176613
banner
  • DarkSector
    #134875
    Most ez megjelent már vagy mi?
    És milyen az irányítás?
  • Totti5
    #134874
    Most ez a videó lesz a sláger mindenhol? ma már harmadszorra botlottam bele.

    A tag egyszerűen levett minden G hatást és a saját kormányát, kezei tette oda be középre... az nem a játékból van.

    Nézd az enyémet...

  • DarkSector
    #134873
    Majd jön multiplatformnak.
    Csak nekem tűnik furának a kocsi mozgása?

    Mintha nem is kocsiba ülnél csak menne alattad a talaj.
    Nem kicsit fura.
  • DarkSector
    #134872
    De nemtudom mire érted a kapcsolást, mert az szerintem tök logikus ha a microsoft 2 eltérő profilt nem enged összekapcsolgatni, mert ha azt várod hogy a statisztikákat összevonja az elméletben is már csak a gubancot csinálná.
    Hiszen számtalan bejegyzés, eredmény , pontok, fizetőeszköz, dlc miegymás van már a profilokon, amiből még ha nem is lenne ütközés, eleve komplikált hogy ha neked engedné mindenkinek engedné, vagyis mit is csinálna mindenki?
    akcióban szerezne gamerpontokat és beinvesztálná így a főprofiljába, meg ilyenek, ez már önnmagában a Microsoft-nak egy olyan helyzet amiben csak veszthet.

    Ez ugyanaz az egyes személyeknek érthetetlen dolog, minthogy miért kéri a lemezt a játék miután feldobtad a gépre.

    Ahogy sokaknak az értelmetlen, itt is azért nem ilyen egyszerű a dolog. :D

    És ha jól értem x360-on most az úgymond OFFLINE profilod-hoz nincsen e-mail, vagyis nem egy regisztrált fiók, azt vedd úgy hogy nincs, azzal nem foglalkozik a Microsoft, hiszen ha már eleve van hozzá statisztika nem tudja ellenőrizni hogy hekk vagy nem, ezért csak újonnan regelt profilt enged.
  • davidka003
    #134871
    Online profil ja. PC-n.
    Amit nem lehet társítani egy offline Xbox profilhoz. Ha még nincs online része a boxos profilnak akkor tök értelmes lenne hozzákapcsolni.
    De biztos ez csak az én logikám.
    Tele van a net ezzel kapcsolatban a sírásokkal. Ezernyi fórumot találtam. Még a hivatalos fórumon is sírtak ez miatt. MS baszik csinálni bármit is.
  • DarkSector
    #134870
    Ja nem te éltél vissza hanem csak mondtam hogy régen ilyeneket is lehetett. :D

    PC-n ha LOCAL PROFILT ne számítsd, az semmi, nincs a térképen, ha meg PC-n van a profnak e-mail-jelszó, az nem offline (local).... :)
  • davidka003
    #134869
    Nem értem most mire gondolsz amúgy.
    Hát én hoztam létre PC-n a profilt.
    Xbox-on meg azt az email/jelszó párost adnám meg. Így összelenne kapcsolva. Nem tudom hogy lehetne ezzel visszaélni.
  • DarkSector
    #134868
    Ez nem ilyen egyszerű. :D

    "Tök alap dolog lenne offline profilt online-ra alakítani létező email-el."
    Sőt sok esetben találomra bejegyeztek régen olyan e-mail-eket amik lehet léteztek csak idegen tulajdonosa volt és utána már nem tudta használni az erdeti tulajdonosa.
  • davidka003
    #134867
    Igen, ezért is nyugodtan meg. De délután nagyon felkúrt az MS.
    Tök alap dolog lenne offline profilt online-ra alakítani létező email-el.
    Account összekapcsolás amúgy mire jó? LINK
    Összekapcsoltam a kettőt de nem látom hol tudnék átváltani rá az xbox-on.
  • arty
    #134866
    ez elég sok :/ még szerencse, hogy ha leszeded a boxodra az online profilod is, akkor az (eddig) offline-al is nyomhatod őket...
  • davidka003
    #134865
    Ennyi van rajta:
    TC's RainbowSix Vegas
    DiRT 2
    TC's GRAW2
    The Orange Box
    THE KING OF FIGHTERS XIII
    Batman: Arkham Asylum
    Sleeping Dogs
    Midnight Club: LA
    The Walking Dead
    The Maw
    Toy Soldiers

    Az a jó, hogy időm se volt még egyikre se. Bőven elvagyok a lemezes cuccokkal. (Dark souls/Darksiders2)
    Jövőhéten jön a Dirt 3 meg a Vegas2/GRAW2 duopack Zavviról.
  • DarkSector
    #134864
    :D
  • arty
    #134863
    ezt mondom: az online, pécén játékvásárlásra használtat hagyd elhalni... a boxos legyen a főprofilod, arra vegyél mindent, azzal játszál mindent (pécén is) mostantól!

