros összefüggés van, node mégsem ez a lényeg).
    én őszintén szólva nem látok ebben a win8/store összefonódásban semmit. a pc game terjesztéshez az ms mindig is tök béna volt, ott lassan a zsírdisznóék (aka sztím) leölnek mindenkit. mer ügyesek.
  • arty
    #134787
    :DD
  • Macccy
    #134786
  • Macccy
    #134785
    Mijéé'? Nem szeretnél a nappali közepén te lenni Maximus a Radiátor, aki megbosszúlja Rómát és a Császárt miközben pitypang és rózsaszirom hull az égbül végtelenítve? ... Nem is értelek
  • DarkSector
    #134784
    A létezést próbáltam és megy.
    Falba a szeg az is belemegy.
    Szóval csak a stílust örököltem. :D
  • arty
    #134783
    vagy épp valami NEKEM való cuccot heggesztenének :P (mert az a hadonászós-fantasy nem az én világom, az fix)
  • Macccy
    #134782
    Mondasz valamit, így x86 -tal valóban, de ... De az a Windows Store / Win8 / PC összefonódás még tartogathat dolgokat és lehet az x86 alap ellenére még nem lesz magától értetődő a multiplatform dolog se. Meglássuk ... Ha bemondják az E3 -on júniusban mik lesznek a nagyágyúk, akkor dől el melyiket veszem meg előbb ...

    De akkor nem lesz benne PS3 visszakompatibilitás a bogzban?
  • Moby
    #134781
    ő az a félhülye, aki valszeg egy szeget nem tud beverni a falba, vélhetően a létezéshez is túl ostoba, mindazonáltal valami elképesztően szánalmas okoskodással próbálja eladni magát?
    há most, hogy mondod... ;P
  • Moby
    #134780
    nem lök semmi az xbox felé semmit. architekturálisan a 3 nagyplatform annyira hasonlítani fog, hogy ez innentől semmiféle előnyt/hátrányt nem jelent. viszont a ps4 lesz a morcosabb cucc. a multiplatformok sorsa nem kérdőjeles.
  • DarkSector
    #134779
    Olyan vagyok mint a Puzsér.
  • DarkSector
    #134778
    Engem nem utál senki, csak képletesen kell érteni hogy a kritizáló/kötekedő énemet, mert mindenről megmondom amit gondolok, és talán az egyik alapvető probléma.
    Nehéz lenne utálni egy ilyen rendes szeretnivaló srácot mint én. :P
  • Harlekin
    #134777
    Most rendeltem elő!fél óra és itt van.Este már megy is csak most másztam be a kertből...Végre itt a jó idő azt lehetett kint tevékenykedni"baszná meg a fűnyírás és társai"
  • Macccy
    #134776
    Ez is csak azt mutatja mennyire kitartó! Ez előnyös tulajdonság!

    Amúgy ne beszélj többes számban, mert ÉN útálom, mert ez a Resident Evil 5 amit tőle vettem több tucat hajszálamat elvitte, másokat meg beőszített!! És erről Dark legalább annyira tehet, mint a Microsoft XBOX Mini a játékok kazuárosodásáról!
  • Harlekin
    #134775
    Itt szerintem senki nem utál,legalább is Én nem.Itt szimplán arról van szó,hogy értetlenül állunk és ebbe írhatom nyugodtan a többes számot,hogy Te imádsz a széllel szembe pisálni és ebbe még kedvedet is leled.És ezek szerint a PC-s topikba IS.
  • Macccy
    #134774
    Igen. Miért szerinted mit csináltak a Crysis 1 és Crysis 2 közötti 3 és fél évben? Ott hokiztak a fejlesztők az engine-programozók nyakára, vagy mit hittél, hogy ezek egyfolytában csak játékot fejlesztenek ha kell ha nem? Nyilván azért alakult több Crytek stúdió, mert most kaptak munkákat és párhuzamosan mehet ez a Ryse projekt is ...
  • Macccy
    #134773
    Hát hogy "multiplatformban nem, vagy a ps4-nek lesz előnye vélhetően" azt én még nem tippelném meg, a jelen generáció bő kétharmada nem ezt mutatta és ez a bizonyos Windows Store kompatibilitás vagy 'PC Mode' is az XBOX 8 felé löki a multiplatform mérleg nyelvét - vélhetően (!)

    Viszont egy dolgot még mindig hiányolok az XBOX 8 -ból, de tényleg: hol marad a PS3 visszakompatibilitás??
  • arty
    #134772
    falravetítés ide is jöhet :D
  • arty
    #134771
    crytek - hanem? mit csinálnának? malmoznának?
  • Macccy
    #134770
    Mégegyszer mondom, hogy a játékok fogyása számít a kiadóknak és nem a gépeké! Ha nagymamád nem veszi meg a következő Assassin's Creed -et, akkor viszont mindenki jobban jár és talán az UBISoft felhagy ezzel a szarral

    Amúgy a kameo nemtommi, de a Crytek ha nem heggesztené azt a Ryse nevű cuccot, akkor se lenne hamarabb kész az aktuális Crysis epizód, szóval még azt sem lehet elmondani, hogy a Kinect miatt szopnánk ...

    Lesz választék. Na de a Cut the Rope ...
  • Moby
    #134769
    amúgy a legnagyobb kazuálgémer én vagyok: kizárólag akkor veszek nextboxot, ha (már) tudja falravetítősmókát :D
    mvel hát úgy fest, a játékokért aligha lesz értelme (multiplatformban nem, vagy a ps4-nek lesz előnye vélhetően + exek)
  • arty
    #134768
    nyilván én sem a klasszikus hácére gondolok ... de az engri bördz helyett szívesebben "kózuárkodok" asscreeddel ;)

    akkor mi vagyok? közepesgémer? :D
  • arty
    #134767
    Egy nagyon evidens példát tudok hirtelen mondani: (Kameo 2 helyett a) Rare kinekt játékot fejlesztett.
    Vagy ott volt (van?) az a crytek által heggesztett kinectes középkori(?) cucc.

    A konzolbiznisz azért pörög, mert sok a (fizető) vásárló. Ha kiderül, hogy "hácégémer" kevés van (márpedig ha nem "kell" xbox720at vennie a nagymamámnak a netflixhez, akkor ki fog derülni :D ), kevesebb játék fog nekik (nekünk) készülni.

    Nem arról van szó, hogy nincs mivel játszanom, félre ne érts :)
    De nem zavar, ha jó nagy a választék!
  • Macccy
    #134766
    Amúgy, hogy kicsit OFF is legyek én is, de azért a tapiszarnál és a kazuál játékoknál maradjak: srácok, játsszatok a Cut The Rope játékokkal !! Cut The Rope, CtR: Experiments és CtR: Time Travel! K*rvajóóók
  • TaRka0107
    #134765
    Harlekin! Dead Island Riptide?
  • DarkSector
    #134764
    Hahaha.
    ha pénzről van szó, nem poénkodom. :)

    Annak máskor van itt az ideje.

    Mellesleg én nem sírtam a puli végett, én ha emlékszel pont a magyar accountért huszárkodtam, és hogy mellé tartsanak ha kell egy-két külföldit.
    De vannak szar húzások itt is, amiket szóvátettem/teszek, mert nem nyelem le csak mert más témában jó a konzol.

    és ez igaz PC-n is., amiért meg ott utálnak.
  • Harlekin
    #134763
    Hol van abba a személyeskedés???
    Csak megkíméltelek azaz segítettem a helyes útra igazodásba.

    Ha azt írtam volna,hogy anyádat felrúgta a tehén fejés közbe mi alatt veled terhes volt és ezért lettél ennyire hülye.És ezért másokat is az agyhalál felé kergetsz a baromságaiddal akkor igazad lenne a személyeskedésbe ,de így...