    (sok cucc van amugy azon megvéve?)
  • davidka003
    #134862
    Miért kopna ki? Azon van a sok acsi. A másikon meg nulla van, csak játékvásárlásra használtam.

    #134854: hányok a demóktól. Nem szoktam sose. Ami érdekel megveszem. Demo alapján régen se ment a megállapítás, hogy unalmas lesz-e a sztori.
    Többet érnek a felhasználói vélemények.

    #134855: patch-elés oké bár 40 játékot végigtoltam úgy, hogy nem ütköztem semmilyen bugba. Azért konzolon más, mint PC-n.
    Mondjuk egy Fallout 3-nak nem mernék nekiállni konzolon se patch nélkül.

    Hamarabb is ráköthettem volna a netre de nem volt itthon kábel. Ma vettem, mert úgyis dolgom volt az edigitalban.
  • arty
    #134861
    de nem láttam értelmét, mivel már volt online profilom ... :))

    én hülye még úgy is neveztem el őket: artyonline és artyoffline :D (utóbbi persze "online" lett, miután ...)
  • Totti5
    #134860
    Az offline profil nem regisztráció. Az csak a gépre csinál egy accountot, semmi köze az online profilhoz. A profil kreálás ott kezdődik hogy mail címmel álltalában valós adatokkal való "legalizálás" és regisztráció a rendszerbe.
  • DarkSector
    #134859
    Ja vágom, de magát a profilt onliná regelhetted volna, majd 1x letölteni akár más gépen pendrive-ra és úgy használni. :)
  • arty
    #134858
    darksector: bannolt volt az első konzolom, a másodikon meg .... megszokás, paranoia (senki ne lássa mit művelek), stb ... :DDD boxon is a pécés online profilom használtam "online".

    davidka: szvsz az nem jó taktika... én a "nagyobb" boxos profilt használnám, a régi pécés ugyis lassan ki fog kopni, meglátod :)
  • DarkSector
    #134857
    Bocs milyen 5k?
    Nem 3500ft?
  • Macccy
    #134856
    Először 5k-t kértem, de IT kurva vagyok így megalkudtunk ... Amúgy már megrendeltem, annyira csak nem lehet rossz, jók voltak a kritikák na! ... 3 és félért meg ha nem jönne be, akkor is eladom bármikor.
  • DarkSector
    #134855
    Ja mert valaki nem multizik oké nem vesz goldot, de ott a pecselés pl, ami fontos, és ahogy csak rá kell dugni a kábelt aztán ennyi.
  • Totti5
    #134854
    Akkor meg mi a gond? amúgy érdekes... demók sem érdekelnek? fel nem tudom fogni hogy lehet úgy PCt, Xboxot, PS3at használni hogy nincs rákötve a netre.

    Még a TVm is online, a telefonom is, VITám is... ami nem megy kábellel meg megy Wifin.
  • DarkSector
    #134853
    Oks nem multizol, nem veszel goldot, de netet még ettől használhattatok volna, de mindegy már így utólag. :(
  • davidka003
    #134852
    Nem volt net, mert nem multiztam. Most is csak kipróbálás miatt raktam rá.
  • davidka003
    #134851
    Gratulálni lehet az MS-nek akkor.
    Mindegy, már megbarátkoztam a gondolattal.
    Egyik profilom csak játékvásárlásra lesz, a másikkal meg játszok.
  • DarkSector
    #134850
    Amúgy még nem kérdeztem de boxon miért kell offline profil (ami local, mert az offline egy állapot, az a beregisztrált online profilnak egy olyan állapota amikor nem csatlakozik a nethez.)?
    Nem volt netetek a boxon?
  • arty
    #134849
    pontosan így járt itt kb nagyon sok ember (én is) - van egy pécés online profilom és volt boxon egy offline... mikor goldos lettem, onlinera hoztam és így már két profilom van :/
  • Moby
    #134848
    Az attól függ. Nemtudom mennyi az órabéred, de azért a 10 percért, amíg az agyad nem fog kifolyni a füleden attól a szarhalomtól, én nekifutásból is többet kérnék a helyedben. Annak lehetőségét szándékosan vetem el, hogy a tranzakció fordított előjellel történne.
  • DarkSector
    #134847
    Én személyszerint nem untam, max a földön nem éreztem szimpinek a játékot, mikor a gépfegyverekkel kellett halomra ölni a zombikat, azt kihagytam volna.
    Amúgy nekem tetszett, volt sok extra, secret.