    "Amúgy ez fasza ötlet, ez a sok nálam okosabb találta ki a sok gold szarságot, meg a live-os árakat meg migrálásokat stb, csak ugye azt könnyen felejtitek.

    Semmi baj a goldal azért van hogy legyen akinek meg nem kel viselje a következményeket.Az árakkal sincs semmi baj a kényelmet fizeted meg,meg hogy nem porosodik a sok szar lemez,idegeskedsz,hogy a játékaim.hu-n mekkora gecik vannak mert a használt állapotba lévő lemezér nem akarnak többet adni mint az új ára,meg a postás nem hozza,meg az előrendelt mégse az vagy késik vagy...
    Migrálás na az jó móka volt most is röhögök rajta.Akkor Én voltam a szar szemét mert mertem mondani,hogy totál szükségtelen,de mindenki harsogta köztük TE is,mert ez marja jó,mert az ország szeretet,meg puli meg 800 ms pont stb stb.ÉN NEM MENTEM ÁT ennyi...Pedig ez is csak döntés kérdése volt nem erőszak.
    Miért mi más ha nem a pénz!? A születésnapod,vagy a mikulás.Nekik ez üzlet neked meg nekem a szórakozás feltéve ha kell...
    Okosabbak nyilván hisz évek óta jó döntéseket hoztak,ha még mindig talpon vannak...

    Minden csak nézőpont kérdése
  • DarkSector
    #134762
    Ne vegye fel az aki nem személyeskedett nem mondtam neveket.

    Valamint a Microsoft fórumára nem szoktam járni ide igen, láttam eddig hogy más pletykák is itt lettek tárgyalva, pl az internetkapcsolat része, ami hálisten nem lesz a legújabb infók szerint.

    Gondoltam nem gáz ez sem. Biztos tévedtem.
  • Macccy
    #134761
    Te nagyon el vagy tévedve és most már kezded is kicsit túlzásba vinni, itt állj meg! Elsőre is elmondtam (én is) a véleményem, személyeskedés nélkül, igen az volt az, hogy felesleges ezen előre sírni, hogy ezekkel a kényelmi extrákkal és médiával feleslegesen jössz, hogy nem a leendő hardver tehet arról, ha a játékok neked nem elég HáCék! Azért mondtam, hogy a Microsoft -hoz intézd a véleményed, mert ha valóban megáll benned a szar a nextGen Xbox pletykák láttán, akkor CSAK OTT tudnak neked segíteni! Erre a Microsoft nyalásra semmi szükség nem volt, csak gondolkodnod kéne és nem 300 leütés / perc sebességgel szajkózni, hogy ég a ház!
  • DarkSector
    #134760
    Kurvára nem gáz, elfér egymás mellett a 2 kategória, de egymás mellett legyenek ezutáni 7 évben is és ne váltásba.
  • DarkSector
    #134759
    Ja és arra hogy xbox tulaj vagyok és irkálok az xbox-ról az xbox topikban valamit, netán negatívnak megemlítek, az nem egy geci dolog, szerintem mivel egyenlőre az én pénzemből élnek ők és nem fordítva, szóval had lehessen már véleményem.
  • Moby
    #134758
    Ezen speciel egy kicsit sem csodálkozom.
  • DarkSector
    #134757
    "ÉS??? Mi ezzel a probléma,ha így lesz nyilván azért lesz ,mert erre van igény és ezt nyilván nálad okosabbak döntötték el komoly mérlegelések után..."

    Amúgy ez fasza ötlet, ez a sok nálam okosabb találta ki a sok gold szarságot, meg a live-os árakat meg migrálásokat stb, csak ugye azt könnyen felejtitek.
    De naná hogy okosabbak, hiszen a pénz a lényeg.
  • DarkSector
    #134756
    Bocs azt hittem szabad kritikákat is írni, nem tudtam hogy Microsoft seggét nyaljuk topik ez.
    Bocs hogy leírtam meg a többiektől is.