    Meg hogy minnél keménykedősebb legyen a karaktered fejlesztettem, meg összeraktam olyan fegyvert hogy visszatöltötte az élet és mana csikját, na utána már elég volt, mert addig izgi volt mert nem voltam egy badass isten de azzal a fegyverrel már elvesztette az értelmét.

    mikor kimaxolsz egy jáátékot, és megelégeled.
  • DarkSector
    #134846
    Hogy őszinte legyek, én az ilyen sandbox játékoknál marhára nem szoktam a story-val törődni, mert nekem egy történetet nem tudnak annyira hatásosan/intenzíven átadni mint egy single játékban amikor a hatása alatt vagy és nem hagy elbíbelődni xp fejlődésel meg fegyverszerkeztésekkel.

    Ebben nekem , meg más sandbox-ban a gyüjtögetősdi meg platformok/rejtvények boss-ok leölése adja a játék élvezetét.

    Nem vagyok elájulva a játéktól de a mostani palettán sok ettől szarabb van.
  • Totti5
    #134845
    Epik, izgalmas, lendületes h&s játéknak kellett volna lennie. Unalom szikráját sem kellett volna mutatnia.
  • Totti5
    #134844
    Darkisdersel az a gond hogy ami jó volt az elsőben azt nem tették bele a 2.ba.

    Már ott bűzlött a dolog, hogy nem volt benne átvezető szinematik, amikor az első részben olyan rendezéssel, szinkronnal nyomták az ember arcába hogy mai napig szívesen nézem meg a jutubon őket. De a második részbe nem kellett, mert nem is volt benne story...

    Hát ez a Darksiders 2 nem úgy kezdődik mint vártam. Konkrétan unom, mert semmi nem történik. Storyt az inkább hagyjuk... előző részben már az elején olyan dolgokat nyomott az ember arcába és olyan hangulata volt a helyszínnek, itt meg... Kopár, kihalt, semmi. Death karakterével sem tudok azonosulni, mert nem történik vele semmi, s eltelt 5 óra. Remélem lesz valami lassan és felpörög, valami kibontakozik, mert az oké hogy nem 10 órás játék, hanem 20, de azért ilyen lapos kezdés luxus. Egy 100 órás Skyrimnál oké, de itt már 1/4de lement.

    Aztán eltelt még 1-2 óra és kukáztam az egészet.

    Első rész talán nekem tetszett itt a legjobban, és talán én vártam a legjobban a másodikat.. ritka nagy csalódások egyike volt.
  • DarkSector
    #134843
    Kisebb nagyobb gondom volt vele, de nem éreztem unalmasnak.
    Szerintem izlés kérdése, sok unalmasabb játék van amivel eljátszogatnak sokan. :D
  • Totti5
    #134842
    Lehet csinálni 375 órás játékot is, és mondani hogy ezt vedd mert tartamas. Közben 1 óra után eret vágsz meg annyira unalmas és még hátravan 374 óra tartalom....
  • DarkSector
    #134841
    A Hitman ehhez képest molyfing azért tartalomban.
  • davidka003
    #134840
    Én 13 fontért vettem. Szerintem megér annyit.
    15 font a Hitman Absolution Professional Edition is. :D
    Durva, hogy egész jó extrákkal rendelkezik és csak 5k.
  • DarkSector
    #134839
    Nekem bejött, grafikailag eléggé középszerű, de nekem amúgy bejött, kellően hosszú, 20-30 óra , vagy több is ha mindent megcsinálsz.
    Nehéz hasonlítgatnom mert van 1-2 hasonló cucc csak stílusban ez más, meg van 2-3 DLC hozzá.

    Van benne fejlődős cucc, meg fegyver fejlesztgetés.
    Ahoz hogy mondjuk elérd a max 30-as szintet 2 végigjátszás is kell.
    Vannak extrák, meg olyan helyek ahol érdekes cuccokért nyomhatsz arénaharcokat.

    Ha ez az Openworld jelleg érdekel, meg maga a játék stílusa, nyugodtan vedd meg.
  • Totti5
    #134838
    Ha szeretsz unatkozni, akkor igen, más különben én kerülném. Van több más jobb játék...
  • Macccy
    #134837
    Guys, a DARKSIDERS II megér 3.500 Forintocskát, vagyis 9.98 ₤ pénzt? Új, ZAVVIs ...
  • 0Diaz0
    #134836
    Megvolt mindennek az oka,hogy mi miért lett. Ezvan,ezt kell szeretni.. Szokd meg ,vagy szökj meg.